КПК

Показати повну версію : Вибираємо ім'я для дитинки

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Галченя
22.04.2009, 10:57
ми як хрестили малого, то священик казав, що імені Остап нема і дитина не матиме ангела охоронця...
Ми хрестили в ц.Юра. Священник нічого не мав проти імені Вікторія. Це лише я дуже переживала і хотіла дати доці два імені, але всі були категорично проти:confused::umbrage:
І як я була приємно вражена, коли купивши під нашою церквою дитячий журнальчик "Ангелятко", знайшла інформацію, що Вікторії таки мають свою святу покровительку - Ніку Коринфську і свої іменини у дні її пам"яті - 23 березня (це ж якраз на Галини!!!) і 29 квітня.
Хоч деякі рідні все ж приходять до нас в гості 13 лютого (десь вичитали,що саме тоді Вікторії):confused::xaxa: Я особливо не хвилююсь:xaxa: - добре, що взагалі приходять:xaxa:

Megan
22.04.2009, 11:19
ми як хрестили малого, то священик казав, що імені Остап нема і дитина не матиме ангела охоронця...

А ми похрестили Остап:clapping:. Коли спитали чи можна, то священник сказав, що можна, тому, що є багато церковних імен, які мають сучасну транскрипцію, напр. Георгій - Юрій, Євстахій-Остап... І похрестили Остап, а ангел - охоронець Євстахій, і день Ангела десь на початку листопада:xaxa:.

Ірена
22.04.2009, 11:22
А ми похрестили Остап:clapping:. Коли спитали чи можна, то священник сказав, що можна, тому, що є багато церковних імен, які мають сучасну транскрипцію, напр. Георгій - Юрій, Євстахій-Остап... І похрестили Остап, а ангел - охоронець Євстахій, і день Ангела десь на початку листопада:xaxa:.

Нашому Остапу вже 9 років... незважаючи на те, хто там що казав.:)

SOLODKA
22.04.2009, 11:26
У нас знайомі (дуже давно)назвали сина Богдан,а вдома лагідно називали Богданко ,Данко.Доручили старенькому дідові записати ім"я онука в сільській раді.Він прийшов ,його питають:
-Як онука звати ?
-Данко.:xaxa::xaxa:
-А Данило,-і записали Данилом.:xaxa::xaxa::xaxa:
Свідоцтва про народження внука дідові не дали, і лише коли хлопчикові прийшов час іти до школи (через 7 років),батьки дізнались,що у них не Богдан,а Данило:clapping:.Тепер уже свого сина Данило назвав Богданом.:y:

Іриска
22.04.2009, 11:41
http://www.cerkva.info/static/imena_chol.html весь перелік церковних імен

Zlju4ka
22.04.2009, 11:52
Ми хрестили в ц.Юра. Священник нічого не мав проти імені Вікторія.

Мій чоловік хрестив Вікторію,і в церкві спитали :"коли день ангела знаєте?",а чоловік куми священник сказав так- 12 вересня(мала 19 народилась).Так воно і є.Є багато іменин у Вікторій.але серед них і 12 вересня: Виктория.

Яруська
24.04.2009, 21:13

Ото вони часом щось як видадуть:8:, то хоч стій хоч падай...

Нашому Остапу вже 9 років... незважаючи на те, хто там що казав.:)

А нашому Остапу вже 16:ninja:

Веронічка-Полуничка
26.05.2009, 13:20
Я усю вагітність казала хлопчик -Данилко дівчинка- Сашка... Родилась дівчинка 31 травня. В цей день іменини Олесандри Юлії ... А мене після родів попутало... :8: почала вагатись, прислухатись до чужих порад(дитині найкраще завжди хочеться дати). Чоловік хотів назвати Вероніка, свекруха та тато Софія, моя сестра Катруся... Ми з чоловіком навіть голосування таємне проводили(всі імена написали на листочках і він вибирав) Попало Катя.. Всім сказали буде Катя.. Прийшов сусід наговорив дурниць... передумала...
В результаті дали подвійне імя СофіяВероніка... Кличем Софія... Але не до душі мені це імя:(... та й багато зарас софій
Я її час від часу кличу Веронікою...Мені так приємніше.
За одним шкодую що не назвала її Саша... воно повністю їй пасує: швидка збиточна рухлива розумна.... :(

Lyudik
26.05.2009, 13:35
Саша... - швидка збиточна рухлива розумна.... :(

:y::y::y: - 100% опис моєї дитини

я_тут
26.05.2009, 14:49
Дівчата, а Ви щось знаєте про ім"я Маркіян? Це просто подвійне Марко-Ян? Чи має це ім"я ще якесь значення? Бо оскільки я так досі не знаю статі своєї майбутньої дитинки, то вибрала і чоловіче і жіноче ім"я. І якщо хлопчик то буде Маркіян, тільки щось нічого про це ім"я в неті найти не можу

олюся_зі_львова
26.05.2009, 18:44
Для старшої донечки імена перебирали довго, а мені хотілося Діанка або Юліана. Чоловік наполягав на Олі, навіть коли ми тягнули папірці, 2 рази випало Оля... але коли заскучав мій коханий за мною, що я так довго в роддомі, сказав- називай, як хочеш, тільки вже приходьте додому:xaxa:

Для меншої стали вибирати ім"я коли знали по УЗІ стать, варіантів було небагато, Віра, Валерія або Ірина. Перше мені подобалось найменше, відпало першим, щодо другого, вирішили, що для дитини воно заважке, зупинились на третьому, а я як побачила маленьку перший раз, відразу зрозуміла, що ім"я їй дуже підходить і зараз не уявляю, як би її ще звали. :)

Ірина означає - мир, спокій. Юліана- кучерява (вона в мене і справді кучерява)
Як Бог дасть хлопчика колись (а ми хочемо) дуже подобається мені ім"я Олексій (захисник)

Маруся-мама
26.05.2009, 18:52
... Юліана- кучерява...

Ніколи і не знала. Моя Юліана патлата більше ніж кудрява. :xaxa::xaxa::xaxa:

Я для перших двох знала зразу як назву. Синочка хотіла Данило, бо закохалась в це ім*я ще в дитячі роки. А з донечкою не знала як назвати і якось вагітною на свято Анни стояла в церкві і вирішила що назву Анна Марія.:xaxa:

А он вже з двома останніми то була война домова. Кожен вставляв свої п*ять копійок як назвати і мама, і сестра і чоловік.:8:

Юліану чоловік захотів на честь своєї мами, ну я і уступила. А Андріану то я ніяк не могла вибрати а дуже файна коліжанка моєї племінниці (тай наші знайомі) день перед тим як мала народилась була в нас і сказала, - а на звіть на мою честь. Мені ідея сподобалась. :xaxa:

Oddly
26.05.2009, 18:55
Ім"я для своєї дитини мені якось так раптом несподівано прийшло до голови - навіть коли я дитини ще зовсім не планувала. раптом в голові майнуло просто ім"я і я подумала, що воно гарне і назву колись свою доню так, якщо вона в мене буде. якраз щось записувала до нотатника щоденного (плани і зустрічі на наступні дні) - і записала це ім"я

за кілька тижнів завагітніла :confused:
я була під емоціями -
історія про ім"я забулася

коли дійшло до вибору - варіантів було 2 (один - той мій, а інший - бажання бабусь).
донечка народилася в кінці травня (а могла народитися і на початку червня) - тому сама обрала собі ім"я.
але оскільки хотіли ми, щоб всім було добре - то дали два імені врешті-решт. хоча друге ім"я майже не використовуємо, тільки бабуся вживає

P.S. а недавно знайшла той старий записник і згадала ту історію про ім"я - направду тоді я про дитину і не думала ще, а от знак такий прийшов мені завчасно

Gala
26.05.2009, 19:10
А яке у вашоі донечки ім"я?

Ольга
26.05.2009, 21:19
в мене щось з іменем далі проблема... якось з першою вагітністю все було чітко - Юстина і крапка :)
А тепер Корнелія - всіх шокує знайомих :(
Як варіант маємо Іванна і Теодора... але... щось душа не зовсім лежить...

kati
26.05.2009, 21:42
Корнелія-миле, а от теодора.....то якось грубовато....і як лагідно кликати?

Siania
26.05.2009, 22:06
Теодорчик:)
Мені таке ім"я не дуже, в нашому селі був хлопець з таким ім"ям, всі його називали Тедік:)

Liliyah Romanova
26.05.2009, 22:10
в мене щось з іменем далі проблема... якось з першою вагітністю все було чітко - Юстина і крапка :)
А тепер Корнелія - всіх шокує знайомих :(

А як вам Юстинка та Одарка? :ninja: http://forum.lvivport.com/images/smilies/girl_in_dreams.gif

Що саме означає Корнелія?

Aster
26.05.2009, 22:15
Був момент, коли ми думали, що друге буде дівчинкою. Тоді я якийсь час хотіла назвати малу Єсенія. Бабусі були в шоці, хоча імя дуже гарне, просто рідкісне. Але нам дуже рано сказали, що буде пацан. То ми вже і не придумували інгших імен, бо для хлопчика було давно заготовелно. :)

Може хтось захоче назвати Єсенія? Таке гарне ніжне імя...

Oddly
26.05.2009, 22:20
А яке у вашоі донечки ім"я?

Майя-Анна :)

Тепер мене багато хто впізнає ))))))

Теодора - лагідно Дозя

Liliyah Romanova
26.05.2009, 22:23
Мені теж ім*я Мая подобається, але поляки Маю кличуть Майка, то мене це відштовхує...

Oddly
26.05.2009, 22:25
Насправді варіантів набагато більше (як виявилося) - Маюся, Маюська, Маюша, Маюха, Маюня, Маюля, Маюнка .... а ще думаю з"явиться згодом, з тим, як доня буде рости

Іруня
26.05.2009, 22:44

А мені дуже подобається Іоанна:rolleyes:

Tanju
26.05.2009, 23:28
А мені найбільше подобаються прості імена, без витребеньок..
Тому назвала доцю Аня..Анютка, Анічка..:)

Natalia
26.05.2009, 23:34
Людоньки, може хтось щось може добре написати про ім"я Ізабелла ( Ізабель)?
Чи є у нас в Україні Ізабелли???

Liliyah Romanova
26.05.2009, 23:39
Людоньки, може хтось щось може добре написати про ім"я Ізабелла ( Ізабель)?
Чи є у нас в Україні Ізабелли???

У перекладі із староєврейського — що почитала Бога, або з іспанського - красуня.

Колір імені — червоний.

Це дуже темпераментна, рухома і збудлива натура. Як правило, жінка з таким ім'ям дуже емоційна і відрізняється рідкісною глибиною відчуттів, що може бути як позитивним, так і негативним чинником долі.
Українською тут (http://yo-la.ru/node/50), а тут (http://www.imiona.eu/imie,385,Izabela.html) і ось тут (http://www.mojageneracja.pl/9742117/blog/932896974919cca1f0bf2) польською.

kati
26.05.2009, 23:48
А мені найбільше подобаються прості імена, без витребеньок..
Тому назвала доцю Аня..Анютка, Анічка..:)

+ 100 :)

Нікуся
26.05.2009, 23:54
Маю синочка Маркіяна. Якщо народиться доця то буде Євочкою, а як ще один синочок то буде Лук"яном!

Irusya
27.05.2009, 00:18
Якби ще мала синочка, то вибирала б між іменами Олексій, Олесь (Лесик дуже мило мені звучить), Тарас або Левко. З жіночих подобаються Даринка (Даруся), Яна, Ярина, Олеся. Ну і Марта, звичайно:).

Aster
27.05.2009, 00:59
А ви замітили, що у Львові зара ду-у-уже багато стало Веронік? Як до того було Насть. У нас у дворі з пятьох дівчат віком від 4 до 6 років - чотири Насті. А молодшеньких є три дівчинки, і дві з них - Вероніки. Пішла на дитячу площадку - тільки і чути це імя!

Тетянка
27.05.2009, 01:05
а у нас 4 Насті і 4 Софійки!І одна Віка :)

Tanju
27.05.2009, 01:11
Це точно, Насті і Софійки б'ють всі рекорди!

Angel
27.05.2009, 01:12

і ше Діанки приєднуються до рекордів:)

Milka
27.05.2009, 01:16
Ми керувались при виборі імені не тільки щоб подобалось, а ще й щоб підходило до по-батькові. А ще в нас прізвище досить довге,- тому прийшлось економити на імені(:xaxa::xaxa::xaxa:). Це звичайно жарт, але доля правди в цьому є. Знаю по собі, заповнюєш якісь документи і дрібулькаєш ті букви щоб все влізлося. Ось і є у нас Анна Ігорівна,:connie:- і подобається, і коротке, і жіночне імя, ну і взагалі "супер-пупер":radist:.

Яська Березнева
27.05.2009, 09:07
Софійки, Насті, Діани - їх зараз переважна більшість серед маленьких. У моєї малої в групі аж 4 Олеги і 3 Данилка:8:! І жодної Іри і Наталі, які були такі популярні за часів нашого дитинства. Яна в групі одна:). Як колись я аж до універу була одна Ярослава:).
Одна моя знайома замужем за мулатом, живуть у Львові. Хлопчика назвала Ноель, а дівчинку - Наомі:). А ще одна моя знайома має донечок Мальву і Любаву:).
І ще одна назвала дівчинку Гальшка:).

Gala
27.05.2009, 10:13
І моі дівчатка мають не дуже популярні імена.Колиь ,ще коли була малою,то дуже подобалось ім"я Настя.Тоді це було дуже рідкісне.Мою прабабку так звали.І я все казала мамі,чого вона мене так не назвала і я думала,що як буде донечка,то так назву.Але...нажаль воно стало мега розповсюджене.Я ніколи б не подумала,що назву колись свою доню Оксанкою,бо колись ,коли вчилась в школі ,Оксан було nt; багацько(в класы було 3)А так захотіла старшенька.Зараз дуже мало називають Оксанками,а я і рада!

І жодної Іри і Наталі, які були такі популярні за часів нашого дитинства.

А у моєму місті зараз дуже багато маленьких Іринок:)

Despina
27.05.2009, 11:05
Майя-Анна :)

Маю коліжанку, в якої доця Майя. Думала, вона одна така.:). Спочатку, коли дізналась, як вона називає, то була лиш одна асоціація - з бджілкою, а зараз, коли Маюська вже підросла, то це ім'я в мене асоціюється з маленьким сонечком - таким гарним і завжди усміхненим:).

На рахунок поширених імен, то раніше рідкісних Юстинок зараз також багатенько.

kati
27.05.2009, 11:08
моя подруга нещодавно назвала двійняток Каріна і Віолєтта:)
І ще одна назвала дівчинку Гальшка. цікаво дитина своє ім"я вимовляє? бо я с трудом прочитала

Gala
27.05.2009, 11:22
[QUOTE=kati;448912]моя подруга нещодавно назвала двійняток Каріна і Віолєтта:)
А моя знайома назвала двійняшок Каміла і Вероніка:)

Megan
27.05.2009, 11:29
У моєї перукарки донечка Злата:)

дашулька
27.05.2009, 11:39
а ми свою красуню назвали Поліною.це єдине імя за яке ми не сперичались.На мою думку дуже гарно-Поліна Олексіївна.Коли питаються,як зовуть доцю,то декілька раз перепитуються:"як?як?"Комусь дуже подобається,а хтось каже,що так вже дітей не називають.Не розумію,як?Головне,щоб подобалось,в першу чергу батькам.

Oddly
27.05.2009, 11:42
Маю коліжанку, в якої доця Майя. була лиш одна асоціація - з бджілкою

у мене, до речі, теж - так що ми колекціонуємо бджілок. у різному вигляді! колекція назбиралася вже чималенька!!!!!!!!!

А ще одна моя знайома має донечок Мальву і Любаву:).

дуже гарно! мені дуже подобається!!!!!!

а як видумаєте - чи мають імена всіх дітей у сім"ї бути співзвучними?
у моєї коліжанки, наприклад, є традиція сімейна - всіх дівчат в родині називати іменами, які починаються на однакову букву

і ще, я планую колись хлопчика - то думаю, яке би ім"я пасувало. хоча якби перший був хлопчик, а не дівчинка - планувала називати Давид

Котя
27.05.2009, 18:35
А я скільки себе пам"ятаю, то завжди мріяла мати сина з іменем Артур. Я ще не була вагітна, і вже ставила ультимат чоловіку ,що тільки це ім"я, але чоловіку воно теж дуже подобалось тому суперечок не було, і в результаті маєм Артурчика.:clapping:
Хочем ще дівчинку, оскільки сім"я двохмовна, то хочеться щоб звучало одинаково, найбільш нам подобається Мілена (Міла,Мілочка),Евеліна (Ева),Вероніка(Ніка), також дуже миле Валерія і Злата.
А якщо Бог пошле хлопчика, маємо покищо тільки один варіант Юліан, в честь мого діда:tanksmile:. У нас в районі є два Себастьяни, дуже гарне ім"я, але мабуть би так не назвала.

Galyna555
28.05.2009, 18:37

В мене мала теж Софійка, ну і шо тут такого, коли називали то теж хотіли рідкісне імя, але вийшло наоборот. Ще місяць тому другу дитинку планувала називати Юстинкою, але потрохи передумую, бо через 3 роки теж буде по 3-4 Юстинки в групі. :xaxa: В кожного покоління є свій "бум" імен.:tanksmile:

Liliyah Romanova
29.05.2009, 02:58
І ще одна назвала дівчинку Гальшка:).
А ця Гальшка часом у балетну школу не ходить? Я ото думаю, чи не одну й ту ж Гальшку ми з вами знаємо. :xaxa:

цікаво дитина своє ім"я вимовляє? бо я с трудом прочитала
Без проблем вимовляє. Як була мала, то казала Аська, Гаська, а підросла - то й вимовляє все правильно.
Колись була така шляхтянка, називалася Гальшка Гулевичівна. А ще - Гальшка Острозька. Погугліть, доволі цікаво. ;)

Яська Березнева
29.05.2009, 09:23
А ця Гальшка часом у балетну школу не ходить? Я ото думаю, чи не одну й ту ж Гальшку ми з вами знаємо. :xaxa:

Без проблем вимовляє. Як була мала, то казала Аська, Гаська, а підросла - то й вимовляє все правильно.
Колись була така шляхтянка, називалася Гальшка Гулевичівна. А ще - Гальшка Острозька. Погугліть, доволі цікаво. ;)

Знаю, що на танці ходить:). І ще знаю, що мама назвала її на честь отої Гальшки Острозької:).

мамочка
29.05.2009, 10:17
Софійки, Насті, Діани - їх зараз переважна більшість серед маленьких. У моєї малої в групі аж 4 Олеги і 3 Данилка:8:! І жодної Іри і Наталі, які були такі популярні за часів нашого дитинства. Яна в групі одна:).

У Вас одна Яна в групі, а моя в групі вже третя Яночка:(:(:(
Теж вибирали імя не популярне, а вийшло з точністю до навпаки.
Але з наступного тижна групи в садочку переплановуються, то сподіваюсь що ми будем єдині:shy:
Але що не кажіть імя "Яна" зараз теж занадто популярне:umbrage:

Ольга
29.05.2009, 10:30
А я нещодавно познайомилася з дівчинкою гарненькою, яку звати Акилина!
І в червні має іменини (в церковному календарі є згадка). Кличуть Килинка...

Sokolova
29.05.2009, 11:32
а ми свою красуню назвали Поліною.це єдине імя за яке ми не сперичались.На мою думку дуже гарно-Поліна Олексіївна.Коли питаються,як зовуть доцю,то декілька раз перепитуються:"як?як?"Комусь дуже подобається,а хтось каже,що так вже дітей не називають.Не розумію,як?Головне,щоб подобалось,в першу чергу батькам.

Поліна - моє улюблене ім"я, якби мала доцю, то так би назвала. В мене є подруга Поля, дуже хороша людина з класним почуттям гумору, ми її лагідно кличемо Поллллі :xaxa:. А ще в мене є знайома з рідкісним ім"ям Мальвіна (так і в паспорті в неї записано).

Angel
29.05.2009, 11:39
У деяких форумчанок дівчатка Терези, дуже гарно і чоловіку подобається, якщо буде друга дівчинка може навіть так назвемо;)
дякуєм:lol: а я тільки післявчора побачила шо в Занудки доцю тоже звати Тереза...думаю,о!не мені одній подобається то ім"я:)

Natalia
29.05.2009, 11:52
А не підкажете чи часто зустрічаються тепер Ксенії і Тоні (Антоніна, Антонія)?
Мене здивувало, що так багато Данилків. Я вже собі і придумала - Данило Романович - дуже гарно, але якщо багато цих імен, то прийдеться щоб був АртуР Романович.
А ще мені ДУЖЕ подобається Філліп, але чоловік не розділяє моїх уподобань. :no:

Котя
29.05.2009, 12:05
Мене здивувало, що так багато Данилків. Я вже собі і придумала - Данило Романович - дуже гарно, але якщо багато цих імен, то прийдеться щоб був АртуР Романович.

Антонін здається ,ще не багато,а ось Артурів багато чула, ми коли називали, то взагалі не чула, а тепер вже 5 знайомих,які назвали так само.:8:

дашулька
29.05.2009, 12:08

В мене кума Тонечка- супер-людина!!!

