Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Koza-Dereza, 17 Вересень 2010.

  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Мами хто сидить дома з дітьми, як ви проводите свій день (крім того що посилаєте дітей до школи чи в садок). Ті хто вдома чи були вдома, що з ними робити???? Я вже третій тиждень дома з ними, і криша починає тихенько їхати. Катя абсолютно неможлива, Христя нормальна, як Христя, і я вже тоже ку-ку. Тепер вони ще й похворіли, після першого райдужного дня (а вірніше двох годин) у "школі" для трьох річних. От і сидимо, як в клітці. У мене ніякої фантазії немає на рахунок чим зайнятись, крім може помалювати щось, подивитись мультфільми, збирати іграшки і робити якусь хатню справу. Що можна робити, особливо в такі дні коли сидиться вдома?????
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    по-різному.залежить від погоди. читаємо,прасуємо,доглядаємо вазонки,клеїмо і вирізаємо,готуємо їсти,гуляємо,ходимо по магазинах,перебираємо шафу і робимо примірки (найулюбленіша справа),миємо капці,сортуємо шось..короче заняття є завжди.
    ну а варіант з шафою-то взагалі прохідний завжди.я тільки відкрию свою шафу,приміряю шось одне і всьо-а Софія так може до години чкасу потім все переміряти,витягнути..довольна :)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    Ой насмішила бо я була в подібній ситуації. Книжки читала? По-стінах малювала? а потім ті стіни разом мити будете.
    Вони зараз такі бо не привикли що ти вдома але якщо підеш з ними гуляти, тата до чогось підключи аби ти і на себе мала час і на діток. Знайди собі щось що тобі подобається, там чи на кухні чи ще якесь рукоділля або книжку яку. Ней вони собі коло тебе сидять і ляльками бавляться, або кубики складають а ти собі книжку почитаєш.
     
  4. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    Роботи багато, тільки б часу вистачило. В нас зранку прибирання ліжок, сніданок, потім до обіду або вулиця, або забавки (тут вони самі вже вигадують бозна що, а мені залишається тільки їх підтримувати та пильнувати). Тато раз подивився, що ми всі троє лазимо, скачимо та дуріємо і сказав, що в мене скоро з головою буде.......... але ввечері я йому передаю ту естафету, то він мусить теж в той момент забувати про свої літа.
    В обід знову прибирання перед сном, коли вони йдуть спати, в мене починаються хатні клопоти, потім знову вулиця-забавки-сон. В принципі, згідна, що дні в основному, одноманітні, але принаймі, коли на вулицю йдемо, то можемо гуляти в різних місцях та з різними людьми.
    Щодо особисто себе, то наразі часу практично не вистачає, бо чоловік на роботі, а залишити малих особливо немає кому, та, надіюсь, що з часом надолужу втрачене.
    Якщо врахувати, що я в декреті ще з вересня 2007 року й ще "дах" не поїхав, то куди вам...........
     
