Відпочиваємо на природі у наметах

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Harmony, 19 Липень 2010.

  1. Harmony

    Harmony Member

    Хотіли вибратись відпочивати, можливо в гори,але щоб не винаймати кімнату а поблище до природи. На думку спав намет:girl_wink:
    Можливо форумляни знають гарні та безпечні місця...можливо бачили спецяльно облаштовані кемпінги де можна бути спокійним що не пропадеш разом з наметом
    Поділіться досвідом відпочинку
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    В Шацьку так відпочивали, а загалом, якщо в Карпатах, то якось про то не задумувались...прото береш жильну нитку і обмотуєш дерева навколо намету, головне - вночі йдучи в туалет самому в неї не втарабанитись...
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    Я ще не відпочивала в наметі, але бачила наметові містечка
    1. в Дубині (недалеко Сколе), на галявині за водопадом Камянка. Там є багато джерел, можна набрати води.
    2. в Пилипцю (Закарпаття) недоходячи до водопаду Шипіт наліво дорога вгору, там ставлять намети хіппі, якийсь фестиваль, про це навіть писали газети, а потім відпочивають не тільки хіппі. Коли ми там були, то бачила в наметі пенсіонерів з внуками, молодих, старших :girl_wink: Джерело є внизу недалеко від початку дороги, а може десь і вгорі є джерела...
    Наскільки памятаю, там є плата за розбиття намету, бо вхід на ці відпочинкові території платний
    Гарного відпочинку!
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    ми там були і були там вище трохи в гори.дуже гарні місця!особливо мені подобалось як ми робили табір, пару км від села, ніякої цивілізації, красота!!
     
  5. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    особисто ми відпочивали у наметах на Закарпатті, за Винградовом, дуже класно було! Багато людей їздять з наметами у с. Гребенів або в Тухлю (там напочатку села проїжджаєш 1км і перед мостом, там ще є реклама садиби Лев, повертаєш направо і їдеш дорогою лісовою і там собі визначаєш де розкладатися):girl_wink:
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    Ми були з наметами на Бакоті - за Камянець-Подільським, писала ось тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=51567&page=6
    Трохи далеченько їхати, але гарно. Так є база, де є місце для наметів, джерело з водою, щоб приготувати їжу, туалети і душ. Платиш 10 грн за намет за добу.
     
  7. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    скажіть а як туди доїхати
    Може електричкі їздять
    і назву бази пліз:girl_tender:
     
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    Ми їхали на авто, найкраще туди можна добратись з Камянця-Подільського, електрички туди не їздять, хіба автотранспорт чи пароплави.
    База називається дитячий оздоровчий табір "Бакота" - заснував його Юрій Васильович Чайковський для проблемних дітей, дуже привітна людина, яка довго може розповідатим про клімат та природу Бакоти.
    І ще ми їздиди вихідними у Трускавець, за Східницею на березі р. Стрий також було досить величеньке наметове містечко, але без питної води та туалету.
     
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

     
  10. cherrygrain

    cherrygrain New Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    Зовсім недавно знайшли дуже гарне місце для стоянки наметами, с. Татарів, за Яремчем, не доїжджаючи до перевалу з лівого боку поляна, але зупинятися треба не на самій поляні, вона на горбі, а за нею обрив, треба спускатися до річки, там місце супер, правда близько до дороги, але горб той захищає від цивілізації, тому там дуже затишно. Річка мілка, але є місця де можна пропливти 20 метрів. Можна також переходити річку і ставити намети на іншому боці, там починається ліс.

    ---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 12:41 ----------

    Ось фотографії з вищезгаданого Татарова

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    А мій чоловік мріє про відпочинок на природі з ночівлею у наметах. Для мене шось трудно, я розумію що це класно, природа, повітря, багаття і т.д.., але не виспишся нормально, без крана з водою, без усіх інших необхідностей... Але треба наважитись!!!
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    одразу видно ,хто ходить дикарем в гори :) Мій чоловік так само ходить.Добре перед походом продумує маршрут,вивчає карту.Надзвичайно важливо,щоб була близько вода, а ще добре ,щоб колиба якась була,можна щось і спитати в пастухів і молочка чи сирочку скуштувати :) І я з ним так кілька разів ходила.ніяких проблем не було.розбивали намет і на полонині,де були і інші намети, і в лісі,бо вже треба було,темніло.:) Важко трохи після звичних умов,таких як душ,туалет і т.д.Але людина ж походить з природи,тому і призвичаюється швидко.На третій день вже й подобатися починає.:)
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    Я цього року наважилась вперше, у свої 29. Чоловікові, як рибаку, подарували намет, він прикупив два спальники, які можна зчепити докупи і вирішив то все випробувати. Це було для мене відкриттям. Ще роки три тому я б ніколи не подумала, що буду жити в наметі, ходити за водою до джерела, спати у спальнику і вмиватись у річці. Але все треба спробувати. До тог ж готелями чи хорошими умовами мене вже не здивуєш, а тут був майже екстрім.
    Поїхали зі знайомим, які вже бувалі відпочивальники в наметах, так що ми були "пасажирами".
    Я ввечері з ліхтариком обслідувала спальник, чи в нього не заповз хтось зайвий. Спершу було трохи лячно, але зранку коли ти прокидаєш і перше, що бачиш - це сонечко, річку і природу - це дійсн казково.
    Хоча більше двох діб я б не витримала.
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    Повірте, виспишся, ой як виспишся. Свіже повітря творить дива. Головне - теплий спальник, зручний карімат і хороша компанія!
     
  15. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    Одне з найгарніших і найбезпечніших місць - Боржава! Там краса неймовірна, і маршрут нормальний.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    є і колиба, і вода, і гори )))
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    я в наметі раз жила 3 тижні відповідно 3 тижні було отаке і не тільки:girl_haha:
    обожнюю (а може вже краще в минулому часі писати:girl_in_dreams:)спати в наметі, особливо біля озера, або десь високо в горах.... вранці то така краса :girl_tender:
    так сумую за таким відпочинком:connie_pull-pigtail
    один раз в Криму не встигли спуститися з гір і довелось заночувати на вершині гори, ( в ліс спускатись було лячно ), то справді був екстрім, і без намету і без спальника і без їжі, пів шоколадки не рахується.... вдень жара страшна, а вночі там тааака холодіна ...пам"ятаю спала, а мною так трясло брррр спогади на все життя:girl_haha: і за законом підлості мобільні розрядились,в фотіку здох акумулятор:8: на ранок повернулись в готельчик, а власники вже хотіли в розшук подавати...
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    а мо в майбутньому? нє?

    ---------- Додано в 14:22 ---------- Попередній допис був написаний в 14:19 ----------

    Як я Вас розумію...мені не вистачало того теж. Вперше з Роміком вирвались з наметами в Карпати в 10 місяців )))
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    та я б не проти...але тойвово...і компанії такої вже не має....і зараз з мацьопством не попхалась би в наметі ночувати,хіба як підросте....та й нирки...спина...плече...ггг...старість не радість....:girl_haha:
    круто! може наступного літа і ми щось таке організуємо :girl_dance:
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    і ми ночували багато в спальниках, БЕЗ намету ))
    і на заправках, і у Франції біля річки (намет розставляти не можна, а про спальники ніц не закон не каже)))

    це неймовірно -прокидаєшся від того, що на тебе капельки капають, а через хвилину - небо блискавки розсікають...мммммм... правда всі рази, що ми ночували В наметі - ні разу опадів не було :girl_emo:
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочиваємо на природі у наметах

    ггг, то поки вдома нирки-спина-плече, а тамайво усьо як рукою знімає:girl_yes2: