КПК

Показати повну версію : Вибираємо ім'я для дитинки

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

Liliyah Romanova
25.01.2010, 18:39
А в нас, мабуть, буде Марчик, бо на Ірка мій Роман категорично не погоджується. :xaxa:

Уляночка
25.01.2010, 18:54
А в нас, мабуть, буде Марчик, бо на Ірка мій Роман категорично не погоджується.
ціхо, ціхо...що за плагіат:ninja::ninja::ninja:

Liliyah Romanova
25.01.2010, 18:55
ціхо, ціхо...що за плагіат
Роман не читає ДП, так що плагіят неможливий. :xaxa:

Олюська
25.01.2010, 21:36
І мені Марко подобається:) Чоловік теж погодився, якщо щось:girl_haha:
А взагалі дуже хотіла хлопчика Дем'янка, а тут недавно в кумів народився хлопчик і назвали Дем'янко, так що відпадає...
А з дівчачих ніякі не подобаються:girl_sad: Запало мені було якось до душі Ксеня (наша Олеся нею мала бути, але татусь не погодився), а тепер відпало, бо маю кілька знайомих Ксень з не дуже файною репутацією:)
Тю, згадала, подумую над Даринкою або Дарусею;)

puma
26.01.2010, 15:57
А мені з дівчачих імен подобаються:Яринка,Олеся,Улянка,Роксолана.А з хлопчачих навіть не знаю.

Уляночка
26.01.2010, 16:09
Улянка
дуже файне ім"я:girl_in_love::girl_haha:

Liliyah Romanova
26.01.2010, 16:14
Учора Роман розказав батькам за Іренея. :suicide: Казали, скільки можна оригінальних імен, пора щось людське. :girl_crazy: І ще казали, що нема чого над хлопчачими іменами думати, бо Даринка буде (імхо, то якийсь брак фантазії тоді). Ги... наступного разу Роман їм про Магдалинку розкаже. :girl_crazy: Ціле щастя, що це ім*я йому подобається. Ото мороки з тим усім. :8:

Natalia
26.01.2010, 16:15
А в нас, мабуть, буде Марчик, бо на Ірка мій Роман категорично не погоджується
Ми на хлопчика теж розглядали або Марк, або Данило.
Але буде Юстинка!!! :girl_in_love:

Уляночка
26.01.2010, 16:19
Марк
не Марк, а Марко....тут саме це і"мя малося на увазі......

---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

думати, бо Даринка буде
оригінали..великі...Дарко і Дарка:girl_cool:

Svitlana83
26.01.2010, 16:32
а чоловікові родичі назвали доньку Тіною, так навіть похрестили. Для мене особисто це скорочення від Крістіни.

Liliyah Romanova
26.01.2010, 16:32
оригінали..великі...Дарко і Дарка
Та то на нас чужі черевики приміряють. У брата Романового Ярко і Яринка. :xaxa:

kitka
26.01.2010, 16:45
Мій Ромко як сказав своїм батькам, що донечка наша буде Дануся, то бисьте мали чути:girl_haha:. Свекор згадав про якусь Данку з їхнього села, яка мала нефайну репутацію і т.д. Довго вони звикали. А свекруха мені ще й тепер знає казати: "Не кажи на неї Дануся, бо вона Даніеллочка":girl_in_dreams:. Нє, но буду постійно на повне довге ім'я кликати:girl_mad:? Циркусанти...

Liliyah Romanova
26.01.2010, 16:45
Не зіпхайте на близнючість, але Марко в нас не буде. Я знайшла значення імені й різко передумала. Роман також. :xaxa:
Буде в нас Лука або ЛукАш. Той ніяких войовників не означає. :girl_tender:

irushka
26.01.2010, 17:02
Мені дуже подобається ім`я Матвій, а чоловікові щось не дуже. Як вам?

Уляночка
26.01.2010, 17:05
е зіпхайте на близнючість, але Марко в нас не буде. Я знайшла значення імені й різко передумала. Роман тако
ага..Любомир..той, що любить мир..і де той мир у ньому...так що значення і носій - це 2 різні історії:girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha :

Liliyah Romanova
26.01.2010, 17:13
Мені дуже подобається ім`я Матвій, а чоловікові щось не дуже. Як вам?
Мені також подобається! Означає "дарунок Божий".
Але вже має Дарко приятеля Матвійка, тому не хочу дублювати. :)
То ми імена всіх євангелистів перебрали в першу чергу, бо в календарі на вересень я хіба Грицька знайшла, що більш-менш сподобався. :girl_haha:
ага..Любомир..той, що любить мир..і де той мир у ньому...так що значення і носій - це 2 різні історії:girl_haha :
Мені зі слов*янських імен лишe Мирослав подобалося. І форма Мірко. :)
так що значення і носій - це 2 різні історії
Він мир любить, а не носить у собі. ;) :girl_haha:

Лука означає світлоносець, або просто світло.
А Марко:
English meaning of the boy´s name Mark:
* of Mars, the god of war variation of Marcus
Hebrew meaning of the boy´s name Mark:
* polite, shining
Latin meaning of the boy´s name Mark:
* warlike
Жидівське значення файне, але хто знає. :xaxa:

kitka
26.01.2010, 17:17
І форма Мірко.
Ага, і мені теж:girl_claping:. Словаки так кажуть. А от Мирослава ніяк не сприймаю:girl_sad:.

А як тобі Мілко:girl_crazy:? В нас поширене МІлан.

Уляночка
26.01.2010, 17:17
от я кажу, той, щоб мав той мир би любити, то товчеться, як Марко по пеклі, а Марко, навпаки, буде любити мирі і спокій...мамині сподівання

Liliyah Romanova
26.01.2010, 17:20
В нас поширене МІлан.
Ми футболом не хворіємо. :girl_haha:

Зануда
26.01.2010, 17:20
не Марк, а Марко
А різниця в чому? От у нас, якщо буде хдопчик, то чоловік каже, що буде Марек. :) Він же Марко, він же Марк, він же Маркус. Це ім"я в нас в "загашнику"ще від першої вагітності - коли підбирали на всі випадки.

Єва
26.01.2010, 17:30
А ми з чоловіком вже за дівчачі імена пересварилися десять раз.... Я так хтіла Єву, а він мені затявся, шо "не буде називати дитини жидівським іменем", а хто йому таке внушив - не уявляю. Зате про Настю мені постійно торочить. Нарешті знайшли компроміс - Даринка або Вероніка. Єдине, що мені не подобається, коли дівчинку кличуть Даркою, а нагадувати кожному, шо це не Дарія, а Дарина - то не на моє терпіння, тому скоріше всього буде Вероніка, принаймні вже місяць так називається животик.

Liliyah Romanova
26.01.2010, 17:41
нагадувати кожному, шо це не Дарія, а Дарина
Дарина - имени Дарья.
(знайшла, що Дарія похідне від чоловічого імені Дарій. Втішна новина для мене. :xaxa:)
Я різниці не бачу. Зрештою, можете кликати Дарцею, тоді Даркою ніхто не зватиме, або Дарою. То ж від вас залежить на початках, а від дитини вже згодом.

Он мого брата сотні разів на Сашка пробували перейменувати, але він не відгукувався й казав, що він Олесь.

Зануда
26.01.2010, 17:46
Я знайшла значення імені й різко передумала.
То залежить де читати. Ось цей опис Марків мені сподобався. :)

Marek jest to imię pochodzenia łacińskiego, od imienia boga wojny Marsa. Oznacza: wielki wojownik, należący do Marsa.
Charakterystyka imienia Marek jest osobą skrytą, lojalną, spokojną, pracowitą. W każdej sytuacji potrafi się odnaleźć, z każdej opresji wyjść cało. Lubi wolność myśli oraz swobodę działania. Nie toleruje, gdy ktoś próbuje narzucać mu swoją wolę. Jest obiektywny, ma wielką pewność siebie, nie ulega wpływom. Czasami odgrywa nieśmiałego, ale są to jedynie pozory. Jest w stanie wiele zrozumieć, obserwuje innych uważnie i mądrze. Swoje uczucia czy miłość wyraża w sposób zrównoważony.

---------- Додано в 17:46 ---------- Попередній допис був написаний в 17:42 ----------

шо "не буде називати дитини жидівським іменем",
А ви його ще більше розчаруйте: Іван, Марія, Анна etc. також жидівські імена. ;)

Irusya
26.01.2010, 17:54
Відколи знаємо, що в животику дівчинка - відтоді він у нас Софійкою називається, ми з чоловіком ніколи в житті б не подумали, що так назвемо, але доці не можемо заперечити - вона його так ніжно щодня обіймає, цьомає і не може дочекатися зустрічі з сестричкою...

Liliyah Romanova
26.01.2010, 17:56
То залежить де читати. Ось цей опис Марків мені сподобався.
Я описи характерів не читаю, я в них вірю так само, як у гороскопи. Такий собі збірний образ.
Он у мене Дарко однозначно войовничий. І оте "р" (ім*я + прізвище дають 3 штуки "р", а по-батькові ще й четверте :8:) точно грає не останню ролю. :xaxa:

відтоді він у нас Софійкою називається
А я давно виношувала ім*я Софія-Марія. Софія мама мами з одного боку, Марія - мама мами з другого... Але віддала те ім*я дитинці, котру втратила. Тому другій шукала інше... Вибачте за сумні нотки.

Irusya
26.01.2010, 18:07
Ми думали над ім"ям Ганнуся (так звали мою бабцю і народжена була в травні), але Софією чоловік також тішиться, бо таке ім"я в його бабці

kvVItKA
26.01.2010, 18:07
моя мама вже ніби змирилась з Домініком:) каже мені недавно:"от в новинах чула той Домінік,той Домінік і всі відомі люди":) ггг бо відразу і слухати не хотіла, тато те саме
племінниця постійно питає як там Домік?
а ми животик то Домінік то Нікуся називаємо, а іноді хлопчик, бо все ж є ще два варіанти Роман і Левко.

Януся
26.01.2010, 18:15
А ми не знаємо хто у нас буде. Малюк ховався:girl_spruce_up: Декілька раз пробувала з чоловіком поговорити, а він затявся, що буде ім"я вибирати, коли знатиме чи для донечки чи для сина.
Ляля коли ввечері товчеться дуже сильно заради жарту пробували спитати хто ти, то затихає і ні мур-мур:girl_sad:

Зануда
26.01.2010, 18:20
я в них вірю так само, як у гороскопи

І оте "р" (ім*я + прізвище дають 3 штуки "р", а по-батькові ще й четверте ) точно грає не останню ролю.
:girl_haha: А підрахунок літер "р" то альтернатива "іменним гороскопам" ;)? :girl_crazy:
Я особисто тими описами, характеристиками імен не дуже переймаюсь. Але визначитись з іменем, попри все, доволі важко. Для дівчинки у нас варіантів немає. Для хлопчика тільки один варіант і той ще не 100%. Фантазії ніякої. :)

Іспанка
26.01.2010, 18:25
Лілю,а як тобі ім"я Левко?Гарно звучить :Дарко й Левко:)

Liliyah Romanova
26.01.2010, 18:26
А підрахунок літер "р" то альтернатива?
Ну, теорія розвитку мови каже, що людська мова дуже схожа на те середовище, в якому люди живуть. І так і виникали різні мови, під упливом природи, її частих явищ на території проживання. Відповідно й ім*я може впливати, бо ти систематично повторюєш певний набір звуків.
Крім того, навіть одна буква може мати значення, на прикладі Аврама бачимо. Так що в тому плані логіка є. :shy:

Лілю,а як тобі ім"я Левко
Та в нас така проблема невеличка: треба двомовно думати.
От думаю, чи хочу я дитину Лукеса. :girl_crazy: А в садочку саме так і будуть називати. Он Роман ще Якова пропонує, а мені версія Джейкоб дика.

Іспанка
26.01.2010, 18:38
От думаю, чи хочу я дитину Лукеса. А в садочку саме так і будуть називати. Он Роман ще Якова пропонує, а мені версія Джейкоб дика
О,Лукас (Lucas).Звучить непогано..йду пориюся в гуууглі,значення пошукаю:)
Порилася:)Іспанська гууугля дає файний опис для Лукаса :"Осяйний,той, що сяє".А ще День ангела 18 жовтня(якраз буде десь недалечко від ДН).І гарно звучить іншими мовами francés: Luc; ingles: Luke; italiano: Luca

Liliyah Romanova
26.01.2010, 18:41
О,Лукас (Lucas).Звучить непогано..йду пориюся в гуууглі,значення пошукаю
Означає "світлий, білий". Я вже все знайшла (http://www.yeahbaby.com/baby-name.php?name=Lucas). Похідне від Люціус. :)

English meaning of the boy´s name Lucas:
* variation of Luke, light, illumination
Hebrew meaning of the boy´s name Lucas:
* luminous, white
Irish meaning of the boy´s name Lucas:
* variation of Lucius
Latin meaning of the boy´s name Lucas:
* light

Natalia
26.01.2010, 19:08
не Марк, а Марко....тут саме це і"мя малося на увазі......
Я написала скорочений варіант від Марко, який мені подобається.

---------- Додано в 20:08 ---------- Попередній допис був написаний в 20:01 ----------

Не зіпхайте на близнючість, але Марко в нас не буде. Я знайшла значення імені й різко передумала. Роман також.
А ви читали значення імені Роман? Тут хтось на форумі писав. Почитайте - свого чоловіка там, мабуть, не знайдете... бо я свого не знайшла. Так що то все відносно...
Мені теж в описі Юстинки все підходило, тільки от про неуспішність в школі... А потім посиділи, порадились... що то вже більше гени впливатимуть, а не ім"я. ІМХО...

Liliyah Romanova
26.01.2010, 19:11
А ви читали значення імені Роман? Тут хтось на форумі писав. Почитайте - свого чоловіка в там, мабуть, не знайдете... бо я свого не знайшла. Так що то все відносно...
Ну тому я в описи імен не вірю. Читаю значення й дивлюся на склад літер. Отака вар*ятка. :xaxa:
А Роман - то римлянин або римський. Чоловіка там не знайду, бо мій - Сладкопівець. :girl_in_love:

Зануда
26.01.2010, 19:35
Я написала скорочений варіант від Марко, який мені подобається.
Марк, насправді не скорочена форма від Марко, а його іншомовний варіант. Одне і те ж ім"я, словом. Не переймайтесь.

Nata
26.01.2010, 19:56
Я хочу Павлуся :( Вже вдруге, а чоловік вперся рогом, бо не хоче Петра і Павла (виростуть, як іменини ділитимуть :() Ну і що тут? Одного мені Петрик назвав, другого буде Дмитрик називати :) Випадає нам на Володимира, але я не хочу ніяк Володі.
Ну а якщо буде дівчинка... буде Дзвінуся і нікому не дам перечити :):):) (хіба би може на Стефанії зійшлися)

---------- Додано в 19:56 ---------- Попередній допис був написаний в 19:52 ----------

Марко в нас не буде. Я знайшла значення імені й різко передумала
Мені дуже ім"я подобається, але все в голові отой Марко проклятий крутиться. Здавалося б дурниці, а дитину так не назву.

Provizor
26.01.2010, 20:36
А я чекаю на хлопчика, а з іменами сутужно, чоловік все бракує... Мені Данило подобається і Максим, а йому якісь армянські, Тимур і ще щось на зразок. Як чекали на дівчинку, то називали в роддомі з подачі бабусі і найближчих іменин, вийшла Анна-Марія. З дівчачих імен дуже подобається Євангеліна, Магдалина.

галичанка
26.01.2010, 20:37
А Роман каже, що англомовні язика зламають...
А ви хіба в Україну не збираєтесь вертатись :girl_sad:
Цікава ідея імені, я чула тільки про єпископа з таким іменем, а таких людей не зустрічала... Де ви знали Іринеїв в Україні чи діаспорі?

Liliyah Romanova
26.01.2010, 20:55
А ви хіба в Україну не збираєтесь вертатись
Збираємось, але перспективи роботи в Романа обмежені. Де покличуть, там і будемо. То болюче питання наразі.

Де ви знали Іринеїв в Україні чи діаспорі?
У діяспорі. В Україні таких не зустрічала. :)

карапуз
26.01.2010, 21:03
Мені теж в описі Юстинки все підходило, тільки от про неуспішність в школі...
Можливо, я вас трішки заспокою. Моя Юстя ,наразі,добре вчиться.І все вона любить: і математику,і читання,і письмо.Коли чоловік ,одного дня ,жартома запитав:"Юстинка, може ти не підеш сьогодні у школу ? " , то на це , Юстя ,здивовано запитала :"А чому ? ".Вона подумала,що її за щось наказують :girl_smile:.

tslezinska
26.01.2010, 21:05
Лілю,а як тобі ім"я Левко?
От думаю, чи хочу я дитину Лукеса.
О,Лукас (Lucas)
Шось я геть заплуталась...Лукас-це ж варіант імені Лука. То до чого тут Левко? Чи Левко-то і є Лука (український:))?

Liliyah Romanova
26.01.2010, 21:12
Шось я геть заплуталась...Лукас-це ж варіант імені Лука. То до чого тут Левко? Чи Левко-то і є Лука (український)?
Там усе із контексту у вас повириване. Я писала про Луку, Лукаша. То Іспанка оффтопом Левка вписала. ;)

Natalia
26.01.2010, 21:35
Можливо, я вас трішки заспокою. Моя Юстя ,наразі,добре вчиться.І все вона любить: і математику,і читання,і письмо.
Дякую. Я так і вирішила, що не варто звертати на це увагу. :girl_smile:

Уляночка
27.01.2010, 08:46
Я так і вирішила, що не варто звертати на це увагу
звичайно...я, наприклад, значенню імені абсолютно не приділяю уваги..головне, що воно "запало в душу" і було НАЙ-НАЙ для бейбіка

Lilusik
27.01.2010, 09:15
А мене щось ніяка робота не чіпається. Лажу по нету і хлопчачі імена перебираю.
А як вам Устим?

Уляночка
27.01.2010, 09:19
А як вам Устим?
я знаю 1 маленького Устимчика..файне і миле дитя.....він цілу вагітність спочатку був Соломійкою, після 21 тижня - Святославчиком, а коли народився став Устимчиком...

Єва
27.01.2010, 09:45
Лілю, а чому Ви тільки чоловічі імена перебираєте, а може в животику маленька дівчинка живе? :) Здається, колись писали, що подобається Магдалена, а які ще варіанти до душі?

Уляночка
27.01.2010, 09:48
ооооооо...пригадала одну розмову з Юрком стосовно імені для синочка.....каже:"Дивись, молодшенький має в травні народитись, так...то давай його Юрою назвемо, бо 6 числа ЮРІЯ" ...скромний в мене муж однако:girl_haha:

Олька
27.01.2010, 13:09
Уляся, в мене свекор Юрій Юрієвич, його старший син (Артьома старший брат) також Юрій Юрієвич, і дуже їм добре живеться, обоє успішні, багаті.... Я колись сміялась, кажу до Артьома - як то ше тебе Юрком не назвали?:)))))

Зануда
27.01.2010, 14:10
Юрій Юрієвич
Як на мене, то брак фантазії. :) Знаю одну родину, яку заполонили Марії Петрівни. Не думаю, що то цікаво. :girl_crazy:

Liliyah Romanova
27.01.2010, 14:38
А як вам Устим?
Гарно, але не для мене. Мені багато імен подобаються, але дитину не всіма би називала.
звичайно...я, наприклад, значенню імені абсолютно не приділяю уваги..головне, що воно "запало в душу" і було НАЙ-НАЙ для бейбіка
А я ще й слухаю внутрішні відчуття. От на Іренея відчула внутрішнє тепло. Другого такого ще не знайшла, аби таке саме відчуття було. Іренея точно вимагатиму як друге. А зрештою, може, буде дівчинка і я даремно мордуюся. :xaxa:
Здається, колись писали, що подобається Магдалена, а які ще варіанти до душі?
Буде Магдалинка, якщо буде. Інших варіянтів не розглядаємо навіть. :shy:

Nata
27.01.2010, 15:35
брак фантазії.
Угу :) У нас в школі компанія була, один хлопчина називався Іван Іванович (4 в поколінні), ми жартували, що за Івана заміж не підемо, бо син Іваном називатиметься :)
Але з іншого боку - традиція у них така, що ж тут поробиш.

bioland7
27.01.2010, 17:46
А в нас в Шевченківському районі живе напевно один у Львові хлопчик, називається Оскар!:)

Provizor
27.01.2010, 17:54
А я знаю хлопця Платона, теж з Шевченківського району.

дашулька
27.01.2010, 17:56
А ми ще не зустрічали жодної Поліни...невже так рідко хто називає?

kvVItKA
27.01.2010, 17:58
в моєї однокласниці Даніель-Кристіан :)
сестра (в Керчі зараз) тільки Платона і хоче

Макарена
27.01.2010, 17:58
А в нас в Шевченківському районі живе напевно один у Львові хлопчик, називається Оскар!
Не один, в моєї коліжанки теж Оскар! Правда, вона з Рудно і чоловік в неї німець:girl_spruce_up:
А в однокласниці Антоніо-Домінік (тато в нього Віктор...по-батькові якось чудно звучить, як на мене...А в нас все ж таки ім"я і по батькові часто використовується)

дашулька
27.01.2010, 17:59
в моєї однокласниці Даніель-Кристіан
я,перепрошую,а тата,як звати?

kvVItKA
27.01.2010, 18:03
Ніку (він румин) (то скорочено від якогось не памятаю від якого, в нього теж два імені)

bioland7
27.01.2010, 18:04
А ми ще не зустрічали жодної Поліни...невже так рідко хто називає?
Чому кількох знаю у Львові, правда старші поза 20 р:)

Котя
27.01.2010, 18:11
в моєї однокласниці Даніель-Кристіан

Мені і чоловіку ім"я Даніель теж дуже подобається:girl_in_love:

Liliyah Romanova
27.01.2010, 18:18
Мені і чоловіку ім"я Даніель теж дуже подобається
Всього лише іншомовна версія імені Данило.

Dana K
27.01.2010, 18:20
Це точно.
В мене є знайома, вони так синочка назвали, бо татко -- поляк :)

lerucha
27.01.2010, 19:12
А мені дуже подобається чоловіче ім'я Єгор, якось піднесено звучить:girl_smile:
а для дівчинки я б вибрала ім'я Аделя

Dana K
27.01.2010, 19:59
Чула, що бувають випадки, коли священики вважають обране батьками ім'я невідповідним і хрестять таким, яке вважають правильним. Цікаво, наскільки то правда.

Бабуся моя розповідала, що священники тАк давали імена у випадку, коли дитина народжувалась (чи була зачата) не у шлюбі. І,здебільшого, то були зооовсім не милозвучні імена

дашулька
27.01.2010, 20:17
В свідоцтві про народження ми доню записали як Поліну,а хрестили-Аполінарією.

Ніколь
27.01.2010, 20:32
священники тАк давали імена у випадку, коли дитина народжувалась (чи була зачата) не у шлюбі. І,здебільшого, то були зооовсім не милозвучні імена
Але ж діти не винні що були зачаті не в шлюбі...для чого діткам погане імья давати ??? :confused:

Liliyah Romanova
27.01.2010, 20:51
Бабуся моя розповідала, що священники тАк давали імена у випадку, коли дитина народжувалась (чи була зачата) не у шлюбі. І,здебільшого, то були зооовсім не милозвучні імена
Чому? Христинка цілком милозвучне.
Але ж діти не винні що були зачаті не в шлюбі...для чого діткам погане імья давати ???
Та то така риса негативна деяких "праведників", люблять судити інших.

Person
27.01.2010, 22:54
Бабуся моя розповідала, що священники тАк давали імена
І мені подібне розповідала бабуся. Тільки в її місцевості давали те імя, яке було у святого про якого згадували в цей день - це вже як повезе...

Але ж діти не винні що були зачаті не в шлюбі...для чого діткам погане імья давати ???
На мою думку навряд чи священник придумував якесь нове слово і називав ним дитинку. Напевно, що десь в церковному календарі такі імена згадувалися, а для українців вони немилозвучні. Все одно дитинка мала свого святого покровителя.

Котя
28.01.2010, 12:04
Мені і чоловіку ім"я Даніель теж дуже подобається

Всього лише іншомовна версія імені Данило.

Можливо, так і є. Але значення ці імена мають різні , і в паспорті так само пишуться по різному. Це щось на зразок Ксенія і Оксана. Одне пішло від іншого але за значенням різні.

Єва
28.01.2010, 13:03
А в нас в Шевченківському районі живе напевно один у Львові хлопчик, називається Оскар!
Мені чоловік розповідав, що чув як мама кликала малого Оскар, а він подумав, що вона собачку вигулює і так песик називається :). Не знаю, так дитину я б не назвала, якесь не дуже людське імя....

Даніелла
28.01.2010, 13:09
В мене є подруга Олена Оскарівна.Також якось довго привикали.

kitka
28.01.2010, 14:02
якесь не дуже людське імя....
Ну,... Ви зрозумійте, воно для Вас дике, бо майже не трапляється у вашій місцевості:confused:. А в нас, наприклад, так як Ви реагуєте на Оскара, так би зреагували на імена Гліб, Ярема, Марко, Северин і т.д. До того ж взяти наприклад ім'я Річард:girl_smile:, часто в Мукачеві зустрічається. У Львові би вам то різало вухо, але в угорськомовній сім'ї "Річіке" (наголос у всіх іменах як і в усіх словах угорських - на перший склад) дуже милозвучним вважається. На маленького Даніеля кажуть Доніко, Андрій-Ондрашко, Тиберій - Тібіке, Василь - Лоціко, Юра- Дюріко.... Так що, я вас розумію, що для вас багато імен є занадто екзотичними, але це тому, що у вас здебільшого живуть більш-менш "чисті" українці. У вас нема такої мішанини з національностями. Мій батько має трьох братів і всі четверо вони мають в паспортах по-батькові записано по різному:girl_crazy:, в залежності від того, яка була влада на Закарпатті.

Розповім вам одну хохму. Це було, як один наш друг, теж мукачівець, угорець вступив до Львівської Політехніки. Звати його Жолт (звичайне угорське ім'я, таке саме поширене як у Львові Петро). А батька його звати Імре. Ну і прізвище теж там відповідне. І от вивісили списки сформованих груп. Підходять їх читати батько з сином, якщо не помиляюся, з Волині. Батько читає-читає і тут так фраза: "О! Ігорку, та ти з негром будеш вчитися!":girl_haha:.

Уляночка
28.01.2010, 14:39
часто в Мукачеві зустрічається. У Львові би вам то різало вухо, але в угорськомовній сім'ї "Річіке" (наголос у всіх іменах як і в усіх словах угорських - на перший склад) дуже милозвучним вважається. На маленького Даніеля кажуть Доніко, Андрій-Ондрашко, Тиберій - Тібіке, Василь - Лоціко, Юра- Дюріко.... Так що, я вас розумію, що для вас багато імен є занадто екзотичними,
до нинька пам"ятаю...Мукачево, провулок Тімірязєва....."Габіко, ходить їсти гамбовці!!!!!!"

Фіяна
28.01.2010, 14:47
часто в Мукачеві зустрічається

мені часто приходилось в Мукачево у відряження їздити, імена людей, котрих зустрічала по роботі, реально дивували, - Отилло, Бея (Беатріса), Мерседеса, Джорджіка (Георгіна), Іштван, Міке і Лоціко взагалі на кожному кроці... Усі вони круглими від здивування та абсолютного нерозуміння очима реагували на ім'я моєї донечки Юстинки - "Фосе таке ім'я" - казали, "Але наші май луччі" :)....

kitka
28.01.2010, 15:10
:D:D:D:D:D:D:D
Ой, клас, давно я так не сміялася!

То моя одногрупниця колишня зі Сколівського району, коли до мене в гості приїздила, то завжди казала, що таке враженя ніби потрапила за кордон, бо всі "непонашому" говорять:girl_haha:.

Ольга
28.01.2010, 15:30
ще є там Ромени, Альбіни, а форма від імені Саша - Шоні...

Liliyah Romanova
28.01.2010, 15:55
Можливо, так і є. Але значення ці імена мають різні , і в паспорті так само пишуться по різному. Це щось на зразок Ксенія і Оксана. Одне пішло від іншого але за значенням різні.
І які значення? Вони ж похідні від Даниїл.
Це так, якби сказати, що значення Михайла, Мішеля та Майкла різні. :confused:
Не знаю, так дитину я б не назвала, якесь не дуже людське імя....
Це залежить з якого боку на це дивитися, чи не так? Чи ви хочете сказати, що поза українською культурою вже не люди?
В Україні би дитину Ісусом не назвали, а в Іспанців ціла купа Хесусів. Не можна так про імена висловлюватися, при тому виключно в західно-українських рамках.

Borodinka
28.01.2010, 18:47
Чоловікова бабуся розповідала, що у них на Полтавщині у селі священик сам давав ім"я дитині, то як батьки хотіли "гарне", то мусили йому гуску чи курку віднести, бо інакше мали ТАКЕ ім"я, що всі односельці до старості б знали, що батьки пожилилися дати священику!

Tutuka
28.01.2010, 21:45
мама кликала малого Оскар
Якщо один з тих Оскарів - 7-річний блондин, то я його також знаю :)

belik
28.01.2010, 22:15
мені от недавно приснилось, шо в мене дівчинка і я її назвала Емілія. На узд ше не видно хто :girl_spruce_up:. Чоловіку не подобається :girl_sad:

Angel
28.01.2010, 23:01
я її назвала Емілія.
якшо в мене буде друга дівчинка,то буде так називатись,але ніяких скорочень,типу Міля....Емма-може бути

belik
29.01.2010, 09:54
ніяких скорочень,типу Міля....Емма-може бути

я такої ж думки, Емма набагато гарніше звучить, навідміну від Міля :girl_smile:

Єва
29.01.2010, 10:02
Не можна так про імена висловлюватися, при тому виключно в західно-українських рамках.
Ну, я мала на увазі саме Львів і середовище, яке буде оточувати мою дитину в найвразливіший в психологічному плані період дитинства. Прикро б було, якби її задразнили однолітки через незвичне і смішне саме для нашої місцевості імя. Памятаю, колись подруга говорила, що назве свою дитину, як випаде в церковному календарі. Народила на Акакія і потім фантазувала, як то би скорочено його люди кликали, якби вона виконала свою колишню обіцянку.

Liliyah Romanova
29.01.2010, 15:39
Прикро б було, якби її задразнили однолітки через незвичне і смішне саме для нашої місцевості імя.
Діти дражнять завжди. Як не за ім*я, то за прізвище (у мене прізвисько саме від прізвища було, і в більшості так). І тут багато залежить від того, як батьки свою дитину виховують, чи зуміє вона бути вищою за це чи ні.

Як на мене, я би зовсім не хотіла називати дитину з огляду на міщанську обмеженість людей, які будуть потім собі головами махати та прицмокувати, обговорюючи ім*я моєї дитини. Най вони тягнуться до вищого, ніж кожна мама має сходити до їхнього примітивного рівня, бо дитина постраждає. І взагалі я не вірю, що люди таким справді керуються. Називають як хочуть, залежно від року, бо популярність імен іде спіралькою. Коли я в школі вчилася, то Ліль було аж 3 на цілу школу.

Щодо Акакія, то в одному церковному дні завжди багато імен. Я тут теж щодо цього жартувала, бо близько до того імені була роджена. На прикладі з Акакієм покажу:
Мч. Акакия сотника (303). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Давида Гареджийского (VI-VII).
Прпп. Иоанна Зедазнийского и учеников его: Авива, еп. Некресского, Антония Марткопского, Давида Гареджийского, Зенона Икалтского, Фаддея Степанцминдского, Исе, еп. Цилканского, Иосифа, еп. Алавердского, Исидора Самтавийского, Михаила Улумбийского, Пирра Бретского, Стефана Хирского, Шио Мгвимского (VI) Прп. Нила Сорского (1508). Обретение мощей Нила Мироточивого, Афонского (1815).

kati
29.01.2010, 15:43
Емма набагато гарніше звучить, навідміну від Міля
то хіба в юності...а на старість всерівно буде баба міля:))))

Lilusik
29.01.2010, 16:51
а на старість всерівно буде баба міля)))
Ну, не знаю...... Все відносно... А може буде бабуся Емма ???

mazyr
30.01.2010, 01:37
Мені дуже подобаються такі імена : для дівчинки - Квітослава (навіть в старості Бабуся Квітка), а для хлопчика - Устим.

olekolia
30.01.2010, 12:21
А мені подобається Вероніка,а ще краще Ніка,але мабуть в церк.календарі нема.:(

Натуля
30.01.2010, 13:27
ще краще Ніка,але мабуть в церк.календарі нема
Знайомі назвали донечку Ніколь, а церкві хрестили Ніка. Так що значить є таке церковне ім"я Ніка.

Lilusik
30.01.2010, 14:34
А мені подобається Вероніка,а ще краще Ніка,але мабуть в церк.календарі нема.
Є Вероніка і Домініка. скорочено в обох варіантах Ніка.

gillian
30.01.2010, 14:53
З чоловічих імен мені подобаються Микита, Осип, Лука.
З жіночих - Ксенія, Катерина, Олександра.

Як народяться колись близнюки, то будуть називатися на одну букву. Буду думати)))) Часу ще є багато.

Мій син називається Марко :)

Єва
01.02.2010, 10:02
А мені подобається Вероніка,а ще краще Ніка,але мабуть в церк.календарі нема.
17 жовтня є. Просто в календарі друкують не всі імена.

галичанка
01.02.2010, 17:04
А мені хотілося, аби були Дарко та Ірко. Ото пожалілася і йду далі марудити по нету...
А як вам такий варіант - Ілько? :girl_smile:

Liliyah Romanova
01.02.2010, 17:10
А як вам такий варіант - Ілько?
Подумую над Левком та Ільком. )))

Ірена
01.02.2010, 17:44
Подумую над Левком та Ільком. )))
Лев - гарне ім"я)
нещодаво мене засмутив один лікар, як почув як звати нашу малу... каже:ліпше кличте Олеся, бо з таким трактуванням імені притягуватиме чоловічу енергію і матиме проблеми...

kvVItKA
01.02.2010, 18:55
ото я писала про Левка, в мене два прадіди були Леонтіями, називали їх Левками, чоловіку подобається Левко і Лев, тато каже, що Лев то по-жидівськи...чому не аргументує. І всетаки покищо в нас Домінік:) (Роман-Домінік)

Lilusik
02.02.2010, 07:51
Згадала ще одне, як то кажуть, жидівське ім'я, яке мені дуже подобається - Давид.
А які варіанти та скорочення у Домініка? Нік?

Люлюся
02.02.2010, 08:44
Згадала ще одне, як то кажуть, жидівське ім'я, яке мені дуже подобається - Давид.

я завжди казала що синочок у мене буде Давид,правда чоловік зовсім проти:(
а дівчинка -Анічка, як бабусю мою.
правда то поки лише мрії:)

kvVItKA
02.02.2010, 10:20
так:) племінниця зараз називає Домік:) і ми там з чоловіком животик називали, коли не знали чи там Ніка чи Нік:)

kati
02.02.2010, 10:54
в моєї подруги Домінік. Ніяких скорочень. Ну хіба що лагідно Домінічек, Домініцю

kitka
04.02.2010, 10:09
До речі я позавчора краєм вуха слухала передачу на Першому національному про імена. Запам'яталася одна назва категорії імен: охоронно-відлякувальні:girl_crazy:.

ПС А я вже до Лількиного Іренея привикла:girl_curtsey:. Бо як вперше прочитала в дописі, то, м'яко кажучи, розгубилася:girl_in_dreams:. А тепер вже нічого так, навіть подобається. Та й Іреней Романович гарно досить звучить...

Уляночка
06.02.2010, 21:15
щось не думала я,що так довго можу імя обирати..от не впевнена я, що саме те імя, яке підтримують ногами і руками мої коліжанки, є близьким мені....але кращих варіантів поки не знайшла...і чого б це.....

Liliyah Romanova
06.02.2010, 21:23
У мене те саме. Не переживай, ще є час. Слухай себе і дитинку!

Lilusik
06.02.2010, 23:23
щось не думала я,що так довго можу імя обирати..от не впевнена я, що саме те імя, яке підтримують ногами і руками мої коліжанки, є близьким мені....але кращих варіантів поки не знайшла...і чого б це.....
А я перестала вже думати-придумувати. Побачимо малюка і вирішимо, яке ім'я йому підходить, а може він сам собі його обере

Olalama
06.02.2010, 23:46
Дуже подобаються старі імена. Хотіла сина назвати Гордй, проте домашні "забракували". Зупинились на імені Захар.

kati
06.02.2010, 23:58
не думала я,що так довго можу імя обирати..от не впевнена я, що саме те імя, яке підтримують ногами і руками мої коліжанки, є близьким мені.
так, а я щось пропустила який в тебе варіант:girl_in_dreams:

Лідочка
07.02.2010, 00:19
Лілю, я от в церковному календарі натрапила на імя Іриней, а ще є Іринарх - але то вже певно не з тої опери?

amurka
07.02.2010, 00:29
я тоже пів вагітності думала над іменем для донечки,бабуся кожного дня приходила з роботи і казала нове імя і одного разу сказала Роксолана,спочатку не дуже подобалось,але потім всю вагітність за мною ходило.Мала народилась то вже й сумнівів не було шо то буде Лянка.І головне що з чоловіком не спорили про їмя,а то мої знайомі більше сварились....

Liliyah Romanova
07.02.2010, 04:16
Лілю, я от в церковному календарі натрапила на імя Іриней, а ще є Іринарх - але то вже певно не з тої опери?
Та я хіба Іринея на друге ім'я впрошу, чоловік дуже проти. Так що я поки лишилася й думаю, а може якраз дівчинка і ніц думати не треба буде. :shy:
Іринарх то не те. :)

Маруся-мама
07.02.2010, 06:16
А Роман каже, що англомовні язика зламають...

І твій Роман має рацію. Чоловік дуже хотів малу Орися назвати але я була проти бо англомовні її б Аріша кликали а то зовсім не те що я хочу. Вони он і Юліану перекручують на Джуліану, а мала не здається - відбивається, то вони вже привикли.

Dobra
07.02.2010, 10:49
А у нас з іменем така ситуація - поки ми якісь імена вибираємо, старшенька доця Ліля (4 роки) називає малу Таїсією, причому десь з 4 місяця вагітності. Вся родина в шоці,бо трохи незвичне ім"я, а мала вперлась, і ми вже ніби звикли. І рука не піднімається переіменувати, що робити?

Уляночка
07.02.2010, 10:56
називає малу Таїсією
оо...по-моєму, і в НАЇ аналогічна ситуація..теж Таїсію чекають..

Dobra
07.02.2010, 11:08
в НАЇ аналогічна ситуація..теж Таїсію чекають..
Я в шоці з нинішніх дітей. Ім"я таке непросте, а вцепилось і все.
Хоча як я тільки завагітніла, мала всім розказувала, що в неї буде сестричка, і вона назве її або Вася, або Водочка.

amurka
07.02.2010, 11:11
А у нас з іменем така ситуація - поки ми якісь імена вибираємо, старшенька доця Ліля (4 роки) називає малу Таїсією, причому десь з 4 місяця вагітності. Вся родина в шоці,бо трохи незвичне ім"я, а мала вперлась, і ми вже ніби звикли. І рука не піднімається переіменувати, що робити?
назвати дитинку Таїсією....гарне імя,і мені здається доця непросто так вибрала це імя!!

Dobra
07.02.2010, 11:18
гарне імя,і мені здається доця непросто так вибрала це імя!!
Це імя поки що для дитинки везуче, бо вагітність була складна, постійна загроза викидню. А тут і доносились, і стрімкі легкі пологи були - буквально вискочила з мене. Тільки хіба що родичі нас "пресують", бо імя не українське, і в кожного своя думка, як назвати. Так щоб старшу назвати Лілією, прийшлось добре поскандалити.
Ну, думаю, прорвемось.

amurka
07.02.2010, 11:24
і в нас були скандали,бо ми з чоловіком хотіли назвати Анна-Роксолана(вона народилась на Анни),але чоловіка батьки були проти Роксолани...вони почали казати що Роксолана- Анастасія Лісовська(ну ви зрозуміли про що я),типу повія.....хоча імя Рок..їй придумали,кароче були проти!але ми всеодно зробили по своєму,сказали шо у них була можливість називати своїх дітей як хочуть,то і ми маєм право називати своїх як захочемо....

Dobra
07.02.2010, 11:41
то і ми маєм право називати своїх як захочемо....
Однозначно.
В нас родичів багато, всім вгодити і так не вийде. А нас вони поназивали далеко не українськими іменами. Вирішили на внуках виправити свої помилки.
Роксолана- Анастасія Лісовська(ну ви зрозуміли про що я),типу повія.....
Ну це ж не означає, що всі вони повії. Дивне узагальнення.
В принципі мама (а не бабця чи дідо) має по своїй природі найкраще налаштований канал інтуїції, і якщо вона відчуває, що імя дитинці підходить, то найбільш ймовірно, що так воно і є.

kvVItKA
07.02.2010, 11:44
сказали шо у них була можливість називати своїх дітей як хочуть,то і ми маєм право називати своїх як захочемо....
100 %
можна прислухатись до поради рідних, але скандалити (з батьками,родичами) з цього приводу якось дивно, а от ситуація коли вже є дитинка і вона якесь імя обрала для братика-сестрички більш делікатна:) в мене племінниця тільки Домініка братика чекає:)хоч ми з чоловіком вибрали це імя, але хто його ще знає...часу ще є

amurka
07.02.2010, 11:44
Ну це ж не означає, що всі вони повії. Дивне узагальнення.
таке узагальнення в чоловікового батька....

В принципі мама (а не бабця чи дідо) має по своїй природі найкраще налаштований канал інтуїції, і якщо вона відчуває, що імя дитинці підходить, то найбільш ймовірно, що так воно і є.
в же на 5 місяці вагітності,ходила всім говорила Роксолана Романівна-на Ви і шопотом....:girl_crazy::girl_cool:

sofcja
07.02.2010, 11:45
в моєї сестри старшенька всю вагітність і з народження називала братика Данило...
але ж батьки пручались тому імені! вирішилось все за 5 хв до церковного хрещення. сестра передумала і все! не хотіла Данилка!
то ж сестричка його менше не любитиме як буде Владом)))

так що не сильно піддавайтесь вмовлянням доці на Таю. краще почитайте характеристику імені і тоді вирішіть чи підійде воно вашій мацьопочці!
хоча Тая - дуже гарне, вишукане ім'я!:girl_in_love:

amurka
07.02.2010, 11:48
можна також і 2 імя дати...якщо вже дуже хочеться інше імя...або 2 подобаються...

олюся_зі_львова
07.02.2010, 11:53

100% Я як носила старшу, то варіантів було багато, а на серце прийшло декілька імен- Зоряна, Діана і Юліана. Від Зоряни мене відмовили (хоча мені все одно це ім"я дуже подобається), Діаночок щось забагато зустрічалось і я зупинилась на Юліані. А чоловік дуже хотів Олічку, але потім здався. :girl_claping: А зараз не уявляю, як би інакше її називала, Лянуська і все. А на рахунок імені для молодшої, ім"я Іринка само прийшло, навіть не згадала всі варіанти, які були для старшої... А коли вона народилась, то я як глянула на неї- Іринка і все! І зараз думаю, що пасує їй це ім"я. А як Бог дасть колись хлопчика, то буде або Олежик або Олексій (нам з чоловіком обом подобаються ці імена).

Borodinka
07.02.2010, 12:50
В нас нарешті жодних баталій з приводу імені - всі раді, всім подобається. Хоч Яринка часами каже дати другим іменем Квіточка, а Катруся - Солька (при чому саме у такому варіанті, жодних повних чи пестливих). А як тяжко нам далася Яринка у плані називання!!! а потім ще при виборі хресних! Думаю, з першим дитям це важко, а далі вже всі робляться лояльнішими :)

Уляночка
07.02.2010, 12:55
нас нарешті жодних баталій з приводу імені - всі раді, всім подобається.
а хлопчика не передбачається ніяк????

Borodinka
07.02.2010, 13:00
а хлопчика не передбачається ніяк????
Та теоретично цілком можливо, але ми щось вже зневірилися, що наш татко таке вміє ;)

Ная
07.02.2010, 13:17
Тільки хіба що родичі нас "пресують", бо імя не українське, і в кожного своя думка, як назвати. Так щоб старшу назвати Лілією, прийшлось добре поскандалити.
Ооой,мої родичі,як я зрозуміла теж не в захваті,але ніхто їх не питає,бо ітак всім не вгодиш,а нам з чоловіком подобається,Софійці теж:girl_smile:. Ім"я давньогрецьке як і більшість поширених в нас імен.Іменини Таісії 4 квітня,23 травня,21 жовтня. Квітневі дуже нам якраз підходять,ше й на Паску припадають:girl_smile:

Dobra
07.02.2010, 14:10
нам з чоловіком подобається,Софійці теж
А це ви самі обрали, чи Софійка?

А ім"я дійсно гарне, рідкісне, і якесь благородне, як на мене. Хоча реакція в людей неоднозначна - воно трохи незвичне. Ми ще сьогодні радимось, а завтра біжимо документи оформляти.

Ная
07.02.2010, 14:20
А це ви самі обрали, чи Софійка?
Самі,Софійка ше маленька шоб розуміти шо таке ім"я,вона би називала так як називаються її коліжанки:girl_smile:(найліпша називається Альбіна,мої родичі би того точно не витримали:girl_crazy:). Раніше я на те ім"я навіть уваги не звертала,перебирали з чоловіком можливі варіанти і воно запало в душу
Легкое, хорошее и надежное имя. Энергетика имени не простая. В ней отмечается достаточная подвижность, эмоциональность, но самое главное - есть некая скрытая пружинка, какая-то чисто кошачья хитрость, позволяющая Тасе быть одновременно домашней и ласковой, и вместе с тем - всегда готовой выпустить когти. Имя редкое, но всегда было и остается заметным.

Софійка сестричку в животику називає або Тая,або Ісія:girl_smile:

Dobra
07.02.2010, 14:39
Софійка сестричку в животику називає або Тая,або Ісія
Ой, а наша Тася - на шо всі нервуються.
Але мені здається, що Тая - саме оптимальне, Тася буде суто домашнє (я так собі думаю).

Gaichka
07.02.2010, 18:37
Мене назвала старша сестра. Каже мама, що під пологовим було чути "де моя Орися?!". Батьки перечити не стали, тільки тато трохи носом крутив , казав-Орестою моя донька не буде. Мама сестру і тата разом відправила реєструвати мене, щоб хитрий тато не назвав по іншому:girl_haha: задоволені були всі, бо записали просто Орися

Ная
07.02.2010, 20:16
щоб хитрий тато не назвав по іншому
Моя мама хотіла мене назвати Леся або Зоряна,татові було все одно,але реєструвати пішла татова сестра,бо мама не мала змоги і нікого не питаючись записала мене Надія,бо,як потім,казала,таких імен в їх родині ше не було. Зато Надь штук вісім:girl_crazy: Так шо контроль в цій справі не лишній.

amurka
08.02.2010, 00:51
реєструвати пішла татова сестра,бо мама не мала змоги і нікого не питаючись записала мене Надія
я б тій сестричці розказала....:girl_devil:

Liliyah Romanova
08.02.2010, 05:20
А тут і доносились, і стрімкі легкі пологи були - буквально вискочила з мене. Тільки хіба що родичі нас "пресують", бо імя не українське, і в кожного своя думка, як назвати.
Я думаю, що думка донечки важливіша, а решта най собі воюють. Тут знаю кілька сімей, котрі мають донечок Таїс, то кличуть, або Таїса, або ніжно - Теся або Тася.

Arctica
08.02.2010, 09:20
реєструвати пішла татова сестра,бо мама не мала змоги і нікого не питаючись записала мене Надія
А мою куму ходив реєструвати тато. Вдома вирішили як назвуть донечку і от прийшов він, дали йому заповнити анкету- взірець, і він точнісінько все переписав як було у зразку (дівчинка Тетяна), мала бути Вікторія а є Тетяна :).

Borodinka
08.02.2010, 09:45
Я завжди собі сміюся з цієї історії.
Брати Григорій і Григір Тютюнники отримали одне й те саме ім'я Григорій через випадковий збіг обставин. Григорія насправді хотіли назвати Георгієм (Їгорем). Записувати дитину відрядили діда по матері, який по дорозі до сільради добряче випив за здоров'я новонародженого. Коли ж потрапив до сільради, то переплутав ім'я і записав онука Григорієм. Про дідову витівку дізналися, коли Їгору-Григорію було вже років п'ятнадцять — на той час у Михайла Тютюнника у новій сім'ї уже підростав другий син, за іронією долі, теж Григорій. Згодом, щоб відрізняли братів, молодшого стали звати Григором…

amurka
08.02.2010, 11:12
А мою куму ходив реєструвати тато. Вдома вирішили як назвуть донечку і от прийшов він, дали йому заповнити анкету- взірець, і він точнісінько все переписав як було у зразку (дівчинка Тетяна), мала бути Вікторія а є Тетяна .
ну і довір шось тим чоловікам зробити.....:girl_in_dreams:

---------- Додано в 09:12 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

відрядили діда по матері, який по дорозі до сільради добряче випив за здоров'я новонародженого. Коли ж потрапив до сільради, то переплутав ім'я і записав онука Григорієм
всьо тре брати в свої руки...
ох,ті мужики))

мамочка
08.02.2010, 11:35
Моя Яна "пророчить" мені донечку Єву:rolleyes:
Питаю її, а якщо всетаки в животику братик, а не сестричка?
Вона зітхаючи: "Ну тоді буде Юстинка називатися":ninja:

Dobra
08.02.2010, 11:47
мою куму ходив реєструвати тато. Вдома вирішили як назвуть донечку і от прийшов він, дали йому заповнити анкету- взірець, і він точнісінько все переписав як було у зразку (дівчинка Тетяна), мала бути Вікторія а є Тетяна
Ми з чоловіком тільки що сміялись до сліз.
Я думаю, що думка донечки важливіша, а решта най собі воюють.
Так напевно і зробимо.

Лідочка
09.02.2010, 15:26
А мене як називали, то теж всі дуже сперечалися. Тато не витримав важкої долі, і просто після роботи зайшов і записав мене Лідією, як хресну:) І всі суперечки були вже до лампочки.

mamaTimy
15.02.2010, 02:46
А мою бабцю Юля звали, а в неї діти це моя мама і брат Мирон. Так от, посперечались вони, хто ж внучку в честь бабці назве, вирішили- в кого дівчинка скоріш народиться. Ну ось в дядька родиться син, потім в мами - я :), називають Юлія, вроді ж по домовленості. Аж ось через 9 місяців- і в дядька донька. То він і сказав, що "пчихав" на домовленість. Так і ростем дві Юльки, правда, двоюрідні.

Мія
16.02.2010, 13:25
Ми вибрали дитині ім"я Софія, а коли доня народилася то ім"я просто не клеїлося до неї, язик не повертався її так назвати.
Через пару днів ім"я само дало про себе знати. Назвали Дариною.

галичанка
16.02.2010, 14:36
Назвали Дариною.
А новонародженій вже підібрали імя?

Мія
16.02.2010, 14:40
А новонародженій вже підібрали імя?
Це ім"я для новонародженої, а старшу Вірою звати.

Megan
19.02.2010, 11:57
А щось Анута наша мовчить про ім"я молодшого лицаря...

hrystusja
19.02.2010, 12:32
А я Мартою мала бути, так мама хотіла. а моя старша сестра записку мамі в роддом написала -"як там наша Хлистина" от і вирішилась моя доля))).
А свою дитинку я вже по імені називаю. Кажу, наприклад -Соломійка хоче спати, нечіпайте її маму)))Що буде якщо в Соломійки щось виросте в одному місці)))

Ірена
19.02.2010, 13:29
Що буде якщо в Соломійки щось виросте в одному місці)))
буде Соломон:girl_haha:

мамочка
19.02.2010, 14:44
Ой, дуже мені імя Патрік подобається. Але на жаль, не для українського менталітету чужомовні імена...

Уляночка
23.02.2010, 20:39
Любчик вибрав ім"я для братчика і всім про нього "торочить"... Ігорчик і все:ninja::ninja::ninja:

agalinka
02.03.2010, 17:04
А я в дитинстві дуже не любила двозначні імена, тобто ті якими можна назвати і хлопчика і дівчинку. Чоловік у мене - Женя:girl_smile:, а коли я завагітніла, то він сказав, що хоче синочка - Сашеньку, я була в шоці бо мені не подобались ці імена, але ми знайшли компроміс, я синочка назвала - Максимом, а якщо в нас буде ще одна дитинка, то обовязково Сашенька, незалежно хлопчик чи дівчинка.

LadyEva
02.03.2010, 18:17
А мого синулю звати Захар. Коли з чоловіком передивлялись книжку імен, це ім я нам відразу сподобалось. Ще були варіанти- Данило, Маркіян, Марко, Ілля, Тимофій. Якщо Бозя подарує донечку, то напевно, буде Єва.

Lilusik
07.03.2010, 19:39
А у нас получився Григорчик. а скільки перед тим розводила філософії....

ХристинкаЛ
07.03.2010, 19:45
А у нас хлопчик Нестор

Олюська
07.03.2010, 23:17
Я марю Меласею:girl_in_dreams: Чоловік НІЯК не погоджується. А мені більше ніякі не подобаються...Колись думала, що як буде дівчинка, то обов'язково Юстинка, а зараз перехотіла. Даруся - маю кілька знайомих язикатих і вредних Дарок...Ще часу досить - будемо шукати

наталя 2204
07.03.2010, 23:58
Марите- то й називайте так як вам подобається. Ви дитинку виношуєте, ви будете народжувати. То хай чоловік вам за це буде вдячний. Маєте право назвати так як хочете.

Андріана
08.03.2010, 07:37
і мені подобається Мелася, а вчора мені приснився сон, що в мене народився хлопчик Омелян,тепер мені це ім"я подобається. і до чого б це...

Олюська
08.03.2010, 11:19
Ви дитинку виношуєте, ви будете народжувати
Але ж то не тільки моя дитина, тому хочу назвати так, щоб подобалось і мені, і чоловікові - його думкою знехтувати не можу.

Уляночка
08.03.2010, 11:31
о не тільки моя дитина, тому хочу назвати так, щоб подобалось і мені, і чоловікові - його думкою знехтувати не можу
а він які варіанти пропонує?

Liliyah Romanova
08.03.2010, 15:15
Марите- то й називайте так як вам подобається. Ви дитинку виношуєте, ви будете народжувати. То хай чоловік вам за це буде вдячний. Маєте право назвати так як хочете.
:eek: Після такого допису мене мало дивує інший ваш допис (http://posydenky.com/showthread.php?p=664268#post664268) у темі про 8-ме березня.

Сподіваюся, що ніхто вашої "доброї поради" не послухає.

Anaid
08.03.2010, 16:57
Сина назвала сама Роман,а донечку ім"я вже вибирали з чоловіком.Взяли книгу і вибирали кому що подобається,разом зійшлися на Діані.:girl_claping:

---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------

і мені подобається Мелася, а вчора мені приснився сон, що в мене народився хлопчик Омелян,тепер мені це ім"я подобається. і до чого б це
Доречі коли була сином вагітна(ще навіть не знала що я вагітна)мені наснився сон,везу дитячий візок синього кольору,а мене жінка питає як вашого хлопчика звати,я говорю Ромчик.Ну то коли вже знала що я вагітна 100% знала що то буде Роман.Доречі сни в мене досить часто збуваються.

Котя
08.03.2010, 17:57
і мені подобається Мелася, а вчора мені приснився сон, що в мене народився хлопчик Омелян,тепер мені це ім"я подобається. і до чого б це...
Мені і моєму чоловіку теж дуууже подобається це ім"я, але власне саме форма Мілена (Мілочка):girl_in_love:, а також схоже ім"я Каміла, ще подобаються дуже Кароліна,Евеліна,Вероніка,одним словом для дівчинки у нас імен хватає .
А от з хлопчиком історія схожа, думали,що якщо буде ще один хлопчик ,то назвем Юліаном, але приснився сон, де я народила хлопчика, а він зі мною починає говорити ще в родомі , щоб не називати його Юліком, а щоб назвати Домініком:girl_in_dreams:, притому що ніколи в нас до того цього імені не чула. Після того як розповіла сон чоловіку, то він сказав ,що значить так має бути,так що ,якщо будеще один хлопчик, то ім"я вже маєм:girl_claping:.

Олюська
08.03.2010, 18:58
а він які варіанти пропонує?
Він поки що не пропонує нічого, тільки відбраковує:confused: Але коли мала народитисмь Олеся, то хотів Віту, Мар'янку або Мартусю. До речі, з Олесею теж не могли погодитись, я вже лишилась його переконувати, змирилась з Мар'янкою, а одного прекрасного вечора чоловік мені каже: "Знаєш, певно буде Олеся, бо гарно звучить Олеся Романівна":) Ой, яка я була радесенька:) Але бачу по теперішніх настроях, що з Меласею так не пройде:umbrage:

---------- Додано в 18:58 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------

Ще мені подобається Валентина, але як подумаю, що кликатимуть Валя, то зразу відкидаю. Гарно звучить Елеонора, Емілія і т.п. Але то такі заморські, дуже хочу українське

ХристинкаЛ
08.03.2010, 19:22
В мене сестра Меланія, то коли мама називала, теж ніхто не хотів, а зараз всі говорять яке гарне їм'я. Ы скорочень багато: Меланка, Меланочка,Мелася, Меланя...

наталя 2204
08.03.2010, 19:23
Сподіваюся, що ніхто вашої "доброї поради" не послухає.

А я не сподіваюся. Що я такого поганого сказала? Нехай спільно приходять до імені, яке подобається обом. А не так- як чоловік захотів, так і назвали. Останнє слово має бути за жінкою (в цій справі).
Мій чоловік хотів малого так назвати, що мені було би стидно людям казати як моя дитина називається. То ви хочете сказати, що я мала погодитись на ім"я яке входить в мій список найгірших (на мою думку) імен???

Liliyah Romanova
08.03.2010, 19:52
Ви дитинку виношуєте, ви будете народжувати. То хай чоловік вам за це буде вдячний. Маєте право назвати так як хочете.

Нехай спільно приходять до імені, яке подобається обом.
Щось ви самі собі перечите. Перечитайте ще раз свій допис, на який я відписала.
Мій чоловік хотів малого так назвати, що мені було би стидно людям казати як моя дитина називається. То ви хочете сказати, що я мала погодитись на ім"я яке входить в мій список найгірших (на мою думку) імен???
Мене ваше відношення до чоловіка здивувало. І ваші поради іншим також.
Останнє слово має бути за жінкою (в цій справі).
Цікаво чому? Як на мене, якби не чоловік, жінка би тої дитини й не мала. То за яким критерієм визначати, за ким останнє слово?

наталя 2204
08.03.2010, 20:42
За поведінкою чоловіка від зачаття дитини до її появи на світ (включно).

Златка
08.03.2010, 20:47
І ми тепер в процесі обдумування :girl_in_dreams: уже після народження Златусі з чоловіком чомусь обдумували тільки чоловічі імена, але... наш Уласик буде принаймні не цього разу :girl_haha: Хоча може потім і передумаємо. Чоловікові, наприклад, ще коли в нас діти були в далеких планах, наснилось, що його донечку звати Оксанка. Так ми і думали назвати, але поки дійшло до діла - передумали. Златуся - то був один єдиний варіант, на якому зійшлись обоє. Хоча витримали чималий спротив з боку рідних :girl_cool:
Зараз думаємо знову, як то наше дівчатко назвати :girl_in_love: В мене є багато імен, які мені подобаються тільки в якому одному звучанні: серце тріпоче від Меласі (але варінт Меланка мені зовсім недовподоби), подобається Дзвінка (але явно не Дзвенислава)... Обдумуємо ще варіант Юстинки, Яринки або Ксені... і ще треба, аби воно гарно звучало разом з іменем Злата... Ось такі ми перебірливі батьки :girl_haha:

Звичайно, мені важливо, аби те ім"я подобалось мені. Але однозначно в моєму розумінні - то має бути вибір обох батьків :girl_wink: Окрім милого для вуха звучання, мені важливо, щоб були в малятка іменини за християнським календарем... одним словом, вимог в мене :girl_in_dreams:

Nata
08.03.2010, 20:54
У нас теж різноголосся з приводу чоловічого імені. Я вже писала: чоловік ніяк не хоче Павлика, то що? Дасть Бозя хлопчика назвемо якось інше :) Було би за що сваритися.
Олюсько, мені теж Мелася дуже подобається і до Олесі пасує :) Ще маєш трохи часу, а раптом передумає чоловік.

---------- Додано в 20:54 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

подобається Дзвінка
Я вже починаю опрацьовувати чоловіка що має бути Дзвінка. Ніби не впираєтсья :) Ох, ще нам два тижні а потім просити аби показалося :)

Liliyah Romanova
08.03.2010, 20:59
За поведінкою чоловіка від зачаття дитини до її появи на світ (включно).
Погодьтеся, що це не універсально. Крім того, якщо чоловікові розум на той час відбирає (страхи, ревнощі... не лише жінка вагітна, чоловік теж переживає зміни, за винятком фізичних), то це не привід для жінки так само поводитися. А якщо жінка стає мамою й раптом чоловіка трактує із очевидним браком любові, то щось із тим її материнством явно не в порядку.

Уляночка
08.03.2010, 21:06
Дзвінка (але явно не Дзвенислава)...
а запишуть у свідоцтві таки Дзвенислава...

---------- Додано в 21:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

наш Уласик буде принаймні не цього разу
то нехай буде Уляся:girl_blum::girl_cool:

Katrin
08.03.2010, 21:06
Останнє слово має бути за жінкою (в цій справі).
Я б не була такою категоричною. В дитини ж 2 батьків, якось спільно треба думати, як на мене. Коли ми дізнались, що в нас дівчинка, я відразу почала думати над іменами і дуже ображалась на чоловіка, що він каже, що називати дитину треба, коли ти дитинку бачиш, тримаєш, дивишся на неї, спостерігаєш (тобто коли вона вже народилась). Спочатку це мене злило,бо я чомусь хотіла звертатись до дитинки ще в животику по імені, але потім я зрозуміла, що він був правий на 100%. Ми розглядали 3 чи 4 варіанти, а назвали п"ятим.:girl_haha: Варіант як Катерина в нас зовсім не розглядався, а коли наша донечка їла, то вона "мявкотіла" як киця і так стала котенятком, котею, а потім і Катрусею, і тепер я просто не можу навіть уявити, щоб моє сонечко звали якось інакше.:girl_in_love:

Liliyah Romanova
08.03.2010, 21:17
то нехай буде Уляся
О, думки читаєш. Я те саме подумала.
А ми наразі не думаємо про імена. Довідаємося хто живе в животику, то будемо думати. Може, якраз не треба буде... :girl_in_dreams:

дашулька
08.03.2010, 21:22
Довідаємося хто живе в животику, то будемо думати. Може, якраз не треба буде...
Ага..:girl_haha:! Відразу згадую,як ми пересварились з чоловіком за хлоп*ячі імена,бо на УЗД прогнозувала хлопчика:girl_wink:,мені кожен день інше подобалось,потім наступний-не подобалось...Ех! а народилась доня:girl_in_love:! І майже в один голос с чоловіком назвали Поліною!

Lebidka
08.03.2010, 22:29
наш Уласик буде принаймні не цього разу

нам теж подобається це ім"я, та напевне більше Власик :)

П.С. Думаю, що цієї вагітності взагалі обійдуся без УЗД, буде таємниця статі дитятка аж до народження...

Іруня
09.03.2010, 07:38
а запишуть у свідоцтві таки Дзвенислава...

Та чому? Запишуть так, як батьки скажуть. Хочуть Дзвінку, запишуть Дзвінка. Наші родичі не хотіли Богданою записувати, то в свідоцтві лише Дана.

Уляночка
09.03.2010, 14:45
чому? Запишуть так, як батьки скажуть. Хочуть Дзвінку, запишуть Дзвінка. Наші родичі не хотіли Богданою записувати, то в свідоцтві лише Дана.
в мене похресниця Дзвінка, а записати в обласному загсі так не схотіли - тільки повний варіант - Дзвенислава...

Megan
09.03.2010, 15:06
Уляночка, а Ви нарешті визначились з ім"ям?

Nata
09.03.2010, 16:40
Мене записали Наталя. Тепер коли пишуть на офіційних документах Наталія поправляю: за паспортом інакше :)

в мене похресниця Дзвінка, а записати в обласному загсі так не схотіли - тільки повний варіант - Дзвенислава...
Певно тітка зла була, не хотіла на уступки іти :)

Charovnisa
09.03.2010, 16:51
Во люди пошли, как странные имена вроде "Сатурн", "Сервер" и др. записывают, а как нормальное - так нет.:girl_cray:

Liliyah Romanova
09.03.2010, 17:05
Мого брата у 88 році тато не зміг записати як Олеся, кобіта вперлася рогом в Олександра. Так і записала. :confused: О, може, то, як буде хлопчик, то так його й назвати. Наш Олесик був усе життя як ангелятко. І досі такий, хоч із бородою та патлами нижче плечей. Мій Дарко його Ісусом Христом називає. :xaxa:

Уляночка
09.03.2010, 21:25
люди пошли, как странные имена вроде "Сатурн", "Сервер" и др. записывают, а как нормальное - так нет

Певно тітка зла була, не хотіла на уступки
мо бути..ПМС чи клімакс

---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

Ви нарешті визначились з ім"ям?
неа..є один варіант, але не 100%...побачимо тенденцію.....

kvVItKA
09.03.2010, 22:32
Мій Дарко його Ісусом Христом називає
то не тільки ваш Дарко так його називає:)

Liliyah Romanova
09.03.2010, 22:42
то не тільки ваш Дарко так його називає
Я не сумнівалася. :girl_haha:
Тільки наш Дарчик і навпаки теж говорить. Як побачить образ Ісуса Христа, тицяє пальчиком і каже "о, Олесь!" То з року так. :girl_haha: То його улюблений вуйцьо! :girl_in_love:

Маруся-мама
10.03.2010, 01:18
О, може, то, як буде хлопчик, то так його й назвати.