  5. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    На мою думку, головне виробити режим. До обіду, наприклад помалювати, поліпити пластиліном, погуляти; після сну можна мультики подивитися, почитати книжки, знову погуляти і т.д.
    В мене Аня вже привикла до режиму, вона знає що є час коли я можу приділити їй увагу і позайматися з нею, а от зранку вона сама бавиться, бо мені потрібно прибрати, помити посуд...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    оце золоті слова. Щоб був порядок, має бути режим. А все інше, додаткові заняття, це проводиться у вільний час. Мама, яка вдома з дітьми не має постійно ними займатися, а має вести звичний спосіб життя, просто має влити в той процес дітей, зорганізувати їх і навчити максимум корисного що тільки можна по хаті. Мій також має пристрасті до шаф, то коли наш татко все попрасує, ми це гарно разом розкладаємо, при цьому ми обов'язково маємо порахувати всі маєчки, трусики і колготочки, щоб знати скільки чого в нас на господарці. Потім куховаримо, їмо всі разом, часом миємо посуд разом, але здебільшого я сама, а малий в той час бавиться. Старший в школі зараз, тому режим трошки інший зараз. Окрім того маю зранку заняття, то малий знає що він іде з дідом гуляти на той час, потім сон, а ввечері можна і мультик подивитися, і побавитися разом і щось цікавеньке почитати чи в книжці, чи в інтернеті знайти. Зараз будемо втрьох пекти піццу для тата. я все готую, а малі намащують соусом і розкладають складники та посипають сиром. Коли мама і діти вдома, головне правило у нас - мама дітей не бавить. Коли маємо вільний час, всі разом бавимося, Олежик дуже любить ігри типу яцци, мемо, Стратося любить рухливі ігри - побігати, покидати м'яча в корзину, потанцювати. Коли мама щось робить, або допомагаємо, або бавимося поряд. Вчора в нас хіт дня - забава манкою та машнками в глибокому підносі. Думаю варто почати з того, щоб знайти спільні цікаві забави, налагодити режим, і встановити певні правила, щоб знати що ми хочемо і куди "пливе наш човен".
     
  7. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???



    малювання фарбами, читання, конструктор, мультики
    режим - то є все, вчасно нагодовані і добре виспані діти прирівнюються до святих:girl_crazy: Часто в морозилці тримаю тісто на якесь печенько, і в дощові дні, як бачу що дітям і мені рве дах, то витягаю трохи тіста малим на поталу (маю пів години тиші, поки вони пускають слюні біля духовки:girl_crazy:)

    а вже як дуже капець, то сідаєм перед ютубом і клацаєм підряд мультиків пару, потім переходим на пісеньки (чим веселіше -тим краще).

     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    Я гуляла - в будь-який час, погоду, пору року. Гуляла довго, бо в хаті також дах їхав. А ще придумувала собі плани на тиждень - в понеділок за закупами, вівторок в парк, середа - за книжками-журналами і т.д.
    Найгірше як хворіли, тоді планувала день в хаті - придумувала заняття - малювання, аплікації, ліплення. А ще мала святе правило - як дитина спить - час для себе. Не мити-варити-прибирати, а лягти і щось почитати (але вдавалось не завжи):ed4d70def841dc74b57
     
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    Мдя, я думаю що в додаток моя проблема в тому що я з огня да в полум"я. Ніколи з дітьми довго не сиділа (майдовше з Катериною 4 міс в декреті, але то зовсім інше), а тут з двома і одразу. По стінах не малюєм, бо в нашого тата буде серцевий напад як він таке побачить. А то що на олівцях каже що воно змивається, то не зовсім так. Деякі Катіні витвори ще й досі закарбовані на стінці. Гуляти я гуляю, два рази в день, по 1,5 -2 год на раз, особливо коли гарна погода. Христя хоче повзати, і коли мокро з нею довше години у візку не погуляєш, бо далі вона хоче виповзати з нього і робити щось своє. Для Каті добре довго гуляти, бо ми знайшли суперовий величезний майданчик де завжди є купа дітей. Але коли дощ, або в Каті соплі до колін, то сидимо дома і не знаєм де себе подіти. Купила Каті фарби (направду змиваються!!) Катя розмалювала весь кухонний стіл, кавалок підлоги, свій ніс, руки і волосся, поки я не дивилась. Правда все відмилось.
    Мабуть режим дійсно добра штука, тоді і для мене і для Каті зрозуміло що твориться удень. Вона правда не спить удень, вже рік, тому час "для себе" удень у мене не існує. Ну я впевнена що я не одна така. Христиночка, слава Богу спить довго може від 2 - 3 год спати в обід. Вже спить раз на день, бо після обіду було не можливо вкласти спати.
    Дякую дівчата за поради! Дописуйте всі хто має що сказати. Я ще почала читати книжку одного психолога "Від хаосу до спокою" про те як взяти владу в свої руки знов. Бо він описує що в дітей забагато влади, і її треба взяти назад. Оце просвіщаю себе.
     
