Допоможіть знайти фільм за описом

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Holly, 8 Вересень 2009.

 1. Hexe

  Hexe Well-Known Member

  можливо "Ледяной ангел"
   
 2. Brigitta

  Brigitta Well-Known Member

  Допоможіть знайти фільм з таким сюжетом: мама з донькою заходять в меблевий магазин, бо доньці дуже подобаються ліжка з балдахином. Там вони знайомляться з власником (або просто продавцем, вже не пам'ятаю). З часом розвитку подій мама і той власник одружуються, у них народжується син, але у жінки виявляють онкологічне захворювання, і вона помирає. Чоловік залишається з її донькою і сином. Але згодом дівчинку викрадає її рідний батько з метою викупу, і вітчим іде на все, щоб її повернути. Фільм американський, показували по ТБ років 10 тому.
  І, якщо можна, ще один, приблизно того ж часу. Американська комедія з таким сюжетом: молоде подружжя дуже хоче дитину, але жінці ніяк не вдається завагітніти. Вони зважуються на штучне запліднення, причому роблять то неоднократно, але результат негативний. Потім в сім'ї настає криза, бо вони починають підозрювати одне одного у подружній зраді. В кінці кінців жінка все-таки завагітніла, і в них народилася трійня. В тому фільму ще над чоловіком підсміювалися сусіди, бо в них протікав дах у будинку.
   
 3. SantiQueen

  SantiQueen New Member

  Не можу знайти один фільм.Там про дівчину яка заручилася.На той момент вона ще вчилася.У тому закладі де вона вчиться був дуже гарний хлопець який провокував її на поцілунки,підвозив.З того всьо пам‘ятаю що він її поцілував там при його друзях напевно,вона його ударила і втекла.Потім він там с кимось домовився і її напоїли,і він зґвалтував.Про це узнала вся її школа і вроді через це вона поїхала.
  Будь ласка дуже хочу найти цей фільм,мало пам‘ятаю чого тому може бути трошки не зрозуміло
   
 4. SantiQueen

  SantiQueen New Member

  Не можу знайти один фільм.Там про дівчину яка заручилася.На той момент вона ще вчилася.
   
 5. Reketalohomora

  Reketalohomora New Member

  Дівчатка, необхідна допомога :help:Бачила цей фільм вже давно, достовірно не пам'ятаю сюжет. Але суть в тому, що хлопець закохався у свою подругу і зізнався їй у дивній формі — намалював малюнок, який був намальований з дох сторін. А зізнався тому, що вона мала переїжджати.
  Знаю, що інформації замало, проте надіюся на вас.
   
 6. Reketalohomora

  Reketalohomora New Member

  Всім привіт!
  Згадала один фільм, коли листала відповіді.
  Бачила тільки початок, тож багато не зможу розказати.
  Основна ідея в тому, що усі люди носять браслети і коли їм виповнюється 16 (точно нн пам'ятаю) то цей браслет подає сигнал. Після того браслет так само запищить тоді, коли хлопець знайде свою половинку.
  І він запищив на дівчиу, яку зустрів випадково ( вона вийшла з машини).
  В неї також браслет запищав, але та дівична іноземка.
  Ось так... дуже хочеться дізнатися чим усе закінчилося)
  Хто щось таке пам'ятає?
   
 7. Nataljyndruk

  Nataljyndruk New Member

  Подруга мучиться уже роками не може знайти серіал( десь на 3-4серії) зарубіжний; Дивилась десь 2003 року,але не факт, що він не з 90 )
  Про дітей які закохались змалку, і десь підлітками розлучились. Дівчинка виїхала, аж пізніше вияснилось, що вона була зґвалтована батьком, та завагітніла від нього і народила дитину( тому і переїхали)
  Більше не пам,ятає(((
  Підкажіть
   
 8. Materynka

  Materynka Well-Known Member

  Колись по телевізору показували щось на зразок Маппет шоу. Це десь так прикидаю 1999 рік плюс мінус. Переклад був український. Чи може це шоу було українське. І там був один з ляльок Щур Хряпс. Ніяк не можу знайти нічого:girl_sad:Може хтось щось таке памятає?
   
 9. YuliaOks

  YuliaOks New Member

  на майбутнґ, якщо не знаєте акторів, але дивились по телебаченню программа передач-анонс))я так часто знаходила через фільми? потім чекала повтор? чи дивилась в інтернеті
   
 10. Valentynaklochnyk

  Valentynaklochnyk New Member

  сюжет: дівчина їхала з хлопцем у машині, хлопець був за кермом і збив жінку, а його дівчина взяла вину на себе, бо він вчився на прокурора і вона сіла за решітку, відсиділа свій срок, там же в тюрмі завагітніла і родила, а потім в кінцевому результаті почала жити з чоловіком тої жінки що вбили
   
 11. Zvizda

  Zvizda Well-Known Member

  Мушу тут написати, а то не маю спокою. В голові вертиться сюжет одного радянського чорго-білого фільму, де вагітну дівчину кинув хлопець і вона не мала куди з дитиною піти. Їй допоміг якийсь мужчина поселитися в селі в одної старшої жіночки. А ще та дівчина працювала кондуктором в трамваї чи то автобусі. Допомагайте, бо дим вухами вже йде)))
   
 12. In4a

  In4a Well-Known Member

  "Человек родился"?
   
 13. Zvizda

  Zvizda Well-Known Member

  ТАААААК!!! Дякую Велике!
   
  • мімімі мімімі x 1