Запас ниток, який він у вас?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Kasia, 25 Січень 2010.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а у вас часто на новий процес є нитки в запасах?
    в мені ніби не так вже й мало ниточок, і інколи ну впевнена , що точно такі відтінки є, починаю новий процес - і ніц. ну максимум 2-3 кольори. яке б мацьопство , не кажу вже про великі роботи, я не зачинала - все рівно купую нитки.
    скільки то років треба вишивати, щоб хоч троха того добра назбиралося.?
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    не знаю...

    а на процеси, які планую в найближчу пятилітку по можливості стараюсь моточки підкуповувати. Але колекція у мене наразі не надто велика. Просто як є можливість з фінансами намагаюсь хоч кілька моточків докупити
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    агов! чому мені ніхто крім Анути , не відповідає.:girl_cray:
    які у вас запаси? часто берете із запасів чи частіше нові нитки купуєте?
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    ой, забула написати, Касюню, звиняйте.

    в мене ніби запаси нічо такі... але он на Робін, на тих котів докуповувала 50 моточків!!! Щоправда, ще 25 мала :) На акварельні маки теж докуповувала більше 80% ниток то точно... Вже маю такі моточки, що закінчилися (то не білиій і чорний, найходовіші), бо використовувалися в декількох дизайнах... Так, що ото постійно купую... а потім ніби вже маєш всі кольори, то почнеться, що ті, що потрібно... вже закінчуються... нема щастя :sad:
     
  5. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Десь восени сіла, розклала нитки, зробила маленький аналіз, яких ниток мені бракує на наступний хотюнчик. Склала список і по можливості докуповувала по пару ниточок. Тепер сіла вишивати, а виявилося, що 3 кольори, які в мене були, я вже встигла використати.
    А щодо того, скільки треба вишивати, щоб ниток назбиралося... То радше не треба вишивати, бо нитки то така зараза, що має властивість закінчуватися :)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я маю досить великі запаси, але оскільки вони не посортовані, то часом простіше піти й купити. :xaxa: А загалом докуповувати рідко доводиться. Біскорнюшку із власних запасів робила наприклад. Там 7 кольорів було.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Касю, то тому що я шлангую коли всі решта тишком-нишком вишивають ;)
    я на ДП настрій вишивальний нагулюю...
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я ще не так багато процесиків мала, але на ті що були, докуповувала десь 80-90% ниток (навіть на біскорню:xaxa: ідея прийшла, а чорний і білий - якісь 2 нещасні кольори, як виявилось, закінчились:girl_devil:)

    А, і про продаж своїх робіт все забуваю написати. Так от, переважно вишиваю більшенькі роботи на подарунки близьким, ну і собі от почала. Поки оце всіх обдарую, та свої всі захцянки здійсню, може тоді й подумаю про вишивку на продаж... але коли то ще буде:xaxa: Ну або будуть якісь такі життєві обставини, як от у Лілі... Тоді й плани вишивальні прийдеться сунути...

    А ще Галюсик написала, і мені щось так захотілось теж для якоїсь благодійної акції щось вишити:girl_in_dreams: Тільки організатор з мене не дуже, от долучитися - залюбки)))
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2010
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    У мене найбільший запас саме чорних, білих і червоних ниток. Ага, ще синіх дуже багато. А решта - под одному моточкові.
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    в мене теж ніби багато кольорів є, але однозначно, що на кожну роботу приходиться докупляти )))))вже майже всі ниточки на "бобінках", тепр треба придумати зв"язки по кольорах або по номерах, бо так, як в Лілі, легше купити ніж шукати))))
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Мушу нині зазнимкувати свої "запаси" невпорядковані. Там точно можна голову зломити. :xaxa:
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Ніби ниток ціла купа, а майже завжди докуповую від 70% ниток на нову роботу. Але я це діло люблю :) Любовно складаю, розглядаю, перебираю ...
     
  13. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    З нитками така ж ситуація, як з одягом: ніби ціла шафа, а вдягти нема що :)
    На даний час у мене біля 100 кольорів. Але як я тішилася, коли перший моточок закінчився :)
    Іноді, коли вишиваю щось маленьке, то можу замінити ниточку на ту, що є в наявності. А от з великими картинками не ризикую.
    А купляти нитки я також люблю. Відчуваю себе такою нитковою господинькою :)
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2010
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Трошки полякаю вас своїм кольоровим бардаком. :girl_crazy:
    [​IMG]

    Металік у торбинках, так само старі нитки дмц та словацькі муліне. Куповані протягом останнього року-півтора дмц у кольоровій купі.
    [​IMG]

    Не подумайте, що то все. У мене ще є 3 пластикові орґанайзери з ниточками на бобінках. Ще трохи ниток є в іншій коробці. І ще три пачки меланжу.
    А ще є ниточки анкорівські у кошику одному. І ще ниточки з процесиками в шафці. :confused:
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Ох, Лілю, мене б туди, до Вашого кошика... Я б то все зразу на бобінки - ех, люблю я то діло))) Як кіт, порпалася б :girl_smile:
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    а я б то поскладала і посортувала, люблю складати по своїй системі, яку потім ніхто не розуміє:girl_crazy:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    А мені часу шкода на бобінки. Я весь вільний час на вишивання. А коли шукаю потрібні номери, то перекладаю з одної купки на другу. Файна така забава виходить.
    Муліне в мене за кольорами (відтінками поскладані), але то ще колись бавилася, як з малим удома сиділа, а зараз мені на все часу шкода. :xaxa:
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Поки в мене не були посортовані нитки, то всі номери записувала в блокнот, щоб знати які є. Зараз все у файлах. А запас в мене невеликий, бо і стаж вишивання не дуже великий.
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Запас ниток, який він у вас?

    Подивилась на ваші запаси, і виішила, що в мене запасів ниток нема. Є 10 моточків Анкору, які я купляла для поля і 4 мотка ДМЦ. Ну і залишки від весільної метрики