  11. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    Ой, вже коли-то зовсім була виснажена тими малими, не здатна на дихання, не те, що на ідеї занять з дітьми. Відкрила всі дверки на кухні з різним причандаллям: баняками, сковорідками, макогонами і деревяними ложками, тертками, металевими і капроновими кришками. А сама пішла на 10 хв. на балкон. Плвернувшись побачила, що діти працюють в поті чола, торжествує творчість -- вони витягли миску з мукою і висипали на килим. Був варіант нагримати і прибирати, або приєднатися до них. З мукою ми ще добрі дві години бавилися -- все одно ж її викидати. Пересипали, малювали, пересівали... Але не знаю, чи то варто повторювати:girl_smile:
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    як я тебе розумію - у нас з гулянням теж починаються проблеми, бо Софка все ше жалі ВСЕ пізнаю і найкраще всьо пхати відразу до писка, а я з тими її вірусними кишковими скоро зїду з розуму.
    Але в нас є "типу режим", бо без нього взагалі була торба.


    ---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:13 ----------

    ну і Софа дуже любить кухню, вона січе тільки я почала шось там робити, шо пора допомагати, причому ось тут я дуже тішусь, бо то можна робити цілими днями)
     
  13. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???


    моя дитина може просити мене читати підряд 2-3 рази свою улюблену книжку,буде малювати фарбами, ліпити з пластиліну, вирізати щось ножницями(навіть прості газети просто різати),дивитись мультики, "помагати" на кухні мити посуд, дурачитись з татом, копати м"яч по хаті, надувати кульки, їздити намашинках/велосипеді по хаті і то все я маю робити з ним, або періодично підключатись до процесу, отак щоб я сіла читати чи в"язати, а він бавився з годинку.....такого не було....
     
  14. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

     
  15. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    Це мені нагадує тему "як не збожеволіти вдома" (чи якось так).
    Там на багатьох сторінках форумлянки як раз діляться своїм досвідом "домогосподарювання". Я там також дописувала про свій досвід домодіяльності. :girl_haha:
    Але для мене то вже не підходить. Я тепер чим би не зайнялась вдома, буду незадоволена. Я 13 років викручувалась, як могла, щоб дах не з"їхав від домосидіння і більше не хочу. Хочу працювати, виходити з дому щодня і повертатись лише для того, щоб провести з своїми коханими дітками якісно краще пару годин (ніж ніяк цілий день) та відпочити.
    Якщо Бог дасть мені зараз дитину, то я зроблю усе можливе, щоб знайти гарну няню, а самій далі працювати.
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2010
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    А мені от навпаки, так набридло оте щоденне "на роботу", що навіть думати про вихід з дикрету неохота. Я працюю з 17 років, а до того - інститут, училище, школа, садок...всі ланки стандартної громадянки, набридло!
    Зараз проводжу день з самою дорогою людиною, яка в мене є, і іншого не хочу....наразі...а там видно буде:girl_wink:
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    а я працюю і вдома - красотаааааааааааааа
     
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    А мені було дуже скучно дома сидіти, коли була лише одна дитина. Я так рвалася на роботу! А як з"явилась друга, то вже і скучати часу нема. А зараз якби і йшла на роботу, то на неповний робочий день, десь годинки до 4-ої ( Цікаво, є така?:girl_haha:). Щоб і їсти встигнути приготувати:ed4d70def841dc74b57, і з дітками побавитись:d25:. Не хочеться себе відчувати загнаною конякою.
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вдома з дітьми - І ЩО ТЕПЕР???

    Ги...І мені така не завадить! І приходити щоб на 11...:connie_pull-pigtail
    Але платили щоб за повний робочий день! Ато нецікаво інакше:girl_yes2: