Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Ума, 8 Листопад 2010.

?

Найбільше сподобалась метрика:

Голосування закрито 27 Листопад 2010.
  1. 1. Прима-балерина

    7 голосів
    6,5%
  2. 2. Ведмедики-мандрівники

    6 голосів
    5,6%
  3. 3. Маленькій "Тусі"

    2 голосів
    1,9%
  4. 4. Солодких снів!

    2 голосів
    1,9%
  5. 5. Весела компанія

    6 голосів
    5,6%
  6. 6. Для солодкого хлопчика...

    30 голосів
    27,8%
  7. 7. Для Дем"янка

    1 голосів
    0,9%
  8. 8. Моя Палазя

    16 голосів
    14,8%
  9. 9. Ведмежа з кубиками

    4 голосів
    3,7%
  10. 10. Кумедна Пара

    6 голосів
    5,6%
  11. 11. "Чап-чап" для Роміка-Доміка

    20 голосів
    18,5%
  12. 12. Фотоальбом для найдорожчого

    8 голосів
    7,4%
Статус теми:
Закрита.
  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Ми вирішили організувати НЕанонімний вишивальний конкурс. Багато форумлянок (і не тільки ті, які постійно дописують у Вернісаж) з появою малечі роблять метрики на пам"ять про цю подію. Якщо ви власноруч вишивали метрику своїм чи іншим діткам, то просимо зробити фото оформленої метрики і прийняти участь у конкурсі згідно умов:

    Умови конкурсу:
    - учасником конкурсу може бути будь-яка форумлянка чи форумлянин, котрі мають не менше 200 дописів на момент проведення конкурсу
    - у конкурсі братимуть участь лише вишиті і вже оформлені метрики
    - техніка роботи: вишивка нитками, можливе часткове використання стрічок, бісеру тощо
    - кожен учасник може подати не більше двох різних метрик на конкурс, оформлених в різні повідомлення


    Перебіг конкурсу:

    - до 21-го листопада в даній темі учаснику потрібно створити повідомлення такого змісту:
    1. Назва метрики (Для прикладу можна назвати Іменем дитини і дата/рік народження з метрики)
    2. Фото оформленої роботи (розмір фото не більше 640 пікселів по більшій стороні).
    3. Опис роботи для вишивальниць - тип тканини, ниток, розміри, види швів і тп.
    4. За бажанням додаткові фото - не більше двох фото, розмір до 640пікселів
    5. За бажанням короткий коментар (те, що ви бажаєте повідомити іншим про цю роботу)
    - на кожну роботу - нове повідомлення.
    - 22 листопада розпочнеться голосування, яке триватиме 5 днів
    - результати конкурсу будуть оголошені 28-го листопада 2010 року


    Якщо ви ще не вишивали метрики, але мрієте взяти участь у конкурсі, то ще є 2 тижні, щоб здійснити свою мрію :)

    Після голосування переможці будуть нагороджені рукодільними призами (адміністрація згодом оголосить список призів)

    чекаємо ваших робіт :)
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Прима-балерина

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Ведмедики-мандрівники

    [​IMG]

    Вишивала на 16 Аїді білого кольору нитками DMC. Вишивала хрестиками, півхрестиками, хрестиками-чвертками, а також швом "назад голку", ну і французів теж трохи накрутила.
    Розмір вишивки 22Х15 см. У рамці не міряла, але картина вийшла досить велика.
    Оформляла самостійно. Рамку переробила із простої на дитячу кольорову за допомогою техніки декупажу. До оформлення рамка виглядала ось так.
    [​IMG]

    Вишивала для синочка нащих близьких друзів. Він народився передчасно, тому я не писала ваги дитятка, а час народження, аби батьки не згадували про важуі місяці, які їм довелося пережити, поки малючок був у лікарні.
    [​IMG]
     
  4. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Маленькій "Тусі"

    [​IMG]
    Вишивала на подарунок коліжанченій малій, яка поки що каже на себе "Туся" замість Настя.
    Вишивалось легко, можна сказати на одному диханні. В роботі застосувала ниточки ДМЦ, тканину Аіда 14, з технік такі як хрестик, 1/4 хрестик, "бек", "вузлички". Розмір малюнка 96*96 хрестика. Один недолік по схемі коли вишивала, то вийшов овал та мені оформили так, що практично невидно.
    [​IMG]
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Солодких снів!

    [​IMG]

    Для цієї роботи було використано тканину Аїда 14 біла, нитки ДМЦ, 17 кольорів. Техніка: хрестик, бек, французькі вузлики. Розмір вишивки: 20 на 20 см.

    [​IMG]


    Ця робота для мене стала багато в чому визначальною, адже була першою вишитою роботою після довгої перерви. Вишивала для коханого синочка і вклала у неї багато ніжності і тепла. Багато в чому ця робота стала для мене першою: перша робота за всіма "вишивальними правилами", вперше крутила французькі вузлики і вперше оформляла роботу сама. Рамочку допомагав декупажити наш татко. До цієї метрики є ще одна, до пари - маю надію, що колись вишию і її :girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2010
  6. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Весела компанія
    [​IMG]
    Метрика вишита нитками DMC на тканині Аїда 18, 30 кольорів. Розмір роботи 240х200 хрестиків. Використані техніки: хрестик, півхрестик, французький вузлик, шви "голка назад", вприкріп, вишивка стрічками, бісер.
    [​IMG]
    Кожна метрика вишивається з любов"ю, бо твориш для маленького чуда, яке прийшло в цей світ. Цю метрика я вишивала для синочка своєї дуже хорошої подруги, яка зараз далеко за океаном. Робота тривала довго, бо лише хом"ячення схем а потім вибір найкращої зайняло майже місяць(дякую чоловікові, що допоміг, бо в мене від вибору вже в голові все перемішалося). Під час вишивання робота мала кодову назву "Апа", бо саме так моя Христинка в той час називала всіх ведмедиків.
    [​IMG]
    Ця вишивка була для мене багато в чому новинкою, бо вперше вишивала стрічками, впреше використала шов вприкріп, бісер, металізовану нитку, ну і біляше 100 французів в одній роботі то мій особистий рекорд.
     