мамочка
29.05.2009, 12:09

в Жевжик одного разу приходила маленька Ксенія (1,8 рочки). Я була в шоці від тієї дитини. Красуня, розумничка, слухняна, я просто закохалася в чужу дитину. Вона в свій маленький вік чітко говорила і правильно будувала речення!!!! Оце єдина Ксеня яку я бачила

Angel
29.05.2009, 12:16
в мене в Терези друге і"мя Ксенія

Vesnyanka
29.05.2009, 12:23
Завжди думала, що Ксенія і оксана - одне і теж імя :confused:
В переліках імен українською часто Ксеня - зменшеня від Оксана. В російських зустрічала як окреме імя.:confused:

Zlju4ka
29.05.2009, 12:40
:no:

Як в мене буде доця-то буде Тоня.Гарне ім"я. Наразі не таке "що на кожному кроці почуєш.",достатньо рідко зустрічається.І дуже гарні дітки під тим ім"ям:)
От в Деспіни,яка красунька-Антонія!!:)

карапуз
29.05.2009, 12:47
Скажу вам по секрету:ninja:, що я "підбивала" Карапуза назвати синочка Северином. Мартин теж нічогеньке ім"я, але чому вона мене :aggressive:не послухала досі не розумію :confused: :tanksmile:

А я вам по секрету скажу,що Занудному сімейству, до двох донечок, буде дуже "пасувати" синочок :ninja:(ім"я вони вже вибрали -Северин :y:).Подивіться,як в голови сімейства гарно виходить бавитись з хлопчиком.
Хлопчик-мій,а великий хлопчик-Занудки :xaxa:.

http://img43.imageshack.us/img43/1167/dsc06048rqd.jpg

Юстина
29.05.2009, 13:07
О! І в нас, якщо буде хлопчик, назвемо Северином (чоловік часом плутає з Серафимом), а дівчинку - Меланією. А наразі мені ВИСТАРЧАЄ однієї Юстини...:8:

Galyna555
29.05.2009, 13:42
А я от незнаю як в дійсносты буду називати свою доцю, дивилася по календарю плюс-мінус два тижні, то з жіночих імен виходить Ольга або Єлизаветта, все решта чоловічі імена, типу Прокіп, Панкратій і т.д. Вибір невеликий:confused:. Прийдеться на цій гілочці посидіти, може тут щось підшукаю.:xaxa:

Liona
29.05.2009, 13:51
з поширеними іменама - то взагалі засада якась :xaxa: Я народжувала донечку у Луганську, а там на 10 дівчаток з іменем Валерія - 7 :xaxa: Але я з 14 років мріяла про донечку Валерію... тож плюнула на оту "поширеність" і зробила так, як хотіла )) Тим більш доця народилася на День ангела Валерія і я вирішила, що то таки знак )))
Тепер, коли ми в Києві, я бачу, що тут не так поширене це ім"я. В садку Валерія одна, зате 2 Софії, 2 Юлі )) В дворі нашому також нема дівчаток з таким ім"ям, в поліклініці тільки один раз чула, як мамочка кличе так доцю 2-х років )))) А коли приїжджаю до своєї мами (Броди), то взагалі ))) З першого разу деякі не розуміють того імені, перепитують. Одні кажуть Лєна, бо недочувають :xaxa:
Якби мала ще одну джонечку, хотіла би її назвати Доменіка. Чоловікові ще дуже подобається Маргарита )) Для хлопчика мала підготованих 2 імені - Артем або Артур. Тепер хлопчиків з таким ім"ям - даром за амбаром ))))) так що я ще в пошуках красивих імен. Ану ж-бо колись надумаю другу дитинку :xaxa:

Liliyah Romanova
29.05.2009, 17:08
Знаю, що на танці ходить:). І ще знаю, що мама назвала її на честь отої Гальшки Острозької:).
То, мабуть, це таки наші куми. :)

MUCHACHA
29.05.2009, 17:11
Як Бог пошле діточок, я вже точно знаю, як буду називати. Для дівчаток імена від яких я просто таю - Меланія( Мілана, Міла) та Тереза. Ну ще для мене гарне Тая - Таїсія. А хлопчик - Дям"ян.

Анютка
29.05.2009, 17:31
:)Як Бог пошле діточок, я вже точно знаю, як буду називати. Для дівчаток імена від яких я просто таю - Меланія( Мілана, Міла) та Тереза. Ну ще для мене гарне Тая - Таїсія. А хлопчик - Дям"ян.

я теж просто балдію від Меланії та Терези :) Оце так !!! Але мене, нажаль, ніхто не розуміє:( Чоловік ще так-сяк згоджується на Терезку, а Меланія - то взагалі, критикують мене, що то я таке собі видумала, не можу нормального людськоко імені вибрати!!!

тому тепер зародилась у мене така хижа думка - нікому нічого не казати:girl_devil:, а вже на хрестинах назву так, як собі захочу
Меланія Юріївна - гарно звучить????? :) або Тереза Юріївна !!!

Котя
29.05.2009, 17:50
Відчувається, що скоро буде бум на ім"я Меланія!

Марта2
29.05.2009, 17:58
А мені подобаються імена Мілена, Тереза, Юстина, вот як Бозя дасть доцю, буду вибирати!

Яська Березнева
29.05.2009, 18:29
То, мабуть, це таки наші куми. :)
Мабуть, знайомі. А маму тієї Гальшки часом не Галина звати?

Liliyah Romanova
29.05.2009, 18:39
Мабуть, знайомі. А маму тієї Гальшки часом не Галина звати?

Ага, а тата Андрій - він хресний нашого Дарка, а молодшу сестричку - Мартуся.
Це точно похресниця мого Романа. :girl_smile: Ото Львів тісний! :girl_claping: :girl_haha:

Яська Березнева
29.05.2009, 21:33
Ага, а тата Андрій - він хресний нашого Дарка, а молодшу сестричку - Мартуся.
Це точно похресниця мого Романа. :girl_smile: Ото Львів тісний! :girl_claping: :girl_haha:

Правда, правда, це вони! :girl_claping::girl_claping::girl_claping:

Aster
30.05.2009, 12:38
В нас в групі в садочку є Антоніна. Северинів зараз досить багато. Але Данилків набагато більше. :girl_haha:

Angel
31.05.2009, 01:26
і ми дуже довго спорили ше на рахунок Мілани...але Тереза перемогла:girl_cray:,ше мені подобається ім"я Емілія-Емма,Єва.а от дойшла би справа до чоловічих імен...то би було тєжко...:girl_in_dreams:

карапуз
31.05.2009, 14:13
Мені подобається Магдалена,але чоловік "забракував" :girl_in_dreams:.Маємо Юстю :girl_claping:.
А,коли народився синочок,чоловік хотів назвати Нестор або Микита,а я-Матвій або Дем"ян.Назвали-Мартин.Все логічно :girl_haha:.

odree
31.05.2009, 14:22
Мені подобається Магдалена,але чоловік "забракував" :girl_in_dreams:.Маємо Юстю :girl_claping:.
А,коли народився синочок,чоловік хотів назвати Нестор або Микита,а я-Матвій або Дем"ян.Назвали-Мартин.Все логічно :girl_haha:.

і мені магдалена подобається, і чоловік теж забракував :girl_smile:

Юстина
31.05.2009, 14:56
Дорогі мами Юстинок, ви про щось жалкуєте?

odree
31.05.2009, 14:59
абсолютно :) я як вибирала ім"я, уважно дивилася на маля.. і найбільше їй підходило саме Юстина :girl_smile:

карапуз
31.05.2009, 16:33
У жодному разі :girl_smile:.
Дивлюсь я на свою Юстиночку зараз, і розумію,що ніяка вона не Магдалена :girl_haha:.
А,якщо серйозно,то я навіть не уявляю,яке б ім"я їй пасувало більше,ніж Юстинонька :girl_claping:.
Пи.Си.Але майте на увазі,Олеся,ті Юстинки,ще ті "штучки",з характером :girl_curtsey:.

Айріні
31.05.2009, 23:56
Ми хрестили малу у церкві біля Грушевського, священник щодо імен немав ніяких притензій, там такі імена були, що важко вимовляти якісь турецькі.
порівняно з ними ми скромно Соломійка.

Зануда
06.06.2009, 16:42
Я так думаю, що якщо дозріємо до синочка, то мабуть буде Марко:girl_in_dreams:. Северином чоловік не погодиться назвати. :girl_mad:
Але якщо раптом таки теє:girl_crazy:, а вийде не малчік...Тоді моя фантазія на рахунок жіночих імен закінчилась. Улюблені вже використала. :girl_haha:

Ольга
06.06.2009, 18:27
Тоді моя фантазія на рахунок жіночих імен закінчилась. Улюблені вже використала. :girl_haha:

Занудочко, я теж от думаю, як третя буде дівчинка то взагалі криза жанру буде з іменами в родині:girl_crazy: вже пару місяців думаємо і ніц в голову не лізе...

Для хлопців у нас десь 5 імен і всі подобаються :)

Un.Known
06.06.2009, 18:32
Пригадую, як років 20 тому почався бум справжніх українських імен... Христини, Назари, Марки (хоч вони і перед тим були, але, погодьтеся, не в такій мірі). Колєжанка першу доньку назвала Єлисаветою, на що всі зачудовано реагували. Ще більше чудувались коли вона молодшу назвала Филоменою... а тепер всі звикли, і здається, не чудується ніхто.

Я от перечитала декілька сторінок останніх, і знайшла сереж імен багато типово чеських - Мілена, Тереза...

Дем"ян... знаю тільки одного пана з таким ім"ям, і ні одного малюка. А між тим мені дуже подобається.

Мої дівчата отримали імена по бабусях. Старша - відразу по двох (Анна-Юлія), середульша Лукія (коли злощусь називаю її Ликерою).

Заготовка для Мартина була ще коли ми чекали оту Ликеру. А коли вже чекали Мартина, то вирішили вибрати інше ім"я - бо не для цієї дитини воно було колись вибране. Вибирали-вибирали.... та так з Мартином і перепросились. :)

галичанка
26.06.2009, 01:21
вже пару місяців думаємо і ніц в голову не лізе...

То Корнелія вже відпадає? :girl_sad: А мені подобалось... :girl_smile:

veronka
01.07.2009, 19:45
а мені дівчаче Злата подобається:girl_spruce_up: Ми, здається, дівчисько чекаємо:girl_curtsey: А як підмануло УЗД, то Костянтин подобається (В основі цього імені латинський корінь, що означає "стійкий, постійний".), бо багато імен мають смішний переклад (здебільшого з іудейської, латини, грецької. Наприклад, Варвара – Чужинка, Петро („петра”) - Камінь, Скала. Ксенія – Чужа, Йосип – син корови):girl_curtsey:

сніжна
09.07.2009, 15:08
Вітаю! Про такі пологи читаю вперше. До речі, таке гарне ім я для доці хто запропонував?

