Правила розділу "Спільні закупівлі"

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем MARTINI, 13 Лютий 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    1. Розділ створено для організації спільних закупівель товарів чи послуг форумлянами із метою економії грошей. Деякі магазини пропонують ціну суттєво нижчу при гуртовій закупці, тому форумляни, яким даний товар потрібен, оформивши його як одне замовлення, а не кожна окремо, можуть заощадити чимало грошей із сімейного бюджету.

    2. Спільні закупи можуть ініціювати активні і перевірені часом форумляни. Доступ до розділу регламентує система "Бабівщина". "До 30" можуть лише читати і заздрити, "за 30" можуть також писати в існуючих темах, а "за 300" можуть уже створювати теми, тобто самі ініціювати спільні закупи.
    2.1. Створення нової теми у цьому розділі можливе виключно за погодженням з адміністрацією.
    2.2. Не потрібно відкривати тему "вивчення попиту", відкривайте одразу СП. Якщо не буде попиту, просто закриємо.
    2.3. Кожне СП проводиться в окремій темі.
    2.4. У розділі діє премодерація тем. Нова тема не буде видима доти, поки її не затвердить модератор

    3. Організатор СП не отримує дохід від організації СП. Якщо ви отримуєте дохід від посередництва у організації спільних закупівель, то вам в рекламний відділ. Винятком може бути компенсація організатором власних витрат організатора на транспорт, зв"язок тощо.
    3.1. Спільна закупівля проводиться максимально прозоро. Організатор спільної закупівлі повинен в темі подати посилання на сайт магазину або назву магазину чи гуртовні, вказати роздрібну ціну на товар, гуртову ціну, а також суму додаткових видатків (організаційний збір).
    3.2. Оскільки в СП витрати діляться між учасниками, відсоткова ставка 10%, 15% неприпустима. Витрати діляться між учасниками по факту, з пред'явленням платіжних квитанцій.


    4. Представники організацій, магазинів та гуртовень, які хочуть запропонувати форумлянам свої товари чи послуги, також можуть зробити це виключно через рекламний відділ.

    5. Організація спільних закупівель в українських магазинах відбувається виключно через рекламний відділ. Оплата за таку тему становить 50 грн на місяць.

    6. У випадку, якщо виникають підозри, що організація спільної закупівлі насправді є способом прихованої реклами, адміністрація залишає за собою право видаляти такі теми.
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2015
  2. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Доброго дня хотіла взнати, я хочу зібрати СП олівця удалікс (плямовиводник), ціна якого 15 грн/шт(35 гр, тобто він легкий), але доставка буде набагато меншою якщо ії розкинути наприклад на 10 чоловік, чи має право на існування таке СП?
    вот сайт оголошення продавця ***********************[/url],
    це найдешевша ціна яку знайшла, були ціни від 30 до 99 грн.
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Тобто, Ви хочете організувати СП, щоб заощадити ~50 грн.?
    А з мужем радилися? :)
     
  4. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Іменно, заощадити 50 грн!
    Що не так???

    ---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 20:17 ----------

    Или 50 грн это не деньги??? Что то понять никак не могу!
     
  5. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Так мне кто -нибудь ответит на мой вопрос или как? Можно? Нельзя?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    У Вас немає 300 дописів, Ви не можете відкрити тему в розділі Спільні закупівлі
     
  7. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    спасибо за ответ
     
  8. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Можна створити тему по СП ремувера? То недорога річ, але для однієї-двох осіб його явно забагато. Поки домовлялися, з"явилися ще охочі і виникли деталі, які треба описати ( є можливість купити ще більшу банку за ще меншу ціну).
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    я думаю так: якщо спокійно існує тема *Розлив парфумів* , то і *Розлив ремувера* може бути)))
    Але чекаємо відповіді адміністрації.
     
  10. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    А я дуже хочу придбати для дитини зимовий комбінезончик. Знайшла сайт на якому в двічі дешевше ніж на ринку. Але там треба зібрати 1 ростовку. Але я немаю 300 дописів. Дозвольте мені відкрити хочаб на 1 ростовку СП. Дуже Вас прошу
     
  11. Samilla

    Samilla New Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Доброго дня я б хотіла відкрити Сп закупівлі з інтернет площадки ТАОБАО, до кого я можу звернутись?
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Samilla, у Вас ще недостатньо дописів для створення СП. Можете створити комерційну тему. http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41135 тут умови. В будь-якому разі звертатись до Мартіні.
     
  13. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    хочу відкрити СП по дитячих магазинах США (Carters old navy crazy8 і так далі) із всіма оголошеними знижками.Доставка в Україну для всіх магазинів USA через посередника MEEST-America, Inc. New Jersey
     
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    А для зариття теми в розділі "Спільні закупівлі" потрібно "скаржитись на поганий допис" (як в барахолці) чи тема буде через місяць прихована (як в комерційних). Яким чином закрити тему швидше, ніж за місяць, якщо є всі ознаки того, що СП не назбирається взагалі?
     
  15. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Хотіла б створити одноразове СП з таобао на доставку морем. Комісія тільки за переказ коштів до Китаю 4%. Не вистарчає мені до 30 кг.
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    пишіть в пп адміністратору
     
  17. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    Кому саме? Мартіні?
     
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Правила розділу "Спільні закупівлі"

    чи можна буде організувати одноразове СП кінетичного піску?
    звідси http://www.kidstaff.com.ua/tema-9724109.html
     
  19. Katrya

    Katrya New Member

    Вітаю, я хочу організувати СП менструальних чаш, чи можливо це?
     
  20. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Ні, неможливо згідно правил СП:
    http://posydenky.lvivport.com/threads/pravila-rozdilu-spilni-zakupivli.50629/