Худнемо разом за системою -60 (2)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Jasmin

    Jasmin :)

    Я знову на "ситемі мінус 60":girl_curtsey: від Катерини Міріманової http://www.mirimanova.ru/
    Минулого разу коли притримувалась то майже за 4 міс був мінус 19кг. Тепер за 2 тижні мінус 3,400 кг:girl_in_love: Бачу реальні результати, та й система ця підкупає своєю простотою:girl_claping:
    Є ще хтось, що зараз притримується системи мінус 60?
    Створюю цю тему для пошуку людей, які хочуть разом зі мною худнути за системою -60. Приєднуйтесь, буду всім рада допомогти своїм досвідом і отримати підтримку від вас :)
    Для лінивих (тих хто немає часу читати і ознайомлюватися, що тут і до чого) викладаю відео-презентацію системи схуднення -60 К.Міріманової. Тут все коротко і про основне :girl_yes:
    http://www.youtube.com/watch?v=_AttC3y5gwQ&feature=related
    Основні принципи системи -60 (харчування, фізичні навантаження, кавовий скраб, мумійо) скачуємо тут
    Лінки для скачування книжок про систему:
    [MP3][MP3][/MP3][/MP3]Книга 1. Екатерина Мириманова
    "Система минус 60, или Мое волшебное похудение"

    djvu-формат, якість так-собі, але читати можна: тут - 14.8 Мб
    pdf-формат, якість не ідеальна, але краща: тут - 29,8 Мб і ще тут: тут - 29,86 Мб
    Книга 2. Екатерина Мириманова "Рецепты к системе минус 60 или Волшебница на кухне" тут
    Книга 3. Екатерина Мириманова "Система минус 60. Жизнь после похудения" тут
    Книга 4. Екатерина Мириманова "Минус 60 проблем, или Секреты волшебницы" тут
    Оскільки 2,3 та 4 книжка у форматі DJVU, пропоную зручну і компактну програму DjVu Reader v.2.0.0.26 для перегляду файлів такого формату (Безкоштовна. Англійською мовою. Розмір: 1.7 Мб) скачуємо тут
    Відео з Катериною Мірімановою тут Там є відео зі всіх програм де вона приймала участь, і відео "До та Після". Останнє думаю доведе чоловікам, як правило вони найбільше сумніваються у правдивості історії про похудання на 60кг, що всі фото і взагалі система є реальними, і жодного фотошопу!:girl_smile:
    Переписи до системи -60 тут
    Вправи до системи -60 тут
    Звітуємось про результати схуднення за системою -60 тут
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2011
  2. viklesgo

    viklesgo New Member

    Худнемо РАЗОМ за системою -60!!! (2)

    всім привіт!!!!
    от читаю про ваші подвиги і жаба дусить що їх роблю не я......а все тому що слабка сила волі,=(((
    ні влітку я за 2тиждні скинула 8кг і так тим хвалилась що забула тримати марку і знову набрала але 10кг+ тож тепер моя вага 72 і неможу стриматись на їжі,а сама я в декреті тож мені це неважко робити-обкладусь солодким і заїдаю буденність.......
    попробувала скачати лінк до першої книги і от щось не скачується(а може хтось скаже де її купити чи взяти на прокат можна,бо незавжди маю доступ до компа)
    всім буду вдячна за підтримку:girl_wink:
     
  3. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    кидайте мейл в пп, спробую скинути.
    спробуйте замінити солодке дозволеними фруктами, зеленим чаєм. І обовязково - памятайте, що не можна пропускати обовякові прийоми їжі.
     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    :girl_blum::girl_blum::girl_blum:

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    мабуть то для огранізму зарізко було, тому вони й вернулись швидко. чи то одразу після родів вага зійшла?

    тут лінк
    дещо з книжок і вправ є ще там рецепти до -60 , книга -60 проблем. мало б скачувати безпроблемно, якщо щось - сигнальте...

    Олевицька, для тебе дещо кидатиму і ділитимусь лінками, бо качаю з російського торента, на який зареєструватись зараз вкрай важко, напишу ще в пп за нього, може якраз ти там і є)
    а поки для тебе і для решти дівчат викладаю 2 ссилки - 1 програма "До і Після" - англійською, гарне збалансоване заняття на 1 годину - одне
    і коротке кардіотренування на 35 хв, теж англійською - мені воно супер. Fat Burning Jam . є ще 4 з тої серії. може до вечора викину на яндекс.народ....іншеl
     
  5. viklesgo

    viklesgo New Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    та ні я вже мамою 2роки працюю)))

    дякую
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    А в мене сьогодні настрій - хоч стріляйся!!!! Зустріла щойно знайому,з якою бачились 25 кг тому назад. Щира українська натура емоцій не стримала :":crazy::crazy::8::8: Бооооооже, що з тобою??? як ти поправилась!!!!!" Во як! І всі мої зусилля за півтора місяці по зниженню ваги якось потускніли, хоч похудала вже на твердих 8 кг :sad:
    Мало того, що вага другий тиждень впирається рогами, кілограми - крок вперед, два назад, то ще й такий ляпас від знайомої. Короче, нема щастя, не хочу ні 8, ні ніякого іншого березня, йду пити вино .
     
  7. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    arushka, ти чого? заюсь, та тішся що вона тебе вже без тих 8 кг зустріла.... то дурна щира вкраїнська натура з когось потішитись. якби певно могла то б сказала що з такими кг вже в гріб лягати чи що....
    забий, плюсь, випий си келішок вина і навпаки дуже активно до вправ і системи! і за півроку закличеш у "коліжанку-засранку" на каву! і ще й так, щоб вона кколо тебе грубою чулась, щоби очка повилазили і незнали як не втріснути!

    замість образи, набирайся спортивної злості...
    он, давай, качай відео і дупцю гарцювати відправляй - процес ще скорше піде!
    не лінуйся, люби себе і не звертай уваги на такі закиди!
    і приходь на форумівки, будеш чути яка молодець і файна, по іншому почуватимешся!:kiss:
     
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    :D:D Насмішила-настрій підняла-стрілятись сьогодні не буду- дякуюююю!!! Я канешно зберегла файну міну при поганій грі і сказала знайомій , що чоловік просить поправитись ще на 10-15 кг, його то крепко заводить, але на душі все одно кепсько. Фсьо, пішла худати!
     
  9. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    arushka, та не звертай на таких "файних" знайомих. І я через таке проходила... і плакала, і злилась..., а тепер худну і "мщу".
    От в мене також є коліжанка, яка не пропустила жодного разу, щоб не вколоти мене моєю вагою. А ще вічно жалілася, що вона груба (60 кг), я її ще засплокоювала, а вона зловтішалася. Не бачилися ми рік, дзвонить недавно і жаліється, що 65 вже важить і питає, як я (хотіла на моєму фоні виїхати). І тут прийшов мій час!!! Я на її манір відповідаю: "як 65? я 63,5 важу!" Їй мову відняло.
    От і вам треба набрати злості і все всім довести! А я з вами, ми всі тут з вами!

    ---------- Додано в 14:38 ---------- Попередній допис був написаний в 14:32 ----------

    Софця, ти що мене вбити зібралася??? Жартую!
    Скачала я собі, дай, думаю, випробую. На 20 хв скакання дихати вже нема чим, як закашлялася, то 10 добрих хвилин "гавкала" - зупинитися не могла. Не треба було нині того починати, бо я ще хвора трохи, і без того кашляю, нагрузка на "дихалку" лишня точно.
    Але дякую за наводку. Як тільки здоров"я дозволить - за роботу.
     
