У чому Ви сьогодні....?

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Harmony, 2 Вересень 2010.

  1. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    І в мене заколене крабом, і в холатику"хакі".
     
  2. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    Щойно покупалась і сиджу сушу помало волосся.
    вділа білу футболку і зеленуваті штани. а ще маю дуже теплі тапочки на вовчинці.
     
  3. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    червоний гольф, чорні обтискні штани, чоботи по коліно. куртка балонова з велиииииким капюшоном, чорна торба через плече...волосся по ідеї має бути розпущене, але на даний момент закручене в пучок і закріплене олівцем))
     
  4. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    і я так само:)
    тому одягнула флісову піжамку, теплющі шкарпетки, доя яких причіплені мякенькі мордочки зайчиків і тапочки по типу уггів. так тепло і затишно!!!
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

     
  6. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

     
  7. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    Я як завжди не мала зранку, що одягнути! Тому я в джинсах, на них натягнула чоботи, а зверху светрик - гольфик з квіточками.
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    Я сьогодні в коричневих тонах - коричневі штани-галіфе з рижим ременем, тигрова сітка-гольфик, поверх коричневий светрик коротенький і коричневі замшеві ботфорди на низькому. Волосся зібране у хвостик з мокрим ефектом. Чорний пуховик, сумка і шарфик кольору шампань.
     
  9. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    Облягаючі)))
     
  10. belkinaOsja

    belkinaOsja New Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    а я сьогодні вирішила додати трохи барв. Тому одягнула яскраво рожеву кофтинку і до неї в тон кульчики-трояндочки власного виробництва з полімерної глини. Така собі ностальгія за літечком )))
     
  11. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    Я сьогодні вийшла чомусь в ділому стилі: чорні чобітки на каблуці, чорні штани, біла сорочка, чорний піджак і намисто з перлин.:girl_curtsey:
     
  12. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    Маю сьогодні якийсь святковий настрій, напевно тому, що сьогодні п'ятниця, тому вдягнула: чорний гольфик, платтячко до колін без рукавів теплого бежевого кольору і біжутерію (намисто і браслет). Вже двічі почула компліменти, приємно.:girl_tender:
     
  13. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    а я сьогодні якась дуже спортивна! хоча і пятниця, але зате мені зручно!
    натягнула свої уггі (чоловік каже що я скоро вже в них почну спати, бо я їх не знімаю), маю гарні лосіни чорні, зверху кольоровий і досить довгий і вільний светер, і біла маєчка! також намисто кольорове!
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    А я нині навіть ніс на вулицю не висовувала, тому в домашньому одязі. І так маю на собі рожеві спортивні штани зроблені лосинами, довгу полосату футболку приталену, взута в чорні в"єтнамки, волосся зібране в гульку.
     
  15. Supergirl

    Supergirl Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    А я в піжамі.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    я в халаті, тільки що вийшла з ванни, поп"ю каву і йду передягатись, бо не годиться так чоловіка з роботи зустрічати.
     
  17. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    я вийщла з душу,сиджу в рушнику...зробила собі чайочок,взяла печенюшечку і розслабляюсь разом з ДП.
     
  18. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    джинси skinny, коттоновий светик з V-подібним вирізом трав'яного кольору, сині UGG з візерунками - таак зручнооо!:girl_tender:
     
  19. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    А я сьогодні вийшла в кашеміровому плащику, фіолетових штанах, черевичках і своїх тепленьких червоних навушниках ..
     
  20. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: У чому Ви сьогодні....?

    Я сьогодні у шкіряному костюмі (штани+куртка). На таку погоду в сам раз.