Весільні сукні

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі говоримо про весільні сукні. І тільки про сукні.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, салони, конкретних майстринь - просю в гілку Реклама :banned:
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2011
    • Смішно Смішно x 1
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Дівчата, хто шукав, порадьте в яких салонах є французські чи італійські весільні сукні? Не маю упереджень щодо наших, але не тішить дешева тканина і схожість моделей.
     
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    А менi навпаки подобаються вашi сукнi. От у нас тут все таке Ге! Ну... було одне не ГЕ за майже $3000... ну так отож то ... Я ледве нашла собi щось пiдходяще у полячки. У неї добрий вибiр був. А решта салонiв все орiєнтовано на жирних американок з вiдсутнiстю смаку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    трошки більше місяця сама вийшла заміж, так що ринок ретельно вивчила:) Хоча сама шила на замовлення, бачила непогані сукні в салонах (правда, маю упередження стосовно них і їхнього т.зв. "першого прокату"). При потребі можу написати більш детально з іменами, паролями, явками. Але в вас теж повинні бути для початку хоча б якісь вихідні критерії (фасон приблизний-пишність-колір-ціна).
    Ага, французькі, італійські і, здається, американські сукні є в салоні "Перлина" на пл. Митній (чи десь в тому районі) і на Тургенєва. Але там: 1)просто так не дадуть поміряти; 2) майже всі сукні мають шлейф, який деколи відщіпається, деколи - ні; 3) перший прокат дуже дорогий (в р-ні 700 у.о.).
     
  5. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Італійські сукні справді можна знайти у "Перлині", але знаходиться цей салон не на Митній, а на пл. Соборній 12а/оф.32, новий бізнес-центр біля Галимцького ринку.
    Щодо пошиття сукні - я теж шила на замовлення у приватного модельєра (наступної суботи весілля), бо у салонах чогось справді неординарного не знайдеш. Можу дати номер телефону, правда не знаю чи вона зараз працює, бо у трані народила малечу
    Доречі, у "Перлині" дають міряти без проблем, але прокат дійсно дорогий
     
  6. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    угу. точно там. переплутала. стільки тих салонів облазила...
    мені і моїй коліжанці сказали, що поміряти дадуть тільки якщо ми твердо вирішимо брати в них напрокат :beee:
     
  7. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Шановна bora!
    Дійсно, сукня найкраща, якщо вона в єдиному екземплярі. Тож краще шити на замовлення. А якщо ще й маєте фантазію (впевнена - маєте), то можете самі й її дизайн вигадати
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Дякую. Скорше за все прислухаюсь до Ваших порад...але наміряти здається значно легше. Я спостерігала за тим як сестрі шили - вийшли грубі якісь шви на корсеті. І вже нічого зробити не можна. Навіть не знаю як би я відреагувала на таку проблему.
    А щодо "в одному екземплярі"..я тим не переймаюся - основне, що Я в одному екземплярі і виглядати на мені вона вже буде інакше ніж на інших)
    ПОдобаються такі варіанти, але не так щоб АЖ..
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Мушу сказати, що сукня без кілець, якщо вона довга,-це дуже-дуже незручно. Я мала сукню без кілець, бо не люблю пишних, то так намучилась:8: . По-перше, сукня дуже плутається між ногами, по-друге, якщо тепла погода, то в ній дуже жарко, бо ж там, крім самої сукні, ще повно підкладок, по-третє, край сукні зачіпається за взуття (за каблук і особливо защіпки). Мені пропонували маленькі кільця, але я вперлась... і потім шкодувала:)
     
  10. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Во всех нарядах хороша, ничего не скажешь... :) :shy:
    [​IMG]
    Но более практичное это..
    [​IMG]
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Весільні сукні

    Коли шукала собі сукню, то для мене найважливішим критерієм була простота. Я хотіла, аби на сукні взагалі нічого не було нашитого. Сукню купила в салоні, не у Львові :). У моєї сукні була оригінальна матерія, яка і була її головною прикрасою. Кілець я не мала, лише одну нижню спідницю. Мені подобалося і було зручно. :)

    Якість фото погана, бо воно скановане років 5 тому. :)
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Привіт всім! Я також весною стикнулась з проблемою вибору весільної сукні - точніше почала пошуки ще взимку... Усі салони Львова облазила, і вже думала, що не знайду нічого оригінального. А часу на пошиття сукні на замовлення не було, та й до незнайомих кравчинь якось страшнувато було звертатись. Та ще й ті історії про "перший прокат", який перед самим весіллям виявляється далеко не першим... А потім доплачуй за кожну плямку, а не дай Боже, порвати :no:
    Але, як кажуть, хто шукає, той знайде :) Я вважаю, що з сукнею мені пощастило. А ось і вона - у вкладеному файлі. Колір - слонової кості, на чорно-білому фото не видно.
    До речі, сукню зараз продаю - може комусь потрібно? - Не дорого ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Zina

    Zina Загублений

    Відповідь: Весільні сукні

    Дівчата, найкращі сукні на Краківському базарі. Моя сестра там придбала собі. Я від її сукні в захваті. Жаль не маю змоги показати фото.
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Звичайно, на смаки і погляди товаришів нема,,,,, але Ви напевно всього-навсього не бачили дійсно гарних весільних суконь)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Zina

    Zina Загублений

    Відповідь: Весільні сукні

    Може я не бачила але люди бачили... .
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    http://oksana-mukha.com/
    Тут можна переглянути також великий каталог суконь
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    говоріть за себе. нафіга дівчатам голову дурити? Як на мене, Краківський - це втрачений час, нерви і відтоптані ноги. Жодної вартої уваги сукні там немає і бути в принципі не може...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Тут і інших сайтах( кого цікавить- пишіть , дам ссилки) мона знайти шикарні речі на любий смак і ціну)))
     
  19. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Погоджуюсь. На Краківському, мабуть, найдешевші сукні, в основному привезені з Хмельницька, але, як на мене, точно не найкращі.
    Звичайно, кожен вибирає індивідуально, за своїм смаком і гаманцем. Мені наприклад, коли пропонували вибрати сукню в більшості салонів, то мене аж нудило від тих стандартних "наляпаних" корсетів, обшитих бісером, блистками, камінчиками... а ще якщо тим всім одночасно, а ще пушком і штучними квітами, бррр.. :scare: Значить є у Львові великий попит саме на такі сукні.
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Я минулого року шила собі суконку у караванської (не весільну), вона в той час майструвала весільні сукні майбутній дружині Пономарьова. Цікаво було спостерігати - кожного разу що я приходила те шо висіло на манекені все більше ставало схоже на суконку