Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам Львова і області

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем maniunia, 21 Березень 2014.

  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Дівчата, мене трошки насторожує, що неможна особисто віддати подарунки діткам.
     
  2. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Як вистарчає і діточкам,і працівниковим дітям-ну,то добре,що так багато допомоги,що аж зайве є.А як краще йде працівникам,а діти найгірше отримують,то це ГАНЬБА!!!
    Але ЯК це ПРОКОНТРОЛЮВАТИ???

    ---------- Додано в 23:32 ---------- Попередній допис був написаний в 23:25 ----------

    Так воно і є.Та ж історія з бібліотеками в селах.
     
  3. talja

    talja Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Діти якраз найбільше потребують власне живого спілкування, нашого часу і любові! Бо на жаль там його мало! Не знаю яка ситуація у Львові, бо за межами діти і справді потребують одягу і взуття. Але є один момент,що те що передається і дається дітям не доходить до них і це факт! Те що ти привіз і дав безпосередньо їм, вони накинулись з'їли ніхто із старших у них не забрав - те їх! Там просто плачевно, дивитись на ті закони виживання! Дівчинка старша попросила шампунь, на наступний раз його у неї вже не було, забрали! Ті дітки бігають цілий день по вулиці, обпісані, засмаркані, і нікому до того справи немає... Зимою, в мене просто був шок, босяком по снігу деякі вибігають і все норма.
    Тому добре групуватись організовувати діткам пікніки, якісь спортивні забави та пригощати їх.
    Та це напевне тільки для районів, бо у Львові складно достукатись, тисяча запитань... і от якраз хочуть тільки щоб принесли, віддали, відстали.
    А кому це перепаде нічого не докажеш і не проконтролюєш!
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    От власне я б і хотіла надати таку допомогу. Організувати збір коштів на все необхідне(їжу, канцтовари, фрукти, якісь мінімальні дрібнички), поїхати до діток, зробити частування, погратись з ними, пообніматись...
     
  5. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    А в мене є книжок багато для школярів і студентів. Переважно англійська і математика. Правда вони старі і "зношені". Віддала б в якусь бібліотеку в селі, якщо комусь вони потрібні.
     
  6. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Я маю дитяче взуття до 23 розміру, куди можна віддати?
    Воно ношене, але в чудовому стані.

    ---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ----------

    І книжок дитячих і шкільних підручників маю багато, порадьте куди можна віддати.
     
  7. KardaMonka

    KardaMonka Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Спільнота взаємодопомоги «Оселя» розмістила у місті два спеціальних контейнери для вживаного одягу, взуття та книг. Один з контейнерів знаходиться біля Музею ідей на вул. Валовій, 18а, другий – біля Церкви Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові.
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Дівчата, давайте зберем речі біжанцям з Криму? Сьогодні ввечері дізнаюсь детальніше і відпишусь
     
  9. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    А тепер читайте:якщо кудись намірилися,то маєте попередити керівництво,А воно різне буває.Хтось з радістю прийме,а хтось роздратується. Чому?Одна з причин:ви сьогодні пообіймалися,поїхали і забули на деякий час чи назовсім.А діти вже спробували того добра,а потім тяжкі будні без вас у них,А то так важко відчути світло і далі жити в темряві до невідомого часу.
    Тобто як маєте намір серйозний,то ваша робота має бути систематично:всі знають,що чекають понеділка,бо приїде цьоця.І ніякого "Я не змогла" не може бути.Тому думаємо практично і з дорослим,відповідальним почуттям обов"язку.

    ---------- Додано в 01:26 ---------- Попередній допис був написаний в 01:19 ----------

    Ще на Левандівці біля церкви Вознесіння також є.Це дуже зручно.
    На сайті міськради колись знайшла список потребуючих родин і організацій(муз.школи,будинки дит.творчості),де було чітко вказано,що кому треба.Зараз не знаходжу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Ще згадала.В газеті "Ваш магазин" є рубрика ПОВІДОМЛЕННЯ.Підрубрика ПРИЙМУ в ДАР. Наприклад:Одяг та взуття дит., на дівч. 3 р., хл. 4 і 5 р., багатодітна сім'я прийме в дар))))).(на 3-тій сторінці наразі).

    ---------- Додано в 08:49 ---------- Попередній допис був написаний в 08:48 ----------

    http://vashmagazin.ua/cat/catalog/?rub=488&subrub=10&item_price1=&item_price2=&page=3
     
  11. Ліля Пік

    Ліля Пік New Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Проводимо збір речей до свята Миколая в дитячі будинки:
    - Львівський будинок дитини №2 вул.Антоновича, 117 тел. (032) 238-62-40
    - Дитячий будинок №1 вул. Таджицька , 23 тел.(032) 271-22-08
    - Львівський будинок дитини №1 (діти після 3-х років) вул.Комаринця, 2 тел.(032) 238-52-19 всі бажаючі, мають зможу зробити частинку добра для діток, які немають рідної кровинки, батьки, яким хватило совісті залишити діточок, зовсім самотніми на цій землі!

    Дитячим буднкам дуже потрібна наша допомога, у них дефіцит з матеріальними речами, які Ми з Вами можемо надати, та потішити маленьких діток ласощами

    Перелік:
    - Миючі засоби (Шампуні, мило, миючі для посуду, пральний порошок, тощо)
    - Одяг (можливий вже ношений, але чистий, та відповідно у нормальному стані)
    - сухе печиво («Марія», «До кави»), печиво без крему;
    - Банани, яблука (цитрусових не можна, оскільки в деяких діток алергія);
    - Цукерки: шоколадні, желейні, льодяники (їх роздаватимемо при зустрічі з дітками);
    - Підгузники (оскільки є дітки з 5-ти днів);
    - Канцтовари: книжечки, альбоми для малювання, фарби, фломастери, розмальовки, іграшки, пластилін, кольоровий папір, олівці.
    - зимове взуття, одяг
    ГРОШІ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ, ЛИШЕ ВИЩЕ ВКАЗАНИЙ ПЕРЕЛІК ПОТРЕБ!
    Хто мае можливість і бажання допомогти пишіть в пп.
     
  12. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Дівчата, прибуток з наступної закупівлі http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=1906825#post1906825 буде призначений на збір канцтоварів для дитячих будинків міста Львова у відповіді на оголошення http://posydenky.lvivport.com/showpo...1&postcount=31
    Долучайтесь до доброї справи!
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Маю більше половини великої пачки підгузників розмір5 - якщо підійде відкрита пачка - віддам.
     
  14. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Маю пару теплих курток,на дівчаток віком 2-3 роки,таке потрібно?

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    маю книжечки,нові,дітям не цікаво,деякі нові іграшки....Ще щось би докупила, алке куди нести?
     
  16. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    також хочу приєднатись, маю тепленький комбінезон від півроку можна одягати, і для старших діток дещо є. Напишіть куди можна принести.
     
  17. Ліля Пік

    Ліля Пік New Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    Дівчатонька, дякую всім всім за допомогу, що так допомагаете, просто ми двое аж ніяк би не справились а хочеться кожній дитині щось дати Дякую вам всім
     
  18. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Увага!(ДЛЯ НЕ БАЙДУЖИХ). Допомога дитячим будинкам міста Львова

    на Таджицькій потрібно одяг немовляткам на місяць-два? скоро будемо проїжджати там, хотіла би дещо віддати. І мякі іграшки можемо підвезти
     
  19. skai

    skai Well-Known Member

    Хотіла уточнити, а в цьому дитбудинку тільки дітки від 3 рочків?
    Справа в тому, що ми з донею були сьогодні на медогляді в поліклініці і побачили двох крихіток з дитбудинку. Я спиталася чи потрібно якісь речі діткам і куди привозити. Дівчата-медсестри сказали, що вони з першого дитбудинку. Діткам, які були в поліклініці по 1-2 місяці.
     
  20. kristas

    kristas Well-Known Member

    Дівчата, а хто знає куди можна звернутись з таким. Сама я напевно не потягну, нема в мене таких організаторських здібностей. Але в допомогу дуже б хотіла долучитись. Не лише матеріально прикластись, а приділити час, увагу. Може знаєте якісь волонтерські осередки?