техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Ума, 8 Листопад 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Це техніка вишивання чи килимкування, навіть не знаю. Принцип простий. Є спеціальна голка, в яку всиляється нитка і по тканині, на яку нанесений малюнок зашиваємо (проколюємо) усю поверхню. З лівого боку ( а в кінцевому результаті - це буде лице) виходить, щось на зразок махрового рушника, а з іншого боку - просто пунктирні лінії обведені по периметру і повністю зашиті об"єкти.

    Я купила собі набір від Діменшинс в цій техніці, голочку спеціальну купила, нині трохи пробувала проколювати, але не все гладко виходить, тому маю питання до Юстусі (вона відшила шикарне тістечко з кавою в цій техніці):

    1. Ви якось закріплюєте ниточку коли починаєте і закінчуєте? я спочатку залишала хвостики пару см, але потім могла за них зачепитися і випорювалося то шо вже наштопала. То не знаю, якщо їх обрізати і не закріплювати чи з ними нічого не станеться? не попореться?

    2. Я вже трохи натренувалася, але все рівно інколи на махровій стороні з"являються довгі петлі - таке враження, що подвійна петелька вийшла в одну дірку чи шо. Що з ними робити? Випороти і проколоти знову? чи потім ножницями підрізати?

    3. Чи вистачить ниток в наборі на дизайн? а то я боюся що загусто роблю махру і мені потім не вистачить ниток.

    4. якщо випороти великий кусок (я вже краще навчилася і є деталі ті перші, які тепер виділяються з маси), то чи не буде в тканині дірок великих і чи зможу потім то безпроблем попроколювати назад?

    5. чи видно на лицевій стороні як зі звороту йдуть лінії? чи по колу, чи повздовж і тп.

    ой, ще щось хотіла запитати... може, Юстусю, ще щось порадите?

    п.с. і скільки часу ви вишивали ту картинку?
     
  2. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    Я колись таким займалася, голку на Краківському у "народних умільців" купляли.
    У мене не кидалося в очі - вишивала куди собі хотіла. Це хіба для прискіпливих, які роботу вишивальниці по виворотній стороні оцінюють. ;)
    Я такі місця обережно підрізала ножицями. А одну картинку цілком всю підрізала, щоб вийшло не петельками, а травичкою.
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    А покажіть якусь картинку, ніяк не зрозумію що то за техніка
     
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    я також в школі таким займалася, ми з тіткою навіть подушку з конем таку гарну зробили...
     
  5. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    Сама не робила, але бачила готові роботи
    на зразки можна глянути тут


    чи це інша техніка, про яку йдеться в темі Килими ручної роботи ???
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2009
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    так, то інша техніка Latch Hook (то та що в килимах ручної роботи), там принцип нав"язувати готові відрізки ниточок на основу (страмін)

    А проколювання виглядає так:
    [​IMG]

    то спец. голкою проколюється тканина з другої сторони і на лиці виходять такі махрові петельки
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    І ми у школі тим бавилися, навіть та голка десь ще є :) Такі шедеври робили! Фломайстерами на цупку тканину переводили і розмальовували малюнок, а потім тинь-тинь-тинь... Але ні петельок, нічого такого, як Ума описувала не траплялося, а як ниточка раніше бажаного закінчувалася, то намагалися її малесеньким вузликом зав"язати, хоч дехто і так лишав :)
     
  8. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    Привіт:girl_smile:.Це робиться насправді дуже легко і саме основне швидко.Ниточок мені лишилось напевно ще на одну чашечку.На лицевій стороні взагалі нічого не видно крім петельок,ліній не видно взагалі.В інструкції написано що можна по бажаню ниточку клеєм закріпити.Ще рекомендують починати з великих частинок,а потім всі маленькі.Особисто я шкодую що попрала вишивку,вона спочатку була якась пухнастіша.
    Мені дуже сподобалось, що хочу ще зробити кексики:girl_in_love:
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    не втрималась і вчора таки почала свій наборчик :girl_in_love:
    ось то підготовча робота:
    [​IMG]
    голочка для проколювання (фіолетова) в набір не входить. треба окремо докупити

    і от за вчора в обід наштопала:
    [​IMG]
    а то буде на лиці.
    [​IMG]

    трохи вже б інакше переробила, бо бачу кострубаті місця (на лиці, а не на звороті, там так має бути :)). але вирішила вишити всю, а тоді ті місця де будуть мені зле виглядати переробити :girl_in_dreams:

    пішла знову проколювати, хочу за сьогодні рибку велику зробити :)
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    сьогодні легше пішло і значно швидше (напевно дещо зі вчорашнього доведеться переробити :girl_sad:)
    лице:
    [​IMG]
    робоча сторона:
    [​IMG]
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    ще один день трохи проколювала своїх рибок :)

    лице:
    [​IMG]

    робоча сторона:
    [​IMG]

    ще на один-два дні рукодільних :girl_blum: і буду оформляти :girl_tender:
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    Молодчинка:girl_in_love: Суперові рибки, я теж хочу таке спробувати:girl_tender:
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    Хомко, я вам можу голочку свою позичити для того, щоб спробувати (і підсадити на голку) :girl_wink: то так легко і цікаво!!!
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    Хомко, не поспішайте купувати набір. то можна самому будь-який малюночок нанести на полотно і нитки в залишках підійдуть :)
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    в мене десь був цілий журнал в запасах з контурним схемами (але, здається, квіти переважно)
    пошукаю, якщо не витерла, то кудись викладу.

    Умо, а які там ниточки йдут?
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    мій чоловік сказав майже слово в слово!!!:girl_feminist: сказав, що з усіх моїх рукодільних занять - це найприкольніше і навіть сам пробував трохи повишивати , сказав, що для нього це загадка техніки, як та петелька утворюється і чого вона не вилазить за голкою і взагалі б краще я тільки проколювала, бо там і пороти 2сек і часу стільки не трачу :girl_sad:




    Ірусю, то набір Діменшинс, тому нитки в них свої. але то звичайне муліне в 6ниточок, які я ділю на 2 і вишиваю в 3 нитки. Мені до речі, одного кольору не вистачило, буквально 1 пасма нитки, то я підібрала із запасів... навіть не видно :)
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

     
  20. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    Така красота:girl_tender::girl_tender::girl_tender: