танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

 1. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @Dominika .та,загалом, дуже слабкі танці. Вчора було провально майже в усіх.
  Так зіпсувати Танго, не розкрити танцю, як це зробили Сахневич і Позитив- треба було постаратись. Винник- оооой, мовчу. Оля- культяпка. Футболіст- забилам би ті косолапі ноги. Пасадобль- ееем, шотобуло? І так далі)))
   
 2. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Чапкіс з тої бентеги був дуже розчарований і часом злий. І я його розумію))
  Таке відчуття, що ніхто взагалі не старається. Особливо з тих слабших, типу " а, пофіг, пляшем як можемо, а там побачимо". сильніші просто ловлять кайф з того всього. Ну і ті жарти про вовчиць Винника вже такий штамп, вже просто гидко і ні разу не смішно. Вже аж шкода хлопа, став заручником однієї пісні, хоч в нього ще, до прикладу, є дуже гарна "Мати каже правду".
  Карочі, того разу вийшов якийсь напівфабрикат, просто нарізка концертних виступів.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 3. Milamila

  Milamila Active Member

  Мені не дуже сподобався останній ефір. Присвятили його коханню, зірки розповідали про свої половинки, дарували їм квіти, хтось зробив пропозицію... Ніби все гарно і романтично, але!!! як на мене недоречно, бо часто один з партнерів просто стояв на паркеті десь збоку, як третій зайвий. Мені все це дійство ну ніяк не зайшло. Пара танцює, дає якусь емоцію, я вірю в ті відносини між ними на паркеті, а тут на тобі!!!! Постій хвильку збоку, я подарую букетик дружині)) Нетактовно і некоректно. Але це тільки моя думка. І ще Петрожицька вляпалася з тим Тарасом в історійку, чи то така була задумка розіграти любовний трикутник? Незрозуміло.
   
  Останнє редагування: 16 Вересень 2020
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 4. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Тишинааа)
  Словом, за тим, що Дікусарчика нема, я за Мейхер.
  Але, Санта- ууух).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Ой, Арам - це щось таке хороше і цікаво,цікаво.
   
 6. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Я все пропустила і майже нічого не бачила, окрім трусів Олі і танцю Альони. Кидайте в мене тапками, але мені видалось, що Альона танцює значно розслабленіше і легше ніж Оля, яка вся напружена і видно кожен м'яз. А Альона так "задорно" підстрибувала, як мій малий каже - попригунчик. Але якось воно в неї невимушено виходить. ІМХО
   
 7. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  І ще мені здається, що "Танці" то репетиція повернення Олі на плюси з Інспектором. Бо останнім часом в кожному інтерв'ю згадує якою ж то було помилкою йти з 1+1. І таке щире каяття, ледь не плаче....
   
 8. Milamila

  Milamila Active Member

  Сьогодні мені "аватари" сподобались найбільше, неймовірне шоу!!! І ще Сергій Мельник вразив, так гарно втілився в роль)) не сподобалась Петрожицька, якась нервова в неї та сексуальність була (якщо була взагалі).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1