Види швів, стібків і техніка їх виконання

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Ума, 13 Травень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    мені теж видно. але я дивлюся на 16 Аїді коли в кожну дзюрку лінію пряму і довгу треба зробити - то якось діряво виходить.
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    В мене в полі інколи було по схемі аж через 7 клітинок!!! я шию по схемі. в паровозику то в кожну клітинку, в котах і в полі - то так як в схемі або якщо довгий шов, то дивлюся де він пересікається в дірочці. якщо пряма лінія, то на око :)
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Я роблю залежно від схеми та свого відчуття. На листівках був асизький стиль, то там бек шила цілковито на відчуття.
     
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    От я це вже певно сто разів хотіла спитати. Я коли шию в кожну, то іноді видно ті фрагментики, там де має бути пряма лінія. Тому я тепер дивлюся по ситуації. Як правило перескакую через одну дірочку(тобто через дві клітинки), інколи через дві дірочки. Більше дірочок не ризикую перескакувати, бо може погано лежати.

     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    як зробити китички? (я тут біскорню на конкурс мучу)
     
  6. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Знайшла таке
    "Як правило, китиці виготовляють з ниток, які витягують з тканини виробу або з ниток шерсті чи шовку. Для цього беруть певну кількість ниток довжиною 10...18 см, складають їх удвоє і закріплюють у точці згину, прикріпивши до кінця шнура так, щоб кінці ниток йшли уздовж шнура. Потім іще раз закріплюють нитки, обкручуючи кінець шнура разом з нитками. Після цього нитки китиці відгинають назад (щоб були продовженням шнура), вирівнюючи навколо шнура і обв’язують угорі, утворюючи навколо китиці голівку. Низ китиці вирівнюють ножицями."

    Або таке:
    Виготовлення шнура з китицями з кольорових акрілових або вовняних ниток для в'язання.
    • Відрізаємо нитку довжиною 80 см.
    • Два учні беруть нитку з двох боків і починають скручувати в різні боки (25-35 витків). Складаємо обидва кінці нитки докупи.
    • Іншу нитку намотуємо на пальці до бажаної величини і товщини китиці.
    • Розрізаємо усі витки намотки з обох боків і перев'язуємо китиці посередині скрученим шнурком.
    • Складаємо китиці обрізаними кінцями і вгорі обв'язуємо ще однією ниткою, щоб закріпити розрізані нитки. Розрівнюємо китички вниз, розправляємо їх і підрівнюємо, трохи обрізаємо нерівні кінці.
     
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    А мене більше цікавить, як ту китицю чи шнурок з нею прикріпити до готового виробу, щоб вийшло акуратно?:8:
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Дівчата, ось ссилочка, як на мене - доступно показано як зробити біскорнюшці хвостик і як його пришити гарно. Виявляється, він вшивається в процесі зшиття двох половинок самого виробу. А взагалі-то переважно в майстеркласах по виготовленню біскорню вони йдуть просто як подушечки, я так розумію, китичка - додаткова, але зовсім не необхідна деталь біскорню.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Так і є. Китичка не обов'язкова.
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    [​IMG]

    трохи різних технік з підвиду гладі і ще є як китичку робити
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Суперовий лінк! Дякую дуже. Багато з того так і робила (інтуїтивно та з татових уроків), а дещо було цікаво довідатися вперше.
     
  13. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    а я, коли була маленькою і дивилась, як мама вишиває, ніяк не могла зрозуміти, як вона робить отаке:[​IMG] для мене це було щось з виміру фантастики. з часом здогадалась, а підтвердження знайшла за Уминим лінком:girl_smile:
     
  14. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    дівчата підкажіть , будь ласка, що таке petite stitches буду дуже вдячна
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    петіт або гобеленовий шов
    кількома сторінками перед цим гобеленовий шов обговорювали, різницю я показувала тут
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    якщо то з РМ, то краще бачити схему, бо в РМ нема 3/4 хрестиків і інших таких як в херітаж використовують, то вони їх петітами позначають
     
  17. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    так то з РМ

    гобеленний шов я знаю. Я ним образ вишиваю а ті петіти щось мені не клеються
     
    Останнє редагування модератором: 30 Січень 2010
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    то або скрін покажіть, або викладіть десь схему. Треба знати що за дизайн. я таки думаю, що то 3/4 швидше за все
     
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    дуже гарна схемка. А що там не зрозуміло? в самому ангелі є 3/4 хрестики, як і РМ обзиває петітами.
    а фон шитий в півхрестика і швом прямим для створення особливого ефекту
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Двохсторонній хрестик
    [​IMG]