Вернісажні правила

Тема у розділі 'Вернісаж', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Лютий 2012.

 1. Liliyah Romanova

  Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

  Створювати галереї можна користувачам, котрі мають 250 вернісажних дописів.

  Якщо ви хочете поділитися лінком на свій блог, то це можна зробити, але лише в тому випадку, якщо у вас на блозі є кнопка Дівочих Посиденьок, якщо ви маєте більше 100 вернісажних дописів і якщо ваш блог не є комерційним.

  Ті, хто не мають 300 дописів, не мають права ставити лінки на інші ресурси: магазини, майстер-класи, блоги тощо (виняток: пункт та відео з ютубу).

  Якщо ви шукаєте схему, то вам про це варто написати в ось цю тему. Якщо ви знайшли схему, але лінк на неї вже не працює, не пишіть у пп автору допису, а модератору в ось цій темі.

  Перш, ніж ділитися схемами, обов'язково перечитайте тему про авторське право. І не забудьте ознайомитися зі списком тем зі схемами.

  Якщо ви не знаєте, як додавати фото, якого розміру вони повинні бути, вам допоможе тема ЯК виставляти схемки, фото - зауваження й поради!

  Виставляти фото весільних запрошень та сідальних (посадочних) карток можна лише в тому випадку, якщо ви їх зробили на своє весілля, або весілля найближчих родичів, або ж якщо ви маєте оплачену відповідну рекламу (тему, підпис тощо) на форумі. Якщо модератори вирішать, що ваші роботи зроблені на замовлення, повідомлення буде витерте із відповідним поясненням.

   
  Останнє редагування: 19 Вересень 2012