Як вибрати візочок для немовляти?

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 1068

Знаєте, яку фразу доводилося чути від знайомих, які мали маленьких дітей, найчастіше? «Тепер ми вибрали б інший візочок». Коли в сім’ях народжуються діти, коляски для немовлят на кілька років стають основним транспортним засобом, тому до їх вибору слід підійти виважено й ретельно.

мама.jpg

Отже, як вибрати візочок, про який ви не пошкодуєте? Порад друзів, знайомих, родичів недостатньо, адже зважати треба саме на нюанси, які важливі для вас.

Розмір і вага дитячого візочка



Мій син чудово засинав під час прогулянки асфальтовою доріжкою, яка місцями потребувала ремонту. Незначне похитування при потраплянні великого колеса нашого просторого дитячого транспортного засобу в вибоїну заколисувало його. Донька могла спати лише в просторому рівному ложі, де вдається розкинути руки до пози «зірочка». Так, ви не можете спрогнозувати характер і особисті потреби майбутньої дитини. Але можете врахувати, для чого саме вам потрібен візочок. Якщо ви збираєтеся по кілька разів на день спускатися з дитиною і її транспортом з 5 чи 8 поверху без сторонньої допомоги, не спокушайтеся надійністю великих візочків із чималими колесами. Може, вони й прохідні по снігу, не завжди відремонтованих доріжках, та зазвичай вага таких візочків чималенька. Якщо ліфта у вашому будинку немає або часто вимикають світло, похід у найближчу крамницю чи до парку стане мукою.

Мешкаючи в приватному будинку, можете не перейматись особливо розміром та вагою візочка. Однак придивіться до ширини вхідних дверей у магазинах, аптеках, кафе тощо у своєму районі. Принаймні в перші кілька місяців вам доведеться усюди бувати з візочком. Нехай його габарити не стануть перешкодою у ваших щоденних походах у всі бажані місця.

Якщо збираєтеся поєднувати прогулянку з пробіжкою, виберіть найлегший візочок, який тільки зможете знайти.

Практично завжди стає в пригоді регульована ручка, особливо якщо у батьків велика різниця у зрості.

Колеса



Щоб зрозуміти, яка модель вам більше підходить, – 3-колісна чи 4-колісна, найкраще протестувати в магазині перед покупкою. Перші більш маневрові, другі – стійкіші. Колеса можуть бути подвійні чи одинарні, взимку між подвійні може забиватися сніг, зате на нормальній дорозі вони більш надійні.

Завдяки легким поліуретановим колесам візочок може мати меншу вагу. Але на слизькій дорозі вони можуть прокручуватись. Гумові колеса бувають суцільнолиті чи надувні. Що більшого вони розміру, то більш стійкі й надійні, але, зрозуміло, важчі.

Люлька



Немовля більшість часу у візочку спатиме, тому люлька має бути достатньо просторою і зручною. Взимку разом із дитиною має вміститися конверт або теплий комбінезон, при цьому не займати весь простір. Капюшон візочка повинен мати захист від снігу та вітру, вентиляційні отвори на літо. Краще вибрати максимально натуральну тканину, яка не паритиме влітку і не холодитиме взимку. Придивіться до кольору: дуже яскравий відтінок за кілька місяців на сонці вигорить у всіх можливих складках.

Аксесуари



Чохол для ніг немовляти, сумка, муфта, дощовик, москітна сітка зазвичай ідуть у комплекті до дитячого візочка. У наборі виходить дешевше, крім того, аксесуари в комплекті ідеально підходять саме для вибраної моделі візочка. Але ці речі можна докупити й окремо.

А найголовніший аксесуар сучасного візочка для немовляти – автолюлька. Оптимально, якщо вона є у комплекті до візочка. Широкий вибір таких комплектів пропонує бренд «Avtokrisla.com». Діти найкраще засинають у дорозі. Переставивши автолюльку зі сплячим малюком із автомобіля на шасі візочка, заощадите свій час і не розбудите маля.
You need to be logged in to comment