Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Анастасія, 26 Квітень 2011.

  1. вирішила створити нову темку, бо подібного ніби не знайшла. Мене цікавлять сніданки. Коли ми з чоловіком були лише вдвох то проблем не було-канапки рулять, а тепер в нас мацьопство і йому вже майже два роки. Я вийшла на роботу і тепер зранку треба швидко щось приготувати і хочеться щось таке щоб корисне і можна було і малому і хотілося б і нам. А варіантів не дуже багато і вже приїлися тому хочу почути хто що корисне готує зранку. Далі перераховую свої варіанти
    омлет на пару або запечений (ми любим але малому часто не можна)
    млинці з яблуками, налисники
    каша -малий їсть а ми не любим
    сирники
    грінки з голанським сиром та йогурт (також не часто бо смажені)
    все фантазія не працює, тому чекаю на допомогу. Це тема подібна на хто що сьогодні готує але стосується лише сніданків:girl_cray:
     
  2. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    1. саморобна сирна закуска: солодка - домашній сир+ ягоди, варення, фрукти + цукор, солона - з ковбаскою, зеленню, перець сіль.
    2. Пюре з овочів варених ( можна зварити з вечора): картопля, горох, морква і т.д. трохи масла, посолити - і люкс на сніданок.
    3. Фруктовий салат з домашнім сиром і йогуртом
    4. Бублики, сосиски, + сир та соус. Можна варене яйце кружальцями.
    5. Яблука в клярі : тісто з муки, кефіру, яйця і ванільного цукру, обваляти в ньому кружальця яблук і смажити до готовності. ЗІ сметанкою чи варенням - "самоє оно" :)
    6. Сирники :)
    п.с.: рецепти на мій смак
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    У нас млинці, омлети і сирники теж дуже популярні сніданки, бо малий це любить, також він любить варене яєчко з сосисками і з кусочком голандського сиру . Колись любив вівсяну кашу фірми "Нордік", але нам з чоловіком я готую іншу кашу.
    Також можу зварити манну кашу, але чоловік її не любить, зато малий з кусочком шоколадки їсть із задоволенням:girl_claping: Ще один безпроіграшний у нас варіант це гречка з молоком, цукром і маслом. На вихідні можу приготувати зрази із сметанкою , для мого малого це просто ням-ням:nyam2:. Нажаль малий не любить домашнього сиру із сметаною, бо ми з чоловіком дуже любим зранку, щось таке з"їсти, тоді для малого готую окремо:ed4d70def841dc74b57. А загалом мені повезло, бо мої мужчини мають хороший апетит, і їдять практично все:girl_dance:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    Я сніданки не готую і не уявляю як можна зранку перед тим як бігти на роботу ще насмажити налисників. Мдям.

    В нас сніданок це чай або молоко, в залежності яка дитина.
    Хліб з маслом, нутеллою або мармолядкою
    Якщо тато встали швидше, то засмажать дітям яєчко - кому яке, одній дитині очкі а іншій перемішане
    Сухі сніданки, або так званні американські сіріал

    Я снідаю на роботі, а тато вже після того як дітей завезе до школи. Мені на роботі треба бути на 7:30 ранку, то коли ще готувати? :girl_crazy::girl_impossible:

    А он як мама вдома, тоді мама вже приготує дітискам їхні улюблені млинці і чомусь мамині завжди кращі як в школі або в ресторані. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    Марусю, а чому не уявляєте? Розкажу історію з власної сім"ї: моя мама 29 років готувала сніданки кожного ранку і бігла на роботу на 8.00, і я якось привчилася що сніданок - то найголовніше. Мусиш їсти, навіть якщо не лізе, бо потім подякуєш: коли всі навколо вже були голодні і в них урчало в шлунку, я і мій брат залишалися в "струє" :)))
    Хоча звичайно знаю купу людей яким зранку і сухарика не запхнеш

    хіба не залежно?
     