Ольга
09.07.2009, 15:44
Вітаю! Про такі пологи читаю вперше. До речі, таке гарне ім я для доці хто запропонував?

про імя вже раніше писала в гілці відповідній :) ми з чоловіком собі уподобали лише це імя, а родичі трохи шоковані були... але здається вже змирилися :girl_curtsey:

Ольга
10.07.2009, 17:42
То Корнелія вже відпадає? :girl_sad: А мені подобалось... :girl_smile:

в мене і далі сумніви в голові були, але чоловік взяв ситуацію в руки і відразу поїхав за свідоцтвом про народження... так ми маємо малесеньку пречудову донечку КОРНЕЛІЮ! :girl_in_love:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/ff/Cornelia.JPG/49px-Cornelia.JPG (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/ff/Cornelia.JPG/245px-Cornelia.JPG)

Galyna555
11.07.2009, 19:18
От і в нас тепер проблема з іменем, ще не вибрали, але вже час оприділитися. Показала чоловікові список, а він прочитавши навіть обговорювати його не хоче. Я хочу назвати свою донечку рідкісним іменем, а він каже, що хоче наше українсько-нормальне, типу: Христина, Ольга, Марія, Маряна, Марта.

Ось мій список: Каріна, Каміла, Юстина, Віолетта, Тереза, Юліана, Ангеліна, Аліна.

Щось я розгубилася!!!!:girl_cray:

UnLikE
11.07.2009, 19:22
От і в нас тепер проблема з іменем, ще не вибрали, але вже час оприділитися. Показала чоловікові список, а він прочитавши навіть обговорювати його не хоче. Я хочу назвати свою донечку рідкісним іменем, а він каже, що хоче наше українсько-нормальне, типу: Христина, Ольга, Марія, Маряна, Марта.

Ось мій список: Каріна, Каміла, Юстина, Віолетта, Тереза, Юліана, Ангеліна, Аліна.

Щось я розгубилася!!!!:girl_cray:
Я б з того всьо вибрала Юстину. А не хочете назвати Валентиною?:girl_smile:

Уляночка
11.07.2009, 19:26
Тереза, Юліана, Юстина, Ангеліна , Каріна, Аліна - це вже ТОЧНО НЕ РІДКІСНІ ІМЕНА!!!!!!!!!!
Каміла - так..не знаю жодної дитини з таким іменем, а решта по 3-4 дівчинки в садочку, в знайомих, на майданчику.....

карапуз
11.07.2009, 19:30
Щось я розгубилася!!!!
Якщо у нас буде третя дитинка і це буде дівчинка,я ,все ж таки , вмовлю чоловіка на ім"я Магдалена :girl_in_love:.

Gala
11.07.2009, 19:46
Тереза, Юліана, Юстина, Ангеліна , Каріна, Аліна - це вже ТОЧНО НЕ РІДКІСНІ ІМЕНА!!!!!!!!!!
Каміла - так..не знаю жодної дитини з таким іменем, а решта по 3-4 дівчинки в садочку, в знайомих, на майданчику.....

А що у вас у Львові багато Ангелінок?У нас мало-на цілу гімназію тільки дві моя і ще одна в старшому класі.:girl_cool:

карапуз
11.07.2009, 20:02
Це так з усіма іменами.Я, коли свою Юстю назвала Юстинкою 6 років тому,то на той час, це було ім"я ,яке зустрічалось рідко,а зараз...
Зате в Криму,коли чули відповідь Юсті на запитання ,як її звати,реакція у всіх була одна:
-Как,как?!
-Юстина.
-Какое красивое имя! :girl_in_love:
До чого я це все? А до того,що яке ім"я вам подобається,так і називайте.А,чи це Оксана,Світлана,Глорія чи Жозефіна,то таке.Сьогодні воно рідкість,а завтра -вже ні.

Ірена
11.07.2009, 20:08
я коли називала малого, то було рідкісне ім"я. зараз маленьких Остапів багато.
а новонароджена манюня буде Олександр або Олександра... (хочеться трохи іменами поперебирати, але вже татові пообіцяли):girl_in_dreams:

Уляночка
11.07.2009, 20:14
А що у вас у Львові багато Ангелінок?У нас мало-на цілу гімназію тільки дві моя і ще одна в старшому класі.:girl_cool:

В нас сестричка 3 рочки, сусідка - 2 рочки, на майданчику теж є дівчинка Ангелусик...так що є досить....:girl_in_dreams:

Gala
11.07.2009, 20:49
А Юстин у нас взагалі немає.Так що якщо татусь захоче ще 3 доцю,то можна і так назвати-в нас точно рідкість.ще до нас мода не дійшла.

Bogdanka
11.07.2009, 20:50
А Юстин у нас взагалі немає.Так що якщо татусь захоче ще 3 доцю,то можна і так назвати-в нас точно рідкість.ще до нас мода не дійшла.

не вірите в його здатність мати синусю?;);)

Gala
11.07.2009, 20:55
не вірите в його здатність мати синусю?;);)

Надія потихенько зникає після двох спроб.Але я дуже рада своїм дорцькам,ніна яких пацанів не проміняю:girl_haha:

Galyna555
14.07.2009, 12:49
Тереза, Юліана, Юстина, Ангеліна , Каріна, Аліна - це вже ТОЧНО НЕ РІДКІСНІ ІМЕНА!!!!!!!!!!.....

ці імена (Каріна, Каміла, Юстина, Віолетта, Тереза, Юліана, Ангеліна, Аліна), особисто для мене рідкість, тому що в моїй величезній родині дітей з таким іменем немає, те саме у знайомих і знайомих-знайомих....

Тай взагалі, поняття "рідкісне імя" кожен по-різному ще розуміє. Я не думаю, що в нас цілий Львів жінок ходить з вищеперерахованими іменами.

По-моєму не рідкісні це - Оля, Наталя, Іра, Оксана, Юля, Галина, Христина, Люба, Уляна, Світлана, мАРТА, Маряна... Ці імена набагато частіше або навіть дуже часто зустрінеш серед людей.

Natalya
14.07.2009, 12:56
По-моєму не рідкісні це - Оля, Наталя, Іра, Оксана, Юля, Галина, Христина, Люба, Уляна, Світлана, мАРТА, Маряна... Ці імена набагато частіше або навіть дуже часто зустрінеш серед людей.
А згідно моїх спостережень зараз ці імена часто зустрічаються серед людей після 20-30-річного. Може це випадковість, але мені чомусь вже давно не зустрічалась жодна маленька дівчинка Наталя...

Galyna555
14.07.2009, 13:08
А згідно моїх спостережень зараз ці імена часто зустрічаються серед людей після 20-30-річного. Може це випадковість, але мені чомусь вже давно не зустрічалась жодна маленька дівчинка Наталя...

Це ще залежить від кола оточуючих друзів, родичів, наприклад, у нас таких імен море, і у великих і у малих.

мамочка
14.07.2009, 13:14
на мою думку найпопулярніші імена дівчаток впродовж вже 5 років є Софійки, Юлі, Настусі, Вікторії, Катрусі
а от Юстина- популярне виключно на ДП, в реалі ще жодної дівчинки з таким іменем не зустрічала

cherepashka
14.07.2009, 13:19
Це справді залежить від кола оточуючих.Але ще кожних пару років з'являється певна мода на імена.Я,будучи вагітною,зразу хотіла доцю назвати Анастасією.Якби ж знала,що їх так багато,то ще б подумала.А недавно читала статистику,в Україні лідирують з дівчачих імен:Анастасії і Софії,з чоловічих:Владислави,Марки і Олександри.Ну і помітила,що зараз багато почали називати старослов'янськими іменами.Недавно,гуляючи,почула,як маленького хлопчика кликали Радомир.Ще декілька років тому,це би різало слух,а зараз ім'я як ім'я.

Жемчужинка
25.07.2009, 12:30
Для дівчинки мені дуже подобається ім*я Єлізавета.а для хлопчика........????????Дуже складно.Але ви пишете,що хотіли би з буквою "Р".Так от,скажу,що нещодавно я зауважила,що,майже,у всіх чоловічих іменах є буква "Р".
Роман, Андрій, Тарас, Володимир, Георгій, Григорій, Сергій, Ростислав, Любомир, Андріан, Арсен, Мар*ян, Назар.
Мені подобається ім*я Анатолій.Але Толік-негарно якось.Гарне-Валентин,але не гарно Валік.Валерій-гарне ім*я.

Яруська
26.07.2009, 19:08

Є-є. Страшенно мені подобається ім"я- Юстина. Два рази думала, що як буде дівчинка, то так назву:girl_in_love:
Але...вибрала найкращі для мене з хлопчачих, Остап і Марко. Хоча моду на імена я не розумію.
Я одна була в класі, та й в школі, а от Наталь в нас в класі було 8:girl_crazy:

Orman
26.07.2009, 21:31
Жіночі: Анна (дуже подобається), Марта.
Чоловічі: Михайло, Василь, Назар, Петро (супер).

Традиційно, коротше кажучи.

І взагалі мені подобаються коли називають людей повними іменами: Галина (а не Галя), Тетяна ... Так урочистіше чи що.

Galyna555
01.08.2009, 13:05
Ой дівчата, наша доця має вже 9-й день, а імені в неї ще немає. І усі ці дні ми сперечаємось, свій список я вже скоротила до Юстини, а він все одно Ольга, Марія.

Так хотіла назвати Камілою, але де там, в календарі такого імені немає:girl_cray:, тому чоловік проти.
В Юстини іменини 14 червня і 15 жовтня, це вже великий плюс для мене.:girl_claping:

Але, всеодно, каже "давай назвем краще Христина, хіба це ім"я не подібне до Юстини?..." Ну і шо тут казати? Сперечаємося дальше, аж стидно усі дзвонять, питають як назвали, а ми ще думаєм...

Ольга
01.08.2009, 14:16
В Юстини іменини 14 червня і 15 жовтня,
Галинко, йдіть в загс і запишіть Юстинкою :) а хрестити зможете Юстина-Марія, або Юстина-Ольга.
Іменини лише 15 жовтня, 14 червня то Юстина, а не Юстини.

La esposa
01.08.2009, 14:28
давай назвем краще Христина

А я б так назвала свою доцю... :girl_in_dreams:

SOLODKA
01.08.2009, 15:18
На колір і смак -товариш не всяк.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
Зважайте на те,щоб чоловік тихцем не пішов і не записав ,як він хоче(знаю таку історію).:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Orman
01.08.2009, 15:28
Ну це вже останнє діло ходити тихцем один від одного дитину записувати.

Краще ще трохи почекати може знайдете спільне рішення і прекрасне ім'я.

Galyna555
02.08.2009, 18:26
Дівчата, здається, що чоловік здався. Питали сьогодні його родиці, як будем називати, а він сказав, що напевно Юстина:girl_claping:.

