Вишивані роботи в процесі

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 3 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    [​IMG]


    працююю
     
    • Подобається Подобається x 23
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    вишиваю, по можливості, на вихідних годинами, а кінця краю не видно....
    знайди 25 відміностей з попереднім фото:):):)

    працююююююю
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Мені дуже подобаються знамениті поля із прем’єрної колекції Anchor. Найбільше до вподоби ромашкове і макове поле, але там дуже багато невідомих для мене хрестиків (тобто раніше ніколи не вишивала таких) В схемі повно 3/4 хрестиків, півхрестиків, французьких вузликів і бекстіча. Тому я вирішила почати із дзвіночкового поля, точніше стежина на кручі (APC 937 Cliff Top Footpath).

    Вишиваю з оригінального набору (бо взялася вишивати перший раз за останні 15 років і боялася що по скачаній схемі не дам собі ради). Вишиваю на тканині і нитках, що йшли в наборі – аіда 16 і нитки Анкор.

    Ось що має вийти:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    Почала вишивати 28січня2009р. і фотографувала щотижня свій прогрес.

    1-ий тиждень роботи: ще нічого толком не зрозуміло

    [​IMG]

    2-ий тиждень роботи: з"явилось пару дзвіночків

    [​IMG]

    3-ий тиждень роботи: ось і стежинка вимальовується

    [​IMG]

    від загального об"єму:

    [​IMG]



    решту процесу і прогресу завтра, бо щось поститься мені то всьо довго :8:
     
    • Подобається Подобається x 20
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    Умо, а що то за така тканина цікава? Я тут такої не бачила.
     
  6. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    Класне поле виходить! І мені ці поля дуже подобаються, особливо ромашкове!!
    Шити їх і справді складно, через велику кількість трьох-четвертних хрестиків. Шються вони легко на рівномірці, а от на аіді справжня мука, але я дивлюся Ви на рівномірці шєте, то не має бути ніяких проблем з цим. Робите півхрестик, потім перекриваєте його до половини, вводячи голку в центр уявного квадратика, щоб вийшла ніби буква Т. Ці хрестики з першого погляду складні і не потрібні, але насправді вони просто незамінимі, бо добре згладжують деталі, тому Херітадж часто їх використовує у своїх дизайнах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    то звичайна аіда (Цвайгарт, якщо я не помиляюся). Просто я її розграфила маркером, який в холодній воді змивається, на клітинки 10х10


    так, ромашкове і мені найбільше довподоби!!! Але шию я на аіді, бо на рівномірці ніколи не вишивала, але купила також для поля, та не змогла розграфити її (то застрілитись можна :8:) Тому вирішила мучитися з тими трьомачетвертями на аіді. Хоча під кінець досить вже впрактикувалася!!! і певно сміло зможу вишивати наступні поля... але треба то закінчити, бо вже 2 міс. стоїть без діла. - не можу бек вишити і французів накрутити :sad:
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    Скільки ви дали за такий набір? і де такий олівчик купили?
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2009
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    4-ий тиждень: пішов досить швидко - вишивалися тільки півхрестики :)

    [​IMG]

    5-ий тиждень: часу на вишивання все менше і менше. вишивати зелень - терпіти не можу!!!

    [​IMG]

    6-ий тиждень: тканина стала перекручена через півхрестики. маю нідаю, що після прання вона вирівняється і в багетці зможуть її правильно натягнути. Бо інакше треба тоді півхрестик в самому кінці вишивати - він направлений в одну сторону, в яку і тягне тканину, а в хрестику два стібки і вони автоматично вирівнюють

    [​IMG]

    десь між тими тижнями була перерва - дитина хворіла.

    Приблизний формат поля - А3. Робота досить цікава, але я мала змогу вишивати лише 2год (максимум) в день.

    продовження буде.

    п.с. може хтось зі мною би наступне поле почав вишивати? :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    я купувала набір через інет-магазин. В січні вийшло біля 350грн., а олівчик замовляла в sewandso. Хоча такий маркер бачила в магазині на Водогінній, приблизно 45грн.

    купувати набір не вартує, бо всі схеми є в неті, нитки номера також є. Всі кольори ниток я ще маю - тому можу дати, щоб Ви зробили власний підбір з ДМС. Я просто хотіла вже і зараз, а нитки анкорівські у Львові не знайшла, по підбору шити ненаважилась.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Види швів, стібків і техніка їх виконання

    А скажіть мені, чайникові, що таке "бек". :shy:
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2009
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    7-ий тиждень:

    [​IMG]

    8-ий тиждень: зовсім трошки вишила, азарт став пропадати

    [​IMG]

    9-ий тиждень:

    [​IMG]

    10-ий тиждень:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    11 тиждень: хрестики добила, попереду французькі вузлики і шов голкою назад (backstitch). як виявилося я терпіти не можу то... дуже помало просуваюся... штурхайте мене, щоб я то скінчила, бо шкода праці

    [​IMG]

    троха криво на фото, але я не дуже розгладжувала для фото, щоб вже зайвий раз ту вишивку не тлумити, бо мій малий її вже добре "повишивав" :) сподіваюся, що після прання і прасування вона набуде більш правильної форми.

    п.с. треба корекцію кольору фотографій робити, але я на ноуті не маю жодних прог, тому кольори троха викревлені, бо фоткала вночі в гардеробній :)
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    дякую. то звичайно дорого. але справа в тому , що по підібраним наборам - ціна не дуже й відрязняється.
    нитки все таки 5,5 - 6 грн. одного моточка чато не вистарчає.он найшла 5 картинок на кухню манюпусіх від ДМС. і що ви думає, схему скачала - 51 колір - 280грн.
    передумала вишивати.
    он вишиваю свої ведмедики ( геть азарт втратила) - то постійно докуповую нитки. вже загалом грн 150 пішло. в багетку навіть не мрію нести - золота картинка вийде. сама зроблю все.

    ЛІЛЮ, бек, бекстіч - то є вишиванню в одну нитку контурів.швом -голка назад.
    він надає контурів, деталей, завершеності образу.
    якщо найдете мою картинку коліжанці - ведмедика ТЕДДІ - то там беком є обшитті носик, очка і т.д., і уся шерсть, латочки і ін.

    де в УМИ бек на картинці має бути на жаль, не знаю. мені здається вона і так завершена. то видно зблизька треба бачити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    Я теж ведмедика вишивала, через той бек зненавиділа всіх клишоногих!!! вишила повну отсєбятіну, бо точно схемі слідувати не змогла, але результатом задоволена :)

    Касю, нитки анкорівські вдвічі дешевші (хоча я люблю ДМС, але якщо виробник радить Анкор, то я не сперечаюся), та й я рахувала шо купування окремо тканини і ниток вийшло б мені до 150грн для поля!!! ще й багато залишилось на наступні поля.

    хочете як буду замовляти на сьюендсоу, і вам замовлю - мені навіть з доставкою останній раз нитки ДМС вийшли по 4,80
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    дякую. буду мати на увазі.
    ведмедиків - яких накачала КУЧУ! теж не вишиваю більше. хоча вони і дуже гарні. але той бек не реальний. хоча з власним беком типу який вийшов теж файно виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Процес вишивання полів від ANCHOR

    А, тоді я знаю, що таке бек, але ніколи не знала, що він саме так називається. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    хі, я за теддиків так і не бралась і чую що і не візьмусь. стільки наслухалась за їхні беки, що навіть не думаю більше про них ))))))))))))))))))

    щодо схем з інтернету: знайома скачала схему, накупила ниток, вишила і вийшла повна бєлєбєрда :sad: не ті відтінки, не те і все.
    плюс, (не знаю наскільки то правда) але на вишивальному форумі казали, що наприклад ДМС є стара палітра і нова палітра (де більше кольорів) і попадається, що на один колір є кілька номерів, а буває що старий номер з новим - колір не той зовсім. Тому я трошки побавилась в схеми з інету, але перевагу надаю готовим наборам відомих фірм. Якоїсь фірми російської нитки попались трухляві - просто рвались, а ще одної не хватило ниток одного кольору....
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    ДМС і справді видалили з виробництва кілька номерів, але їх цілком реально замінити. І коли я шукала чим замінити старий 106 (чи то 104) номер ДМС, то там давалося дві перспективи 444 і 445. Я спершу взяла 444, але він виявився заяскравим, тому купила інший - 445, або навпаки. Зараз вже не пам'ятаю точно. :)
    Просто дивитися треба не лише на номери, але й читати опис кольору, мені саме це й допомогло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Умка, картинка вийшла просто супер, а ну швиденько закунчувати все рашта, щоб нас потішити результатом.:clapping::clapping::y:
    Щодо підбору, то є багато схемок в неті прогони, там справді шкода роботи та грошей на нитки. А я сама вишиваю всі картини, купуючи нитки ДМС, і вже стільки назбиралось залишків, що на пару картин вистачить.Я купую журнали з схемами і там відразу є номери ниток ДМС, Madeira та Anchor.І багато картиноке вишивала з нету, і підбирала нитки сама.
    Якщо комусь цікаво подивитись мої картинки, то можна вконтакті http://vkontakte.ru/album14630569_83824195
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.