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    То не сила волі, то ви просто не сильно хочете схуднути, бо як захочете сильно, то і сила волі з`явиться, шукайте мотивацію! Я теж тиждень тому ще заїдала будні солодощами, але ось тиждень протрималась легко, а далі має бути ще легше, я так розумію.
    Але я трохи розчарувалась, бо за тиждень пішов тільки 1 кг, чекала кращого результату ще тому, що я годую, думала це ще трохи калорій додатково спалює. Систему не порушувала, тільки один раз повечеряла рисом+фрукти і чай після 18 п`ю чорний. Все, тепер треба на вправи налягти, хай там що, але мушу на то знайти час.
     
  11. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Ви молодці! Так тримати!!!
    В мене теж з грудним цікавості. Сьогодні так налились груди, що аж на 1 кілограм "поправилася". З чого б це? Може, що вчора багацько пила води.Ще подумала, щоб не розчаровуватися і тримати для себе сюрприз то важитимусь раз на тиждень. Тобто в ту неділю відзвітуюся. Ще 1 сантиметр пішов з талії, а загалом 5. Системи тримаюся... Ось до обіду поїла шоколадного торта і щаслива, і худну:girl_tender:
     
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    ...і мстя моя страшна!!!:diablo: Народ, я вам така вдячна за підтримку!!! Чоловік так і не зрозумів, чого я скисла, для нього всякі підколки - то фігня, а я була зла, як пес через ту "коліжанку". Короче, тепер капець кілограмам, то вже діло принципу :p
    А Жасмін треба почотну грамоту виписати, що відкрила таку тему, де споріднені душі бродять. :give_rose:
     
  13. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Я нарешті добралася до ДП. Теж скажу пару слів про форумівку. Мені дивує, що "на системі" такі хороші люди, кожен раз іду на форумівку і думаю ну напевно вже нині якась "дунька" прийде(жартую), а нє... тільки прикольні дівки. Кожного разу приїзджаю додоиу багатша на нових друзів, на нові цікаві думки і нові враження. Катя наисала що всі ми дуже різні, і так воно є, але на диво мені близька позиція в житті кожної з вас. Дякую Жасмін і долі за те, що звели нас разом.
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2011
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    arushka, прошу адекватно сприйняти мої наступні слова, дуже прошу.
    Задайте собі питання - чого Вам зустрілась людина, яка так Вас "образила"? Зазвичай навколишні люди показують нам відношення до самих себе... як на мене, то вона Вас віддзеркалила просто... Ви так про себе думаєте в глибині душі... тому так сильно зачепило. Простіть собі переїдання, поважайте себе за прозріння і бажання жити інакше (харчуватись правильно, здорово), і тоді схуднення буде побічним ефектом любові до себе, самоповаги, а не ціллю, розумієте? *я то все пишу не для того, щоб образити/вколоти і т.д., я ж Вас навіть не знаю*
    в системі -60 закладені насправді основи нормального харчування, недарма дозволено їсти до 12-ї хоч слона з жирафом, бо стільки з"їсти зраня нереально, бо буде час спалити калорії, бо активність попереду ще цілий день... якщо розібрати систему по поличкам, вникнути що й до чого, то можна зрозуміти наскільки кропітку роботу зробила Катерина Міріманова
     
  15. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    відео - там ссилки на скачування. безпроблемно має качати і відео, і книжки, те саме з відкриванням.... 0 проблем маю, звичайним віндовс-програвачем відкриває....
    дивно. може програвач сам обновіть.... то файли нормальні, зуб даю!

    зараз ще докидую до моїх файлів тренування, ті що собі вподобала...

    Тасюнь, так там гарне навантаження. звикнеш поступово. тре попотіти, але результати то які!
    я б може яку знимку і показала, але мій фотоапарат почесно помандрував в тернопіль, а знимки я не скинула.....
    хто хоче на мну глянути, то я є в контакті....+

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 20:54 ----------

    Рончик, ти безумовно права.... але чесно, коли я худнула вперше, то ота вага для мене була нереальною ціллю! лише зрозумівши що я їїї досягаю, поступово нехай, але досягну, то я почала себе поважати.... а згодом і любити! ставала перед дзеркалом і казала сама собі "я тебе люблю!" не за щось, а просто люблю і все!:girl_tender:
    то дуже тяжке психологічне завдання для кожного і люди по різному відкриваються в такий момент....
    зараз коли худну вдруге, то вже маю і самоповагу і любов, а схуднення є просто розумінням того, що крім любові я про себе ще й піклуюсь...

