Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Не повинен, там крему як такого свіжо-робленого нема.
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Дівки, хто має під рукою, дайте лінк на балібей, бубласка
     
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    А напишіть мені, як то заливати фрукти зверху на торті галереткою. На сухий корж чи як? Бо питалася в коліжанки, казала, що в неї желе все пішло в корж. Як його правильно зробити?
     
  4. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    По коржi промазати додатково кремом , тодi викласти фрукти , полити желе охолодженим, тодi в холодильник до застигання.Якщо без коему по коржi , то желе маэ вже схоплюватись ( не водичкою, а густiше)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    в мене сирний крем, то буде норм?
     
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Я якраз на свята заливала сирний крем + полуниця + желе , але тодi бажано залити тоненький шар желе, дати в холодильнику застигнути, тодi вилити решту желе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    @Фiяна викладала рецепт - пошукайте за нiком ;)
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Якби мені з телефона так легко то було зробити
     
  9. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

  10. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчатка, я сюди по пораду. На носі малого ДН, а я щось провтикала щоб десь тортік замовити. Думаю ото що доведеться пекти самій. Підкажіть щось легеньке щоб карапузам 3-річним можна було(без шоколаду). На попередній сторінці Амаретто давала рецепт непоганого тортіка, але з яблуками, а зараз троха не сезон. цікаво, чи ті що зараз продаютться дуже хімозні....
     
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    бісквіт з вершками та полуницею чи нектаринами або з сметанковим чи маскарпоновим кремом, вже і чорничка є
    -він не є простим у приготуванні, займає більше часу ніж бісквіт
    -вийде не дешевий бо яблука дорогі, багато є не хімізованих і смачних але ціна.....
    -як на мене таким жарким літом він не зовсім актуальний, мені смакує щось легше
     
  12. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    напишіть будь-ласочка перевірений рецептик або дайте лінк, наперед вдячна.
    Розумію що такого роду рецептів є багато, але я один раз пробувала робити бісквіт і мені не вдався ( - сів, тому хочу перевірений
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Поділіться рецептом пирога до чаю, який закалатав, вилив, накидав зверху ягід/фруктів і маєш смакоту.
    Якби він ще був без маргарину, аналіз олії, взагалі було б чудово
     
  14. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Якщо маєте міксер, то раджу пиріг з ревенем. Він в приготуванні простий. http://samvari.ru/vipechka/pirog-s-revenem.shtml
    Зверху хрусткий, всередині пухкий, не сухий, кисленький від ревеню, та ще й недорогий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Поділіться будь ласка хтось рецептом крему, який би підійшов до бісквіту з клубнічкою, чи чорницями.
     
  16. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Люблю крем вершки+сир Маскарпоне...
     
  17. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Можна детальніше?)
     
  18. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Беру 700мл жирних охолоджених вершків(купую домашні, тому не знаю, яка там жирність), але робила з польських 30% жирності, то також непогано збивалися, збиваю, додаю 200 г пудри і збиваю до піків, тобто допоки не загустіють, тоді додаю 250 г маскарпоне, але даю по ложці і на маленькій швидкості збиваю.
    Кількість пудри можна регулювати, можна більше, можна менше, залежно, кому як смакує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. vendi

    vendi New Member

    Я обожаю торт прага.
    [​IMG]
    Не можете представить себе жизнь без шоколада? Тогда шоколадный торт придется вам по вкусу! Его отличие от классического рецепта торта «Прага» в том, что при его изготовлении используют два вида крема. Торт «Прага» по-домашнему можно приготовить, используя классический рецепт.

    Однако вместо сложного в приготовлении крема «Пражский» нужно сделать два легких крема: простой сметанный и темный (с добавлением какао-порошка). Можно также приготовить торт «Старая Прага», причем вкус этого торта удивит вас нежностью и насыщенностью.

    Ингредиенты:

    1 стакан сахара;
    2 яйца;
    1 стакан муки;
    1 банка сгущенного молока;
    100 г сливочного масла;
    Половина стакана сметаны (жирность 20 :wacko:;
    1 столовая ложка ванильного сахара;
    4 столовых ложки какао-порошка;
    1 чайная ложка разрыхлителя.

    Для сметанного крема:

    Половина стакана сметаны (20 % жирности);
    Половина стакана сахара.

    Для темного крема:

    150 г сливочного масла;
    Половина банки сгущенного молока;
    2 столовых ложки порошка какао.

    Для украшения:

    100 г шоколада.

    Приготовление:

    Для приготовления коржей сметану следует взбить с сахаром, добавить яйца, разрыхлитель, какао-порошок, ванильный сахар и сгущенное молоко. Все тщательно перемешать. Затем в полученную массу добавить муку, просеивая ее через сито. Еще раз все перемешать, положить сливочное масло. Замесить тесто, разделить его на две равные части и раскатать. Перед выпеканием форму смазать сливочным маслом, дно застелить пекарской бумагой. Раскатанное тесто аккуратно уложить в форму, выпекать духовке 30 минут. После этого коржи охладить, разрезать каждый корж на две части и промазать их сметанным кремом.

    Рецепт сметанного крема очень прост: сметану взбить с сахаром (и всё). Для шоколадного крема необходимо в размягченное сливочное масло добавить сгущенное молоко и какао-порошок и взбить миксером до однородной массы. При сборке торта все коржи смазать темным кремом, также обмазать им верх и бока торта. Оставить на 1 час в холодильнике для пропитки коржей. Украсить шоколадом.
     
  20. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    робила вже двічі, виходить смачний. Крем я робила сметана+маскаропоне+цукрова пудра.
    Рецепт від блогара honeytanie:
    Ингредиенты:

    2 яйца
    100 гр. сливочного масла комнатной температуры
    1 ч.л. соды
    1 ч.л. винного уксуса
    1 банка сгущеного молока (400 гр.)
    1.5 ст. муки
    600-700 гр. сметаны (30% жирности, еще лучше использовать домашнюю)
    1 ст. сахара
    ПРИГОТОВЛЕНИЕ:
    Яйца взбить с маслом до однородности, влить сгущеное молоко. Соду погасить уксусом ( я использую всегда белый винный уксус, т.к. он не имеет резкого запаха и намного мягче столового уксуса). Всыпать соду в смесь и помешивая добавить просеянную муку. Хорошо вымесить до однородной массы тесто и разделить его на 2 части. Духовку разогреть до 180 градусов и испечь 2 коржа (в круглой форме диаметром 20-22 см) в течение 30 минут до золотистой корочки. Остудить на решетке и разрезать каждый вдоль пополам.
    КРЕМ:
    Взбить сметану с сахаром до полного растворения. Убрать в холодильник до использования.
    СБОРКА:
    Уложить первый корж на блюдо или подставку для торта. Наколоть в нескольких местах вилкой и полить кремом. Сверху уложить второй корж, также наколоть его вилкой и полить кремом. Сверху на крем плотно выложить нарезанную свежую клубнику.Затем налить немного крема и выложить третий корж. После этого так же крем и верхний (четвертый) корж. Накалываем его вилкой и аккуратно смазываем весь торт кремом. Для сборки этого торта я использую металлические кольца для торта. Если обходиться без них, то, т.к. крем довольно жидкий, смазывать надо медленно, дожидаясь, пока корж немного впитает в себя крем. Готовый торт поместить в холодильник на 6-8 часов. Затем украсить по своему желанию ягодами или цветами.
    [​IMG]
     
    • Корисно Корисно x 1