Себорейний дерматит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Betty, 15 Березень 2013.

  1. Betty

    Betty New Member

    Доброго дня,

    Підкажіть будь ласка, якщо хто стикався з такою проблемою.
    Лікар-дерматолог поставив діагноз себорейний дерматит, висипка по тулубу, плямами, трохи на руках і ногах, з*явилась плямка на обличчі, висипка шелушиться. Пройшла уколи кальцію і тавегілу, ходжу на кварц, мажу рідиною фукорцин, на разі частина висипки блідне, але з*являється нова(. Ще сказав лікар не мочити, а це взагалі катастрофа(. Аналізи загалом в нормі, тільки показують, що є запальний процес в організмі. УЗД показало, що є застій жовчі (з дитинства маю дискінезію, але таких реакцій не було).

    Хтось стикався з цією хворобою, як лікувати?
    Можливо я не до того лікаря звернулась. Прошу поради.
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    Я думаю треба лікувати проблему з середини - сам дерматит може бути лише симптомом, тому одні плями бліднуть, інші з'являються
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    Також так думаю, але ту причину переважно важко знайти.
    Взагалі хвороба прогресує, коли послаблений імунітет, при стресі.
    Ще гормональні порушення, зокрема, коли високий рівень тестостерону в крові.
    Якщо діагноз вам було правильно поставлено, то лікування протигрибковими засобами і світлом Вам підходить.
    Можете протирати уражені місця яблучним оцтом.
    Влітку загаряти на сонечку і купатися в морській воді.
    Можуть помогти компреси з фіалки триколірної, нагідки і ромашка лікарська добрі при шкірних захворюваннях такого плану.
    Але це все лікування симптомів.
     
  4. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    це саме сказали і моєму чоловікові! всі аналізи в нормі, але час від часу в нього на щоках з"являються плями червоні, приходиться мазати кремом анти-дерматитним, але зазвичай діє лише місяць, потім знову може з"явитись інша пляма!
    казав лікар, почати користуватись звичайним кремом дитячим, наносити зранку на обличчя, бо мій чоловік абсолютно нічим не користується!

    ---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:29 ----------

    так, і нам таке порадили, казав, що на літо має пройти, бо буде контакт із сонцем, яке добре лікує ці проблеми!
     
  5. Betty

    Betty New Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    Дякую всім за відгуки, ще радили звернутись до гастроентерогога можливо проблема там і на фоні послабленого імунітету дає таку реакцію.

    взагалі сумніваюсь в правильності діагнозу, спочатку пішла до одного дерматолога казав рожевий лишай, це як вірусне, згодом минає, скребок зі шкіри показав, що немає ніяких сторонніх грибків.Плями почали переходити на шкіру голови, я починаю панікувати((.
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    Це обов'язково треба. В принципі при себорейному дерматиті важливе харчування.
    Сонце добре лікує, дитячі креми (особливо з вітамінами А та Е), можна кремчики розмішати з гідрокортизоном (мазь) у невеличкій кількості і нанести на чисту шкіру. Шампуні краще брати для чутливої шкіри голови.
     
  7. Betty

    Betty New Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    знаєте,можливо, якісь перевірені хороші?
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    Знайома брала Фрідерм (Freederm), щось від Пантіну і Зеленої Аптеки, каже, що з дитячих кремів найкраще помагав "Рижик", розмішаний з гідрокортизоновою маззю. Якщо хочете, то можу ще в неї попитатися щодо призначеного харчування, лікування і т.д.
    Але це все, ясна річ, індивідуально, візиту до лікаря не замінить.
     
  9. Betty

    Betty New Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    mrochkizm, розпитайте будь ласка, можливо вона порадить щось зі свого досвіду. Дякую!
     
  10. NatalinaFragolina

    NatalinaFragolina New Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    у мене був себорейний дерматит на обличчі,невелика червона пляма на якій лущилась шкіра,мені виписали крем Акнестоп,він регулює роботу сальних залоз і все минулось
     
  11. OlGaGa

    OlGaGa New Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    Мені тиждень тому поставили діагноз себорейний дерматит в клініці Параскеви, назначили лікування, зараз висипки немає, але лікар казав, що швидше за все буде повторюватись, бо це схильність організму і тут, на жаль, нічого не вдієш. Назначив мазь Елоком+ Глюканат кальцію + шампунь Кетоплюс. Мені дуже підходить.
     
  12. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Себорейний дерматит

    У мене теж себорейний дерматит. Щоб не виникало загострення стараюсь поменше нервуватися. А якою косметикою користуєтесь, дівчата?