термобілизна

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Ольга, 2 Грудень 2009.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Яка є?
    Якої фірми краще купувати? Де саме у Львові? На що звертати увагу?
     
  2. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    А вам на кого? Бачила багато дитячої в мережі магазинів "Антикриза", подивіться там може і на дорослих є.
     
  3. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: термобілизна

    є великий вибір в Команчеро (магазин спортивного спорядження) на Новому Львові
     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    В Горганах (спортивне спорядження) на Городоцькій коло оперного є. А вам для чого? Для походів/просто для зігрівання? Бо це залежить яка якість має бути
     
  5. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    ага, мені чоловік купував в Команчеро, заплатив десь 1200грн. я б в житті не купила собі таку!!!
    насправді краще по Антикризах шукати!!! там думаю, точно дешевше!
    а якість, думаю, від ціни залежить (то до Антикризи дещо інакше стосується...), бо мій чоловік собі в Канаді купував термобілизну досить дешево, але вона після прання ну просто стала така "обвисла"...
     
  6. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    Часто термобілизна є в магазинах ТСМ. (на Куліша, Франка)
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: термобілизна

    теж купувала в Команчеро, але років 4 тому, ціни тому не пригадую, але якість хороша, після енного прання як нова:)
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    власне хочу почути чи не втрачу якість економлячи?
    перш за все треба для поїздок на лижі дитині і мужу... бо я в декреті :)
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    в антикризі бачила сьогодні - штаники і кофтинки. термо - вони з синтетикою ж?
     
  10. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    ну в антикризі продають фірмові німецькі речі!!! от Наторелла вже писала - сьогодні бачили там термобілизну. але я бачила жіночу M і L розміру. а за інші не питала. думаю, можна знайти!!!
    (я малому в мінібайті брала шерстяні штаники і кофтину - то може бути альтернатива термобілизні дитячій - і натурально!!!)
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    наталю, на лижі власне таке і потрібно :)
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    я вєм. н перепитати ж мона?
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    Ми купляли позаминулого року в Горганах. Виробництва Командор.

    отаку і отакі
    На лижі-в походи дуже зручна. Коштувала вона тоді, здається, в межах 200 грн - то і футболка з довгим рукавом, і штани.


    Але, майте на увазі, термобілизна не для зігрівання, вона для відведення вологи і є повністю синтетичною.

    До речі, радила б купити штани чоловікам на зиму, а то щось типу кальсонів вони точно не одягнуть, а на акуратненьку термобілизну можна вмовити. Тим більше, виглядають вони в ній дуже навіть симпатично :girl_crazy::girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2009
  14. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    Купила майку на широкій брительці та трусики на ярмарку харківських товарів коло Універу. Дійсно гарно прилягає, мені навіть більше ніж трикотаж сподобалось. Має стягуючий ефект. Були різні кольори.
    Чоловічі комплекти також були.
     
  15. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    Я купувала собі термобілизну кілька років тому в ТСМ, досить дешево було, як в порівнянні з фірмовими, якість в моєї теж відрізняється від чоловікової навіть на дотик (в нього Burton, дорогуща!), але я не змерзла за минулий рік ні разу в Карпатах, хоча були і морозні деньки :) хоча, термобілизна, вона ж не гріє сама по собі - треба швидко їхати, тоді адреналін гріє! :girl_cool:
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    В Антикризі на Вол Великого здається ще є жіночий термо-костюм ТСМ, чоловічу розкупили білизну
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: термобілизна

    але вона тримає температуру тіла
    в тата ще колись ковта була "айс енд фаер" коли холодно в ній тепло, а коли тепло то в ній не душно, щось таке і з термобілизною:) ви одягаєте її не для того щоб щось піддіти то ж не просто майка і підштаники:)
    в мене і шкарпетки спеціальні то в них не холодно, а як тепло то ноги не потіють:) а можна ж звичайні теплі вдягути,правда?;)
     
  18. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: термобілизна

    А я свого коханого ніяк не можу заставити вдіти термобілизну ( І купили в Команчеро,і підібрали пристойного вигляду , ... на вихідні їде в Карпати і навідріз відмовляється його вдягати ! Ох,мені ці мужчини !
     
  19. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    я в ТСМ на Франка купувала собі, і заплатила десь до 100 гривень, ще літом, випаде сніг покатаюсь, розкажу враження) є маленький мінус, трішки великувата, ну дуже я худа, щож тут поробиш, а ХХS небуло.
    А щоб нехолодно було купила собі такий светрик, він не дуже грубий і не тонкий, я думаю в сам раз:girl_smile:
     
  20. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: термобілизна

    А що важливо ще врахувати з одягу для катання на лижак, крім термобілизни?