Я обома руками ЗА! Мені це ім*я дуже подобається.
Кажуть діти характером на хресних подібні, мо ваше буде прямо усьо в мене, а я ангелятко завжди була :girl_tender: і тим свою маму дуже нервувала.:girl_blum:

Liliyah Romanova
10.03.2010, 01:36
Я обома руками ЗА! Мені це ім*я дуже подобається.
Та і я. Лиш я не знаю ще, ХТО там. :girl_haha: Але в принципі, відчула щодо цього імені таке саме тепло, як з Іренеєм. :girl_tender:

Lebidka
14.03.2010, 20:23
відчула щодо цього імені таке саме тепло, як з Іренеєм

У мене теж виникає певне тепло щодо чоловічих імен, а щодо імені для дівчинки - такого сильного тепла до жодного не відчуваю... може то хлопчик буде???

Олюська
19.03.2010, 23:46
Ми нині бачили дівчинку Філомену. Перший раз чую таке ім'я...

Tanyunya
20.03.2010, 00:22
Допис від Nata
Певно тітка зла була, не хотіла на уступки
мо бути..
ПМС чи клімакс
Ггггг... Я спочатку подумала, що ПМС і Клімакс, то теж імена:)

Angel
20.03.2010, 00:25
Ми нині бачили дівчинку Філомену.якшо в нашому районі,то я її знаю, вперше як почула то була в шоці..

Gala
20.03.2010, 08:50
Ми нині бачили дівчинку Філомену. Перший раз чую таке ім'я...
Є така свята,є молитва до СВ. Філомени.

Олюська
21.03.2010, 20:23
якшо в нашому районі,то я її знаю, вперше як почула то була в шоці..
Так, Христя, то в нашому р-ні. Ми знаємося, але не дуже добре і ото передучора випитала ім'я...Теж була трохи в шоці:)

Уляночка
09.04.2010, 22:42
такс, у Любіка новий варіант імені для братчика...Ігорчика ми вже не хочемо, бо мамі не подобається...тепер ми пропонуємо Русланчика:girl_haha:а чому мені так смішно, бо зустрічалася я в школі і з Любчиком, і з Русланчиком...мене "зрозуміють" шкільні друзі:girl_blum::girl_wink::girl_haha:

Afalina
09.04.2010, 23:16
Ми свого синочка назвали Юстин! Ну дуже мені це ім"я подобається:), ще був варіант-Любомир, але чоловік не захотів.
А вчора гуляла з малим і дівчинку звали Майя, так сподобалося, дуже миле ім"я!

Уляночка
09.04.2010, 23:22
варіант-Любомир, але чоловік не захотів
а мій захотів...і тепер "захоче":girl_in_dreams:...головне, щоб я обрала:girl_claping:...
то, певно, в кожної мами так, але ім"я своєї дитинки мені дуже подобається....я Любчика з іншим іменем і не уявляю.....

Divice
09.04.2010, 23:53
А ми так довго ламали собі голову над іменем. Все сперечались. А наша донечка вибрала собі сама. Вона в нас Анна. До речі тепер не уявляю жодного іншого їй підходящого.
А коли буде хлопчик то назвем його Ромчиком. Якщо звісно не народиться на Андрія наприклад

Олюська
15.04.2010, 15:55
Дівчата, а Дана - то скорочена від Богдана? Мені так подобається Дануся, а Богдана - ні.
В календарі по-моєму Богдани нема?

Уляночка
15.04.2010, 16:00
Дана - то скорочена від Богдана? Мені так подобається Дануся, а Богдана - ні.
ааааааааааа........Дануся......Дана.......Даночка. .......так, то від Богдана....хоча і від Даниїла мо бути...

Fleshka
15.04.2010, 16:16
Дівчата, а Дана - то скорочена від Богдана? Мені так подобається Дануся, а Богдана - ні.
Наша ровесниця, коліжанки доця - Даніелла, скорочено кличуть Дана, Дануся...

Viter
15.04.2010, 16:17
У мене є тітка, яка в паспорті записана як Дана Петрівна. Погуглила і ось: (соррі, за рос. мову, просто [/OFF]: Значение: В переводе со старославянского «Богиня луны», «Богом данная».

Происхождение: Именем Дана (уменьшительный вариант - Данута) называют детей в Польше и Чехии. Это польская форма имени Богдана.

algo
15.04.2010, 17:45
Є ще варіант Данута, теж Дана кличуть.

yaskrava
17.04.2010, 07:58
А мені дуже подобаються такі імена для хлопчика-Арсеній, Яромир, Кий. а для дівчинки- Ярина, Дарина, Дзвінка або Квітка. :girl_in_love:

Котя
17.04.2010, 10:04
А коли буде хлопчик то назвем його Ромчиком. Якщо звісно не народиться на Андрія наприклад
Я не розумію,от хочите Ромчика, то називайте Ромчиком,навіть якщо народиться на самого Андрія. Я вже писала що давно хотіла Артурчика,просто виношувала в собі це ім"я роками,малий народився на самого Андрія,то я що мала відмовлятися від давньої мрії, назвали Артур-Андрій, але по паспорту всеодно Артур:girl_blum:.
Я розумію,що ніби діти самі собі вибирають ім"я, але якщо Вам це ім"я не подобається, тоді що? Ідете проти себе, чи проти сиереотипів?

олюся_зі_львова
21.04.2010, 19:29
Ось сиджу і мрію, як Бог збереже малятко, то точно сама буду називати (якось дуже холодно мій чоловік відноситься до моєї третьої вагітності, ну то й що, що не планована, дитина ж не винна!) Хочу Соломійку або Олежика, я вже вирішила для себе! Навіть характеристики перечитала, все мене влаштовує :)

Дана
21.04.2010, 19:57
Дівчата, а Дана - то скорочена від Богдана? Мені так подобається Дануся, а Богдана - ні. В календарі по-моєму Богдани нема?Я Богдана по паспорті і хрещена Богданою, а по життю напевно окрім дідуся ніхто мене Богданкою не звав, усі Дануся , Дана, Даночка. В мене навіть думка була коли паспорт отримала записати себе як Дану, добре що не зробила, зараз розумію що імя "Богом дана" моє так само як і Дана.
А іменини Богдана є 15 березня.
Дитинку в церкві хрестити як на мене краще іменем Богданка, що може бути краще за дарунок божий? а в свідоцтві запишіть Дана, то звичайно якщо захочете назвати так дитинку.

Фіяна
04.05.2010, 15:03
Напишу як ми вибирали ім’я для нашої новонародженої дитини –

Так як ми до самих пологів не знали статі майбутньої дитинки, то під час вагітності ми обирали два варіанти імені – і для хлопчика, і для дівчинки.
Дискусій та сумнівів щодо вибору імені для хлопчика не було, вибір був одностайний – то мав бути Левко і крапка!

В процесі вибору дівочого варіанту імені були дискусії – мені особисто дуже імпонували варіанти Гафійка, Меланія та Мотря. Чоловікові жоден з цих трьох варіантів ніяк не подобався…
Одного вечора чоловік перечитав книгу імен з домашньої бібліотеки, і серед цілої купи варіантів дівочих імен йому сподобались лише 2 – Магдалена та Злата. Старша донечка коли почула варіант Магда, одразу бурхливо розкритикувала, сказавши – «Що за Магда? Вже тоді краще давайте назвемо Мазда, як мамину машину :)».
Ім'я Злата нам було абсолютно невідомим – ми не знали чи то церковне ім’я, але коли дізнались більше – про життя болгарської святої Злати Могленської та про те, що іменини Злати святкують 13 жовтня, наш вибір цього імені для дівчинки став досить символьним та дуже очевидним – болгарська свята Злата народилась не так далеко від курортного болгарського містечка де ми зачали дитинку, а 13 жовтня для нас з чоловіком з року в рік особлива дата, котру ми звикли святкувати – у 1996 році то був день нашого першого поцілунку:girl_in_dreams:…

Так що тепер маємо "золоту" дівчинку Злату :girl_in_love:

Nata
04.05.2010, 15:23
іменини Злати святкують 13 жовтня
я знайшла ось таке http://sjogodni.org.ua/blog/1-0-10 то 13 чи 31?

Фіяна
04.05.2010, 15:25
в мене в православному друкованому церковному календарі 13 жовтня...

Златка
04.05.2010, 16:03
Ми Златусині іменини теж святкуємо 13 жовтня :girl_curtsey:

А ми і далі без імені :girl_cray: Я ото раніше дививулась, як можна так довго думати-обдумувати, але тепер така ж історія - і моя... мені то вже, якщо чесно не подобається, бо я до Златусі чуть не з перших тижнів вагітності говорила по імені, а тепер є малятко-янголятко-дівчатко, а з ім"ям так ще остаточно і не визначились :girl_in_dreams:

Natalysa
04.05.2010, 18:40
ви не спішіть. Можливо дитятка народиться в такий день чи біля якогось дня, де буде святкування святого(ої), чиє ім"я Вам сподобається.
в мене в православному друкованому церковному календарі 13 жовтня...
13 жовтня - це старий стиль. По новому - 26 жовтня. І 31 жовтня теж(по старому 18)Теж дивилась у православному календарі.

algo
06.05.2010, 15:40
Іван

Ім’я походить від іудейського імені „Іоганан (Іоан)” і у перекладі означає „божа милість, божий дарунок” (серед слов’янських імен таке саме значення – божий дарунок - має ім’я Богдан).

Nata
06.05.2010, 15:57
Лілю, та не мучте нас вже :) ФЕДОТ грецьке особове ім'я, від „феодотос” — даний богами. Федот ко, Федотонько, Федоточко, Федь, Федько, Федя, Федьо.
Певно всі посиденьки чоловічі імена перебирають :)

algo
06.05.2010, 16:06
Я ще знайшла Данай.але чи то то..... Ну не мучте!!!!!

MUCHACHA
06.05.2010, 16:20
а наше ім*я значить "даний Богом".
Нєєє....ото зацікавила))) Ну що за ім"я???? Відкривай занавіс таємничості.....))))
Мо це ім"я Йегонатан (Йонатан) - в перекладі "Бог дав"........???

Nata
06.05.2010, 16:23
Лілю!!! Коліться бо посиденьки перетворяться на енциклопедію імен :):)):

Kasia
06.05.2010, 16:42
роблю ставку на імя НАТАН.

