Вивчаємо іспанську

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем New look, 13 Жовтень 2012.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Давно роздумувала над тим щоб вивчити іспанську мову і на цих днях все-таки вирішила, що пора братись за це. Можливо є ще хтось хто б хотів самостійно її вивчати? Бо самій важкувато тай лінь інколи бере. А так цікавіше коли йде обговорювання,обмін джерелами, вивченим і т.д...
    Тому якщо є бажаючі пропоную в цій темі вести розмову на тему самостійного вивчення іспанської:drinks:
     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    http://www.hispanistas.ru/

    Цим сайтом користувалась, досить непоганий:))
     
  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    http://www.studyspanish.ru/
    І ще раджу оцей сайт - там дуже багато корисного є:)
    Гарна тема, приємно, що є бажаючі вивчати цю надзвичайно красиву мову.
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Я приєднуюсь. Сама за то взятись не можу, бо завжди є "важливіші" справи, що вже говорити про Лінь. А так буде стимул не відставати від інших:girl_wink:
     
  5. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Чесно кажучи тільки сьогодні про це і подумала, що з понеділка почну вчити іспанську :) Так що я з вами. Дуже корисні сайти. І я знаю ось такий
    http://www.bbc.co.uk/languages/
    вчила англійську по ньому.
     
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    А може хтось має людину, яка вже вивчила іспанську? Щоб для початку взяти декілька групових уроків, елементарно зорінтуватися? Бо я нічогісінько не знаю і не маю, окрім бажання:connie_pull-pigtail
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    В нас же Іспанка ціла є! Наталіє Юріївно! Беріть кураторство над новачками!
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Я зараз така рада сиджу, що є однодумці і щей такі що допомагають. Дякую всім за лінки!:girl_wink:

    Мене вже давно приваблює все іспанське, не лише мова. Люблю музику іспанську, а чого тільки вартий Бандерас:girl_flirt:))),фламенко ....
    А Ви бували в Іспанії чи просто знаєте іспанську?(цікаво просто яким чином Ви маєте доторк до Іспанії)))


    От власне чому я і вирішила створити тему. Самому завжди ліньки, а коли є якісь рамки обумовлені участю інших-тоді справа йде краще)
     
  9. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    В Іспанії, на жаль, ще не бувала (не доробилася:))). А з іспанською маю справу, аж страшно сказати, вже майже 20 років ( з семирічного віку почала її вивчати - 10 років в школі, 5 років в університеті і вже шостий рік працюю вчителем іспанської..
    Гм, треба буде подумати над цим питанням)) але то мені хіба не спати))), щоб ще й на то встигати))
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Ну значить Ви будете нашим просвітителем))
    Я думаю кураторство це занадто, але якби Ви інколи мали можливість давали якісь поради щодо навчання, було б чудово.
    Наприклад зараз питання з чого почати?! (я постараюсь завтра полазити по сайтах і книжках і можливо сформую(розподілю) перші теми для вивчення...або напевне і є вже сформовані уроки.

    Я покищо пропоную почати вивчення з елементарних слів: наприклад чисел, місяців, днів тижня, привітань. А далі будемо по-маленьку брати граматику.

    ---------- Додано в 23:56 ---------- Попередній допис був написаний в 23:52 ----------

    Ну от найперше давайте вивчимо ось це
    №1 Алфавіт та фонетика
    http://www.studyspanish.ru/grammar/phonetics/
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Дуже б хотіла підтягнути.
     
  12. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Дуже добре! якраз з цього і варто починати.

    Трохи мене драту отой їхній москальський опис, але хай буде. Єдине зауваження - бажано не просто вчити алфавіт, а ще й слухати, як ті букви вимовляються (як окремо, так і в словах). Банально можна скористатися гугл - транслейтером, закидаючи туди слова з таблички і натискаючи значок озвучки.
     
