Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем LoveIzabella, 4 Грудень 2010.

  1. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Ну, що ж, Гарріка обговорили досить успішно. Всім дякую!
    Тепер прийшла черга обмити кісточки нашумівшим "Хронікам", шановному автору, героям-акторам, режисеру.
    Яке Ваше ставлення до цього фільму?
    Є тут ревні прихильники Нарнії?

    Всі книги прочитали? Як Вам українські версії? Бо як на мене, трохи занадто по-простому написано, але може для дітей нормально?
    Я перечитала всі - примусила сестра (14р);). Але не жалію.
    Тепер чекаю прем"єри!!!Прийдеться сестичку вести в кіно - вона не переживе як пропустить!!!
     
  2. kuzichka

    kuzichka New Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    мені подобається книжка (колись дуже давно купувала для подружки на подарунок і прочитала))))), але вона була російською мовою.
    перший фільм дивилась також мені сподобався, а от другий пропустила,і ще досі не подивилась((((( на третій точно піду
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Я ще в школі колись читала.Мені подобалося.Це казка.не знаю,чи б зараз так захопило,я тоді ще маленька була :) На фільми ходжу лиш тому,що цікаво як зняли,але далеко не в захопленні,особливо від другого..
     
  4. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    А, що, друга не сподобалась?
    Мені навпаки - друга якось краще знята здалась;)
     
  5. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Так! Народ! Сьогодні відбулась прем'єра!!! Ну що скажете? Як враження? Хто ходив?
    Бачу, що небагато тут прихильників Нарнії:sad:
    Думала, що буде ажіотаж, але коли вчора бронювала квиточки на суботу - зал був повністю вільний...

    ---------- Додано в 16:50 ---------- Попередній допис був написаний в 16:41 ----------

    http://www.multikino.com.ua/film/?id=2899
    Всі ролики, шпалери та фото!;)
    ну і звичайно http://www.narnia.com/
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2010
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Я б певне лише на Нарнію і пішла, інші фільми щось не дуже зацікавили, які тепер в кінотеатрах...
    а щодо простоти - то ж справді казка для дітей!
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Я колись читала в оригіналі - дуже сподобалося, а фільм - нормальний.
     
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Ще трошки хворі діти,але не втримались і "потащили" мене в кінотеатр сеанс з 3D . Фільм сподобався , дівчатам також! першу частину бачила по ТВ, другу небачила. Мала в кінці фільму плакала,:cry: коли друзі прощались. Ну і трохи їй було моторошно від того монстра, але вона чутлива дівчинка.а старша тримала за руку -дуже хвилювалась. Я також переживала разом з героями, а в кінці такий красивий океан(море) і лілії і лев:girl_spruce_up:
     
  9. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    І ми були вчора з сестричкою!!!Правда, у Довженка, бо так нам зручніше доїжджати зі сторони Стрия, та й на Театральній вже об 11 ранку всі місця були зайняті:sad:
    Та, знаєте, не жалію, що пішла бо фільм на правду дуже захопливий!!! Багато веселих моментів, особливо з кузеном. Звичайно, історія набагато простіша за всі сучасні фентезі, однак і в тому щось є;).
    Сподобався момент в кінці, де герої прощаються з Асланом і він дозволяє Ріпічіпу завітати до його країни:girl_in_dreams: Ой, потім пів-залу плакало:sad:
    Там ще є момент, коли Аслан на питання Люсі чи вони ще зустрінуться, відповідає, що вони обов'язково зустрінуться в нашому світі, тільки там у Аслана інше ім'я...
    Сестра каже, що там звучать релігійні мотиви, якщо добре вдуматися...
    Не знаю... Спочатку мені так не здалося, але коли вона сказала, то тепер також здається:)
    А як Вам фільм?
    Які моменти найбільше запам'яталися?
     
  10. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    ніколи не дивилась цього фільму і тим більше не читала книжки,як і гарі потера,але сьогодні не було,квитків на той фільм,що хотіли і не було шо робити,то пішли на нього,дивилися в 3-д.
    ну звісно були смішні моменти з кузеном і Ріпічіпом,але вкотре переконалась,що щось з ряду фентезі - не для мене...
    і здивувалася,що було досить багато вільних місць,брали за 25хв.до сеансу,то було ще багато...
     
  11. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Та?Ойййй...
    А ми так вагалися, що робити - треба було все таки їхати в центр...
    Шкода, що не можна бронювати квиточки на Театральній:sad:
     
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Чому не можна? Ми бронювали
     
  13. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Серйозно? В інтернеті? Яким чином?
     
  14. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    Чоловік бронював по телефону.
     
  15. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Хроніки Нарнії: Підкорювач зорі.2010

    - я туди так і не додзвонилася:sad:
    Дякую за інфу;)