В'язані роботи в процесі

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Натуся, 10 Листопад 2009.

  1. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Дівчатка,вирішила створити таку тему,бо подібної не знайшла,якщо є,то прошу показати де і цю видалити :)
    Бракує мені цієї теми,бо в вишивальних процесах дівчата вишивають,коментують,діляться враженнями від роботи,виставляють фото,підганяють одна одну,а це стимулює швидкість і якість роботи...А у в'язанні такого не знайшла...
    Почну з себе. От зараз взялася до чоловікового дня народження (йому 8 січня 25 років) зв'язати йому гарного теплого светра-гольфа,вчора почала роботу і бракує трохи натхнення...Але так хочеться зробити йому приємний теплий подарунок і від душі...
    То має бути такий гольф
    [​IMG]
    Тільки я дещо інакші вибрала кольори
    [​IMG]
    Спинка і рукава будуть однотонні з тої темно-сірої нитки, а перед з тої кольорової нитки,може як лишиться,то щось зкомпонується і на рукава,хоча не уявляю наразі...
    А ось я вже почала по схемці в'язати спинку,тільки кругових спиць 5 наразі не придбала,то в'яжу на прямих і трохи призбиране
    [​IMG]
    [​IMG]
    Це моя фактично перша велика робота,бо до того в'язала лише в подарунок кумовому малому шапочку з шарфиком (чудовому синочку нашої Lidkа(Лідки тобто :))),Настусі шапочку,собі шарфика і пов'язку на голову до нього в комплект,коханому шарфика ще коли зустрічались на відстані і він був далеко в Києві,і йому без мене було так холодно-холодно :),я його зігріла теплим гарним шарфиком,а мамуся(свекруха себто :))випрала те чудо в'язане в гарячій воді, і весь колір полиняв...Так що валяється тепер той шарфик без діла,а моя душа прагне компенсації і хоче зв'язати коханому светра...Тому за якість роботи дуже не судіть, а хто має більший досвід і бачить помилки-виправляйте поки не пізно...

    Ну і звісно, виставляйте для духу змагань :) :) :) свої процеси :)
     
  2. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    Дякую всім,хто відгукнувся!Аж натхнення додалося :)Йду в'язати!:)Приєднуйтеся!!!:)
     
  3. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    От тільки завершу вишивати покажу свій процес светра для чоловіка. (соромно мені мав бути готовий ще торік)
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    Натуся, молодець що темку відкрила, я також про то вже думала, що подібної в нас немає а було б добре обговорювати сам процесс і радитись, показувати успіхи.
    Светр в такому поєїднанні має вийти досить стильний, в благородних стриманих кольорах.
    Я в цю темку скоро теж прийду не з пустими руками..... от лише виберусь ниточки куплю і розпочну вязати малій жилеточку-тунічку. Вона буде в кОсами і ромбами на переді... і всьо не так страшно ...як рукава реглан, з ними в мене щось не складається, але надіюсь бажання звьязати гарно і пристойно переможе і все вийде так що не стидно буде на люди вийти в тому )))

    П.С. придивилась до того що вже звьязано... а светр по низу резинки не буде мати? бо щось на фото я її не побачила?
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2009
  5. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    Та і я здивувалась, але по схемі- 7 рядків "изнаночной глади"...

    Чекаю-чекаю!!!Разом веселіше!!!:)

    Мммм...То тільки мене роздразнили :) Вже не терпиться побачити :) Швидше закінчуйте процесик у вишивках і сюди :)

    Буду дуже рада,що послужила натхненням :)

    Ооо,то самий складний момент...То не так,то не подобається, а той я ще не справлюся...А такий він не носитиме...Ті чоловіки ще вередливіші ніж ми,деколи :),тож взаєморозуміння вам і легкого старту :)

    Дяки-дяки-дяки :):girl_in_love:Приєднуйтесь:girl_in_love:
    Я навіть не сумніваюсь,що таки доберуться!З такими то рученятами!!!:girl_claping:
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    [​IMG] А це почала в"язати чоловікові светр. В"яжу зверху до низу.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    Ооооо, реглан.... можеш в двох словах пояснити як ти оце робиш? ( виділене червоним) бо я скільки не читаю про це, ніяк зрозуміти не можу
    [​IMG]
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    В двох словах точно не вийде :) Так важко пояснити, можу показати, приходьте в гості. Ніби не далеко живем
     
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    А край у вас не закручується? Хоча якщо всередину, то й добре, бо ті светри і так не носять прямо, а підігнутими.