п.с. от інтриганка та Ліля.:girl_haha:

MUCHACHA
06.05.2010, 16:51
роблю ставку на імя НАТАН.
Та 100%. Перерила вже все. Писала вже вище, тлумачення як "Бог дав" має лише ім"я Йегонатан- Йонатан-Натан...Ну ,хіба......
Ну що, Ліль ,розсЄкРєтили???

Consuelo
06.05.2010, 20:03
Бог дав
а не Богдан?

Liliyah Romanova
06.05.2010, 23:20
Кася була найближче в здогадках. Наш татко вибрав ім'я Натанаїл.
Батьки в шоці. :girl_crazy:

Уляночка
06.05.2010, 23:24
татко вибрав ім'я Натанаїл.
скорочено це як звучатиме?

Liliyah Romanova
06.05.2010, 23:28
скорочено це як звучатиме?
Натан, Натик, Нусько. Ще татко пропонує Натко, але мені не подобається.

Уляночка
06.05.2010, 23:29
Натко
чого...файно...

Liliyah Romanova
06.05.2010, 23:34
чого...файно...
О, і Дарко так каже. Що раз він Дарко, то най буде Натко.
А взагалі з цим іменем вийшло майже так, як із Дарковим. Тоді ми вибрали ім'я перед ультразвуком, лиш змінили на чоловічий варіянт, бо виявилося, що хлопчик, а не дівчинка, як мені здавалося. А цього разу після ультразвуку Роман як сказав це ім'я, то ми зразу відчули обоє, що це воно. :girl_tender:
Лиш удома перевіряли, чи не значить якогось войовника знову. :girl_haha:

А ви яке? Чи ти наразі ще не кажеш?

Зануда
06.05.2010, 23:34
чого...файно.
Уляночка тут всіх "розколює", а сама партизанить...Ви б і самі вже привідкрили завісу таємничості, чи що? ;)

Уляночка
06.05.2010, 23:39
тут всіх "розколює", а сама партизанить...Ви б і самі вже привідкрили завісу таємничості, чи що?
а я вже привідкрила..хто уважно читає, той вже знає:girl_in_dreams:....
такс, а Ви вже теж обрали, а мовчите? ану розказуйте:girl_claping:......

Зануда
06.05.2010, 23:44
а я вже привідкрила..хто уважно читає, той вже знає....
такс, а Ви вже теж обрали, а мовчите? ану розказуйте
Де привідкрила? Най почитаю - я здогадлива. :)
Ми ще не обрали. Ми взагалі цю тему вже кілька місяців не піднімаємо. Просто якось не "тенькнуло" ще до жодного настільки, але це наразі не проблема. Наразі...

Уляночка
06.05.2010, 23:47
я здогадлива.
назвемо "молотком":girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Зануда
06.05.2010, 23:54
назвемо "молотком"
Hammer??? :girl_crazy: Cool!

П.С. Або вже пізно, або я не настільки здогадлива? Martello? ;)

Іспанка
07.05.2010, 00:03
Кася була найближче в здогадках. Наш татко вибрав ім'я Натанаїл.
Я так і знала,що то буде якесь мега - ім"я...:)

Натан, Натик, Нусько. Ще татко пропонує Натко, але мені не подобається.
Такі милі скорочені форми:)

Liliyah Romanova
07.05.2010, 00:18
такс, а Ви вже теж обрали, а мовчите? ану розказуйте......
Я так зрозуміла, що у вас із Занудою ім'я Марко було найближче до першого варіянту. Може, зле зрозуміла.
Я так і знала,що то буде якесь мега - ім"я...
Та чого мега. Біблійне ім'я.

Consuelo
07.05.2010, 00:22
мені Іреней дуже подобається, але кажуть, що той корінь "ІР" не дуже добре... хто зна, правда всі Ірини/Ірени яких я знаю, жаліються і шкодують, що таке імя, і весь час в них щось не так

Зануда
07.05.2010, 00:24
Я так зрозуміла, що у вас із Занудою ім'я Марко було найближче до першого варіянту
:) Першого? Як наразі, то наш єдиний варіант. Ми такі важкі люди у тому плані і такі перебірливі, що дитина ризикує взагалі без імені залишитись, якщо з яких незрозумілих причин відпаде і Марко. :girl_cray: :girl_crazy:

Liliyah Romanova
07.05.2010, 00:31
мені Іреней дуже подобається, але кажуть, що той корінь "ІР" не дуже добре... хто зна, правда всі Ірини/Ірени яких я знаю, жаліються і шкодують, що таке імя, і весь час в них щось не так
Є таке. Поясню чому.
Якщо брати латину - "іра" означає гнів. Але грецькою "ірііні" - це мир. Під час Літургії, де в нас кажуть "мир всім", грецькою це звучить як "іріІні пАсі".
Відповідно Іреней - це мир, мирний.

Першого? Як наразі, то наш єдиний варіант. Ми такі важкі люди у тому плані і такі перебірливі, що дитина ризикує взагалі без імені залишитись, якщо з яких незрозумілих причин відпаде і Марко.
От і ми з іменами тугі. Батьки ще мають надію, що ми думку змінимо, але ми як вибираємо, то вже не міняємо.
А тут я ще почитала про Натанаїла й мені всі деталі так сподобалися... :girl_flirt:
47 Ісус, угледівши Нафанаїла, що до Нього йде, говорить про нього: «Ось справжній ізраїльтянин, що нема в ньому лукавства"

Імель
07.05.2010, 00:51
правда всі Ірини/Ірени яких я знаю, жаліються і шкодують, що таке імя, і весь час в них щось не так
ото трохи спростую :)
ім"я подобається і всьо гут :girl_curtsey:
страх як не люблю, коли хтось жаліється :girl_devil:

Уляночка
07.05.2010, 08:49
Уляночка тут всіх "розколює", а сама партизанить...Ви б і самі вже привідкрили завісу таємничості, чи що
ну розказую...сумнівались ми - обирали між 2 варіантами між Марчиком (Марком) і Святиком (Святославом)....більше душа лежала до Марчика....ще й 8 травня Марка (я про це писала, що не хочу 8 народити, бо маємо річницю за моїм татом у цей день)...але якось на тижні зрозуміла, що то Марко і усьо...так що до Любчика допасується Марчик

Зануда
07.05.2010, 09:15
ну розказую...сумнівались ми
:) Я вже десь писала, що у нас Марко назрівав ще з першої вагітності - ім"я, такбимовити, семирічної витримки. Досі ми не придумали альтернативи і запасного варіанту. Кілька місяців не обговорювали теми з вибором імені, бо не було що обговорювати. А ото вчора начиталась на ДП і ми з чоловіком сіли і почали просто читати вголос чоловічі імена. Жодне нас так і не "зачепило", тому ми вчора вирішили, що таки буде Марко і немає чого собі голову сушити. :girl_in_love:

Kasia
07.05.2010, 09:15
о то я вгадала.:girl_claping::girl_claping: ну Натан то Натан. знаю одного такого хлопчика -файнюній.

п.с. МАРЧИК то моя любофф:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::g irl_in_love:

hrystusja
07.05.2010, 09:24
А ми от також підбираємо імя для синочка, так як надії на найблищу Соломійку мало:girl_in_dreams: Я дуже хотіла Марянчика, а мене чоловік відмовляє, хоча це імя зріло вже років 5 в моїй уяві. Тепер зійшлися на імї - Орест, Орчик, хоча жодного знайомого з таким іменем не маю. Але вже так звертаємось до малюка. а може і передумаємо:girl_in_dreams:
Не готові ми до хлопчиків:girl_haha:От до дівчаток як мінімум до двох, а до хлопчиків....))))
Що скажете на імя Орчик???

Уляночка
07.05.2010, 09:25
Я завжди хотіла, щоб у моїх дітей були не дуже поширені імена, тому і за таким принципом обирала (і Любчика, і Марчика, і віртуальну Данусю)....хоча є і смішні випадки - Любчик ніби ім"я, що не пахне "масовізмом", але через під"їзд в нашому будинку живе сім"я - тато Юра, мама Уляна, синочок Любчик...ну і тепер і молодший Назарко народився...оце я була здивована, коли медсестра після пологів до нас вперше прийшла і запитала, як будете називати, і розказала про наших сусідів...

---------- Додано в 09:25 ---------- Попередній допис був написаний в 09:24 ----------

скажете на імя Орчик???
був №3 у нашому списку - Марчик, Святик, Орчик

hrystusja
07.05.2010, 09:46
я також доречі не хотіла, що в моїх дітей було поширене імя, але разом з тим було милозвучне. Правда ми ще спочатку сумнівались над іменами Максим та Любомир.Але Максим гарно не скоротиш як на мене, а Любомир не хоче мій чоловік, бо каже що це в честь мого залицяльника на роботі:girl_haha:. Тому буде Орчик))

Уляночка
07.05.2010, 09:47
бо каже що це в честь мого залицяльника на роботі. Тому буде Орчик))
а в мене також був хлопець Любчик, то всі шкільні друзі довго мене підколювали

Ніколь
07.05.2010, 12:22
Але Максим гарно не скоротиш як на мене
А Макс, Максік, Максимко вам не подобається?

hrystusja
07.05.2010, 12:28
Максимко не зовсім коротко)) а Макс, Максік чомусь не звучить так ласкально для дитини)

Aster
07.05.2010, 13:22
А Макс, Максік, Максимко вам не подобається

Найпоширеніше ім'я у Львові останні пару років, наскільки я знаю. І в Україні, в принципі. :)

Гарна нова стаття про імена:

http://www.solnet.ee/names/nn_01.html

irushka
07.05.2010, 13:47
Мені поки що крутяться в голові імена Матвій, Дем`ян, Даринка, Злата.
Катя в нас мало не стала Євою, попри цей варіант ми ще мали Яна і Катя, то після пологового вдома написали ці імена на картках і витягли спочатку ми з чоловіком, а тоді дві картки піднесли до малої і вона махнула рукою на Катю :girl_haha: Тепер не можемо жодного імені вибрати, бо кращого, ніж Катя для нас нема :girl_in_dreams:

Nata
07.05.2010, 13:51
Даринка, Злата
Бум на Злат :) А я щось спокою не знайду, вже ніби і змирилися зі Златою, то мені тепер Марту захотілося :)

Уляночка
07.05.2010, 13:52
Дем`ян
мені щось до вашої сім"ї саме це ім"я пасує:girl_in_love:

hrystusja
07.05.2010, 14:38
Найпоширеніше ім'я у Львові останні пару років, наскільки я знаю. І в Україні, в принципі.
я б не сказала що дуже поширене, в мене дуже мало знайомих з таким іменем

Грильяжка
07.05.2010, 14:43
б не сказала що дуже поширене
дуже і дуже поширене всі знайомі, знайомі знайомих як народжують хлопчика-чомусь називають Максимом, мені через ту частоту те ім"я аж розподобалось

Мар'яся
07.05.2010, 14:45
дуже і дуже поширене всі знайомі, знайомі знайомих як народжують хлопчика-чомусь називають Максимом, мені через ту частоту те ім"я аж розподобалось

не те слово поширене. Я коли народжувала, то в той період (в районі місяця) половина моїх знайомих назвали діток Максимами.