Вихвалялки (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Marcipanka, 15 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Початок Вихвалялок тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=68993
    **********************************************


    Попри вихвалялки-обновки в "шопоголіках" приніс мені мій коханий чоловік мої улюблені тюльпани :girl_in_love:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 17 Лютий 2012
  2. бжілка

    бжілка Active Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Вчора мене коханий несподівано для мене самої порадував: після того, як придбав собі нову автівку, мені вчора дісталася його попередня- красуня мазда 6-чорного кольору...тішуся, як слон:girl_dance:сьогодні вже обїздила цілий Львів...сиджу і думаю, а може ще в трускавець зїздити з коліжанками, щоб відсвяткувати обновочку...
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2012
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Щойно з кінотеатру, а вихвалялка в тому, що сеанс запустили тільки для нас двох:) було дуже романтично, затишно і кльово. Ми лежали і почувались як дома, їли попкорн і могли вільно коментувати те що відбувалось на великому екрані:) кльово-кльово. А на вечір бронюємо столик в ресторані-романтІк в нас романтІк. Люблю свого мужа:girl_in_love:
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (2)


    Ну, і моя вихвалялка- купилам си нині кремчик для лиця такий, про який давно міряла.
    Прийшла з вулиці, вмилася, намастилася. Красаааа...:i-m_so_happy:
     
  6. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  7. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    юху!!! влізлася у свої улюблені джинси, що їх до вагітності носила!!!:girl_dance:
    ще троха прес підкачати, і буду як 18-річна!:girl_cool:
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Ой, і я хвалюсь:girl_claping:.

    Приїхали ще певно тиждень тому мої чоботи. Отакі
    [​IMG]
    І я в них не влізла(. Горювала-горювала, виставила на продаж.
    І ото дивилась на них на днях і думаю спробую ще раз влізти. І я туди запхалась:yahoo::yahoo::yahoo:.
    А вони такі фааайні:girl_dance:.
     
  9. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Зранку мама мені подзвонила і сказала, що мій брат став татком:girl_dance: має гарного синочка 3400гр і 53см от такі приємні новини, які дуже мене порадували:d25::girl_in_love:
     
  10. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    сьогодні стала власницею такої от ваги для їди!
    [​IMG]
    дуже задоволена, бо вже давно таку шукала, і от нарешті збулось!
    єдине, що треба батарейку, а я не докупила ще, тому не встигла в міру набавитись новою вагою!
     
  11. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    отримала сьогодні парфуми, які мала ще в студентські роки. [​IMG]
    ці парфуми швидко перестали випускати. І я вже років 10 тільки згадувала про їх чудовий запах; стільки парфумів з персиковими нотами перепробувала, але схожих не знайшла. Спочатку взагалі думала, що ніколи їх не знайду, бо назви не пам"ятала, а лише запах і вигляд :girl_crazy: і коли вже подумала "забити" на них, то знайшла, та ще й в Україні. Тепер натішитися не можу, бо це аромат моєї юності! Неймовірно ніжний і радісний аромат і такі ж неймовірні спогади!!! :girl_in_love:
     
  13. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    А мене сьогодні порадувала посилка з подаруночками від нашої форумлянки Хельги. Отож хвалюсь, бо це не просто подарунки, а подарунки які викликають такі теплі почуття що не передати. А і подаруночки не тільки для мене але і для донечки. Отож в посилці були:
    - велика книга малюка (альбом для всієї родини). То для мене, що колись буду старенькою бабусею і буду гортати цей альбом і згадувати прекрасні митті....ех...
    - 10 маленьких м'якеньких жителів океану, які одягаються на пальчики (чесно не знаю як то воно правильно називається). Донечка уже всі перепробувала.
    - сережки ручної роботи (з вовни). Хельга ти сама робила???
    - відкриточка-привітання.
    Ось і фотодоказ.
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Купив сьогодні мені чоловік чобітки - біленькі , гарненькі, на ніжці сидять як влиті, а які зручні :girl_wink:. Натішитись не можу, саме про такі я і мріяла:girl_blum: .


     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    как прібіл так і дєржацца))))
     
  16. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    І я так само виграла 2 білетики в Роберта Домса на Рок-коляду, і теж їздили по місту на машині. Я правда відіслала одне смс (за 16 грн.), а потім якщо б задзвонили мала сказати кодове слово. Я так ніколи ніякі смс-ки не відсилаю, а тут своє, рідненьке радіо Галичина - як не повірити. Потім дзвонить телефон, я глип - пише Львівське радіо, потім, дивлячись у тел.книжку я згадала, що ще три роки тому записала собі телефон Львівського радіо для привітань - а тепер цей номер використовує радіо Галичина - от так і пригодилося!
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

    Привіз щойно чоловік підвіконня і ляду в нашу спальню, усьо, мушу виділити завтра час для пошуків вазонів :girl_claping:, а ще привіз фасад до посудомийки, такщо з кухнею виходим на фінішну пряму, скоро буде квітка:girl_claping::girl_claping::girl_claping:
    А осьо один з подарунків від любого до дня Валентина і по сумісництву нашої річниці. (На квітуйочках погляд не акцентуйте, вони вже не першої свіжості:girl_smile:)
    [​IMG]
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (2)

     
  19. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    прийшла мені бандеролька з Америки з того розіграшу на Goodreads! і не одна книжка, як я думала, а цілих дві! :girl_crazy:
    [​IMG]
     
  20. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Моя вихвалялка:La Scala[​IMG]
    Чоловік купив. Файна!:girl_claping:

    А дівчаткам таку La velle:[​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.