Сьогодні ще прийде моя мама його "уламувати".:girl_curtsey: От-так у нас..., побачимо, що вийде!:girl_cool:

Я теж хочу щоб була Юстина-Ольга, адже перед самою Ольгою народилася, але теж вперся, бо перша мала має одне імя і молотша ніби теж має мати одне.

La esposa
02.08.2009, 18:59
Сьогодні ще прийде моя мама його "уламувати"

От так і виходить :) Все по-жіночому :) Типу "як чоловік скаже, так по-жінчиному й буде" :)

Грильяжка
02.08.2009, 20:23
А як до речі вашу першу доцю звати, може пропустила десь в дописах а цікавість аж розбирає

Олюська
02.08.2009, 20:34
Мені останнім часом все більше подобається для дівчинки Меланія. Якось почула, як мама кликала донечку "Мелася", і ТАК мені сподобалось:girl_in_love:

Galyna555
03.08.2009, 11:16
А як до речі вашу першу доцю звати, може пропустила десь в дописах а цікавість аж розбирає

Старша в нас Софійка:girl_spruce_up:.

tslezinska
03.08.2009, 15:59
Недавно,гуляючи,почула,як маленького хлопчика кликали Радомир.Ще декілька років тому,це би різало слух,а зараз ім'я як ім'я.
Ім"я як ім"я, але не тоді, коли це Радимир Романович:) Бо ж тоді язика зламати можна!

Ніколь
03.08.2009, 16:25
але теж вперся, бо перша мала має одне імя і молотша ніби теж має мати одне.
а це тут причому? першу назвали одним, другу двома, яка суттєва різниця в цьому?

Malva
06.08.2009, 01:57
Ніколи не думала, що мою доцю будуть звати Надійкою.
З дитинства мені подобалось імя Емілія, але чоловіку не сподобалось скорочене Міля.
Йому подобались Софія, Вікторія, та їх вже було досить багато... І так жодне моє запропоноване імя не подобалось йому, а мені - його. З горем пополам дійшли до більш-менш спільного.

Від Меланії теж просто балдію, але теж ніхто в родині не розділив мої вподобання(м'яко кажучи).:girl_mad:

Олюська
06.08.2009, 02:03
але теж ніхто в родині не розділив мої вподобання
А ми як придумали ім'я для Олесі, то нікому не казали, щоб не було протиріч. Головне, що між собою погодили, а то теж було тяжко дійти до чогось спільного. А вже як народилась доця, то Олеся і крапка

Грильяжка
06.08.2009, 10:12
Галино, то як назвали кнопу?

Ірена
06.08.2009, 11:08
А як ви ставитеся до того, як дівчаток називають чоловічими іменами: Євгенія, Валерія, Олександра?...
хто вже має діток з такими іменами, то якось на характер впливає?

La esposa
06.08.2009, 11:15
А як ви ставитеся до того, як дівчаток називають чоловічими іменами: Євгенія, Валерія, Олександра?...

Моя мама називається Ярослава, то вирішує всі чоловічі проблеми в сім"ї... :(

Ніколь
06.08.2009, 12:26
Я свою малу спочатку хотіла назвати Александра, але потім подумала що по укр. воно звучатиме як Олександра, мені так не сподобалось і якось воно грубо звучить. Тому в нас Юлія.
А свекруха в мене названа одним з чоловічих імен. Звучить дуже гарно..... але я не знаю чи то заслуга імені чи чого....вона як командир в спідниці.... всіма б командувала...за всіх би все вирішувала... вона бачить ціль і не бачить перешкод.

Usmishka
06.08.2009, 14:10
І мені здається, що навіть дівчатка від рочку, які мають імя похідне від чоловічого, є більше схожими на хлопчиків манерою гри, поведінкою, знаю до прикладу Андріана-донька двоюрідного брата, Владислава, Ярослава.

сніжна
06.08.2009, 14:13
А у мене свекруха Ярослава- дуже м яка жіночка. І чоловічими проблемами у сім ї вона не займається.

Orman
06.08.2009, 14:16
в мами, в сестри і в бабці всі - суто жіночі імена - а такі всі командирки :girl_devil:

Leila
Я теж не хотіла донечці імені що походить від чоловічого, щоб на собі все не тягнула. а то так по житті виходить багато прикладів знаю

карапуз
мені здається, що навіть дівчатка від рочку, які мають імя похідне від чоловічого, є більше схожими на хлопчиків манерою гри, поведінкою
У мене старша сестра - Руслана.Так вона до трьох років ходила з автоматом :girl_haha:.

БЕЛЛАДОННА
06.08.2009, 14:26
А в нас буде дві доці, чоловіку дуже подобається ім"я Анна-Марія, то для одної, але як тоді другу назвати? Треба щось підходяще, бо не буде ж одна Анна-Марія, а друга просто Даша чи Свєта. Може хтось щось підкаже?

algo
06.08.2009, 14:30
а другу можна Марія-Анна, а в житті Маряною кликати!

БЕЛЛАДОННА
06.08.2009, 14:40
а другу можна Марія-Анна, а в житті Маряною кликати!
Одна Анна-Марія, друга Марія-Анна... оригінально:girl_crazy: Чому вже не Анна-Марія-2?

OxankaF
06.08.2009, 14:43
А мені дуже подобається Магдалена

мамочка
06.08.2009, 14:55
Мені здається що буде співзвучно Анна-Марія і ... - Софія (Ольга, Яна, Єва, Марта головне щоб коротке імя було)

Дана
06.08.2009, 15:23
Домініка-Марія
Софія-Вікторія
Марта-Софія
Яна-Марія
Марта-Соломія
Єва-Вікторія
Віра-Надія
мені особисто подобається Марія-Магдалена

Vesnyanka
06.08.2009, 15:38
Одна Анна-Марія, друга Марія-Анна... оригінально Чому вже не Анна-Марія-2
Одну кликати Анною. а другу Марією. А друге імя буде ніби ланочкою між сестричками.

В нас в сімї я Анна, а сестра Марія. Мама як кликала обох, то завжди казали Анна-Марія. Виходило, ніби когось одного кличуть, і то не нас (ну бо ж в нас окремі імена)

Ну а мені то того імені імпонуює Марта-Соломія

Lady_Opium
06.08.2009, 15:56
Чому вже не Анна-Марія-2?
можна ще Анна-Марія повертається..

Ольга
06.08.2009, 16:25
Можна подумати про співзвучні імена - Христинка і Юстинка :)

Дана
06.08.2009, 16:30
можна ще Анна-Марія повертається..
Згадала анекдот
Родился у писателя ребенок и решил он придумать ему необычное имя
1 ребёнок -Начало
ну и далее он не отходил от темы
2. ребёнок -Продолжение
3. ребенок Середина
4. ребенок-Конец
5 ребёнок –Постскриптум

Єва
06.08.2009, 16:42
А я мрію про двійнят. Якщо це були б дві доці - то Єва і Тереза, якщо хлопчик і дівчинка - Єва і Макарій, два хлопчики - Макарій і Денис. А взагалі, мені все одно, хто в мене народиться - хлопчик, дівчинка, двійнята... Тільки б скоріше це сталось...

Ірена
06.08.2009, 17:00
А в нас буде дві доці, чоловіку дуже подобається ім"я Анна-Марія, то для одної, але як тоді другу назвати? Треба щось підходяще, бо не буде ж одна Анна-Марія, а друга просто Даша чи Свєта. Може хтось щось підкаже?
а чого не одну Анна, а другу - Марія?
здається гарно...

Galyna555
06.08.2009, 19:22
Галино, то як назвали кнопу?

Після всіх наших суперечок, чоловік ходив вчора в закс і сказав, що записав Юстинка:girl_in_love:.
Каже, "якщо тобі так сильно подобається таке ім"я, то нехай так буде". :girl_claping::girl_claping::girl_claping:

Liliyah Romanova
06.08.2009, 21:12
А мені дуже подобається Магдалена
Я також хочу так донечку назвати. Може, навіть Марія-Маґдалена. А кликатиму Мадзя. Якщо вона в мене буде...

Відьмочка
06.08.2009, 21:30
Ой, а мені просто до втрати свідомості подобається Остапчик! З дитинства мрію про синочка Остапка, маю надію що скоро моя мрія здійсниться.

Ірена
06.08.2009, 21:34
Я також хочу так донечку назвати. Може, навіть Марія-Маґдалена. А кликатиму Мадзя. Якщо вона в мене буде...
буде Лілю, буде:girl_smile:
тільки не клич Мадзя, бо то якось на польський манер...

OxankaF
06.08.2009, 21:37
А кликатиму Мадзя.
Я я б кликала тільки Магдалена. Ніяк б не скорочувала. І взагалі мені подобаються довгі імена

Ірена
06.08.2009, 22:31
Я я б кликала тільки Магдалена. Ніяк б не скорочувала. І взагалі мені подобаються довгі імена
дійсно, нащо таке гарне ім"я скорочувати?:girl_in_love:

Ой, а мені просто до втрати свідомості подобається Остапчик! З дитинства мрію про синочка Остапка, маю надію що скоро моя мрія здійсниться.
Остапи - гарні хлопчики, але трохи не від цього світу:girl_crazy:

Зануда
06.08.2009, 23:08
тільки не клич Мадзя, бо то якось на польський манер..
Ви мені наперед вибачте, і головне не нервуйтесь, але яка різниця на який манер? Якщо вже українська мама вирішить назвати дитину Магдалена (а ім"я далеко не українське), то яка вже може бути принципова різниця на який манер вона буде ніжно свою доню називати?

Liliyah Romanova
07.08.2009, 01:22
Дякую, Занудонько... :xaxa: Я щось в такому плані навіть не думала. Я подумала, що сама кликатиму так, або повним, а англійською то взагалі звучатиме як Меґґі. :xaxa: А мені отой польський варіянт вже давно подобається!!! Ну й оскільки в Романа в родині є Зоні, Дзюні, Бані, Данути, то вуха воно різати не повинно. :girl_smile:

карапуз
07.08.2009, 01:42
І я фанатка цього імені:girl_in_love:.А кликала б Маґда,Маґдуся...

Ірена
07.08.2009, 09:07
Ви мені наперед вибачте, і головне не нервуйтесь, але яка різниця на який манер? Якщо вже українська мама вирішить назвати дитину Магдалена (а ім"я далеко не українське), то яка вже може бути принципова різниця на який манер вона буде ніжно свою доню називати?
ви маєте рацію. для мами - дитинка хоч з яким хоч іменем - найгарніша і наймиліша. мого Остапа довго не сприймали, а в родині дівчинку Алінку прабабуся рік кликала "дитино":girl_smile:
але чомусь мені здалося, що до Лілиної родини так змінене ім"я не пасує:girl_flirt:, ось і все:girl_smile:
але то тільки моя думка і не більше:girl_spruce_up:

( згадала, а в мене як буде дівчинка Олександра то кликатиму майже російською - Сашка:girl_haha:

БЕЛЛАДОННА
07.08.2009, 09:35
а чого не одну Анна, а другу - Марія?
Чоловіку страшенно подобається як воно звучить разом, саме Анна-Марія, він аж піщить від восторга, то чого б не поступися йому, як вже так хочеться?
Дякую всім, хто відгукнувся :girl_curtsey: , будемо ще думати...

