Творча галерея Натусі

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Натуся, 9 Березень 2011.

  1. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Вирішила і я свої роботи помаленько виставляти в галерею.Їх не так вже й багато,та і досвіду теж бракує,а поділитися досягненнями всеодно хочеться:)Тому не судіть дуже строго.Але критика приймається,як поштовх для самовдосконалення.
    Ласкаво запрошую у мій світ. :girl_wink:
     
  2. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Отже однією з перших робіт був оцей далматинчик з полімерної пластики,польської. Його ми подарували,хоча ліпила для малої:)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    На зміну йому прийшов другий песик,ним бавиться моя доця
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Був момент,що я пробувала трошки декупажити,але не знала на чому випробовувати,то пристала до своєї лампи:)Тільки лак для покриття виробів ще не придбала,лише клей для декупажу і серветки.Ось що вийшло
    [​IMG]
     
  5. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Отакий магнітик робила з тої ж польської полімерної пластики.То мала бути орхідея,але робила без наявного прикладу і без картинки,з пам'яті, тому вийшов гібрид орхідеї і нарциса:)
    [​IMG]
     
  6. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Вперше пробувала зв'язати щось серйозніше від шалика, і вийшов светр коханому чоловіку:)
    [​IMG]
     
  7. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Коханому племінничку робила торт,хотіла спробувати працювати з зефірною мастикою-все на що мене хватило-салатовий контур:)Не буду розписувати інгредієнти,бо не кулінарна гілка,але зовні-похвалюся.Похресничок дуже любить метеликів і от я на 2 рочки зпекла йому такого метелика.Правда не дуже мені там імпонує той потяг,але кума купила такі свічечки і дуже просила кудись примостити.От така смакота вийшла:)
    [​IMG]
     
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Потім я вишивала чоловікові сорочку.Вишивала на крижмі малої,бо так багато хресні понакупляли тої крижми,що вистарчило коханому на сорочку,і ще залишилося мені і малій штуки на 3:). Після того,як вишила,її зшили і чоловік поміряв-зробила висновки,що перід треба було робити набагато довшим,бо виглядає трохи куцо,але як на перший раз,то пороти і доштуковувати вже не хотіла.
    [​IMG]
     
  9. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    А отакі келихи робила найкращому другові на весілля.Фотографували задовго до свята,тому ще з відбитками пальців:)
    [​IMG][​IMG]
     
  10. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Отакі сережки робила кумі на 8 березня.З польської пластики.Вона хотіла чогось веселого,яскравого і весняного,я вирішила,що це-в сам раз,тільки вийшли трохи завеликі,а тому-важкі.На наступний раз буду стриманіша:)
    [​IMG]
    А ось ці ж сережки разом з кулончиком.Сказала кума,що кулончик нагадує дурника(соску):) :) :)
    [​IMG]
     
  11. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    А ці сережки робила сестрі на 8 березня. З польської пластики,вчилася робити різнокольорові,не дуже вдалі фото,але фотографувати я теж вчусь:)
    [​IMG]
    А на цьому фото може трошки краще видно візерунок.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2011
  12. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    А такий декор для пляшки з-під коньяку пробувала ще десь рік тому:)Не лакований,не шліфований і клеєний на супер-клей:)(і ще один секрет-пластика мені трохи підгоріла в духовці,то мало бути біле з рожевим)
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2011
  13. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    І останнє-мої миделка з основи,яку замовляли в СП cleonata
    З м'яти, евкаліпта і ялини
    [​IMG]
    З шипшиною і апельсином.
    [​IMG]
    З медом
    [​IMG]
    І з кавою.Вийшло дуже насичене,бо кава була не варена,а просто сиро-мелена:)Зате скрабило шикарно.:)
    [​IMG]

    На сьогодні ніби все, по мірі того,як знаходитиму фото своїх творінь-ділитимусь ними із вами.
    Дякую за увагу.Щиро ваша, Натуся:girl_smile:
     
  14. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Ще трошки моїх творінь:)
    оці трояндочки зробила вже давно-давно для себе, носила літом і планую носити весною:)
    [​IMG][​IMG]
     
  15. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    А оці всі робила позавчора,шліфувала,лакувала і сьогодні зібрала до купки:)
    сережки-сердечка з бантиками і без,ще не вирішила як гарніше...
    [​IMG][​IMG]
    сережки і брошка
    [​IMG]
    сережки веселенькі:)
    [​IMG]
    і набір- сережки і підвіска.біло-чорно-червоний,але не можу сфотографувати так,щоб червоне було видно...:sad:
    [​IMG][​IMG]
     
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Отаку Рамочку змайструвала другові на весілля(він справляв у Білорусії,а тут ми ходили на пиво:)).Якість не дуже-фотографувала телефоном.Рамка для фото розміром 20*30,тому насправді вона велика:)(приблизно 45*50,але точно не знаю,бо не виміряла)
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2011
  17. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Оці келихи і свічки робила сестрі на весілля,але не сфотографувала.І ось вона мені в суботу привезла фото,то ділюся з вами.Квіти робила такі,як хотіла Сянька,вона десь побачила в неті і сказала,що в неї мають бути такі ж...:)
    Отже келихи:
    [​IMG]
    Свічки
    [​IMG]
    І разом на поличці з бонбоньєрками,свічкою-пірамідою і фігуркою з весільного торта:)(їх не я робила)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2011
  18. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Ще трохи експериментувала:)
    Мій тортик - кулон,сережки і перстень:)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    І -з серії невдач...Я не знала,що в мене не біла пластика,а напівпрозора...(точніше я не знала,що в цей раз взяла саме напівпрозору...я їх не розрізняю,вони для мене однакові...)Хотіла зробити лимонні дольки,до запікання були такі цікавенькі,з чіткими лініями між дольками,а після...Судіть самі...
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Творча галерея Натусі

    Трохи новенького
    Тортик "Кава"
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]