утеплення квартири

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Незнайомка, 10 Грудень 2008.

  1. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    часто бачу, що в місті господарі утепляють зовнішні стіни своїх квартир у багатоповерхівках. чи хтось це робив? які враження щодо якості робіт, цін, технології?
    цікавить це питання тому, що маю в квартирі холодну стіну, а якій часто збирається конденсат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    моя мама робила в себе в хаті. утепляла стіну ванни яка межує з підїздним коридором. все класно, тіко якісь сволочі весь час норовлять чи то поколупати той пінопласт чи кулаками на міцність випробувати:tanksmile:
    загалом рекомендую! в неї ванна кімната з тих пір не має грибка:y: н.б. стіни перед побілкою обробляли протигрибковою сумішю якоюсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    моя знайома балкон так утепляла, технології не знаю, але дуууже задоволена, стіни не мокріють, тепло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Ми утепляли наш 12квартирний будинок у складчину. З трикімнатної квартири, як у мене, де одна зовнішня стіна було треба здати 650 грн - це з пінопластом, роботою, стяжкою, побілкою. З кутових квартир вийшло по тисячі. Загалом дуже задоволені, витрата газу скоротилась приблизно на 100 куб м ( в нас інд опалення).
    А ціна ще залежить від товщини пінопласту, зернистості, висоти , на якій потрібно працювати. Це все, що я знаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Зараз, здається, квадратний метр в районі 130 грн коштує, наскільки ми дзвонили. Теж хочемо утеплити зовнішню стіну (дитяча, ванна і спальня), але у нас 5 поверх, люлькою дуже довго і дорого, а бажаючих промальпів не знайшли, відклали на наступний рік.
     
  6. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    а нам сказали, що не можна робити, поки не досягнемо згоди всіх мешканців - щоб утеплити всю стіну. тобто зробити утеплення лише на рівні наприклад 5-7 (у нас всього 12) поверху не можна. тож наразі зовнішній варіант відпадає...
    а хтось робив внутрішнє утеплення?
     
    Останнє редагування модератором: 4 Жовтень 2009
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    А в кого ви питали?
    Бо я бачу у нас в будинках утеплені окремі поверхи.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Жовтень 2009
  8. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    будинок у нас специфічний, гуртожиток-не гуртожиток, але одним словом належить організації, де батько працює. входити в якісь напружені стосунки з відділом житлового господарства якось не випадає. а вони кажуть, що не дозволять один-два поверхи утеплювати зовні.
     
  9. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Ми утепляли. У нас якраз квартира кутова, 9 поверх, стіни були страшенно мокрі і чорніли. Цього року утеплили дитячу, ванну, туалет, та нашу кімнату. Що можу сказати? Зима ще не прийшла, але знаю, що коли стіни не були утеплені то було холодніше, а чи будуть стіни знову мокрі - зимою побачимо.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    ми зараз будемо просто штукатурити без пінопласту, бо нема ради - зі стін дує, грибок цвіте... як буду знати точні цифри то напишу, аби орієнтувалися в ринкових цінах
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    ми утепляли зовнішню кутову стіну дитячої кімнати на початку серпня того року. Вийшло 180 грн/м.кв. (робота, матеріали, все разом тобто). Утепляли не через фірму, бо дорожче, а через знайомих альпіністів, 1 кімната - тривало в часі - 2,5 дні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: утеплення квартири

    Ми теж утепляли минулої осені. Ми правда ще батареї поміняли, тому не знаю через що в нас в хаті була африка. Мабуть і через то і через то, але це при тому, що вікна були старі і дуло так що фіранка рухалась:).
    Ми дуже задоволені, цілу зиму ходила в шортах:) Може то і не здорово, але я такий змерзлюх, що для мене то рай.
    Щодо ціни - 150 грн. ми платили. По часу вийшло довго, бо 4 поверхи робили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    У нас теж недавно пів будинку утепляли, брали 150 грн/ м/п з роботою, матеріалами, анам не вийшло утеплити, по сторону нашої великої кімнати, більше не найшлось бажаючих, і вони не хтіли лізти на 3 пов, із- за 1 стіни. Телефон ми їх залишили на всЯк випадок. В сусідів стоїть- все ок.
    А от біля чоловікового дому, після того урагану, пам"ятаете ? людям те утеплення позлітало на землю практично повністю. І то 3 поверхи так обломалось. У них воно досить так лежить- той пінопласт на землі .Так що то треба вважати, гроші заплатиш- а на якихось шарлатанів можна попасти.Треба брати якихось "проверених" альпіністів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: утеплення квартири

    Накосячили, називається. То ж на "клей" + дюбелі пристрілюється, якщо нормально робити.
    Цього року вже не встигну, лише відкоси вікнам зроблю. А наступного сезону обовязково утеплюся.
    (автономне і вікна вже встановлені).
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    ми в липні, утепляли кутову стіну дитячої кімнати по грошах вийшло 4000 грн( 160 грн/м.кв). Минулого року в нас ці стіни, як тільки дощ, то "цвіли і пахли", а зараз сухо і тепліше ніж в інших кімнатах, неотеплених. На даний момент ми задоволені. Як буде зимою? Поживем побачим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    ми теж в липні утепляли, по 160 грн/м2, ми довго думали чи варто чи ні, потім вирішили, що варто. Утепляли 9,8,7 поверхи, вікна зразу поставили, будемо бачити чи буде тепло. Зробили за 3 дні, робили акуратно, навіть прийшли зсередини чуть штукатурку підправили, бо мені неподобалось. До квартири не заходили, що дуже радувало.В нас кутова кімната дуже мокріла і грибок був, так тато, ще 2 роки назад утеплив пінопластом зсередини, тепер роблячи ззовні, цей пінопласт зняли, а під ним сухенько, правда існує думка, що це нездорово, зсередини пінопластом утепляти, але вважаю краще ним, чим грибками дихати.
     
  17. fanet

    fanet New Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Дуже прошу порадити хороших майстрів для утеплення фасаду... у мене особняк (одноповерховий).... але є додаткова проблема - трішина по висоті((((

    ... а ще дуже цікаво почути думку про різні види утеплення (крім пінопластом)!!!!!!!!!!!!
     
  18. Відповідь: утеплення квартири

    Може нам щось порадите...Хочемо утеплити балкон (довжина приблизно 6 метрів), обдзвонили вже дуже багато майстрів і всі відмовляють через малий об'єм робіт.
     
  19. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: утеплення квартири

    Якщо руки є - гріх на ту роботу кликати майстрів.

    Мій тато-пенсіонер (ніколи не був технічно екстра здатний) обшив пінопластом стіну сам.
     
  20. Відповідь: утеплення квартири

    Це похвально...в пенсійному віці бути альпіністом, чи лізти по риштуванню на висоту (а ще потрібно мати ту рештовку).