LILY
07.08.2009, 09:55
а от я ну ніяк неможу вибрати ім"я, думаю народжу побачу масіка і само підбереться!:girl_smile:

Lyudik
07.08.2009, 11:37
Я маю і Євгенію, і Олександру... колись вже писала, що завжди мріяла про доцю з одним з таких імен... а коли дізналась про двійню, то зразу ж було вирішено, що будуть ці обидва імені. Щодо чоловічих імен-характерів, то я особливого зв"язку не бачу, хоча можна говорити, що Олександра, на відміну від Євгенії, більш войовнича з твердим характером, але чи це від імені залежить?..

Дана
07.08.2009, 11:44
а от я ну ніяк неможу вибрати ім"я
А у мене імена заготовлені на ще як мінімум 4 дівчинки і два хлопчика:girl_in_dreams:

галичанка
07.08.2009, 11:58
А у мене імена заготовлені на ще як мінімум 4 дівчинки і два хлопчика
Які можна поцікавитись?
А Олександру можна кликати Олеся, Леся. Або і дати повне ім'я Олеся ;)

Ольга
07.08.2009, 12:06
Галичанко, а Вам які імена подобаються? :)

Дана
07.08.2009, 12:07
Які можна поцікавитись?
Запросто
Катруся
Єва
Марія-Магдалена
Поліна
А хлопчики
то або Ромчик або Міша(Михайлик) з хлопчачими іменами в мене все просто маю дуже добрі асоціації з цими іменами, навіть скоріше Мишко буде якщо бог синочка подарує.

Gala
07.08.2009, 12:15
А хлопчики
то або Ромчик або Міша(Михайлик)
В мене так тато і свекор називаються:girl_smile:

галичанка
07.08.2009, 12:40
Галичанко, а Вам які імена подобаються?
Я вибираю імена вже давно, ще як була дитиною, мріяла як назву своїх дітей...Тому варіантів купа, і в різні періоди це різні імена.
Зараз, вже довший час для дівчинки мені подобається Меланія...:girl_in_dreams:
Для хлопчика Олесь (якщо є таке ім'я з наголосом на "е", як поет Олександр Олесь).

Ірена
07.08.2009, 13:20
А Олександру можна кликати Олеся, Леся. Або і дати повне ім'я Олеся
та вже татові пообіцяли, що буде як його ім"я...:girl_crazy:
але як потім розрізняти?:girl_haha:

Lyudik
07.08.2009, 13:47
але як потім розрізняти?
В нас Саша-тато і Саша-доця:girl_in_dreams:. Так от спочатку, коли малим був десь рочок, то частенько траплялось так, що тільки підвищу голос на чоловіка: "Саша, .....", а мала одразу ж плакати починає... а тато: "От бачиш ти сваришся зі мною, а мала думає, що то ти до неї і плаче..." А тепер вони двоє так привчились, що як починаю щось в хаті виясняти і звертаюсь "Саша", то вони двоє разом сидять і спочатку взагалі не реагують, а потім переглядаються і один до одного "То мама до тебе!" А взагалі в нас так і розділяєм Саша-тато і -доця, відповідно. Але деколи, коли я вже взагалі закручена-змучена, то частенько можу до чоловіка звернутись: "Санюта-доця, зроби (візьми, принеси)..."

LILY
07.08.2009, 13:58
А хлопчики
то або Ромчик або Міша(Михайлик) з хлопчачими іменами в мене все просто маю дуже добрі асоціації з цими іменами, навіть скоріше Мишко буде якщо бог синочка подарує.
мені Ромчик дуже подобається але чоловік так називається, мені теж декілька імен подобається але виберу як побачу масіка:
Валерій (валєрчик)
Віталій (віталька)
Артур (артурчик)
Аким (акімка)
Олександр (сашко)
Ярославчик (ярчик)
Роман (ромашка, ромчик)
і Ерік

kristina
07.08.2009, 14:00
Я вже писала, мені для дівчинки дуже подобається Корнелія, маю знайому моїх років, дуже симпатична і приємна дівчина
Так що коли буду вагітна , то буду з чоловіком спорити за це і"мя, бо він шось поки проти, але я тут читаю, що мами все таки чоловіків на свою сторону переконали.

MUCHACHA
07.08.2009, 14:03
Я вже писала, мені для дівчинки дуже подобається Корнелія
І я від того імені в захваті:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

Ольга
07.08.2009, 14:13
ООО!! дякую дівчата, а то я думала що лише ми так ризикнули назвати дитину!!!
дуже подобається Корнелія,

katarzynka
07.08.2009, 14:55
Мені теж подобається Корнелія. В моєї доці вчителька так називається. Однак ім"я має бути співзвучне з по-батькові (хоча б + /-), бо наприклад Корнелія Петрівна чи Василівна??? ... Ну,цей момент треба обов"язково враховувати. І велике значення має навантаження, яке несе із собою ім"я - по простому - значення імені. Софії - переважно дуже мудрі, Микрлаї - милостиві, і т.д. ... принаймні я це перевірила на собі, чоловікові та наших дітях.:girl_smile::girl_flirt::girl_smile:

Vesnyanka
07.08.2009, 16:04
Однак ім"я має бути співзвучне з по-батькові (хоча б + /-), бо наприклад Корнелія Петрівна чи Василівна??? ...
Повністю згідна. Може бути дуже гарне імя, але з по-батькові чи прізвищем може погано звучати.

Liliyah Romanova
07.08.2009, 17:56
але чомусь мені здалося, що до Лілиної родини так змінене ім"я не пасує
Цілком пасує, бо мій Роман чи то на 1/8, чи то на 1/4 - польської крові. :xaxa:

А Сашка - то не майже російською, то цілком російською, бо цю форму придумав Петро І. Кликав перше сина Алєксашка, а потім вже й Сашка просто. Ну, така легенда.:)

Ірена
07.08.2009, 18:20
А Сашка - то не майже російською, то цілком російською, бо цю форму придумав Петро І. Кликав перше сина Алєксашка, а потім вже й Сашка просто. Ну, така легенда.

:xaxa::xaxa::xaxa: подумала про свою патріотично налаштовану бабусю...

Angel
08.08.2009, 03:19
і мені ім"я Корнелія дуже подобається:girl_in_love:вже давно хотіла Ользі написати,шо вона дуже гарно назвала свою доцю!

Aster
09.08.2009, 16:44
Мені дуже ім"я Єва подобається. І Меланія. Ще раніше подобалося ім"я Ангеліна. А от з хлопчачими іменами - проблема. Двох синочків назвала, а більше імен, щоб подобалися, не лишилося. :)

Milka
09.08.2009, 16:53
Подобалося дуже Евеліна (Еля навіть більше подобалося ніж повне), але чоловік був проти, тай по-батькові не дуже підходило, ну я й не дуже сперечалась. В мене нік з тим імям:girl_cray:, реєструвалась як була вагітна. Маю Анну, і дуже задоволена.

Lilusik
09.08.2009, 18:46
Це теж моя мрія мати донечку Евелінку. А хрестити двома іменами Анна-Евеліна . Elja, а як вашого чоловіка звати?

Рибка
09.08.2009, 19:07
Це теж моя мрія мати донечку Евелінку

Я теж хотіла доцю Евелінку. Мала ще другий варіант дівочого імені, бо сумнівалась, чи сподобається чоловікові. Ну йому і не сподобалось, сказав, що такого імені немає, що я собі видумала :(....
Але ж мрії і далі живуть :girl_crazy:.

kitty
12.08.2009, 12:13
Евелінка дуже гарне імя, відразу уявляється ніжна, розумна і слухняна дівчинка :girl_in_love:

odree
12.08.2009, 12:15
відразу уявляється ніжна, розумна і слухняна дівчинкаех, ще якби ж то ім"я впливало на слухняність :)
от Соломійка теж ніби миле, слухняне...але реалії троха інші :(

Usmishka
12.08.2009, 12:43
Я хотіла Віру, а чоловік ніяк не міг з тим змиритись-зійшлися на компромісі Іринка.

skarlet
12.08.2009, 13:47
Бачу, імена Юстина, Евеліна, Єва тепер популярні- мені теж дуже подобаються. А ще : Вероніка, Гафійка ( повне- Агафія).Знайома назвала дівчинку Злата - оригінально. Була б дівчинка, варіантів достатньо. А от з ім"ям синочка була проблема, ми з чоловіком три тижні сперечалися , народився на Тимофія - мені сподобалося, а от чоловік настоював на Іванові ( нехай вибачать усі Івани, але ім"я - ФЕ). Маємо Юрчика.

SOLODKA
12.08.2009, 16:53
І зовсім Іван-не ФЕ.:girl_mad::girl_mad::girl_mad:Це у Вас просто якісь не надто приємні асоціації пов"язані зцим іменем.
Івасик,Іванко,Іваночко,Іванонько,Івасунько-ну хіба негарно?:girl_in_dreams:
У мене син народився 6 липня-перед Іваном.З деяких причин:girl_cool:давати дитині ім"я Іван не виходило ніяк.Назвали Тарасом,а хрестили в церкві Іван-Тарас.Священик казав,що він більше Іван,ніж Тарас.Іноді мені здається,що,можливо ,потрібно було дати дитині одне ім"я Іван-і все.
А щодо критики імен0то Вам може не подобатись,а для когось воно найкраще,не будьте такими категоричними.

odree
12.08.2009, 17:05
дівоньки, а мені щось останнім часом дуже приглянулися імена для хлопчиків Теодор і Яким :)

Ольга
12.08.2009, 17:29
дівоньки, а мені щось останнім часом дуже приглянулися імена для хлопчиків Теодор і Яким
а ми вже 4 роки мріємо про Теодора або Якова :) І наразі маємо двох дівчаток...

Теодором хотіли назвати на честь бл. Теодора Ромжі.

Vesnyanka
12.08.2009, 17:32
ми вже 4 роки мріємо про Теодора або Якова
В мене дідусь був Яків. Імя також подобається. Але кликали Яша (це з центральної України). Якось не дуже в такому варіанті.