  13. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Придумую те що на думці маю))) Ну що я зроблю, що я така затягуюча :girl_flirt:....люблю і книжки читати і в театр ходити і ще купу всього...і так от виходить що шукаю однодумців. Стільки цікавих людей можна зустріти на форумі))
    А форумівки вже ж є, чи Ви ще хочете крім них і клубу читачів ходити на іспанські зустрічі?)):girl_yes: З часом думаю організується, а поки треба вчити!
     
  14. marife

    marife Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Підтримую:girl_tender:
    В Мадриді я вивчала українську, думала що ніколи не вимовлю жодного слова, так мені було важко . І вуалая!!!!!!!! За три місяці я вже розмовляла, правда й досі деяких слів не розумію-тутешіх, або суржиків. Та в мене є чоловік- перекладач:xaxa:
    Успіхів Вам
     
  15. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Правильно! Саме з цього і треба починати! Ось є україномовний сайт, де все гарно скомпоновано в правильній послідовності. http://ispanska.at.ua/
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    З понеділка буду виділяти хоча б пів годинки щодня..Знаю, що мало, але більше навряд чи зможу знайти:girl_cray:
     
  17. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Клас.Дякую.
    От з цього сайту якраз урок по алфавіту і фонетиці
    http://youtu.be/NVIiwtJlg3A?hd=1

    Сьогодні обдумувала як краще все організувати і надумала ось так: в суботу та неділю буду викладати якісь уроки на своє бачення(тобто слова,потім граматику і.т.д.). А в будні дні хто коли має час собі буде вчити матеріал. Я буду пробувати робити уроки маленькі. Якщо піде добре то спробую більше. Можливо хтось захоче доповнити чи також запропонувати якісь уроки на своє бачення дуже прошу)

    І ще таке, докінця не можу придумати якби нам обмінюватись матеріалом, це ж все-таки мова. Тому є ідея раз в тиждень на пів годинки виходити в Скайп і там говорити. Там же ж є здається чат де всі можуть одночасно спілкуватись.

    Ще пошукаю, або можливо ще хтось підкине аудіо-уроки(зранку чи вечері коли їдеш з роботи можна в наушниках послухати).

    І ще таке, хто точно буде вчити з нами?
    Покищо рахую 1.себе та 2.Seshat. AilataN я так зрозуміла вже трошки знаєте щось,тому напевне на початку Вам буде нецікаво, чи приєднюєтесь і на початку?
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Я би теж спробувала. Зовсім недавно думала, що було б добре, поки в декреті, хоча б частково вивчити якусь мову. Але я думала про польську, але іспанська теж варіант!
    Тим більше, коли є така гарна компанія.

    Щодо уроків.
    Було би найліпше вивчати граматику не тільки теоретично, а й на практиці. Може якось "уламаємо" нашу Іспанку, якщо вона зможе приділити нам трохи часу хоча б раз на тиждень зробити якісь граматичні вправи чи тести до конкретної теми, а потім перевірити, чи правильно ми їх виконали. Теорію можна і самому вивчити, а практика (як лексична, фонетична так і граматична) має бути обов"язково.

    Слова можна вчити за допомогою тих відео-уроків. Там гарно чути вимову. І що не малозначно! Коли вчите слова чи фрази, їх треба обов"язково промовляти в голос. І бажано перед дзеркалом, щоб слідкувати за своєю артикуляцією. Вона має бути такою, як в дикторів-сурдологів на ТВ. Щоб по губах можна було читати. Тоді вимова буде шикарна просто. Особливо для іспанської мови це актуально.
     
  19. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Постараюся урвати для вас трохи часу. найкраще буде так зробити - бажаючі скинуть мені в ПП свої електронні адреси, а я їм зі спеціально створеної пошти буду раз на тиждень кидати граматичні завдання по вивченій темі. Виконані завдання будете скидати мені на пошту, я перевірятиму і надсилатиму назад. В темі будемо проводити аналіз помилок. Як на мене, то би було непогано.
     
  20. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Наталі, я завжди знала, що ти - золота людина!