Збір коштів на лікування Юрчика

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Фіяна, 15 Квітень 2010.

  1. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013



    Злючко та інші небайдужі форумляни, я пропоную не обмежуватись обговоренням цієї біди, давайте самі допоможемо родині.
    Я так розумію ви можете встановити контакт з батьком - якщо маєте можливість, дізнайтесь та повідомте реквізити рахунків куди можна перерахувати адресну допомогу або ж можливо якийсь фонд/ приватні особи вже організували готівковий збір? (я особисто дуже хочу долучитись)
     
  2. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    згідна з Фіяною. Також хотіла б трошки допомогти коштами на лікування.
    Можливо , на фірмі , де працює батько хлопчика, вже організовано збір коштів на лікування і ми (форумчани) могли б до нього приєднатись?

    P.S.Дуже співчуваю батькам хлопчика, а самому малюкові бажаю швидкого одужання!
     
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Дякую Фіяна.Я от власне хтіла таке написати,але спершу всеж хтіла переговорити з Романом(то тато),бо якось без відома людини-не хочеться таке робити.матиму можливість завтра з ним спілкуватись,то ж завтра все й напишу.Бо хочеться і максимально і про стан дитини почути,хоч хлопчику трішки-трішки легше і впринципі досить обнадійливі(якщо так можна сказати)прогнози.Але я хочу так би мовити "з перших вуст"то ж завтра напишу докладніше.
    З фірми виділили кошти і хлопці,що безпосередньо з ним працюють теж зібрали і відвезли.Я думаю що "рахунку"як такого ще й нема,бо вони возили готівку(наскільки мені відомо).
     
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Отже:
    Говорила я нині з татом хлопчика.Ну що сказати..важко то все,мені аж не пособі .Недаремно хтіла з ним переговорити про ту історію,бо все ж мав місце і тут "ефект зламаного телефону".Бо це біда в обох сімях.
    Маю вибачитись за свої слова, бо всеж:
    І це направду так і є.
    насправді все сталось дуже швидко,і винуватих справді важко окреслити,мама з дитиною спокійно йшли тротуаром і до них підійшла старенька попросила перевести через ту вуличкуі вони(з найкращих намірів)допомогли жінці перейти дорогу і перевівши ту,йшли назад,а дівчина за кермом (теж з найкращих міркувань)їх пропускала,але щось пішло не так ну і..решта все як казали.
    Батьки дівчини допомагають чим можуть,(казав навіть дуже),з дівчиною теж не все гаразд(постраждала теж достатньо сильно)і вона теж на лікуванні(насправжньому "а не для галочки")Дуже поганий моральний чи то псих.стан.Мені її теж настільки стало шкода,бо каже що вона переживає саме теж за дитину ,і ні про які відмазки навіть мова насправді не йшла.Далі..
    Рахунок:
    Вони обслуговувались в банку(нажаль назву перепитувала ,але так й недочула)і там жеж їм мають відкрити рахунок,але після того як буде детальніше відомо:що саме першочергово потребуватиме дитина,операційного втручання (плануються на тазові кістки)чи якіхось ліків чи і те й інше ще й загальної реабілітації.Тому наразі всю допомогу отримують "з рук- в руки".
    На моє питання чи щось вже й негайно потрібно:казав що дуже вдячний і так всім хто допомагає,але все що їм потрібно щоб дитина прийшла до норми.А решта якщо зможуть чимсь допомогти буде дуже вдячний.

    Дитина:
    В реанімації,але з шокового стану здається вивели.Розмовляє.Впізнає рідних.Потроху їсть(рідкі кашкі,як суміші).Внутрішні органи дообслідували:ушкоджені,але там все більш менш стає близьке до норми.Хребет неушкоджений сильно,а от тазові кістки сильно пошкоджені(радше дуже-дуже сильно).Як тільки прийде остаточно до норми від попередньої операції,мають докладніше обслідувати ту,тазову зону.Ну і вже тоді остаточно буде відомо що наступним оперуватимуть.Наразі і так добре що вивели з коми і що бачить говорить тобто при свідомості.

    Дівчатка,ті що мають бажання і можливість допомогти:прошу, давайте скинемось хто скільки може.Зібрані гроші відвезу і особисто передам Романові в руки.Я думаю в такій ситуації навіть гривня зайвою не буде,і разом допоможим їм витягнути дитину з біди.
    Хто має бажання,але нажаль немає можливості(БО ВСЕЖ нелегкий час зараз)то просто помоліться щиро за одужання дитини(Юрчик звати).Дуже дякую взагалі всім небайдужим.
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Де могли б з тобою зустрітись?
     
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Нууууу нам то взагалі непроблема:)ми ж сусіди:)
     
    Останнє редагування модератором: 16 Квітень 2010
  7. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    а мені як з вами зустрітися? (мешкаю в центрі) чи може рахунок дайте?
     
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Контакти кинула в пп.Рахунка в них наразі немає.Збираєм вживу.
     
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Вже є перші зібрані кошти.Дякую всім хто вже відгукнувся.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Квітень 2010
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Оленко, а коли плануєш віддавати гроші? Я б теж хотіла допомогти, але не знаю коли до Львова вирвусь.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Квітень 2010
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    я думала наступного тижня в вівторок,середу,завезу те що назбирається.Бо люди і так молодці відгукуються,а їм зараз кожна копійка важлива.А потім якщо хтось ще матиме можливість чи бажання доздати то ще раз зустрінусь-передам.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Квітень 2010
  12. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

    скиньте в ПП коли і як можна зустрітися , щоб передати гроші. Дякую.
     
  13. Nirida

    Nirida New Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

    Дівчата! 63 школа теж збирає гроші! Кому близько, може звернутись туди! Вул.Личаківська 171.
     
  14. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

    я і б приєдналась,але живу на Сихові,можливості виїати немаю,бо дитину немаю з ким лишити.може хтось з Сихівських буде їххати,я б передала!!
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

    можу на сихові забрати допомогу і передати Лєні( злючке).
    пишіть в пп свої телефони, зізвонимся
     
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

    Дівчатка, дякую всім хто вже відгукнувся,спільними зусиллями,ми вже зібрали
    трохи грошей.Нині розмовляла з татом хлопчика,є новини:обстежили в нас і оскільки деякі тканини почали відмирати,то нині літаком відправили в київський охматдит,там мають його оперувати і робити пластику(здається,бо дуже шумно було -недочула),але:з ніжками все більш менш вони реагують на поколювання,тому є шанси що малюк після операцій(ну іпевного періоду реабіл)все ж ходитиме:)
    Наразі то все що вдалось взнати.Ага ще одне:їм відкрили рахунок,завтра мені скажуть який і де,і всі зібрані кошти планую цього тижня перевести на його рахунок,бо вони в Києві будуть тижня три чотири мінімум(зі слів тата),то ж так буде їм зручніше.Ось.
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2010
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

    Звітую:Прислали мені номер рахунку відкритий він в "Дельта банку",,отже хтіла завтра перераховувати кошти,бо на сьогоднішній день(чи то вже ніч)ми назбирали хорошу суму грошей ,але оскільки на завтра ще зголосились пару форумлянок,то перераховуватиму в четвер.Тож всім хто здав коштики і тим хто молиться за маленького-дуже дуже дякую.
     
  18. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

     
  19. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

     
  20. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Збір коштів на лікування Юрчика

    На Тургенєва, біла площі Липневої, на Братів Рогатинців і ще десь недавно нову філію бачила в центрі, не можу пригадати де.

    Оленко, хочу теж здати гроші, будеш в районі?