Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
  1. Вивчаючи тему зеленого туризму я дійшла висновку:В Україні існують усі передумови розвитку відпочинку в сільській місцевості, який можна розглядати як форму підсобної господарської діяльності у селі з використанням природного та культурного потенціалу регіону або як форму малого підприємництва. Це надавало б можливість певною мірою вирішити проблему зайнятості сільського населення, покращити його добробут, повніше використати природний та історико-культурний потенціал сільської місцевості. Українське село має багаті ресурси, що належним чином досі ще не використовувалися. Найціннішим туристичним ресурсом села є мальовнича українська природа, дефіцит спілкування з якою має більшість мешканців міст. Крім цього, українське село має багатий пізнавальний потенціал, пов’язаний з історико-етнографічною спадщиною, сільською культурою та побутом, маловідомими для міського жителя видами туризма та народними промислами. Мешканець великого українського міста сприймає сільський побут, культуру села як захоплюючу екзотику, особливо якщо це села Західногорегіону. Ще більшою екзотикою це видається іноземному туристові.Сільський зелений туризм в Україні на мою думку необхідно розвивати і підтримувати ще й тому що він в деякій мірі може сприяти розв’язанню соціально-економічних проблем сучасного села. Судячи з сухих цифр статистики, за роки незалежності України в сільській місцевості не спостерігається позитивних змін. Чисельність сільського населення скоротилася майже на 2,5 млн. а населених пунктів стало менше на 348 .І ця сумна статистика не змінюється на краще.Ось вам і центр Європи.А ця сама Європа починається з кожного із нас .
    Продовження буде... thumbnail.php-file_guid=68948&size=large.jpg

    Галицький чоловічий монастир.
    Sunichka подобається це.
  2. Усiм, доброго часу!
    Хочу до Вас звернутися нi...спочатку подiлитися своїми думками та сподiваннями.
    Я із Схiдної України , нещодавно побувала ,на мальовничій Західній Україні зокрема в Чернівецькій області .Була вражена величчю природи доброзичливістю людей.Але дуже засмутив депресивний стан людей ,громад.Роботи немає, особливо чимось заохотити молодь нікому.Ось, молодь залишає свої домівки в пошуках кращої долі.Або що ще страшніше впадає в крайнощі (п'ють або починають приймати наркотики). стало гірко що маленькі міста, а особливо села починають пропадати з карти нашої України.Побачивши все це ,я замислилася-чим я б, змогла бути корисною для громади для людей ,та й для своєї сім 'ї зокрема ?
    У мене давно було бажання переїхати в село, займатися своїми улюбленими квітами ,городом ,варити вкуснючий сир та духм'яне мило з різнотрав'я.Ось з'явилася у мене ідея про зелений туризм...Із сім'єю розробили проект, написали бізнес-план обгрунтували доцільність та перспективу ,знайшли аргументи чим це буде корисно для громади. Розмістили на стартапових ресурсах ,написали декільком головам сільрад листи з проханням виділити нам пустуючу хату ,яка вже валиться розповівши про нашу ідею ,і все.. На веб ресурсах наш проект загубився в великій клькості оплачених стартапів ,а державі байдуже до розвитку регіонів ,а тим паче-до окремо взятих громадян з їхніми iдеями. Хай краще побираються люди ,ідуть з поклоном за субсидіями ,анiж стануть самозайнятими та самодостатнiми.
    Ось така сумна iсторія. Розкажiть, подiлiться думками та досвiдом ,як ви досягали своеї мети ?
    РS:Вибачте за можливі помилки в правописані. Я тільки почала вивчати рідну мову. thumbnail.php-file_guid=68950&size=large.jpg
    Річка Дністер .
    Zaychenya, Vinnikomachka, Nanaya та 3 іншим подобається це.