    Дуже люблю реглан в"язати, і приміряти легко, і зі швами мучитись не треба.
    Дівчата, ви молодці! То ж така об"ємна робота!
     
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    ОК. Покажу пророблену роботу на цей час. Це светр для чоловіка.
    Перед в"язала на кругових спицях трубою
    [​IMG]
    Ще рукава залишилось дов"язати
    [​IMG]

    А це для себе в"яжу і знов зупинка в рукавах.
    Перед, спинка, деталі, рукава
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    аааа, як я вам заздрю, що ви вієте в"язати :) може який МК організуємо? бо я в"язати вмію, але не вмію по схемах - ніц не второпаю де скидати, де набирати/накидати... :sad:
     
  12. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    Саме з такої гами вязала одному симпатичному хлопчику безрукавку. Виглядає дуже і дуже супер, але однозначно потрібно темною ниткою комірець та внизу резинку, бо пробувала двома варіантами, і меланжовою, і однотонною, виграє однотонна. Бажаю успіхів!
     
  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    Моєму чоловікові светр сподобався. Натуся, кинь будь ласка, в мене схемкою. Влаштуємо спільний процес :).
    А такий низ закручуватися не буде?..
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    по ідеї буде. може в тому фішка??

    Умо, там ніц складного! питайтесь що цікавить. Є куча взорів гарних де йде чергування лицьових і виворотніх петель і жодних там накидів. Тому починати варто з простішого. Обирайте, що хочете зв"язатиі вперед. А дівчата і я в тому числі чим знаємо - допоможемо ;)
     
  15. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    Дівчатонька,чесно не знаю...:sad: Як пише в схемці так і в'яжу :)Він зараз трохи закручується, а далі видно буде :)

    Клас,суперові кольори,тільки моє чудо такі не любить...Шкода :sad: Але хоч вашими помилуюсь :)
    Я якраз і хотіла робити той комірець-гольф, манжети на рукавах і нижні ті 7 рядів " лицевой глади" темно сірою ниткою,щоб не зливалося :) Дякую,що закріпили мою думку :)
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2009
  16. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    покажу і я свою роботу в процесі. в мене, щоправда, завжди паралельно в"яжеться кілька робіт, але наразі працюю найбільше над цим пледиком, бо його майбутній власник/власниця має з"явитися на світ вже через пару тижнів :)
    [​IMG]
    розмір планується приблизно 1,2м х 1,2м, а зараз він лише 35 х 35 см
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    це назив. "шила милому кисет, вышла рукавица"
    дивилась взори на носки чоловікові - замовив домашні (навіть сам нитку купив, хі)
    а знайшла ось таку безрукавочку
    [​IMG]
    як собі уявила її на свому Ромчику, мммммммммммм
    хоч біжи вже за нитками

    Що скажете?
     
  18. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    А я сюди пожаліюся, купила нитки собі на плаття у смужку (5 різних кольорів). Почала вже в’язати і виявилось, що чорних замало!!! Оце сиджу і думаю - а якщо в магазині їх вже не буде?((((((((
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    повинні бути. не накручуйте себе. в крайньому випадку доведеться замовити через інтернет ;)
     
  20. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: В'язані роботи в процесі

    якщо раптом не буде чорних, можна докупити ниток одного з 4-х кольорів, що лишилися і зробити його основним. наприклад, якщо плаття з рукавами, то тим кольором зв"язати рукави, можна дов"язувати низ або верх, можна підкреслити тим кольором талію...

    коротше кажучи, завжди можна щось придумати, а потім казати, ніби так воно задумано :) про всяк випадок, можете показати, як те плаття має виглядати і скільки ви вже зв'язали :)