Кольорова
12.08.2009, 17:48
от Соломійка теж ніби миле, слухняне...але реалії троха інші
Моя Соломійка також не надто слухняна, але мені навіть подобаються діти з перчиком... Моя принцеса трохи вередуля, але я десь чула, що вередливих хлопців називають нюнями, а от вередливих дівчат - з родзинкою :))))))))
Пам'ятаю, як перетнулася з іменем Северин. Йшла по факультету і на дошці оголошень ні з того, ні з сього почала читати список студентів 1 курсу. Читаю - Северин Наливайко. Я обімліла. Досі я й не чула такого імені в реалі, крім, звісно, того відомого козака :)) Ну, думаю, колись буде у мене син, назву його так. Так і сталося. Моєму Северинові пасує його ім'ячко. Завжди ду-у-уже наполегливо настоює на своєму, ніяк його не перепреш, не задуриш, не залякаєш і терпеливий дуже :))
А ще був прикол: прийшли якось до педіатра на огляд, а медсестра і каже: "Коли чую "Северин", то зразу мені так холодно стає!"
В задумі я вийшла з кабінету :))) Думаю, чого це їй холодно? Потім дійшло: певно, медсестра думає, що це ім'я від "сєвєр" походить :))))))))))) А воно зовсім не від "сєвера" похідне. І означає "герой", надлюдина"!

lydmila
14.08.2009, 15:07
А може другу лялю назвати Белла-Донна ...гарно буде Анна-Марія та Белла-Донна?

Рибка
14.08.2009, 15:12
На попередніх сторінках вже писали про подвійні імена, які пасують одне до одного.
Мені щось Анна-Марія вкупі з Белла-Донна не дуже...
А чому не Анна і Марія?

kati
14.08.2009, 15:15
А може другу лялю назвати Белла-Донна ...гарно буде Анна-Марія та Белла-Донна?

а хіба беладонна то не рослина?
Моя подруга народила двох дівчаток-одна Карінка, друга Віолка

Megan
14.08.2009, 15:23
Моя подруга народила двох дівчаток-одна Карінка, друга Віолка

Зі мною на курсі вчилися трійнята: Люба, Люда і Ліда. Нам аж голови іноді крутились і язики заплітались від тих Л:8:
Белла-Донна мені якось не дуже. Я би не давала обом подвійне, а дала б кожній по імені. Анна і Марія гарно:girl_claping:.
З моїм Остапчиком в садочку двійнятка Іринка і Христинка.
Так що це питання швидше смаку.
Ну але ви батьки і вам обирати.

Яруська
14.08.2009, 15:23
а хіба беладонна то не рослина

Ще й отруйна:girl_crazy:

Хоча в Італіїї це "гарна жінка".
Щось я чесно кажучи не сприймаю таких імен як, Діана, Артур і т.д. це ж треба щоб до прізвища і по-батькові пасувало.Одні знайомі назвали сина Аскольд...так то ж капець Аскольд Михайлович:girl_crazy:

Megan
14.08.2009, 15:25
то ж капець Аскольд Михайлович

Угу, маю знайомих Сандра Олегівна..

kati
14.08.2009, 15:26
ну але ж в італіі це не ім"я! А вираз!!!
А такого імені я взагалі не чула

Vesnyanka
14.08.2009, 15:26
Як на мене, основне, щоб в одному стилі (так щоб не одна Марічка, а друга Клеопатра чи щось таке).

SOLODKA
14.08.2009, 15:30
Якщо у нас тепер є Тюльпан,Сервер,Матіола,Кармеліта,Сабіна,Сабріна,Ма донна,Ангел............:girl_mad::girl_mad::girl_m ad:
То тут:girl_haha::girl_haha: люди вже не хочуть просто Ганнусю чи Марусю.:girl_in_dreams::girl_in_dreams:

Vesnyanka
14.08.2009, 15:31
Угу, маю знайомих Сандра Олегівна
В мене чоловік Олег. З хлопчиком простіше - обидва дідусі Володимири. Та й більше якось імен пасує. А от дівчинка... Щось і то не так, і то не так. Те, що подобається, не пасує з по-батькові; те, що пасує, не подобається.

lydmila
14.08.2009, 15:33
йойой ....я хотіла зробити цитату на допис форумчанки "БЕЛАДОННА" , а вийшло так наче це я від себе розповідаю Прикро....ще нерозібралась з сайтом

Яруська
14.08.2009, 15:34
Якщо у нас тепер є Тюльпан,Сервер,Матіола,Кармеліта,Сабіна,Сабріна,Ма донна,Ангел.

Сервер Блютузович
Беладонна Кактусівна:crazy:

Vesnyanka
14.08.2009, 15:35
Якщо у нас тепер є Тюльпан,Сервер,Матіола,Кармеліта,Сабіна,Сабріна,Ма донна,Ангел............
А як потім буде тому Тюльпану чи Ангелу в школі чи просто між однолітками, батьки не дуже думають.

Liona
14.08.2009, 16:17
це ж треба щоб до прізвища і по-батькові пасувало
гадаю, вживання імені та по-батькові скоро відімре в нашій країні, як пережиток совку. Ніде в Європі не вживають по-батькові, так що думаю, ще 5-10 років - і ми до того дійдем, і, даючи імена своїм дітям, перестанемо орієнтуватися на ім"я батька :)

Megan
14.08.2009, 16:20
, даючи імена своїм дітям, перестанемо орієнтуватися на ім"я батька

А ще прізвище є. І не у всіх воно милозвучне.

Vesnyanka
14.08.2009, 16:22
А ще прізвище є. І не у всіх воно милозвучне
Та навіть доволі милозвучне Іванова з Сандрою чи Мадленою я собі тяжко уявляю.

Liona
14.08.2009, 16:32
А ще прізвище є. І не у всіх воно милозвучне.
Із прізвищем - повністю погоджуся. АЛЕ. Маю знайому із прізвищем Тараканова. Так от доцю назвала Лоліта. І ось це поєднання Лоліта Тараканова видається мені дуже пікантним :)"Княже" прізвище пасуєе до імені ІМХО :)))

Megan
14.08.2009, 16:39
Княже" прізвище пасуєе до імені ІМХО

Ви просто мене не зрозуміли. Саме і те я мала на увазі, щоб ім"я до прізвища пасувало.

Ольга
14.08.2009, 16:41
Мені здається по-батькові вживають лише в навчальних закладах і на держслужбі, чи не так? І теж сподіваюся, що цього позбудуються наші діти :)

Liona
14.08.2009, 16:58
Ви просто мене не зрозуміли. Саме і те я мала на увазі, щоб ім"я до прізвища пасувало.
зрозуміла )) протсо на прикладі показала, що не все так однозначно - ім"я Лоліта ніби незвичне, правда? А прізвище Тараканова - ну зовсім простяцьке, нє? Але якщо взяти до уваги історію прізвища, то стає зрозумілим, що не таке вже воно просте )) Якось так ))

lydmila
14.08.2009, 17:09
Мені здається по-батькові вживають лише в навчальних закладах і на держслужбі, чи не так? І теж сподіваюся, що цього позбудуються наші діти
Це Вам здається :) ...тепер це не модно , в держ.службі "модно" вживати "пані Такато" :)
По-батькові ,якщо так можна сказати, вказується в свідоцтві "Про шлюб". Нехотілося щоб там писало "Елеонора дочка Івана" :)

Кольорова
16.08.2009, 22:42
Чула про такий анекдотичний випадок: поїхала у Київ кобіта з іменем Мрія (!) Іванівна. Так от: її там "переклали" - Мечта Івановна :))))))))))))))))

Pinacolada
17.08.2009, 00:38
щоб ім"я до прізвища пасувало
Ми також так пробуєм підбирати, але спочатку настроїлись на хлопчика і придумали Алексей, Алёша, Лёша, Олексій (Павлович), мені подобалось як на російській так і на украінський, розглядали Никита, Даниил, але як подумаю на українській Микита чи Данило...брр... А тепер сказали що дівчинка вот і розгубились, але одне маєм на приміті, непогано звучить і так же на сайті одному дивилась що підходить по батькові - Алла Павловна. Поки що на тому зупинились, нічого більше в голову не лізе, хочеться якогось з одної сторони не збитого ім"я, а з другої щоб до призвіща та по-батькові підходило...

Liona
17.08.2009, 09:25
хочеться якогось з одної сторони не збитого ім"я, а з другої щоб до призвіща та по-батькові підходило...
назвіть доцю Наталкою чи Оленкою - не прогадаєте! тепер це рідкісні іменя ;)

Gala
17.08.2009, 10:01
Або Галинкою-ще різкісніше:girl_curtsey:

SOLODKA
17.08.2009, 15:51
У моєї коліжанки мама - Анна Павлівна:girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey: .
Марія Павлівна
Софія
Надія
Ангеліна
Світлана
Лідія
Вероніка
Мар"яна
Уляна....
Комусь можна багато порадити, а от собі завжди проблематично.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Megan
17.08.2009, 15:55
Так і я. Вчора казала чоловікові, що якби в нас зараз народився ще один хлопчик, то я навіть уявлення немаю яке ім"я мені подобається. На дівчинку варіанти є. Але це правда, що комусь легше радити, ніж самому обирати.

kristina
17.08.2009, 15:59
ну але ж в італіі це не ім"я! А вираз!!!
А такого імені я взагалі не чула

Каті, був мультік про госпажу Бела Донну і про поросятка Фунтіка вроді:girl_haha:

algo
17.08.2009, 16:01
чоловікову похресницю назвали Кароліна.а прихрещенні дали ще одне ім"я - Марія!

Liliyah Romanova
17.08.2009, 21:06
Нещодавно розмовляли про імена. Із чоловічих мені вже давно в голові сидить Гордій, але Роман на таке навряд чи погодиться. :xaxa:

Oliusia
27.08.2009, 19:43
Сьогодні,розмовляючи з колєгою по роботі,взнала,що його родичі назвали сина Ангелом.Здається,це навіть в новинах показували.
Як на мене "лёгкий переборчик",хоча "на вкус и цвет....".

Gala
27.08.2009, 20:09
Чула недавно кликали дівчинку Кая,повністю було Каїна.(може хтось захоче назвати так)

Liliyah Romanova
27.08.2009, 20:19
Чула недавно кликали дівчинку Кая,повністю було Каїна.(може хтось захоче назвати так)
Мабуть, таки Ґердою краще... ))))

Tanyunya
27.08.2009, 20:31
:girl_smile:розглядали Никита, Даниил, але як подумаю на українській Микита чи Данило...брр.

Неодноразово чула ім"я Нікіта, українською мовою. Перепиталась навіть одного разу, сказали, шо і свідоцтві про народження записано саме так: НІКІТА (наголос на перше І). А вже варіацій на тему Данила безмежна кількість: і той же Даниїл, і Даніель, Даніла.... може й ще щось. А недавно в новинах бачила сюжет про імена, йшлось про те, що зараз в більшості дітей називають або старовинними іменами, або "імпортними". І на доказ того в межах одного майданчика розпитували про імена діток. Найоригінальнішою виявилась дівчинка на ім"я.... Маша! решта імен були не з простих....:girl_smile:

Анекдот згадала. Пригодить до РАГСу чоловік, і каже, що його не влаштовує як його звати, півижиття промучився, але все ж таки хоче змінити ім"я. Його й питають:
- А як же вас звати?
- Іван Гівно
- А як хочете називатись?
-.... Віталіком:girl_flirt::girl_flirt::girl_flirt:

Любочка
01.09.2009, 18:24
А як вам ім"я ЕМІЛІЯ? Так звали маму Василія Великого- святого і характеристики цього імені хороші і племінниця моя вже 3 рочки має і так її звати- і дитинка чудова...