    Останнє редагування: 26 Квітень 2011
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    Я про налисники. Вони займають дуже багато часу, тому не уявляю в якій годині треба вставати щоб не тільки насмажити налисників на цілу араву - шість чоловік, плюс ще себе зібрати і вийти з хати в 6:45 ранку, щоб доїхати на роботу на 7:30 ранку.
    Мої діти сніданки їдять але в нас "культура" сніданку інакша ніж в Україні.

    Ну в моїй сім’ї моя мама ніколи нічого нам не готувала їсти, а тим більше сніданки. :girl_crazy: Вона хіба на свята торт пекла, ото було. Моя мама не жила на кухні.:girl_blum::girl_blum::girl_blum: Так і сьоодні, вона каже лишень - подай, бо я голодна! А тато нам готував щось дуже швидке, бо він мав нас зібрати і завести до школи.

     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2011
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    Я в дитинстві любила, коли мама на сніданок робила гречку з молоком і цукром збиті блендером:girl_crazy:. Зараз переважно на сніданок собі варю вівсянку на молоці з різними фруктами, чоловік з мене сміється:biggrin:, він жарені яйця на сніданок не поміняє ні на що. Можна ще грінки пожарити - це теж швидкий варіант сніданку.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    В мене всі мають особливу зневагу до молочних страв які нам давали в садочку в радянські часи. :girl_cray: Якось мій племінник ночував в своєї дівчини і її мама, як то українська-радянська мама, приготувала на сніданок стирнаку, то бідака не знав куди ховатись аби того не їсти. :girl_haha:
    Мій чоловік в дитистві на сніданок їв зупи, як то в селі. На сніданок завжди була вчорашня зупа. Я такого не розуміла. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    -тости, замість грінок, як не хочете смаженого, хоча я найбільше люблю грінки
    - варені яйця, помідор, твердий сир
    - млинці
    - сир, сметана,зелень
    - яєшня "очка", не мусите засмажувати на купі жиру. просто файну пательню треба.


    не їм сосисок взагалі, і сардельок теж, не їм каш і йогуртів,кефірів.вредна я.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: корисні сніданки для всієї сімї

    знаєте, як в рекламі - а яку кашу ви не любите?
    розмазня, ріденька чи густа?
    на маслі чи олії (лляна, соняшн. чи оливкова)?
    який помол - манка, дрібна пшеничка чи грубша чи , мо, кутя?
    молоко, кефір, маслянка, ряжанка, сир?
    це я не кажу про фрукти/овочі..
    тут стільки комбінації, що стане на на 1 місяць
    а банальние молочко з хлібчиком??? :girl_in_dreams:
     
  11. Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    я щось вже всякі каші пробувала і не дуже, нє ну їсти можу. але не балдю. А от вівсянку навіть хотіла б їсти, пробувала і з водою і з кефіром. соком молоком, запарену. варену, крупу, нордік фу і всьо:bad:Мене коли шлунок болить(гастрит) то я її мелю блендером заливаю кипятком, і випиваю як ліки з закритим носом, все ж таки найкраще помагає.
    І ще з налисниками сніданок найлегший (це я для Марусі-мами) я їх зранку не роблю Я Б ЗАСТРІЛИЛАСЯ:suicide: я їх просто грію, нароблю в неділю пустих млинців, понамащую половину з сиром половину з яблучками, а зранку тільки грію на маселку 5 хв. і 3 дні спокій. А саме молочко з хлібом -совість мучить що дитину не нагодувала і пішла на роботу (я не кажу що це не правильно-просто мій якийсь бзик)
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    в нас в садочку були такі мами, що перепитували, чи не заскоро!!! дитині перший раз снідати в 10 годині...:girl_impossible:..мій олег вмащував тарілку каші, запивав молоком і на дорогу печенько, і аж тоді садочок...
    так що не переживайте - у вас дитина точно не гододна..
    крім того, молоко і хліб - білки і вуглеводи - дитині стане години на 3...(з власного досвіду)

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:38 ----------

    ну..вівсянку я тоже не їла, поки в лікарню не попала..
    але я більше люблю ціле зерно...воно тоді такий клей дає - на ньому колись кисіль робили..,
    а щоб не лякатися кольору, то мож мед і якісь соки або фрукти..
    а якщо чесно, то справа настрОю....бо я каші не люблю, я їх їм, ( інакше мене мій шлунок обзиває послідніми словами...:girl_crazy:)
    я наприклад, колись тушені мізки не люила - а тепер попробуй забери їх в мене....але то тіко до місяця часу..далі - бека...
    а про налисники - взагалі класно придумали, тіко я не мащу, а тримаю їх пустими до останнього - ніколи не знати, що я туди захочу завернути..)))