    деколи заставити себе любити надто важко просто так, тому часом і та ціль, то дуже добре! так що Арушка, вчіться себе любити і активно займайтесь собою! воно варте всіх тих зусиль, які будуть витрачені! варте і часу, і коштів, і десь якихось обмежень.... але потім будете така горда собою, що наче ззаду крила 3-метрові випорхнуть з пут! і любов, і повага, і розуміння себе - то прекрасні речі, їх нелегко досягти, але можливо!
    в мене он мама скаче разом зі мною. то теж коли бачу як їй тяжко, то кажу "яка ти молодчинка! умнічка! красунька моя! ще рішки, ти можеш, ти будеш най-найкраща для себе і для нас!" і воно реально стимулює, і вона, доречі Тася, відскакує всю онту програму при своїх за 40 і за 80 кг... і каже "ну, що? я поп'ю водички і включай другу?!:girl_yes2:" а спочатку тяжко їй давалось, бо ще й англійською ледь володіє.... але то така радість від того, що можеш і ще й виглядаєш ліпше, що словами не описати! менше уваги на сторонніх з погляду жаління себе коханої за все що несправедливо так наросло на талії, більше думок що я красива зсередини і пора вже тій красі відображатись і зовні! і за роботу! за здорове харчування, за добру і результативну систему! і фіз.нагрузка - якщо є зайва вага, то ваш організм сам хоче почиститись від зайвого. все освоюється, всього можна навчитись! і красивою бути не заборониш!

    мій коханий нині сказав що пузіка нема і приніс шматочок торта:girl_devil: зїсти, я то зїла, але але мій шлунок тепер розказує.... відвик бідолаха, щось мучиться.... завтра певно вже нічого жерти не захоче....
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2011
  16. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Cофця, так я ж не кажу, що програма погана. Просто мені сьогодні не треба було її починати. Я ніяк від кашлю не відійду - дере десь в грудях і все. А тут як почала займатися, то таке почалося... Тому

     
  17. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    SOFCJA переглянула ваші фото в контактах. думала побачу хоч трохи грубеньку жіночку, а там багато худих дівчат ( і ви) і біленький песик тоже худий.:girl_wink:
     
  18. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    я там не багато знимок тримаю, бо було що мої фото крали на інші сайти.... а так, то я не груба, я повненька часом буваю, але я себе люблю найбільше коли я вобла сушоная особая....:girl_wink: а ті що з моїх альбомів... і на даху теж... то все я!
    і песя теж худюська моя)))))))))))))))))))))
    хочу новий фотосет!

    давайте пп мейл, і як покажу яка повненька була на максимальній вазі.... і до чого прагну зараз)
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2011
  19. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Vika маю питання - чому читаєте цю тему? хочете після пологів за системою -60 худнути?
     
    Останнє редагування модератором: 17 Квітень 2011
  20. Petrova

    Petrova Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    я би хотіла подякувати дівочим посиденькам,мені в житті вони багато допомогли...))Я тут новенька,але вже стільки для себе знайшла.
    Напочатку січня я їхала в одній з маршруток і стояла над якоюсь бабцею,і тут вона встає і з страхом в очах і каже "ви вагітна,сідайте будь ласка":girl_blush2:А я мало того шо не вагітна,а ше нею ніколи і не була..В той день я пішла і купила ваги,і коли я на них стала в мене була істерика,при рості 1,64 я важила 80 кг!Я швидко в інтернет і знайшла вашу гілочку,зараз я важу 68,і дуже ся тішу,оскільки в мене в травні весілля,хочеться виглядати гарно,а не як бомбетель))побажайте мені успіхів,моя мета 60)І я в то не вірю,бо важила так певно в 7мому класі...
     
Статус теми:
Закрита.