Міжнародний обмін досвідом

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем kristas, 14 Жовтень 2010.

 1. Маруся-мама

  Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  все вимагає мови. А коли дівчина молода і вона планує поїхати то хоча б кілька слів повинна знати. А як господар або господина почне наговорювати то навіть не зрозумієш і будеш усміхатись тому що до тебе кажуть? Ой... не хочу.
  А найбільше не любила працювати на наших добрих українців, бо не досить того що по тобі їдуть то щей пальцем тикають що не так стала і не так зробила.

  У мене працювала молода дівчинка, місяць сиділа мені з дітьми. І коли вона мене запитала що робити далі, то я їй категорично заборонила іти на прибирання чи в бар до поляків їм пиво подавати. Я сказала - тільки вчитись! Чоловік допоміг їй знайти школу і вона пішла вчитись.

  Доречі, моя мама приїхала в Америку коли їй було 42 роки. Вона тут закінчила університет і здала найважчий екзамен в США на бугалтера державного рівня. Навіть щоб стати адвокатом чи лікарем екзамен не такий важкий. Ні я не кажу, щоб перездати на лікаря легко, там також треба нелегкий екзамен здати, але все впирається в знання мови. А вона змогла і знає мову дуже добре. Пише всім твори і перевіряє всім граматику. А ви мені тут, в 40 років мови не вивчиш.
   
 2. Stella

  Stella New Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  100%, сама на таких працювала, так тоді нерви вимотали... до своїх ставляться гірше ніж до чужих...

  доречі, мої знайомі також були такої думки - що мову не потрібно, бо всі питання можна вирішити в "русско-укр" конторках... поки не захотіли зробити перефінансування будинку, a їx "кинули" наші на 4000$... тепер ходять в колледж, мову вчать...

  GONE BABY GONE - нема потреби мені "приватнo" щось доказувати... мені всеодно ким працює ВАША тітка... але не треба дурити людей, і ще ставити як "приклад"... для чого? тут молоді люди, які хочуть поїхати чогось навчитися, чогось добитися... а не сидіти на одному місці без ніякого знання...

  а про тих "30-40 років" - то аж смішно, чесне слово.. тааакий вік - що вже тільки до смерті готуватись, мову нема потреби вчити, і на ніщо краще вже не надіятись...
  доречі, знаю таких... людям по 35 років, a говорять "нам вже нашо, ми вже доживемо як є, то вже хай наші діти шось пробують..."
  коли то вже зміниться ментальність наших людей...та в 30 з "гаком" багато хто тільки університет закінчує...


  взагалі, так дивують декотрі... поїдуть до тої америки на місяць, а потім всім в україні розказують - мови нетреба, працювати також...:cesored:
   
 3. arushka

  arushka завжди досягаю мети

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  :khomyak: Ага, одні проблеми : яка там мова в такому віці , тут би дорогу перейти без сторонньої допомоги !!!.
   
 4. GONE BABY GONE

  GONE BABY GONE Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  обіцяла собі вже не писати в цій темі,оскільки не розумію для чого...,та бачу тут багато перекручень щодо мене,тому напишу востаннє...
  Я вже писала,що мову вчити потрібно,чим і сама займаюсь,тому що мені вона потрібна!!!і неодноразово наголошувала на цьому!!!тому попрошу припинити обговорення мене(а тим кому зле в Америці,то вертайтайтесь до нас:girl_yes:)

  Навела приклад (мою тітку)
  звичайно,ви наведіть мою цитати,де я писала,що молодим людям непотрібно знати мову я писала .що потрібно (і не лише англ.і не лише в Америці а кругом)
  та не є все так СТРАШНО,поїхати незнаючи досконало мови(а для роботи вона потрібна)і можна вивчити її там,а на перших порах нічого вам страшного не станеться...та й легше вчити там мову!!!
  а те,що ви пишите про мою тітку,я також ВЖЕ писала(вона володіє загальною мовою-побутовою,її сини ідеально володіють і всім так файно)
  сказала без мови-всі взяли одразу крайність...:girl_impossible:
  Я тільки за,щоб наші люди їхали працювати,відпочивати і вчитися за кордон!!!але не всі на жаль не мають можливості...
  на надіюсь я чітко пояснила свою думку!!!

  на два:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: їздила в розвідку,чи там вже так "погано"як всі говорять...)цього разу поїду на більше...а згодом... назавжди:girl_dance::girl_dance:
  файно,що візу маю, була-сподобалось і буду їздити !
  і тим хто має можливість також раджу!
  вернутися завжди можна-але чомусь того ніхто, нехоче!!!
  а навпаки родичів викликають:girl_phone1:
  а мову при бажанні можна вивчити!!!-і не все так страшно!як ви пишете!
  Америка велика-місця хватить!!!:english_en::english_en::english_en::radist::radist::radist::radist:

  ---------- Додано в 08:39 ---------- Попередній допис був написаний в 08:32 ----------
  ???я в шоці ???:shok::khomyak::khomyak::khomyak:
   
  Останнє редагування: 2 Листопад 2010
 5. simona

  simona Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  добре дівчатка ми всі зробили висновки, але скажіть мені чи можу я в свої 27 років поїхати по обміну, якщо так то тикніть в мене програмою. Дякую.
  Як би в мене випав такий шанс будь-коли я б ним скористалась, бо вважаю це великий досвід, потім принаймі на старість років буде про що внукам говорити:girl_wink:
   
 6. Маруся-мама

  Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  О власне. А скажіть мені хто страшить людей що в Америці погано і страшно? Не наші ж співвітчизники? Я якось шукала виспут Жванецького про омарів, але натрапила на те як він говорить про Обаму. Те що обама це позор країни це одне, але Жванецький дуже добре сказав що як треба грошей, то Україна чи Росія в першу чергу дивиться в сторону США щоб ті дали, а позатим робить цю країну своїм ворогом. Бо Китай то друг навіки а США то щось таке жахливо погане що треба лишень говорити які там всі придурки і як там все погано. І як вони нагодували цілий світ ГМО.

  Я взагалі кажу, не їхати в США, бо тут нема що робити. Країна занепала бо як казав шофер в фільмі Брат-2 - ПОНАЄХАЛІ!!! Банкок і Шанхай - ось куди треба їхати.
   
 7. Фіяна

  Фіяна Творча муза 2013

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

   
 8. padesnig

  padesnig Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  Варіантів багато. Залежить чого ви хочете від поїздки за кордон. Заробити? Навчитись? Мати можливість залишитись на постійне проживання? Вивчити мову? Треба спочатку причину знати, тоді шукати програму. Розкажіть що вас цікавить, можливо зможу щось підказати
   
 9. simona

  simona Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

   
 10. kristas

  kristas Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  і якщо сподобається залишитись:)
   
 11. silvia

  silvia Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  Au-Pair должен быть не младше 18 лет; а при подаче заявления на получение визы не старше 25 лет для Германии, до 26 лет для Дании и Франции, до 27 лет для США и Австрии, до 30 для Норвегии и Швеции.
   
 12. Stella

  Stella New Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  кожний вибирає собі життя, і є такі що вертаються... навіть я тому приклад - після довгих літ проживання, маю можливість залишитись... до америки приїжджаю часто по особистим обставинам, подорожую пo європi, але мій дім у Львові і на америку я абсолютно не молюся... а знайомі - після 5 років проживання в америці, тепер розвивають непоганий бізнес у Києві, втілюють американські ідеї на укр ринку:)
  менше категоричності...
   
 13. kristas

  kristas Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  може хто самостійно шукав собі сім"ю по au-pair, без агенції, просто на сайті, поділіться досвідом!!!
   
 14. padesnig

  padesnig Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  І без обмежень у віці в Канаді.
   
 15. kristas

  kristas Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  ооо, а які може знаєте особливі вимоги для Канада, а то я думала їхати в Данію, Швецію, або Норвегію...але чогось зараз більше душа лежить до Канади. Думаю канадійська мова до анг. ближча ніж норвежська :)
   
 16. airy_cat

  airy_cat New Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  О да! :girl_crazy: ! Особенно в Квебеке! :girl_crazy:
   
 17. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  можливо не дуже по темі, але...

  Хочемо з чоловіком поїхати в аспірантуру за кордон, а точніше в Канаду. наскільки це можливо для українців, тим більше, що дипломи маємо не по Болонській системі? знайомих ніяких не маємо, зв’язків з канадськими вузами - також. і ще ж ми хочемо в один вуз)))
  і ще, скільки необхідно мати стипендії, щоб прожити (харчування, страхування і ще можливо якісь витрати?) у Канаді?

  може хто має якийсь досвід - поділіться.
   
 18. Маруся-мама

  Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  а що є канадійська мова? Не знала.

  Напишіть Лілі, то вона вам розповість більше.
   
 19. SniganaN

  SniganaN New Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  А як можна сім"ї, з дитиною, виїхати на ПМЖ в якусь з європейських країн (не пишу в яку конкретно, так як цікавить хто, що знає про різні країни), знаючи мову і маючи достатньо коштів на перший час на проживання. Так щоб все було легально.
  Підкажіть, будь ласка, ВАЛЯНКОВІ, де можна таким поцікавитись.
   
 20. sunset

  sunset Active Member

  Відповідь: Міжнародний обмін досвідом

  посміхнули))) є програми навчальні, на пів року і більше, там суть в тому що місяць ви вчите мову, а потім працюєте в туристичній сфері, то це Work and Study Canada називається) а потім вже по ходу дії можете і продовжувати візу, було б бажання і натхнення)

  ---------- Додано в 15:45 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

  а тут вам варто здавати міжнародний екзамен з англійської мови TOEFL, за його результатами можете подаватись на степендіат і далі вчитись) в Канаді то не настільки важко, як в Англії для порівняння)