  7. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    ДЛЯ СОЛОДКОГО ХЛОПЧИКА...:girl_in_love:


    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Для Дем'янка

    [​IMG]

    Довго шукала метрику для своєї майбутньої дитинки, хотіла щось універсальне, оскільки не знала хто народиться. Коли побачила цю картинку - одразу зрозуміла: це моя. А саме цікаве, що всі, хто до нас приходять і бачать метрику, думають, що це вишита фотографія - ну дуже вона схожа на мого синочка.

    Дизайн Vervaco
    Тканина Аїда 18
    Нитки ДМС, 8 кольорів
    Розмір вишитої частини 105*85 хрестиків
    Оформлення власне, розмір готової роботи 20*25 см
    Техніки: хрестик, бек, французькі вузлики
     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2010
  9. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Моя Палазя

    І знову мій улюблений монохромний стиль, тканина – льон Zweigart Cashel 28, муліне DMC Blanc, 130 х 113 хрестиків, розмір готової роботи – 31,5 х 29,5 см. Техніка – хрестик, шов «назад голка», французькі вузлики, бантики з шовкової стрічки.

    Схему трохи доопрацювала: підібрала кириличний шрифт, ще й довелося його дещо вдосконалити. Додала французькі вузлики, яких в оригіналі не було, але вони мені дуже «просилися» до цієї вишивки. Також в оригіналі у двох верхніх крайніх квадратах були ініціали – я замінила їх квітками, взятими з цієї ж схеми.

    [​IMG]

    Половину цієї метрики я вишила до народження моєї доні, а другу половину – після, коли вона вже цілими днями лежала в мене на подушці для годування :)

    [​IMG]
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Ведмежа з кубиками


    [​IMG]

    Метрику вишила в подарунок на рочок маленькій племінничці Валерії. Робота принесла мені дуже багато задоволення, оскільки вишивалося з любов"ю. Обрала цей дизайн тому, що дуже вже дівчачий і не традиційно рожевий, а ще дуже люблю ведмедиків Forever Friends :girl_in_love:

    Дизайн: Анкор
    Тканина Аїда 14, розмір вишивки 100 на 110 хрестиків.
    Нитки: Анкор, Гамма, 22 кольори.
    Техніка: хрестик, півхрестик, бек, французькі вузлики

    [​IMG]
     
  11. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Кумедна Пара


    [​IMG]

    Подвійну метрику вишивала для своїх солодких донечок як прекрасне доповнення нашої ведмежо-заячої дитячої спальні :girl_in_love:

    [​IMG]

    Дизайн з журналу „Cross Stitcher”, моїм доповненням була нижня частина - поле для метричного напису.
    Техніки - хрестик, шов „голка назад”;
    Нитки муліне DMC, 5 кольорів, тканина – льон; розмір оформленої роботи – 37см х 47см.

    [​IMG]
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    "Чап-чап" для Роміка-Доміка

    [​IMG]

    Дизайн Vervaco, шрифт вдосконалений мною:)
    тканина кремова Аїда 14, нитки DMC, 14 кольрів
    вишивала хрестиком і накрутила 5 французьких вузликів.
    розмір оформленої роботи 34 х 31 см
    З цих солодкий "капчиків","тьопиків", "пінеточок" почалось моє знайомсвто з вишивкою, з вернісажем і його мешканцями. Метрику вишивала, коли була вагітна. Це моя перша робота, вишита з ніжністю і любов"ю для нашого синочка:girl_tender: Тішусь, що старання мами вже були оцінені щирою посмішкою дитини:girl_in_love:

    [​IMG]
     
  13. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Фотоальбом для найдорожчого


    [​IMG]
    Ось так оформлена перша сторінка альбому мого синочка :girl_tender:
    Почала вишивати вже після його народження, дуже припав мені до душі цей дизайн схожістю із моїм малюком... Тепер багато хто питає, як-то я з його фотографії вишивку зробила :girl_haha:
    Вже в ході роботи виникла ідея, що це буде не просто метрика-картинка, а перша сторінка фотоальбому. Паспарту обрали під велюр і в колір самого альбому.

    Розмір - 120*140 хрестиків, 218*254 мм (розмір в альбомі з паспарту - 28*32 см), тканина - біла канва, нитки ДМС, хрестик, 12 кольорів.

    [​IMG][​IMG]

    Імені та дати народження свідомо не вишивала (не хотілося мені нічого зайвого до цієї вишивки, а на наступній сторіночці у нас є бірочка з роддому з усіма даними...)
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2010
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Дякую усім хто вирішив взяти участь у конкурсі! Більше робіт на конкурс не приймаємо!

    Запрошуємо усіх проголосувати :)
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальний конкурс №3 "Дитяча метрика"

    Отже, результати вже є. Тому маємо три переможці.

    Nadijka, JuniorSkeptic та kvVItKA. Вітаємо дівчат з перемогою і кожна з вас отримує приз: подарунковий сертифікат на суму 100грн. для придбання рукодільних дрібничок.

    Надійці і Квітці пропоную з вівторка (01.12) підійти в Мережку і обрати собі "що душа забажає" :girl_crazy: Ніфертіті ще й знижку обіцяла.
    А з JuniorSkeptic ми вирішимо через ПП, як передати рукодільний приз до Києва :)
     
Статус теми:
Закрита.