Tanyunya
01.09.2009, 18:33
А як вам ім"я ЕМІЛІЯ?
Дуже красиво! Мені тільки не подобається скорочене - Міля.

А я проходила повз національний музей, там експозиція до 170-річчя Корнила Устияновича. Як вам ім"я КОРНИЛО?:-))))))

Angel
01.09.2009, 22:38
а можна скорочено Емма,дуже гарно! після вчора бачила знайому,вона малу свою назвала ФІЛОМЕНА,я була в легкому шоці,а вам як????

Gaichka
01.09.2009, 22:54
ФІЛОМЕНА,я була в легкому шоці,а вам як????

як на мене то ФІЛОМЕНА підходить на назву якось лікарства а не на ім"я дитині.

algo
01.09.2009, 23:03
ФІЛОМЕНА
То Філя ласкаво???

Angel
02.09.2009, 00:14
ага,ласкаво:girl_haha:як песик

Яруська
02.09.2009, 00:14
А мені дуже подобається ще ім"я Анеля..От якщо я ще звар"юю і народжу доцю, то назву або Анеля або Юстина.От:girl_spruce_up:

Котя
02.09.2009, 17:59
А мені для хлопчика дуже подобається Юліан, якщо буде ,ще один хлопчик, то так і назву, а якщо дівчинка,то ще не оприділилась,знаю точно,що буде або Мілена,або Кароліна,або Евеліна.

Tanyunya
03.09.2009, 00:44
Тільки що в Лілі у підписі вгледіла гарне ім"я - ГОРПИНА!

irina
28.09.2009, 13:48
А я завжди знала, що як в мене буде донечка, то буде Євою. Зараз дуже подобаються жіночі Юстинка та Меланія, хоча як я ставала тільки на облік, і дату пологів мені лікар нарахувала на 13 січня, і каже: буде у Вас Меланія, то я була збентежена цим їм'ям і зовсім до нього не готова. На УЗІ нас повідомили, що буде хлопчик, і щось ніяк з чоловіком не можемо дійти до спільного. Мені подобається Матвій, Тимофій, а йому ніяк. На разі зійшлися на Євген або Марко, але щось мені не дуже... Чоловік називається Борис, дуже мені це ім'я почало подобатися останнім часом, і зовсім не розповсюджене, може для когось сподобається ще. І як назвати нашого мацьопу :girl_in_dreams:??

Ольга
28.09.2009, 22:45
ЧОловікову похресницю назвали Кароліна.а прихрещенні дали ще одне ім"я - Марія
Algo, a випадково не 26 липня хрестили? Ми хрестили після хрестин Кароліни-Марії :)

algo
28.09.2009, 22:57
випадково не 26 липня хрестили
Та ні,вона тільки 4 серпня народилась,крім того хрестини не у Львові були!

zara
29.09.2009, 00:36
І як назвати нашого мацьопу ??
Назвіть Віктором. Буде на згадку про відходящу епоху..))

Ніколь
29.09.2009, 01:33
Буде на згадку про відходящу епоху..))
ага, була епоха Віленів ( В.І.Ленін),
знала я бабулю Сталіну (Й.В.Сталін)
певно то анекдот був про Даздраперму (Да здравствует первое мая)
тепер буде епоха Вікторів ))))
хоча в нас теж Юлія, теж ніби актуально :girl_cool:....але ми назвали бо подобалось і пасувало малій :girl_spruce_up:

Gala
29.09.2009, 11:09
Чоловік називається Борис,
В мене асоціюється це ім"я з моїми сусідами...Колись писала про них в темі "сусіди-біда"Але тут не про це.В них династія Борисів.Дідо Борис,син і внука недавно так назвали.

nadjusja
29.09.2009, 23:06
А я хочу свою доцю Мартусею назвати. Чоловік теж колись так хотів, але нещодавно його "заклинило":girl_haha: на імені Аліса. Десь в неті вичитав, що дівчатка з таким імене дуже схожі на батька. А синочка нашого звали - Владислав.

Morada
29.09.2009, 23:27
Коли в мене народиться дівчинка, то обовязково назву її Вероніка...обожнюю це імя!....а хлопчика незнаю...Артур напевно!...

Natalia
29.09.2009, 23:44
У мене племінниця Аліса. Така гарненька дівчинка! спочатку нам було смішно з цього ім"я - як Аліса з страни чудес :girl_haha: А тепе:girl_haha:р ми так звикли і нам так подобається це ім"я, що чоловік каже так назвати нашу лялю. А я кажу, що як моя мама буде мати двох внучок Алісок! :girl_smile:

галичанка
30.09.2009, 17:32
і дату пологів мені лікар нарахувала на 13 січня.... І як назвати нашого мацьопу
Василько? :girl_smile:

irina
02.10.2009, 15:37
Та ні, Василько аж ніяк мені не подобається, завжди на думку спадає фраза, що це не ім'я, а діагноз :girl_crazy: (не в образу усім Василям).

Ірушка
02.10.2009, 17:43
Та ні, Василько аж ніяк мені не подобається, завжди на думку спадає фраза, що це не ім'я, а діагноз (не в образу усім Василям).

Так само говорять про такі імена як Валера і Альоша.
На мою думку так можуть говорити тільки підлітки, дорослі люди ніколи такого не скажуть.

Пупсик
02.10.2009, 19:40
Хоче чоловік назвати майбутню доцю Софійкою. Як вам таке поєднання Лозинська Софія Андріївна :)

Кольорова
02.10.2009, 21:59
Згадала такий прикол, пов'язаний із іменами.. Коли народився наш козак, назвали ми його Северином. Вийшли гуляти з Соломійкою і Северином на наш майданчик. А сусідка питає: як назвали малого? Кажу- Северин. А вона - ну й імена у вас незвичні.. А сама вона називається Альбіною, дочки - Регіна і Вероніка. У нас, значить, імена непрості? :)))))))) Кому що...До речі, потім тривалий час вона малого кликала Сільвестриком!!! Ржунімагу :) Я вже навіть не виправляла.

Мія
02.10.2009, 22:22
Згадала такий прикол, пов'язаний із іменами.. Коли народився наш козак, назвали ми його Северином. Вийшли гуляти з Соломійкою і Северином на наш майданчик. А сусідка питає: як назвали малого? Кажу- Северин. А вона - ну й імена у вас незвичні.. А сама вона називається Альбіною, дочки - Регіна і Вероніка. У нас, значить, імена непрості? ))))))) Кому що...До речі, потім тривалий час вона малого кликала Сільвестриком!!! Ржунімагу Я вже навіть не виправляла.
Мені дуже до вподоби ім"я Северин. А як дітки кличуть його? Як ви скорочуєте ? Чи повним ім"ям завжди?

Ніколь
02.10.2009, 22:26
Лозинська Софія Андріївна
дуже навіть непогано :girl_claping:

Кольорова
02.10.2009, 22:28
А як дітки кличуть його? Як ви скорочуєте ? Чи повним ім"ям завжди?

Кличемо його повним іменем, Северуськом, Северинком, Северинчиком, хресна пробувала називати Северком, але мене не заперло, бо Оверка нагадує :), я деколи кажу Северино - на італійську манеру :))) Чоловік пробував його в прикол назвати Сєня, то я йому виписала на горіхи. Тут і скорочення не придумаєш, бо Сєва, наприклад, то Всеволод...Подивимося, як в школі кликатимуть. Бо я он Роксоляна, а кликали мене в школі хлопці - Руля (а то ж від Руслани) :)

Грильяжка
02.10.2009, 22:55
Бо я он Роксоляна,
Я тепер придумала для тебе новий манер Роксоланія-буду так тебе кликати, так якось цікаво звучить і шеф зацінить. Він в нас Мирославчик, а скорочено МУ

Мія
02.10.2009, 22:58
Я коли думала (на узд так сказали) що в мене буде хлопчик, то хотіла так назвати. Проте чоловік переконав що кликатимуть Сєва, а то вже зовсім не Северин..Чомусь не можу знайти альтернативного скорочення щоб і гарно і українсткою...
та врешті решт родилася дівчинка.. то проблема зникла на час..

Валентина Соболь
02.10.2009, 23:00
Моя донька народилася на Анастасії(11 листопада).Моя бабця називалася Анастасія і страшенно не любила своє ім*я,називала себе Надя.Свекруха також називалася Анастасія і також не любила свого імені,просила дитину так не називати.Ми назвали Богданою(на честь лікарки,якій завдякує життям).Дуже мені подобається це ім*я,називаємо її Богданкою.А з лікаркою підтримуємо зв*язок дотепер і внуків моїх також вона приймала.

Кольорова
02.10.2009, 23:32
Я коли думала (на узд так сказали) що в мене буде хлопчик, то хотіла так назвати.
Не відмовляйтеся від свого бажання і такого гарного імені! Зрештою, будь-яке інше ім'я можуть несподівано перекрутити (як у мене), а можуть і не перекрутити :) У знайомих знайомих є дівчинка на ім'я Северина :), хоча я цей варіант не лайк ;)

Мія
03.10.2009, 00:30
Не відмовляйтеся від свого бажання і такого гарного імені! Зрештою, будь-яке інше ім'я можуть несподівано перекрутити (як у мене), а можуть і не перекрутити У знайомих знайомих є дівчинка на ім'я Северина , хоча я цей варіант не лайк
Та я не відмовляюсь.. але самі розумієте в дитини є батько і матір, то й вони обоє мусять це питання вирішити.. наперекір не піду.. Та й Бог хлопчика ще не послав:) А може послав а я ще не знаю:)

Марта2
03.10.2009, 10:23
Та й Бог хлопчика ще не послав А може послав а я ще не знаю
А як це розуміти???:girl_claping::girl_smile:

Яруська
03.10.2009, 10:27
Моя донька народилася на Анастасії(11 листопада)

Є таке діло. Мій Марко народився 14 листопада, то всі дівчатка які були в роддомі теж стали Настями:girl_cool:

Dobra
03.10.2009, 10:58
А у нас в садіку є дівчинка на ім"я Килина. Перший раз зустрічаю.
А моя мала коли мала 3,5 роки сказала, коли у мене буде сестричка, я назву її Водочка (ми алкоголь не вживаємо і називаємо його горілочка). Звідки таке взялось?