Ангіни, віруси і т.п.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Олька, 24 Вересень 2008.

  1. Олька

    Олька Well-Known Member

    Дівчатка! Я вже третій день хворію невідомо чим. Дві ночі температура 39,6, збиваю мінімум 2 години, горло болить настільки, що не можу спати, аж плачу (хоч багато разів мала гнійні ангіни, то так не боліло), шию всю вздуло, просто сил немає. Знайома лікарка сказала, що то не ангіна, то такий вірус і в кожного він по різному проявляється. Може хтось знає чим можна обезболити горло?
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    А може то свинка? :confused:
     
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    А при свинці хіба горло болить?
     
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    в мене те саме!
    цієї ночі, як чхнула, то аж сіла від болю...
    лікар призначила звичайні протигрипозні препарати і казала, що як не попустить, то починати пити антибіотики...
    певно, завтра і почну...
     
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    мені виписала мамина подружка-лікарка азицин (антибіотик, 3 таблетки на 3 дні), разом з лінексом, ринзу, нурофен, німесил і мілістан. Другий день п'ю, зараз температура впала, але думаю ненадовго, а горло не попускає. Боюсь ночі!!!!!!!!
     
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    При ангіні ще пшикають ОРАСЕПТ-така пшикалка малинового кольору,трохи знімає біль і вбиває бактерії,таблетки смоктальні-фарингосепт Мої донечки зараз хворі-щось вірусів тих поналітало,напевне через погоду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Так от і моя мала минулого тижня хворіла тим самим, з садіку принесла, потім моя мама заразилась, прийшла і моя черга:sad:(((
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Спробуйте ангінхель, він незле знімає болі в горлі, це гомеопатичний засіб, моєму малому сильні ларингіти знімав, і мені допомагало.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    В нас аналогічно:8:...правда в трохи легшій формі:confused:
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    А що ще "вбиває"?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Я хворію вже 4-й день, перед тим хворів чоловік - заразив, але щось не те, як у вас. Дуже стрімкий перебіг хвороби. Понеділок - розвозило. У вівторок півдня псувала хустинки :8:, а потім піднялась температура - найбільша 37.6, в середу уже температури не було, півдня відкашлювала, потім тільки сухий кашель. Сьодні знову відкашлюю.
    Чим лікувалась - купа чаїв: липовий, шипшиновий, простий, ще свекор запарював сушені молоді пагони сосни (називав шишечками), гадість звичайно, але допомагає (там камфори багато), вчора на вечір ще димексид на груди поклали.

    Отака фігня...
     
  12. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Як мені пояснили, то такий вірус, в кожного по різному. В моєї малої боліло горло висока температура, зараз кашляє, в мами таке як у вас, високої температури не було, але кашель дуже болючий, а в мене якийсь капець, сьогодні вже 5-ий день, температури вже немає, але горло болить далі і вспухша шия, що мене найбільше турбує, хожу з компресом з капусти, потім ще буду гріти синьою лампою, якщо до завтра не стухне, піду здавати аналізи.
     
  13. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Ой, дівчата, як я вам всім співчуваю. Боріться з хворобами! Що до ангіни, то я донці, мазала горло ХЛОРОФІЛІПТОМ (масляний розчин ), як помені, то процедура жахлива, але вже на другиий день почервоніння зійшло та й температура спала. А ось не так давно прочитала, що є вже СПРЕЙ хлорофіліпт на основі евкаліпту. Може кому стане у нагоді. Здоров'ячка міцного вам і вашим рідним! Будьте здорові!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Я своїй горло завжди мажу люголем і вона терпить, а пшикала останній раз гівалексом, теж вроді би поміг. А собі зараз пшикаю Йоксом, гидота, але помагає, хоча в цей раз я вже не знаю що мені поможе.....
     
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Мене теж якась зараза підкосила, вже 2 тижні кашляю, і ніяк той кашель не проходить. Було так, що думала, зараз легені вилетять геть. Вночі не давала своїм спати, сплю в іншій кімнаті. Зранку доводилося півгодини прокашлюватися, щоб з носоглотки всю ту бяку вивести. Причому то незаразне, бо чоловік та малий здорові. Мабуть, якась застуда хитра. Пили пару днів ФлюКолд, він трохи то полегшував та температуру збивав, але від нього в мене якийсь летючий стан був, то я його пити перестала. Більше ніц не вживала, побільше чаю гарячого з лимоном.
    Вже другий день щось під ребрами зліва болить, дихати аж боляче. не знаю, чи то пов"язано з кашлем...
     
  16. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Слухай tslezinska, а може в тебе запалення? Я як прочитала в мене зразу виникла така думка. Ти не жартуй!!!!!!!!!!!!! Якщо маєш хорошого лікаря, то нехай добре послухає. Береженого Бог береже.
     
  17. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Дівчатка, підкажіть якими травами можна полоскати горло? А то вже скоро тиждень, а боліти не перестає, в мене вже сил нема!
     
  18. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Я вже так читаю і розумію, що ти вже давно хворієш. Тим більше писала, що підеш здавати аналізи, а ходила? І що з твоєю шиєю? В твому випадку я вже сумніваюст, що якісь трави поможуть. Може це якась форма ангіни????????
     
  19. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Не пішла я до лікаря, бо шия моя стухає, а горло болить, хоч вже і не так сильно як спочатку, тому вже не хочу напихатися ліками, а хочу якісь травки поприймати. Мені, щоб до лікаря піти, то вже взагалі треба вмирати, боюсь я їх!!!
     
  20. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Слухай, я собі згадала. Може ти вдома маєш перетерту рожу з цукром або ж сік з неї. Ложку перетертої рожі треба смоктати до повного розсмокчення. А ще заспокійливо на горло діє полоскання календолою (в аптеці тепер продається її розчин) або ж відваром з ромашки. Їж віт. С.
     
    • Подобається Подобається x 1