проблеми з травленням

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kashtanka, 24 Серпень 2013.

  1. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Після харчового отруєння заробила проблеми з кишечником, уже дістали поноси, була у лікаря, здала всі аналізи, він сказав, що то просто дисбактеріоз, порадив дієту і біфідобактерії, то було два тижні тому, а результату ніякого. Від поносу радив лоперамід, в мене від нього зворотня реакція - сильні запори.
    Порадьте чим привести себе до тями, а то надоїло їсти ентеросгель пачками (((
     
  2. Kattii

    Kattii миється в бані

    Відповідь: проблеми з травленням

    У мене та ж сама історія, але я собі сама таке вискакала полуничною дієтою, дуже сильно хотіла схуднути до відпустки, в результаті усю відпустку їла відварений несолений рис.
     
  3. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: проблеми з травленням

    Це ж треба додуматися, я про полуниці – один з найбільших алергенів, ще й стільки кислоти, від такої дієти можна виразку заробити, таку що потім довго будете оговтуватися.
    До автора теми, маю дві поради: пошукайте другого лікаря, щось на звичайний дисбактеріоз це не схоже, якщо погано реагуєте на лоперамід, він же імодіум, спробуйте узару німецьку, вона на натуральній основі, правда, є один момент, першого разу треба з’їсти 5 пігулок. Сорбентами не захоплюйтеся, вони також можуть викликати запори і усугубляти ситуацію.
     
  4. Kattii

    Kattii миється в бані

    Відповідь: проблеми з травленням

    Ну до виразки я не дійшла, але сильний гастрит заробила, ще й нирки підсадила, яскравий приклад, того, що не треба робити. Головне, зараз, ефект блискучий - 8 кг, але якою ціною
     
  5. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: проблеми з травленням

    А я про що, при нагоді залиште пару теплих відгуків про цю дієту на форумах для тих, хто хоче схуднути, може комусь допоможе. Я в школі так сиділа на капусті з оцетом, перед випускним мала влізти в плаття, в результаті з останнього дзвоника забрала швидка, а на випускному, пила воду і їла хліб.
     
  6. Arletta

    Arletta Member

    Відповідь: проблеми з травленням

    От ніби на перший погляд розумні люди, це ж треба себе так не любити. Мені до речі нормалізувати травлення допомагає відвар з ячменю, п’ю замість чаю-кави.
     
  7. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Відповідь: проблеми з травленням

    Ой на тему народних методів вичитала «мудрих» порадах рецепт від поносу, аж живіт скрутило – 100 грамів горілки з чорним перцем. Це ж дурдом якийсь.
     
  8. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: проблеми з травленням

    Ну може разовий ефект буде мати, а потім настане повній капєц – загострення всього гарантоване. Хоча я особисто не вірю в чудодійну силу алкоголю.
     
  9. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: проблеми з травленням

    Разовий буде мати, якщо звичне отруєння, до речі діє не гірше всіляких ліків.
    То престарий дідівський метод, ну, не було тоді аптек на кожному кроці з пропіареним назвами ліків. Але у випадку отаких затягнутих проблем то взагалі не варіант.
    Я теж. Але в деяких випадках, це сприймати суто як ліки, без упереджень.

    Я не прихильник ліків і таблеток, то певне попила б якоїсь трави чи чаїв (звіробою, чи чебрець, ромашка). До речі, варто також переглянути також і харчування, бо ті бактерії теж мусять добре їсти, щоб існувати (пребіотики-злаки, бобові, банани, цибуля, спаржа). Дисбактеріоз також може бути зумовлений і стресовими ситуаціями.
    До речі,як діагностували дисбактеріоз, на око? Можете здати аналіз і будете знати точно.
     
  10. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Відповідь: проблеми з травленням

    Здавала всі аналізи, лікар дивився, все як має бути, а на рахунок таблеток я також не фанатка, стараюся вживати, що натуральніше, або рослинного походження, антибіотики взагалі їм тільки коли припікає.
    Щодо дієти, то зараз сиджу на відвареному рисі, усе готую в пароварці.
     
  11. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: проблеми з травленням

    Дієта точно не пошкодить, головне дотримуватися строго, а не так - один день я їм все на пару, а завтра хот-дог на обід, як це не сумно, обмежувати себе для того, щоб прийти в норму, прийдеться довго.