Здоров’я малятка (перший рік життя)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 19 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Шукав відповідну гілку і не знайшов. Про здоров’я є у розділі де вже про старших дітей йде мова.
    Питання №1: що робити з пупчиком? Вже нам скоро місяць, вже було почали думати що зажив... але ось кілька днів спостерігаємо що з нього щось виділяється... То так може бути, це нормально чи треба щось робити (крім зеленки капнути)? Хто що порадить?
    п.с. Чи може то бути від активної "фізкультури" лежачи на животику? Він такий буває збуджений, що починає рачкувати, видиратися по моїх грудях вгору (мабуть хоче на голову)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Закапайте пупчик перекисом водню. Добре так, трохи відтягніть пупчика зі всіх сторін, щоб перекис у всі складочки попав. Підозрюю, що буде шипіти. Тоді покапайте раз в день протягом 2-3 днів.
     
  3. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Тобто? Раз в день перекись і все? А купати можна?
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    У нашої донечки з пупчика теж щось виділялося. Їй тоді було десь 3 тижні. Правда, ми коли одягали підгузник, то він закривав пупчик. Потім я закочувала підгузник так, як це робили в ПБ, тобто, щоб пупчик "дихав". Все зажило буквально за декілька днів. Ну і капала перекисем та зеленкою.
     
  5. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    купаєте у кипяченій воді, обробляєте пупчик як і до того- перекис усередину, зеленкою навколо.У випадку подальшого мокнення та почервоніння навколо пупчика, кидаєте займатись самолікуванням і негайно звертаєтесь до лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Від фізкультури не може бути!!!!
    Про оброблення пупчика є тут купа всього. Є 3 шляхи:
    1. з пологового - перекись спочатку, промокнули і потім закапали зеленкою
    2. тут здається радили прополісом - заживає гарно і нічого не сушить
    3. не обробляти взагалі нічим - є теорія, що то без потреби (навіть моя дільнича-сімейна лікар таке казала)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В нас було таке,що вже ніби і зажив пупчик,а потім почав кровити,то педіатр показувала нам так: спочатку капаєте перекисем,воно шипить,розмакає,знімаєте ватними палочками кірочки,ваткою з перекисем обтираєте навколо пупчика,тоді капаєте з піпетки капельку саліцилового спирту,промакаєте сухим тампоном,і замазуєте зеленкою,ну і відповідно,щоб памперс не закривав пупчика.Моїй кумі помогло,а от нам не зразу,ми купили такий порошочок- банеоцин,спершу робили таку процедуру,як казала лікарка,а потім легенько присипали банеоцином.За два дні помогло.
     
  8. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Всім дякую! Будемо пробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    А я б казала не використовувати взагалі перекис. Лише зеленкою. Ви ж купаєте дитину, водичка розмочує шкірочки зайві на пупчику, а перекис робить практично теж саме. Зеленку ми закапували в пупчик, а не навколо нього.
     
  10. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    а ми з чоловіком 1 раз в день після купння в пупчик піпеткою капали перекись, те що шипіло витирали ваткою, а потім піпеткою капали зеленку
    нам було дуже зручно, бо рідина сама розтікалася по складочках
    пупчик зажив дуже швидко
     
  11. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Досі ми так і робили: перекись + зеленка (капали кожне окремою піпеткою). Після купання тільки зеленка. Останніми днями теж, думали вже все зажило... і ось щось тойво... Сьогодну спробую як себе покаже прополіс, давно планував нам обробляти але забував купити.
     
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В темi для мамусь i татусiв багато раз пупчик обговорювався. Тiльки у мене немає натхнення тi дописи шукати.
     
  13. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    у нас теж таке було,пупчик почав кровити,користувались перекисем і зеленкою, і під час купання заклеювали пластирем.досить швидко все пройшло!

    Дівчата,я застудилась.Маленькому тільки 3міс і ми на ГВ.Що робити?чим лікуватись?
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Оленко, як Тимофій почувається?
     
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В мене вже другу ніч підряд малий шалено мотуляє головою , при цьому не просинається, чи у когось таке було? бо вагаюся між тим чи це йому щось сниться , чи що...
     
  16. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    В моєї масі так . В нас це означає, що вона тужиться, або дискомфорт у животику(. Але це мотуляння головою супроводжується хниканням, таким, крізь сон. Тоді я просто підсовую цицю, це заспокоює (щоб там не було), мала спокійно досинає ніч і на ранок, "как часы" о 6-й видає повний підгузник "добра")))).
     
  17. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    ми спочатку пупчик обробляли перекис+зеленка двічі на добу, як порадили в роддомі, то щось не пішло - довго не заживав (майже місяць). замінили зеленку 1% спиртовим розчином хлорофіліпту (вранці і ввечері) і перекис 1 раз (після купання, щоб добре вичистити). зажило за 2-3 дні.
     
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Казала мені лікарка не захоплюватися капанням пупця, бо зайве втручання тільки розм"якшує шкіру, котра ще не зажила, від того може так довго затягуватися ранка.
     
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    Про пупчик. Пан Левандівка би написав ( наскільки пам'ятаю з гілки для мамусь і татусів): купати як мінімум 10хв і закапувати спиртовим розчином прополісу:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка

    У моєї малечі і у мене ГРВІ. Взагалі то через мене, знала, що хворіють діти, а зайшла з малечею в школу до старшої. До вечора вже соплі і потекли. Загалом, перебіг не важкий, їмо, граємось, фізрозчином носик промиємо, то і спимо. Проблема не в тому. Мама і свекруха солідно на мене "наїхали", що це через наші купання у воді не вище 35 градусів, обливання на градус нижчою водою, прогулянки за будь-якої погоди легенький одяг. Аргументи щодо старшої, котру ростили повністю за бабусиними рекомендаціями, ховали від найменшого вітру і навіть в приміщенні одягали шапочку, то тепер маємо понижений імунітет і страшенну залежність хвороб від елементарного "трохи змерзла" - не діють! Як і пояснення, що інфекцію не можна підхопити у ванні із теплою, а не гарячою водою. А сьогодні чоловік сказав, що я ставлю експерименти на дітях, бо мама йому говорила, що немовлят до року треба берегти, а не знущатись і що всі купали в гарячій воді роками, а я така начитана хочу зіпсувати дитину. Невже я не права?!
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.