Трагічні життєві історії

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем odree, 3 Червень 2009.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 21
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Це просто жах!!!Тут навіть слів немає..
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І я в шоці. Не пригадую чи тут чи на ЛФ писала шо у наших знайомих померла двійня. Жінка народила на 32 тижні (як і я Яну). Перша дитина померла зразу, а друга через три дні через те, що батьки не мали грошей на сурфактанти для легень і позичити де не мали. Одній дитині таки "звернули голлву" під час діставання про шо свідчила синя шия новонародженого і отьоки (зі слів батька дітей). І не знайдеш тут правди. І взагалі я думаю шо ліки за допомогою яких можна врятувати крихіточку мають бути безкоштовними, і лікарі мають бути Людьми, а не гаманцями для збору людських грошей.
    Panadolka дуже хочу щоб наств той день коли всі будуть зі мною сміятися. А такий день неодмінно буде. Просто трішки пізніше (може завтра), але ВІН БУДЕ
     
    • Подобається Подобається x 21
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Одрі ятеж прочитала в мене німий шок
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    не можу стримати сліз :sad::sad::sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    в мене чоловік прочитав, мені казав не читати, бо занадто вразлива. лише розповів коротко.
    особливо його вразило, коли батько прийшов за тільцем дитинки в морг (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
     
  7. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ви знаєте, я після прочитання отаких жахіть боюся вагітніти і народжувати другу дитину. Мабуть, я якась неправильна. Але мені ДУЖЕ страшно!
     
  8. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Тоді я ще більш неправильна. Я як прочитала про розповіді про пологи, то боюсь вагітніти і родити першу дитину.
    А після цьої історії навіть думати про це боюсь!
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    дівчата, треба думати про хороше, інакше можна ще сьогодні труну замовляти
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та не бійтеся вже так дуже!.. Я он впродовж усієї першої вагітності ходила і ридала, що я при народженні дитини помру. :girl_cray:Це великий секрет, який я розкажу аж на цілий Львів, а може й ще далі (на весь світ), : я навіть заповіти понаписувала, що чоловік і батьки мають робити з дитиною після моєї смерті.:girl_crazy: Маразм повний.
    Мені соромно, але десь ті "заповіти" поділися. Мабуть, їх таки хтось знайшов і прочитав.:girl_sad: Соромно:girl_sad:
    І ще. Мені робили кесарський розтин. Остання думка перед тим, як я відключилася, була такою: Хай там роблять собі що хочуть, тільки б я вийшла звідси живою!:girl_cray:
    Перша думка, після того, як я приходила до тями: Ці гооси я чую на цьому світі, чи вже на тому???:girl_in_dreams:
    Тепер як згадую, то аж моторошно!
     
    • Подобається Подобається x 23
  11. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Як про мене написано.... мала такі ж думки та відчуття....
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    жахлива історія. я так сплакалась....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Halina

    Halina Well-Known Member

    Та як тут думати про хороше коли кругом стільки всього! Багато про що взагалі мовчать. Мені це нагадало один випадок який я сама бачила в одній з лікарень. Навіть незнаю чи варто розповідати....

    Ага...небійтеся. Я коли йшла на операцію по видаленню поліпів, то теж про заповіт думала. Правда не написала. Але ті дні перед операцією....
     
    Останнє редагування модератором: 5 Червень 2009
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    напишу сюди, іторія не менш жахлива
    Німецька вівчарка загризла на смерть восьмирічну дівчинку
    відео
    в кого є можливість подивитися відео - подивіться. Там, на жаль, немає підпису хто саме дає інтерв"ю, але почуте дуже і дуже дивує...тим більше собака рік тому покусав хлопчика (45 швів було накладено)



    ах ти йолки-палки, у власниці неровий зрив, бачте, а що дитини нема в живих??? Власник собаки несе відповідальність за її дресировку, імхо, а як не вміє то нащо тримає? Дуже часто бачу безвідповідальну поведінку власників собак...
    що каже кодекс про відповідальність, хто знає?
     
    • Подобається Подобається x 22
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Я вчора бачила це по новинах, у мене був ШОК!!! Дитини нема, а псисько живий і його господарі кажуть - пес буде жити, незважаючи ні на що!
    Я б сама взяла рушницю і притрелила його, хоча сама маю пса і цих тваринок дуже люблю...
    А найгірше, що у нас непередбачена кримінальна відповідальність за таке, в Україна існує один прецедент - тільки раз засудила власника пса, коли той навмисно натравив його на людей...
    Невже треба щоб загинула дитина, щоб власникі псів задумались, що за псом треба доглядати?????
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Собаки-це взагалі окрема історія.Скільки гуляємо з малою,біля школи,в парку-завжди бігають собаки без намордників.Особливо дивує,коли гуляє школяр/школярка з собакою бійцівської породи,а поруд бігають діти.Та якщо тій собаці щось стрільне в голову,то господар навіть не втримає її.І скільки вже тих жахіть показують в новинах,а наші люди і далі думають,що саме їх це не стосується:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    В мене на вулиці вчора три здоровенних собаки накинулися на хлопчика-третьокласника,добре,що на крики вибіг його батько та сусіди і "відбили"його....завезли на Орлика,накололи бідненького,перев"язали ногу....а тих собак розігнали....а в 11 вечора мій брат повертався до дому,то ледь від них втік.....і то не бродячі,а просто втікші від господарів кобелі до "неї"....жах,мені тепер з малим страшно виходити за межі подвір"я...
     
    • Подобається Подобається x 18
  18. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Може комусь це буде здаватись неправильним але я вважаю, що таких собак треба зразу присипляти.Чому хтось має переживати за життя своєї дитини?
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Я дуже люблю собак! Та коли такі ситуації, то жах. Я сама теж боюсь іти коли такі собаки гуляють. З тим потрібно щось робити.
    В мене була така ситуація. Одного разу по роботі мене відправили віднести документи. То на тій організації була собака яка зразу до мене гавкати і за штани. Я почала кричати. Врятувало лиш те що поблизу були люди і звичайно мої джинси.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    ...та тато того хлопчика вже їм не "попустись"...