Відео про Львів. Ваша думка

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Igorka, 7 Березень 2011.

  1. Igorka

    Igorka New Member

  2. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Місто Львів.(ВІДЕО).Покажи заграничним друзям звідки ти.

    Відео гарне, але щось я недуже розумію, що ми повинні в цій темі обговорювати...
    Можна розмістити у темі "Що показати гостям у Львові?" або "Романтичні закутки Львова"
    Та й назва теми ріже вухо.
     
  3. Відповідь: Місто Львів.(ВІДЕО).Покажи заграничним друзям звідки ти.

    Гм-гм. Відео відверто ніяке. Та це і відео зовсім, а так - ролик з фотографіями, поміщеними в стандартний редактор. Ще й фонова музика - зовсім ні до чого. Вже краще зовсім без слів ніж з тим "ууу-і-яя-іі-йоооо-ііі-ууу-йаа". А леви на початку ролика - це до чого? Ще "заграничні друзі" вирішать, що ми десь у саванні живемо. Назва ролика City Of Lions. А справжніх наших мармурово-гіпсово-бетонних левів у кліпі майже немає.

    ІМХО, краще друзям вже показати кілька просто якісних фото нашого міста, ніж такий кліп.
     
  4. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Місто Львів.(ВІДЕО).Покажи заграничним друзям звідки ти.

    Змогла подивитись 10 секунд зі звуком і потім ще з 30 без нього - після того сильно в очах почало рябіти.
    В двох словах - дуже не сподобалось :girl_nea:
     
  5. Відповідь: Відео про Львів. Ваша думка

    Ось ще ролик. Теж з фотографій, але менше обробки і музика шалено класнюча:
    http://www.youtube.com/watch?v=gpY1CtHHNaM&feature=related
    Хі. А це ось так Львів бачиться деяким полякам:
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2011
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відео про Львів. Ваша думка

    якщо це ваш перший ролик то як для початкiвця згодиться ).. вiдуки ви почули , тож маете до чого прислухатись . Успiхiв )
     
  7. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Відео про Львів. Ваша думка

    Моя думка така. По-перше для такого ролика я б підібрала іншу музику (наприклад О. Білозір "Мій Львове"), щоб виглядало, як візитна карточка. По-друге, забагато (підряд) використовуєте однакові переходи, що само собою стає занудно під час перегляду. Для більшого враження докинула б вечірні (нічні) фото різних сезонів. Ну і вклалася б в 1 пісню. А так фотографії навіть дуже нічого..
     
  8. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Відео про Львів. Ваша думка

    Львів настільки гармонійний і неповторний в своїй красі, і використання такої кількості спецефектів лише відволікає від самих фото. Та й не модно це зараз, якщо можна так сказати, бум на всякі такі ефекти пройшов. Максимум ніжності, плавних переходів, з чорно-білого і навпаки. Я можу використовувати ці стилі слайд-шоу із ЗД Альбому лише для діток, або коли ну дуже нецікаві банальні фото. І цей довгий коридор може нормально сприйматись лише коли на ньому портрети. Максимум природності, поменше дешевизни, і відео буде цікавим і через багато років.:girl_bye: