Виставка робіт JuniorSkeptic

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем JuniorSkeptic, 17 Квітень 2010.

  1. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Я займаюся всім потроху - вишивкою, декупажем, скрапбукінгом та ін. Для початку:

    Ренато Паролін, L'arbre de Lisa

    [​IMG]

    Фактично моя перша серйозна робота, канва українського виробництва, каунт не зазначався, нитки кіровські, вишивала років 2-3 тому, для себе.
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2010
  2. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Наступна робота в одному кольорі, Coeur Resille:

    [​IMG]

    Канва, знову ж таки, українська, нитки вже DMC ("розпробувала", від кіровських відмовилася :) Вишивалося 2 роки тому на день народження хресної.
     
  3. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Цей рушничок я вже вивішувала в "Завершених роботах", але хай і тут буде. Рушникова канва, нитки DMC - оскільки схема була однотонна, то кольори підбирала сама (з тих, що лишилися від попередніх робіт).

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    "Лавандові грядки", вишивала позаторік мамі на день народження. Канва українська, нитки DMC. (Шкода, фото не зовсім вдале).
    [​IMG]

    Ну і ще зовсім "з раннього". Всюди канва укр., нитки кіровські, формат - міні :)

    Це вишивала для благодійного ярмарку:
    [​IMG]

    Це досі не знаю, куди приткнути:
    [​IMG]

    І ще таке:
    [​IMG]
     
  5. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Це моя перша спроба гаптування бісером по тканині (не по канві). Зі споду ромбик теж весь гаптований. З цією штукою пов’язана одна історія: коли ми з друзями сиділи в кав’ярні у Вашінгтоні, дівчина, яка проходила вулицею повз, крізь вікно помітила мою прикрасу, і її супутник зайшов всередину спитати, чи продам я її йому :) Я, звичайно, відмовила.

    [​IMG]

    [​IMG]

    І таця в техніці декупаж. Водорозчинна фарба, що лишилася після ремонту; серветки; розведений водою клей ПВА; лаком ще не покривала.

    [​IMG]

    Ще трохи декупажу (матеріали ті самі, що й для попередньої роботи):

    рамка для фото
    [​IMG]

    вазон
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2010
  6. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Згадала, що маю ще таку задекупажену дощечку. Матеріали ті самі, що й у попередніх роботах, дощечка стара з розписом "під хохлому" :) Теж іще не лакувала, та вона в мене й не функціональна, просто для краси :)

    [​IMG]
     
  7. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Блузка, гаптована бісером. Візерунок розробляла сама, бісер чеський, блузка з усім відомої заготовки.

    [​IMG][​IMG]
     
  8. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Подаруночок для La Esposa в рамках гри "Рукодільні миколайчики". Дизайн Ренато Пароліна, канва українська, нитки DMC.

    [​IMG]
     
  9. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Згадала (завдяки тій же грі і Мар'ясі), що колись робила ось такі декупажні вішаки для благодійного ярмарку.

    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  10. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Канва українська, нитки ще з маминих запасів. Ініціали - наші з чоловіком.

    [​IMG]

    І ще одна не нова робота, до якої лише тепер дійшли руки тут розмістити. Льон, нитки DMC, підкладка з бортівки, зшито майже все вручну. Техніка - хрестик, шов "вприкріп", фр. вузлики.

    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2010
  11. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Оскільки ми не купуємо ялинку на Новий рік і Різдво (бережемо зелені насадження), то створити святковий настрій у домі я вирішила за допомогою ось таких снігурів-тільд. Матеріали: тканина, стрічки, тасьма, вата, дзвіночки, муліне, намистини.
    [​IMG][​IMG]

    Метрика для моєї доні. Льон Zweigart Cashel 28, муліне DMC, розмір готової роботи – 31,5 х 29,5 см. Техніка – хрестик, шов «назад голка», французькі вузлики, бантики з шовкової стрічки.

    [​IMG][​IMG]
     
  12. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Зробила для доні (6 міс.) таку пов'язочку. Орґанза, еластичне мереживо, бісер.

    [​IMG]
     
  13. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Ще одна пов'язка (стрічка, еластичне мереживо, ґудзик і власнруч зв'язана гачком квіточка), цілковитий експромт за мотивами троянди-тільди

    [​IMG][​IMG]

    Моя тільда-янгол (зріст 50 см)

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    Тільдоравлик Пенелопа

    [​IMG][​IMG]

    Тюльпани і листівка для мами

    [​IMG][​IMG]
     
  14. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Тільдокосметичка, подарована Ірці-Шкірці. Для "платтячка" використано оригінальну тільдову тканинку. Муліне ДМС і кіровське. Очка не намальовані, як зазвичай, а вишиті, щоб косметичку можна було прати, тільки рум'яна тоді доведеться щоразу нові малювати :)

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2011
  15. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Великодня листівка (всі матеріали - спеціальні скрапові, крім стрічки).

    [​IMG][​IMG]
     
  16. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Старий добрий декупаж, яке ж це приємне заняття :) Таця і таріль для свекрушиної дачі (з експропрійованих у неї ж предметів інтер'єру).
    Біла водоемульсійна фарба, бузковий пігмент, лак для тріщинок (все з будівельного магазину), серветки.

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2011
  17. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Le Refuge du Jardinier ("Притулок садівника") на день народження чоловіковому родичеві. Льон 32 каунту, муліне DMC, рушнички та торбинка вишиті через 1 нитку основи/ Хрестики, півхрестики, шов "назад голка".

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  18. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Запрошення на чай. Папір роздруковано з набору для цифрового скрапу, кутики та краї зістарено наждачкою. Використано паперові квіти, півперлинки, штампи, гіпюр, шовкову
    стрічку; цитату на ярличку вставлено у Photoshop`і.
    [​IMG][​IMG]
     
  19. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    "Цукерня". Льон Белфаст, муліне DMC, хрестики, французькі вузлики.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]


    Метрика для сестриччиної доні. Льон кашель, муліне DMC, хрестики, французькі вузлики, бісер.

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2011
  20. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Виставка робіт JuniorSkeptic

    Ось така тільдоравля. Мушля зі справжньої тільдівської тканини. Очка вишито французькими вузликами. Рум'яна мінеральні.

    [​IMG][​IMG]