З дітками на море

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 28 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    А чи не пора запланувати літній відпочинок??? Хто, куди і з дітьми якого віку?
    Ми минулого року були на морі у нас. Цього року запланували їхати в Туреччину, бо дитині буде 4 роки, а там цікава анімація. Вже почали підбирати варіанти. А виявилось, що після проколювання барабанних перетинок нам ще не бажано літати. І от думаємо їхати на авто у Болгарію чи Хорватію. Хочеться добрих умов для дитини, харчування та якихось розваг, анімації. Поділіться, хто де був? Що порадите?
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: З дітками на море

    Дякую, ходила, читала. Але мене цікавить дитячий відпочинок. Тобто - готелі з дитячими майданчиками, басейнами, з харчуванням, пристосованим для діток. Як краще добиратись з дітьми. І куди краще їхати х маленькими дітками, щоб була цікава анімація.
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З дітками на море

    так там кожен другий допис про відпочинок з дітьми:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: З дітками на море

    Напевно я сліпа. Знайшла два дописи про Болгарію, самі ціни. А решта - Алупка-Судак... Я зараз вибираю готель для дитини і мене дуже цікавить та інформація, тому створила цю тему ... Але напевно дарма, ніхто нічого не рекомендує, посилають у другу.. Іду просити її забрати...
     
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: З дітками на море

    ну чому самі ціни? я писала і викладала фото
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: З дітками на море

    Дякую. А ще знайшла ваші фотки з Болгарії у темі : відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве.
    Пи.Си. тему вже попросила забрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.