Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
  1. 1. «Лев»
    Унікальність «Бодіфлекс» в тому, що це єдина з відомих мені програма фізичних вправ, яка тренує не тільки тіло, а й обличчя з шиєю. І я вважаю, що це дуже важливо. Яка користь від того, що ваше тіло виглядає на двадцять п'ять років, якщо обличчя на вигляд таке, що можна дати всі сімдесят - в'яла шкіра, подвійне підборіддя, обвислі щоки? Потрібно підтягувати обличчя і шию одночасно з тілом. Коли ви збільшуєте об'єм кисню в крові, то постачаєте в шкіру живильні речовини. Кисень дає шкірі більше еластичності і підтягнутості.
    Початкова поза: це звичайна поза стоячи, ноги на ширині 30- 35 сантиметрів, руки спираються долонями на ноги на два з половиною сантиметри вище колін. Ніби ви збираєтеся сісти. Виконайте дихальну вправу, затримаєте подих, втягніть живіт і прийміть основну позу.
    Основна поза: ця поза призначена для роботи над лицем, щоками, областю під очима, зморшками навколо рота і носа. Вона взята з йоговської «пози лева», але робиться трохи інакше. При позі з йоги ви просто широко розкриваєте рот, розслабивши губи, - виходить «широка паща старого лева». Нам потрібно інше, тому що вправа в такому вигляді збільшує і поглиблює зморшки на обличчі. Ми ж спочатку зберемо губи в маленький кружечок. Тепер відкрийте очі дуже широко і підніміть погляд максимально вверх (так ви підтягуєте м'язи під очима). В цей же час опустіть кружечок губ вниз (напружуючи щоки і носову область) і максимально висуньте язик (це працює на область під підборіддям і шию), не розслабляючи губ. Витримайте цю позу на вісім рахунків. Поза виконується п'ять разів.
    Що треба і чого не треба робити:
    ■ не відкривайте рот занадто широко. Кружечок повинен бути дуже маленьким, як ніби ви дивуєтесь.
    ■ коли ви максимально далеко висовуєте язик з низького маленького кружечка губ, то повинні відчути, як тягнуться м'язи від області під очима до самого підборіддя. • При виконанні цієї вправи можна або весь час залишатися в початковій позі, або після втягування живота випрямитися. Стоячи виконуйте основну позу на вісім рахунків, а з видихом поверніться в початкову позу.

    2. «Потворна гримаса»
    Шия - найкрасномовніша частина тіла, і говорить вона про вік, у багатьох жінок старше тридцяти п'яти з'являється занепокоєння з приводу подвійного підборіддя. А якщо у вас є хоч трохи зайвої ваги, ви неодмінно будете мати подвійне підборіддя. Область під підборіддям першою реагує на фізичні вправи. Зазвичай там не багато жиру - всього лише в'яла шкіра. Так що, якщо ми хочемо стати красивими, почнемо з «потворною гримаси».
    Початкова поза: можливо, вам краще спочатку виконати вправу без дихальної частини.
    Встаньте прямо, виведіть нижні зуби за передні (дантист назвав би це неправильним прикусом) і випніть губи, начебто намагаєтеся когось поцілувати (постарайтеся триматися в цей момент подалі від романтично налаштованих мавп, тому що самі будете нагадувати одну з них). Випинаючи губи, витягайте шию, як упертий бульдог, поки не відчуєте в ній напруження. Тепер підніміть голову і уявіть, що ви збираєтеся поцілувати стелю. ви повинні відчути розтягування від кінчика підборіддя до грудей. Не дивуйтеся, якщо наступного ранку вам здасться, ніби вас напередодні били по шиї копитом. Просто ці м'язи до цього ніколи не працювали. Коли ви освоїте вправу (і зрозумієте, наскільки воно виправдовує свою назва), скомбінуйте його з іншими частинами вправи. Початкова поза - основна поза для дихання, ноги розставлені, руки над колінами, сідниці в положенні, наче ви маєте намір сісти. Виконайте дихальну вправу, затримаєте повітря, втягніть живіт і прийміть основну позу.
    Основна поза: шия і підборіддя в описаному вище положенні. Стійте прямо, руки відкидаються тому (як ніби ви на трампліні - це для утримання рівноваги), і підборіддя піднімається до стелі. Ступні повинні повністю торкатися підлоги. Зробіть вправу п'ять разів, щоразу затримуючи дихання на 8 рахунків.
    Що треба і чого не треба робити:
    ■ не блокуйте рот - прикрийте нижніми зубами верхні і випинайте губи як мавпа;
    ■ не піднімайтеся навшпиньки, коли ви тягнетеся до стелі. Ви можете не тільки втратити рівновагу, а й занадто погано розтягнути м'язи;
    ■ між повтореннями обов'язково повертайтеся в основну дихальну позу.

    це перші основні

    стосовно дихання (потім ще розпишу ці етапи):
    П'ять етапів дихання за методом «Бодіфлекс»
    1. Видихніть все повітря з легенів через рот.
    2. Швидко вдихніть через ніс.
    3. З діафрагми з силою видихніть все повітря через рот.
    4. Затримайте дихання і робіть втягування живота на вісім-десять секунд.
    5. Розслабтеся і вдихніть.
    upload_2015-1-28_0-40-50.png

    Вкладення:

    fraukama подобається це.
  2. Автор методики бодіфлекс Грір Чайлдрес, яка попутно розробила і бодіфлекс для обличчя (вона назвала це «фейсфлекс»), запевняє жінок, що в свої 60 років вона виглядає краще, ніж в 35

    а це суто для обличчя&шиї

    люблю бодіфлекс!
    fraukama подобається це.