Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Тканина в бенкунзі тоненька, довжина 15-20м, ширина 20см. Якщо я не помиляюся. І так, після пп краще лежати якнайбільше (тазове дно, м'язи, органи, щоб не опускалися, почекати, щоб закінчилася дія релаксину, нічого важчого за дитину не носити, поменше знаходитися в вертикальному положенні, коротше кажучи, але як це з старшою дитиною реалізувати, то вже інше питання).
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І після пологів мотати дитину в слінг не швидше як за місяць, правильно?
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Три тижні, здається. Але я вже на трошки мотала, бо не могла втриматися.

    Надіслано від мого MI PAD 4, використовуючи Tapatalk
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Нагадайте чи можна під час вагітності чай з малини (ягоди) і ісландський мох від кашлю.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee ісламос мені терапевт виписував при застуді десь як я була на 10 тиждні. Щодо чаю з малини з ягід можна, але при тому пити багато простої води.
     
  6. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Можна ніби. Сама так лікувалася, але досі трохи кашляю. Ісла моос виписував лікар.

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  7. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Потребую поради. Сьогодні мене дуже тисне/ тягне живіт внизу, такі як спазми по парі секунд.. не боляче, але напрягає. Що це таке? То щось собі збільшується/розтягується всередині?

    І ще питання щодо спини: після того як полежу - встати жесть як важко, зліва внизу (де крижі) болить сильно, за пару хвилин пропускає, але біль наче от як защемило щось. Як з тим можна дати раду?
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Спазмує матка, тонус матки, як в нас звикло кажуть, судячи з вашого опису. З 20, здається, тижня, вважається тренувальними переймами.
    Як часто хапає, варто полежати.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rapsodiya слідкуйте за спазмами і виділеннями. Якщо будуть посилюватись чи виділення мінятись обовязково до лікаря .
    Нижня частина спини може починати боліти, бо починає мінятись центр рівноваги, кості тазові потихеньку розходитись, але знову слідкуйте за болем, якщо не буде полегшення краще до лікаря.
     
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    І в мене якась дивна біль з правої сторони на рівні тазової кістки ,вчора за годину розболілось ,аж до ріжучого болю .Випила 0.5 анальгіну. І сьогодні під вечір знову чую..тиждень 14 в мене.
     
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka анальгін не бажано при вагітності. можна парацетамол як обезболююче
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    не можна !!! парацетамол або ібупрофен!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дівчата вчора я пила ношпу ,лікар порадила .Здається то спазми від кишечника ,в когось таке було? Що помагає при цьому ,може хтось порадить з досвіду.?
     
  14. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Можна спробувати Вібуркол (свічки), вони на рослинній основі і мають спазмолітичну та обезболюючі дії. Але знов таки треба консультуватися в лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka це може бути і від харчування. Кілька днів дієти, обмежити різні продукти які підсилюють газоутворення і коліки.
    спробуйте притримуватись простої дієти: Каші різні, не жирне мясо, овочеві супчики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Та я так і харчуюсь ,бо нудота ще є ...аналіз сечі нічого не виявив.Гляну як далі буде,сьогодні чуть ниє ,але вже таблетку не пила ,ріжучих болів нема.
    --- дописи об"єднано, 7 Травень 2020 ---
    Читала за них ,ще виситала від магне б6 легше стає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Маю питання: почала шелушитися шкіра на ареолах і взагалі груди можуть досить часто і боляче колоти. Але найбільше мене турбує оте шелушіння шкіри..змастити чимось? Чим? Крем/олійка?
     
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rapsodiya я б казала олійка краще. якась делікатна.
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, а можна мені в баню? :girl_crazy:
    Градусів 40-50, побалдіти, кісточки погріти? Ну дуже хочеться :connie_pull-pigtail
     
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Freedom UK на вашому терміні вже можна) просто акуратно) щоб тиск не скочив)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1