Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 27 Лютий 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тут пишемо ВІДГУКИ про роботу тамадів, операторів, музикантів
    Запитання "Чи чув хтось про лабуха Васю? Розкажіт мині,
    і дайте ціну з номерами телефону..." видаляються без обговорення!
    Прохання "порадьте когось" - аналогічно.

    Не знаєте - читайте попередні сторінки. Знаєте - поділіться.

    Нагадую, що гілка не ДЛЯ тамадів/операторів/музикантів, а про їх роботу, яку Ви бачили, чули.

    -------------- р е к л а м а ---------------
    -------------- р е к л а м а ---------------
     
    Останнє редагування модератором: 25 Липень 2017
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: ВАШІ ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ТАМАДІВ,ОПЕРАТОРІВ,МУЗИКАНТІВ

    Весілля як такого не мала, але планую.
    Розкажіть про себе, скі весілля ви вели, яка ваша родзинка і т.д.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2009
  3. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: ВАШІ ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ТАМАДІВ,ОПЕРАТОРІВ,МУЗИКАНТІВ

    Привіт.Взагаліто цю тему я не заводила для власної реклами))))).але якщо Вас щось цікавить можу дати свій телефон.Буду рада поспілкуватись.))
    загалом би просила не питати про мене адже ця тема відкрита не для моеї реклами.Маю надію що хтось з дописувачів і про мене кілька слів скаже.Хоч і не відома я така як деякі тамади(працюю тамадою лише 5 років).але не люблю обіцяти золотих гір-все про що домовляюсь з кліентом те й виконую.але знаю з власного досвіду що не всім можна догодити.)))))

    ще хочу сказати-що дійсно одні радять других тому що це бізнес.але я не раджу людям тих з ким сама не працювала.і не треба мені їх грошей.Бо мала гіркий досвід-порекомендувала тамаду і діджея а вони мене підвели.тим більше раджу замовникам все вияснити на перед щоб потім не було не дорозумінь

    Додано через 11 хвилин
    скажіть.а що ви мали на увазі що немали як такого весілля?
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ВАШІ ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ТАМАДІВ,ОПЕРАТОРІВ,МУЗИКАНТІВ

    не знаю кращого тамади аніж Назар Бійчук, який тепер працює на радіо Люкс.
    Я була на кількох весіллях де він тамадував, також і моє власне весілля віддала в його руки :)

    досі дуже позитивне враження у нас і у гостей! Може тому, що Назар крім того, що талановитий співак і танцюрист, то ще й фізик за освітою;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ВАШІ ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ТАМАДІВ,ОПЕРАТОРІВ,МУЗИКАНТІВ

    В мене в Тернополі був файний тамада. Старався, ігри придумував всілякі. Весело було...

    А он у Львові, то був не тамада а таманда!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: ВАШІ ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ТАМАДІВ,ОПЕРАТОРІВ,МУЗИКАНТІВ

    ТА бо ми просто розписалися і все, і поїхали на шашлики. А от будемо вінчатися і зробимо маленьке весілля, правда якийсь відать бюджетний варіант
     
  7. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: ВАШІ ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ТАМАДІВ,ОПЕРАТОРІВ,МУЗИКАНТІВ

    У нас теж було весілля на 45 чоловік.був друг ді-джей і свекр замість тамади.хоч і весело було та не так.не було організованості,всі ліниві були і в конкурси бавитись не хотіли.бракувало людини яка цим би покерувала.

    Додано через 3 хвилини
    Прохання говорити конкретні імена тамадів-хто сподобався і несподобався.І звичайно чим.а то ця тема стане подібною до інших)))

    Додано через 1 годину 11 хвилин
    дякую.важливо завжди коли Ви говорите всі свої побажання тамаді до весілля.Тамада грузить людей тоді коли вони важко йдуть на контакт(адже він стараеться їх розрухати і деколи це невдаеться).але це не груз-просто можна по різному їх грузити))))і звичайно деколи гостям це не подобаеться як правило тим що не хочуть щоб їх рухали)))))
     
  8. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: ВАШІ ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ТАМАДІВ,ОПЕРАТОРІВ,МУЗИКАНТІВ

    Нє, тому що він з Новояворівська :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: ВАШІ ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ТАМАДІВ,ОПЕРАТОРІВ,МУЗИКАНТІВ

    Жахлива тамада це Галина Осадча, якщо хтось планує зіпсівати весілля то запрошуйте її , її дикий лай (вона хвалиться що призер Червоної Рути) усе весілля змушує гостей тільки підриватися з місць і бігти геть зі залу, коли ж вона нарешті напилася і співати їй було уже нє в моготу, тоді почалося справжнє весілля!

    Додано через 43 секунди
    Щодо операторів, то я вже десь писала у якісь кімнаті, Бєлікі-форсу много а дела мало...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Гм, я напишу швидше не з досвіду а з побажань, що б я хотіла (не хотіла) від тамади і т.д.
    Весілля у мене буде маленьке до 40 людей, усі рідні і друзі, нікогісінько зайвого. Так от хочу, щоб був тамада, який керував би святкуанням і бавив людей, але
    1. Без нав'язуань
    2. Без пошлості (її я просто ненавиджу)
    3. Без російської естради, Вєркі Сєрдючки і іже с німі.
    4. Лицо, обезображенное чертой интеллекта.
    5. З народними звичаями.
    6. Людина, з якою мені цікаво було б спілкуватися, і яка б не нав'язувала своїх поглядів, але і не скидала все на гостей.

    Може, то я забагато хочу?:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Якщо на моєму весіллі хоч один гість пожалівся би, що тамада його грузить - 5 хвилин і такого тамади вже б не було у залі. Я часто спостерігала аби кого в ролі тамади на весіллях. Своєю непрофесійністю вони і грузять. Якщо в когось склалось таке враження, значить не вміє зацікавити, не має підходу. Основне правило для тамади - відчувати свою аудиторію! БАЧИТИ що можна сказати, РОЗУМІТИ - що можна зробити, ЧУТИ-що від нього хочуть і як реагують. Для мене гості на весіллі - найбільша моя радість і гордість (ну наречений то - щастя))). Тому якщо хтось за мої ж гроші посміє когось "задіти"..ухх..і буду права!
    Тамада мусить вгодити гостям!Для того він і наймається. А перетягувати на себе права- остання справа. Зацікавити міг і Андрій (вів Євробачення), і Цвєтков, і Раскін.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    не хочу піарити, але Назар майже такий тамада;)
     
  13. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Тамада --то моя боляча тема . Наразі це єдина ланка мого весілля, де я почуваюсь не на всі сто....Але не буду нічого загадувати наперід .А може, Ви щось про нього знаєте??? пан Олесь. Бо одні його хвалять,інші --ганять...

    Бійчук --так, прикольний ..але вже зайнятий на мою дату ........

    Додано через 1 хвилину
    Олюся, не травіть душу ...знала б , то назара за рік замовляла ....а то за 8 місяців до того весілля він вже був зайнятий ...рррррр....а ще кажуть, що 2008 --високосний і ніхто заміж не збирається...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Боюсь, ми його фінансово не потягнемо, та й не знаємо точно, клоли то все буде, у тут от Вілтіс каже, що він уже розібраний
     
  15. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Вгоджувати гостям-це не справа ні тамади ні когось іншого.ТІ люди що працюють у Вас на весіллях чи інших забавах по перше теж люди(не клоуни,не телепати).

    Нажаль-скільки людей,стільки і думок.
    Був один тамада якого всі хвалили-людина мае природжений талант.А сталось так що попав на весілля до ТАКИХ крутеликів що мусів через чорний хід втікати(бо наречений з братками ніяк наговоритись не міг.Я веду це до того що все може бути добре і достатньо буде одного поганого випадку щоб пішла погана слава про цю людину.Але це не значить що він поганий тамада.Звичайно що ми хочемо щоб на нашому весіллі все було бездоганно,але нажаль практика показуе що щось та ми можем пропустити.Хочу сказати що все впершу чергу залежить від ваших гостей а не від тамади.бувае поганий тамада та люди і без нього таке весілля відгуляють що ще довгий час памятаеш.)))
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Абсолютно з вами не погоджусь. Тамада - це працівник. А працює ж він не заради себе, правда, а заради того, хто його найняв. Він надає послуги! І ці послуги мають задовольняти. Ніхто не каже про приниження гідності чи ще чогось.
     
  17. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Ви молодець!))точно знаете чого хочете.І не забагато Ви хочете.так і мае бути.І навідь більше))))

    Додано через 32 хвилини
    Я не говорю що тамада мае робити що хоче і тим не підтримувати умови вашого договору.Тамада скеровуе людей у правильний бік і веселить не як клоун а як професіонал з ведення забави.так дійсно.Задоволені чи ні ви можете бути його роботою а не тим що ВІН мае комусь догоджувати.Але ситуації на весіллі різні бувають і грузити людей також можна по різному.А коли на весіллі гість і йому все не подобаеться або починае придиратись і навідь хамити до тамади?І для тих хто не зрозумів я хочу пояснити свої слова-Грузити можна по різному.якщо людина прийшла і сидить е різні причини чому вона не весилиться і розумна тамада підійде особисто а не голосно в мікрофон скаже це чи інше.А припустимо що тамада не підняла ваших гостей? можете сказати що вона не зівсіма контактувала.Мае бути контакт з тамадою і гостями.Деколи тамада сам того не вміе або не хоче.але бувають і випадки коли гості не виховані. У мене особисто було кілька весіль з не дуже хорошим початком чи кінце.Був випадок коли нареченим квартиру обікрали поки вони шлюб брали.тА наречений слава Богу все владнав якось.потім гості нехотіли весилитись і мені сказали:А ЩО МИ СЯ БУДЕМ ТУТ БАВИЛИ ,А ВОНИ ПОТІМ СКАЖУТ ШО НАМ СМІШНО БУЛО І ВЕСЕЛО.Було й таке що наречений хотів битисьзі своїми друзями і ми не могли за цього перетанцбвати 2 години.І тамада іх ще й розбороняла.І як важко бувае тамаді коли її роботі заважають пяні музиканти

    Скажіть,а що Ви думаете про пародистів,музикантів,циркових артистів,фотографів,відеооператорів і т.п.?
    Адже ця тема не тільки про тамаду але й про інших діячів культури.
    Важливо і цікаво знати Вашу думку-рекомендації певних людей і навпаки....
     
    Останнє редагування модератором: 14 Березень 2009
  18. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    коли я одружувався, оператора "взяв" у загсі....
    він назнімав рівно 4 хвилини: як ми розписувалися.... [​IMG]
     
  19. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Додано через 2 хвилини

    А в мене здаеться що 7 хвилин))))))))):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    ні...
    він якось в 4-и хвилини вклався...... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2