Запіканки

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Melisa, 17 Листопад 2008.

  1. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Приїхала вчора з села . привезла гарбуза і сиру. Каша з гарбуза вже надоїла, Налиснички іт.п. з сиру ьоже. Може хтось підкаже хороші смачні рецепти запіканок.
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    хотіла ссилку дати, а воно не працює...........
     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2008
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 7
  4. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    Ніколь, дуже дякую Вам за допомогу. Рецепти дійсно дуже цікаві .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    Дівчата, а хтось якісь запіканки готував з лінку, що дала Ніколь?
    Я готувала "королівську запіканку" http://www.cook-talk.com/forum/index.php?act=recipes&CODE=03&id=3447
    То справді супер! І дітям сподобалось! Можна для малявок як тортик на свято. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    А я готувала "Запеканка творожная" :) мммням-ням, смакота
    Ніколь дякую ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. angelok

    angelok Active Member

    Відповідь: Запіканки

    а я пробувала от цю запіканку http://relax.ua/kulinar-recipies/cheese-zapekanka/lang/ua
    дуже смачна...моєму хлопчику дуже сподобалося...то тож такаж сирна запіканка
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Запіканки

    На дивилась ще по ваших лінках :) ДУже часто печу сирну запіканку по своєму рецепту, а також деколи м.ясну з картоплею і макаронну з сиром :)
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    Запіканка з гарбуза і сиру:500г сиру,1 кг. очищеного гарбуза,3/4 стакана манки,2 стакана молока,4 яйця,пів шклянки цукру,1/2 ч. л. тмину,1ч.л. солі,вершкове масло і сметана.
    На молоці зварити манну кашу,гарбуз порізати,підсмажити на верш.маслі,все змішати,додати сир,3 яйця,сіль,цукор і тмин.Викласти в змащену маслом форму,змастити яйцем,випікати хвилин 50,подавати зі сметаною:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    Дівчата, а чи може хтось зберіг собі рецепти запіканок з http://www.cook-talk.com/forum/index...ODE=03&id=3447 ?
    У мене не збереглося, а тепер там сайт-форум закритий, і зареєструватись ніяк не вдається.:confused:
     
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    У мене є реєстрація, тільки що зайшла, все працює, який рецепт вас цікавить?
     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    Дано, саме той рецепт, що в лінку. Запіканка сирна королівська.
    дякую. :)
     
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    Ссилка трохи не така, маэ бути так
    http://www.cook-talk.com/forum/index.php?act=recipes&CODE=03&id=3447

    Королевская запеканка -> Ингредиенты Тесто::
    4 яйца
    500 г. творога нежирного 1-7%%
    1 стакан сахара (250 г.)
    Штрейзель::
    1 ст.л. сахара
    2 ст.л. какао настоящего
    3/4 стакана муки
    1/2 ч.л. без горки соды негашённой
    50 г. сливочного масла холодного



    Королевская запеканка -> Инструкции Тесто готовим обычным смешиванием продуктов миксером.
    Аккуратнее получится именно из нежирного творога.

    А вот со штрейзелем надо работать быстро, чтобы масло не растворилось в муке. Крошку делаем вилкой, разминая одновременно все компоненты.
    На штрейзель у меня уходит 5 мин. За это время постепенно штрейзель темнеет до шоколадного цвета, и это значит, что он готов.

    Далее 1/2 штрейзеля выкладываем на дно тефлоновой формы, затем всё тесто, и сверху выкладываем остатками штрейзеля.

    Печём около 40 мин при 180-200 градасах.
    Приятного аппетита

    Автор рецепта знаменитая гимнастка Марина Лобач , если не ошибаюсь, но это точно была гимнастка. Она им поделилась в газете "Советский спорт", во как.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. manka

    manka Member

    Відповідь: Запіканки

    Наморозила на зиму ожину і деколи печу таку запіканку:
    На 2 порції: домашній сир - 400 г, масло вершкове -1,5 ст. л., крупа манна - 2 ст. л., яйце -1 шт., ожина - 300 г, цукор коричневий - 2 ст. л.
    Сир протерти через сито, додати 1 ст. л. вершкового масла, яйце, манну крупу і цукор. Збити міксером до отримання однорідної маси і розділити на дві рівні частини.
    Форму змастити маслом, що залишилося, і викласти половину сирної маси. Третину ягід відкласти для прикрашання, останні – викласти на сир. Зверху покрити сирною масою, що залишилася. Розігріти духовку до 180 °С. Посипати запіканку коричневим цукром, поставити в духовку і запікати 30–35 хв.
    Подаючи, прикрасити свіжими ягодами ожини. Можна полити сметаною або будь-яким ягідним сиропом.
     
  15. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Запіканки

    Хочу поділитсь рецептом нескладної запіканки з листового(слойоного) тіста на деко викладаємо шарами наносячи на кожен шар сіточкою: листове тісто,відбите мясо,як на відбивні,пасеровану цибулю,помідори різані півкільцями,трохи пасерованої моркви,та знову шар тіста,запікаємо до готовності.СМАЧНОГО
     
  16. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    а я знайшла рецептик запіканки такої як у садочку робили.....мняма
    "Смак дитинства";)
    500 гр сиру
    4 середніх яблука
    4 яйця
    3 ст.л. цукру
    4 ст. л. манки
    Взбиваємо яйця з цукром (не в піну,так що цукор розчинився), додаємо сир, манку,терті яблука (чистимо і тремо на грубій терці) все добре перемішуємо.викладаємо на форму і печемо до години часу.

    П.С. я роблю 1,5-2 порції в склянній формі то печу (електро духовка) 1 год.20 хв.
    Цукор пробуйте до смаку можна більше /менше,яблука теж.
    Зверху змазую сметанкою-виходить рівномірна припечена скоринка, точно як в садочку.))))
    а і ше роблю кисіль домащній на крохмалі і морожених ягодах)
    СМАЧНОГО!
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Запіканки

    а хто може дати гарний перевірений рецепт запіканки з макаранів(будь яких), бажано з мясом чи фаршем? Одного разу їла в гостях, то дуже сподобалось! Можливо тут на форумі є, але я поки не знайшла...:sad: Якщо хтось підкаже буду дуже вдячна
     
  18. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Запіканки

    от і я хотіла глянути, а не відкривається.

    Поділіться провіреним рецептиком:)))
     
  19. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Запіканки

    Відварити макарони до напівготовності,спасерувати цибулю,моркву,печериці,(можете з овочами,які вам до вподоби,можете добавити соус песто),приготувати фарш,вімішати його з овочами,посолити,поперчити,збити яйця з молоком(за бажанням додати тертого сиру).Берете форму,змащуєте маслом,посипаєте сухарями та викладаєте спершу макарони,потім овочі,знову макарони та заливаєте яєчно-молочною заливкою та до запікання,до утворення шкоринки.Смачного.

    ---------- Додано в 15:02 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------

    Запіканка з фаршу,капусти та картоплі:300-400г фаршу,1 цибулинка,половина капустини,0,5кг картоплі,1 яйце,молоко,масло вершкове.Капусту відварити і пошаткувати додати жовток та перемішати, цибулю спесерувати,відварити картоплю,збити з молоком та маслом,остудити та додати білок.Фарш поперчити,посолити.форму змастити маслом,посипати сухарями,викладаєте фарш,зверху цибулю,потім шар капусти і зверху пюре.Запікати 40-50хвилин.
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Запіканки

    просимо рецептики! :girl_flag_of_truce: