Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. deatheater

    deatheater Well-Known Member

    Якщо за ГОСТівським рецептор, то сире в крем дається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчата підскажіть, хочу зробити сирний крем до бісквіта і хочу спробувати зробити з солодкої сиркової маси така як зараз на вагу продається і незнаю чи не зіпсую цим торт?
     
  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я влітку робила такий до бісквіта з фруктами-ягодами. Десь до 800 г. ванільної маси додавала пакет сметани, підсолоджувала цукровою пудрою, часом ваніль додавала ще. Гарно це змішувала і перекладала торт. Крем тримає форму, не тече.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    на який розмір/діаметр, на два коржі чи три?
     
  5. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Спробуйте ту сиркову масу застосувати тут Крем для тортов и капкейков на сливочном сыре - Andy Chef - блог о еде и путешествиях, пошаговые рецепты, интернет-магазин для кондитеров мені дуже сподобалось, форму тримає чудово!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Тут залежить, хто скільки крему любить. Пекла в мультиварці корж (не знаю, який діаметр чаші і не можу зараз глянути), ділила на три, то було досить ще і боки обмазати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Хтось має рецепт торта з бананово-сирним кремом? Хочу дочці на ДН зробити, шукаю щоб добрим був.
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Не знаю чи сюди, але хто порадить. Як мені зробити торт з лялькою, бачила фото з Барбі, але щоб не використовувати мастики, яку я не переношу.
    Може хтось пік, розкаже поетапно? бо не уявляю, як ту ляльку запхати в торт, але щоб потім як витягувати перед розрізанням, а вона не була гола. Троха не естетично.
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ходить за мною слойоний торт такий як колись в магазині продавався .
    Шукаю перепис всюди видає Наполеон . Дівчата , може знаєте як пекти саме той колишній слойоний . Там ж масляний крем , пра ?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Ага, тільки тісто розсипчастіше. Сама той рецепт шукаю.
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    На всі моі запити видає Наполеон ((( @Дана, @Маруся-мама , @Kasia , дівчата поможіть повторити слойоного торта дома ) . Який то справжній масляний крем . Дуже дуже хочу )
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. gombkovska

    gombkovska New Member

    Дівчата підкажіть провірений рецепт Торт Спартак
     
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Може хто підкаже хороший рецепт сирно-вершкового крему з домашнього сиру, бо в неті є різні варіанти - сир+масло, сир+вершки, сир+сметана+желатин, і я ніколи такого не робила тому незнаю який варіант краще, хочу щоб крем був досить густим, типу як в тортах які продають в кондитерських в поєднанні з фруктами)
     
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    торт.jpg Screenshot_2017-05-15-13-45-18-351_com.facebook.katana.png дівчатка, хочу зробити такий торт, як робити ті "патьоки"я розібралася, але як саме краще зробити цей шоколад? Рошенівський чорний підходить для цього? хотілося б рецепт шоколадної поливки, щоб була блискуча. І ще крем буде заварний
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2017
  15. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @KUSJ , ганаш зробіть. Якщо добавити в нього лікер-вийде неперевершено)
     
  16. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    дякую дуже! ось такий рецепт(маю на увазі складники) нормально буде?то щоб стікав по торті ,дати більше вершків? upload_2017-5-24_16-42-45.png
     
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @KUSJ, я роблю так
    4 ст.л. цукру
    2 ст.л. какао
    2 ст.л. води
    1 ч.л. масла
    Все прогріваю в банячку, гарячим покриваю торт (залежно від того, яка потрібна консистенція, збільшую/зменшую кількість води. Виходить однорідне покриття, яке не тріскає кусками при нарізанні, з іншими рецептами тепер навіть не експериментую
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    До речі, а вмістом какао можна також регулювати густоту. Це якщо вийшло, наприклад, зарідке, то треба трішки його додати.
     
    • Баян Баян x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Цікавий рецепт пирога знайшла, хочу спробувати. Мінімум пацьканини. Напевно і з полуницею буде смачний Вкусный Твиттер on Twitter
     
  20. Jenda

    Jenda New Member

    Дівчата таке запитання, хочу зробити торт з кокосом, але його майже нереально знайти в мому місті може хтось порадить, дивилась в неті, Харчові ароматизатори і барвники. Купити харчові ароматизатори і барвники ціна, опт Львів, Чернівці, Київ, Харків, Дніпро | Система Оптимум , може хтось пробував