відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А я все ніяк не заспокоюсь з Ужгородом:) Може хтось підкаже недорогий готельчик в цьому місті,бо все,що я нагуглила-від 300 грн.Чи тепер дешевших і немає??
     
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ну, я думаю, що у зв"язку з такою приємною новиною вони можуть організувати чартери, бо минулого року таких в них точно не було. Щоправда, Хорватія порівняно дорога, тому не знаю, чи їм то виправдається, цього року навряд чи великий попит буде на дорогий відпочинок.
    А візи я й сама можу зробити, просто влом їхати спеціально для цього кудись...
    Нє, автобусом ми пас...З дитиною такий варіант не канає. Літаком думала летіти, якщо б десь в кінці вересня туди вибралися, після пологів, коли мацьопі буде вже пару місяців. А якщо влітку, то тоді тіко машиною, я вагітна літаком не ризикну...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    3-4 травня - то в 2008 році було, а цього року 2-3 травня:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Готель Світанок. http://www.tok-svitanok.uzhgorod.ua/ceny.htm
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. iiiryna

    iiiryna Загублений

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    авіачартер в Хорватію буде з червня http://bavaria-tour.com.ua/index.php?option=com_tur&id=85&Itemid=46. також планую ним скористатись :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Якщо ви машиною-то при в їзді у Ужгород з правої сторни є мотель ( назву забула-така специфічна з приміссю угорської)-ціни порядка 200 грн за номер і умови суперські-все в дереві,санвузол з рушниками,телевізор з кабельним ...Там лише 9 номерів на 2 поверсі.. А внизу-кафе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дякую за поради!Але ми вже замовили квартирку подобово -однокімнатна зі всіма вигодами нам обійдеться в 150 грн/доба (спокусила наявність кухні,а особливо плити-так як треба варити для доці супчики).Так що,Ужгород,чекай нас!!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    з певних джерел стало відомо, що все таки не буде зі львова :sad:
     
  9. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Гарної поїздки Вам і привіт Ужгороду:)!
    Обов"язково відвідайте Ужгородський замок та музей архітектури та побуту, котрий поруч! Помилуйтесь цвітом сакури на набережній, а якщо подорожуєте автом - зупиніться в Чинадієво та відвідайте австрійський замок Шенборн, погуляйте розкішним замковим парком! І ще, зовсім недалеко від Ужгорода - Невицький замок - дуже романтичне місце...
    Ех, люблю Закарпаття...
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    В Ужгороді зараз найчарівніша пора! Цвіте сакура і магнолія!!! Запрошую до казкового Закарпаття!!!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 30
  11. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми вже декілька років тому були в Ужгороді-якраз на травневі свята.Але тоді була пізня весна,і сакура та рожеві каштани тільки почали цвісти.До сих пір пам'ятаю цю красу і ,як ми з тоді ще майбутнім чоловіком, гуляли біля річки і любувались цією красою.Тому мене туди так і тягне.Єдине,що цього року,боюсь,сакуру вже не застанем...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Підтримую на всі 100! Закарпаття обожнюю!!! Наприкінці березня були останній раз в Мукачево, в термальних джерелах Берегово.
    А ось моя сакура, правда з минулого року та Паланок
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    бачила сьогодні цю сакуру аж в новинах показали)) супер...дуже гарне місто у вас ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ще обов язково термальний басейн у Берегово ( а на базарі балконні квіти в 4 рази дешевше ніж у нас купити можна),і просто прогулятися по мукачево.
    Таке враження, що Закарпаття-це вже не Україна, і не за 200 км від Львова. Хочу!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ага! Зупинились по дорозі до Берегово в с. Яноші щоб перекусити, так ми 4 мовами пробували пояснити що ми хочемо, а весь персонал гадав, що саме:xaxa::xaxa::xaxa: угорської нажаль в мовному арсеналі не було, а українська та російська там далеко не розмовні.
    Зате народ дуже гостинний, все пояснять-покажуть, а якщо захочеш домашнього вина, так поки не попробуєш, не випустять:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    :D:D:DНу та певно, що не розуміли, то ж не с.Іванчани, а с.Яноші (Янош угорською=Іван).

    Ой, як я люблю слухати, коли комусь у нас подобається:naci:.
    Говоріть ще,....:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  18. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Для тих хто їде в гості в Закарпаття!!! (можливо ця інфомація комусь допоможе)
    http://www.tour.uzhgorod.ua/
    http://restua.turistua.com/region/zakarpate.htm
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми були в Невицькому замку нещодавно - біля Ужгорода, досить гарно там, я так розумію це район де відпочиває весь ужгород...
    Також хто хоче побачити о. Синевир - ще рано їхати бо воно повністю в льоді і сніг минулого тижня ще траплявся, але дорога до озера неймовірно гарна.
     
  20. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    О, як мені в тему :xaxa: Хочемо на літо кудись поїхати з дітьми, схиляємось до Закарпаття. Але куди саме, коли, ніяк не можемо вирішити. Хто має досвід, поділіться будь-ласка, в який час найкраще їхати, і куди саме.