Замучили клопи

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Кікуся, 18 Червень 2009.

  1. Кікуся

    Кікуся New Member

    Добрий день!
    Дівчата хочу у вас попросити поради бо ніяк не можу справитись з своєю проблемою.Ще з минулого року появились клопи і привезли їх з пансіоната де відпочивали на морі, після того я веду з ними криваву війну:girl_devil:,але наразі не можу їх вивести. ПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА:girl_cray:
     
  2. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    купіть засіб Gett не воняє, не залишає слідів і т.д.дуже дієвий засіб.Ми користувались коли купили квартиру і там на антресолях виявили клопів.То страшна зараза!
    Тільки цей засіб ми замовляли в Днвпропетровську.Нажаль не пам"ятаю адреси і телефонів, але порийтеся в неті, повинно бути.Коштувало зовсім недорого, щось близько 60гр за 1 шт.
    Знайшла їхній сайт
    http://triplex.com.ua/index.php?option=com_contact&Itemid=3
    Дзвоніть і домовляйтеся:)
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2009
  3. Кікуся

    Кікуся New Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Чесно кажучи незнала що ще робити, ніяково з кимось про це порадитись.
    Дуже ДЯКУЮ вам за відповідь!!!!
     
  4. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Ця зараза зараз набуває все більшого розповсюдження.По телеку казали, що навіть у 5-зіркових отелях вони є і боротися з ними дуже важко, бо вони до всього звикають і потім ті засоби перестають на них діяти.А говорити про үе, дыјсно ныәково ы соромно було.
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Я минулого року вивела клопів звичайним дихлофосом. Тільки він якийсь був покращений, без запаху. Пару разів щедро пройшлася по "оклоплених" місцях дихлофосом, і все.
     
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    клопи клопами, а я з мамою всьо життя з тарганами воюємо.
    в нас сусідка їх розмножує і нема на то ради. Тіко вивели, від неї нові прилізли. Сподіваюся шо на новій хаті таких співмешканців у нас не буде
     
  7. Кікуся

    Кікуся New Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Я теж оприскувала дихлофосами і польскими і нашими і нічого з того,вони пропадають десь на 2-3 місяців і знову появляються.Саме гірше що вони ні мене ні чоловіка не кусають,а тільки дитину.Вони на зиму були зникли,а зараз знову малий весь обкусаний і я давай знову все оглядати і знайшла їх під ковром(який задумала викидати) і вже сил до того немає скоро себе витравлю,а вони далі будуть.
     
  8. Кікуся

    Кікуся New Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Я теж колись мала тарганів,бо під моєю квартирою є магазин,і теж що ми тільки не робили нічого не получалося,а потім мені на базарі краківському запропонували шприц з якоюсь труткою і після цього 5 років їх немає(зато другі гості прийшли)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    в нас на селі коли вони були, то з хати всі виїхали на три дні. Всі двері і вікна щільно позакривали і поскотчили, щоб повітря не могло просочитися. Потім також дихлофолисили всьо і ше у ємкостях ацетон позалишали (він мав вивітрюватися і вони мали вмирати)
    Через три дні все повідкривали і тиждень вітрили хату.
    Після того та нашесть зникла.
     
  10. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Ми теж спочатку дихлофосом бризкали, але нічого не дало, зверталися в СЕС, вони не виїзжають на місце, а продають якийсь порошок тільки він абсолютно нічого не дає.А от коли обробили ГЕТТом, зниклиЗаказували 4 флакони, бо завезли з Кіровограду в Южноукраїнськ, то мама і спати не могла ввижалося, що її щось кусає.
    А у нас з сестрою від укусів алергія була.Спочатку думали, що то кропивниця , навіть лікувати пробували.Аж потім дійшло, що то таке і через що.
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Замучили клопи

    Батько розповідав, що сусідку по дачі замучили кроти. На питання, чим гнати, отримала пораду "карбід".
    Понакидала в нори, залила водою. для певності підпалила...
    Моркву викопувати не довелося, так позбирала. І шиби міняла.

    http://www.youtube.com/watch?v=dPnBjVGn1eo
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    то шо я зараз напишу можна віднести і до теми про сусідів і сюди.

