Work and Travel USA

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Templar, 4 Грудень 2012.

  1. Templar

    Templar New Member

    Доброго дня всім.
    Цього літа збираюсь поїхати по цій програмі,багато знайомих їздили, всі задоволені. Ну то таке.
    Маю до Вас питання, можливо є в кого друзі які могли б допомогти з роботою? Бажано офіційну.
    Можу робити практично все, є досвід роботи на будівництві в Італії, по 11 годин на день)

    Всім дякую за увагу)
     
  2. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: Work and Travel USA

    Цю програму ніби закривають , або сильно скорочують. Уточніть спочатку, чим збиратися.
     
  3. Solution

    Solution New Member

    Відповідь: Work and Travel USA

    Я їздила по цій програмі влітку 2011 і 2012 р., ! В мене багато знайомих і друзів їздили по цій програмі , але кожен їхав з певною метою, хтось заробити грошей, хтось подорожувати, а дехто залишився. Я особисто знаю 5 людей які залишилось нелегально, але є ті, які вже стали громадянами США)
    Для мене це був великий досвід самостійного життя, що дуже заманювало залишитись у США! Я працюва на двох роботах, оплачувала житло і всі заощадження потратила на подорожі. Відвідала Нью Йорк, Вашингтон, Лас Вегас, Гранд Каньйон, Каліфорнію, Маямі, Ніагарський водопад.
    Це спогади на все життя!!!:girl_dance:
    Якби не ця програма, я б точно там не побувала, бо самі розумієте які гроші треба, щоб організувати таку подорож з України...
    Студенти, якщо маєте можливість користуйтесь шансом полетіти за океан!))