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    а от канапки - це зло в чистому вигляді....не знаю, хто таку радість придумав, але шлунку вона явно не підходить - незрозуміло яка бавтанка (якщо з чаєм), при тому жирна, і важкувата, якщо з ковбасою....
     
  13. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    У нас сніданок стандартний: сир домашній +варення або мед. До сиру чоловік п`є какао, а я чай. Донечка поки грудне молочко їсть. Дивуюся, що досі не приїлися такі сніданки ( вже рік так снідаю), але є позитив-волосся і нігті просто супер!
     
  14. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    У нас, як правило, молоко з пластівцями або вівсянка з медом (колись я любила з сухофруктами, але мені їх строго "обмежила" Юстя :girl_sad:). Якщо на вечір готую якийсь овочево-м"ясний салат, то частину не заправляю і залишаю на сніданок. Мій літній варіант - це фруктові салати з горішками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    А я жайворонок, а ще люблю гарно поснідати — практично, їм стільки, як дехто на обід ість, велику нормальну поріцю. Зате до четвертої дня я не голодна, і бачу по собі, що так мені ліпше, ніж перехоплюватися канапками півдня. А от чоловіка зранку заставити щось поїсти — то кошмар, він п"є максимум чай перший раз, коли я вже собі обід грію (а от на обід я можу канапку з чаєм зжувати :)) Правда, мій муж дуже пізно просинається, тому що він їсть вночі — не знаю :girl_crazy:




    Хоча, смажене яйко - наше фсьо, а ще якщо зі сметанкою, то ммммм....
     
  16. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    - мій чоловік також яєчнею зранку вдоволений, каже що кращого сніданку і не хоче. Але я не вважаю що то добре. Сама зранку себе зазвичай примушую поїсти, але від самої думки про смажену яєчню апетит зникає миттєво, тому їм тости, бутерброди, солодкий сирок - на більше не вистачає ні часу, ні бажання :sad:
     
  17. Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    Сумніваюсь на рахунок корисності, але. Останнім часом на сніданок заливаю йогуртом сухі шоколадні кульки типу "Старт". Мені смакує. Потім п'ю капучино з печивом. До 13.00 якось доживаю :girl_crazy:
     
  18. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    в нас для старшенького на сніданок пластівці з молоком, геркулєс, або гречка з цукром і молоком. він то любить:) муж їсть яєчницю на ковбасці або мисливських ковбасках (дуже корисно, гиги :girl_crazy:) але ні на шо здоровше не намовиш.. я можу втиснути до кави лиш тости з абрикосовою мармолядкою, або медом..мммм... дуже такі люблю:girl_in_love: в мене в сім"ї, скільки себе пімню, на сніданок були яйця в різних варіантах.
    і ще:я згідна з думкою, що смажене, то не мусить бути бутля жиру- добра пательня, і мош без нього обійтися:)
     
  19. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    Зазвичай на сніданок дітлахам, можуть бути млинці чи оладки,сирнички або просто творог з медом чи сметанкою, чай або какао, іноді бажають молочної каші або гарячого бутерброда,для чоловіка поснідати хіба, що під дуло пістолета, а от кава це святе.
     
  20. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    Так, для діток потрібне окреме меню і молочне це саме те.
    Наразі ми молочне їмо дуже рідко. Раз на місяць - то вже добре!
    Сніданок у нас - салат, м'ясо або риба, переважно з салатами, або каші. Щоб справді було корисно - ніколи не варто поєднувати хліб, картоплю, м'ясо.
    Дуже корисно потерти буряк, моркву та яблоко з олією та цукром (медом) (порада дохтіра)
     
    • Подобається Подобається x 1