    загалом ми вселилися у хату у якій як аж тепер виявилося є клопи (блощиці) і ми б їх вивели то не біда, але нашій сусідці вони по барабану бо її "вони не кусають". Ходила нині вечором до неї питатися чи в неї вони є, бо коли травити то тра жиб всі травили. Я в шоці. Їй по барабану вони і моє бажання їх позбутися.
    Маю два питання:
    1) якщо їх виведу чи прилізуть вони до мене від сусідки (на попередній хаті мала грязнулю шо тарганів розводила а тут ше краще... мдя)
    2) як їх вивести без шкоди для Яни? Я не маю куди з нею виїхати на час травлення.

    допоможіть будь ласка.
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    знаю, що люди якимись засобами обробляють по периметру вентиляційні отвори, дверні пройоми і т.п., всі можливі шляхи доступу комах від сусідів.
    але, мабуть, то треба регулярно робити.

    я, на щастя, тільки один раз стикалася з такою проблемою (але то були таргани), коли переселилася на орендовану квартиру. скупила всі можливі засоби проти тарганів -але найкращі то були такі штучки, які типу там щось випромінювали. такі таблетки на липучках, яких я начіпляла вдвічі більше, тніж треба було за інструкцією. діяти вони мали три місяці.
    сусід, старий дідусь, з вентиляції якого вони постійно лізли, сказав, що йому все життя не заважало і далі не буде заважати.
    що мені було робити - купила ті засоби і для нього і власноручно в його квартирі почіпляла.

    якщо гора не йде до Магомета, то Магомет йде до гори.

    на щастя, більше кількох місяців я там не витримала і з"їхала - але тарганів не було, поки я там жила.
     
  14. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Блощиці - то страшна зараза. Колєга поїхав на море з сім'єю в Єгипет, жили в дорогому готелі. На ранок прокинувся - весь покусаний. Почав шукати - знайшов блощиць хмару. Зібрав їх в банку, поніс гол менеджеру. Той сказав : "Ми Вам дозволяємо повечеряти за рахунок готелю" :eek::eek::eek: Той хлоп не хтів такого бонусу і по приїзді до Львова написав на всі форуми і сайти про той готель для блощиць....
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Звичайним Дихлофосом обприскати місця скупчення клопів, поки не виздихають всі (десь до 5 разів). Правда, після того треба добре кімнату провітрити - бажано десь на годину вікно відкрити. І бажано, щоб дитинка ваша того дня в тій кімнаті не перебувала, поки не вивітриться і не висмердиться. Я так робила, допомогло, і вже 2 роки спокій:girl_crazy:.
     
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    На краківському біля нижнього старого входу сидить дідулька і кричить "дустооове миииилооооо, від щурів - від молі - таракааааанів!", то можна у нього попитатися.
    У нас також є сусідка, у якої ті таргани в білий день пішки ходять, і час від часу заходять до нас в гості, допомагають згадані вище приманки на липучці (у нас був "раптор"), і якийсь гель, куплений у дідульки. Гелем ми понаставляли маленьких крапочок по периметру квартири і вікон-дверей. Більше ці "домашні тваринки" не лізуть. Цієї весни ще мали біду з блохами, ми живемо над підвалом, може звідти налазили, у нас ще тоді кіт хворів, то не могли вивести ніякими засобами. Я ще такого не бачила: раніше крапнеш трошки якогось "барса" котові на затилок, і за два дні вже нема тої зарази ні на котові, ні у хаті, а тут ніяк! Купила я тоді у ветаптеці апмулу неостомазану, його треба розводити у воді і мити підлогу. Запах противний, але швидко вивітрюється (у складі перметрин, ще там щось і нафта), на теплокровних не діє, от він і допоміг, але тим, у кого є акваріум, цей засіб не підійде.
     
  17. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Замучили клопи

    Найкращий засіб від клопів GETT.Я вже писала тут.ВІн без запаху, можна обробляти всі поверхні без шкоди для меблів .До того ж дієвий.Нам вистачило однієї обробки, щоб позбутися тої біди.А до того, чим ми тільки не бризкали, нічого не допомагало, ще й воняло так, хоч тікай!
    [​IMG]