КПК

Показати повну версію : Весільні дрібнички

Сторінки : [1] 2 3 4

levandivka
26.11.2006, 09:33
В цій темі говоримо про весільні дрібниці. І тільки про дрібниці.
Застереження:
Бажаючих поговорити про магазини, точки, де воно продається - просю в гілку Реклама :banned:
(http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41135)

Inka Blond
26.10.2008, 15:04
Хотілося б, щоб на нашому весіллі були гарні та оригінальні весільні бокали, але поки-що нічого путнього не знайшли. Можливо чимось допоможете?

Радість
26.10.2008, 15:22
Мені здається, що бокали в магазинах треба шукати, а не на форумі. Майже у всіх весільних магазинах продають безліч весільних бокалів на любий смак.

Мар"яночка
27.10.2008, 12:23
Це залежить які ви хочете. Є наприклад гарні мельхіорові такі шо зчепленні одне з одним. Гарні але важкі, можете в цумі новому подивитись, на якомусь з поверхів не пам"ятаю. Є гарні кришталеві: на вл. Франка недалеко від фотостудії Баранських на другій стороні є цілий магазин кришталю. та мтеж дуже гарні бокали з цінами відповідними. Є навпроти добробуту трішки вище магазин кришталю, там білоруський кришталь, він дешевший;) шукайте одним словом

Alias
27.10.2008, 12:29
Дівчата. а як ви думаєте, можна весільні бокали передавати у спадок? У моїх батьків є дуже гарні бокали, купували собі як одружувались.А недавно тато сказав, що подарують їх тій дочці, яка перша буде виходити заміж.Тобто мені..я так думаю:)

Мар"яночка
27.10.2008, 14:15
я шось нічого такого не чула шоб не можна було :confused: мабуть можна

Cifalius
27.10.2008, 21:02
ми бокали купували самі... богемське скло, пара обійшлась десь 250 грн, точно не можу пригадати, а прикрашала я сама..

viltis
27.10.2008, 21:10
Тема називається весільні дрібнички:))) а бокали, то далеко не дрібнички:) Ми купляли і прикрашали на Південному. Вже десь писала, в салоні замовляли букет, свічки, бокали і кошички на прокат....Все в одному стилі:)

А дрібнички --це шпильки, щоб букет чіпляти, кульки, ....і це теж не дрібнички ...короче, все важливе:)

Cifalius
27.10.2008, 21:15
Тема називається весільні дрібнички:))) а бокали, то далеко не дрібнички:) Ми купляли і прикрашали на Південному. Вже десь писала, в салоні замовляли букет, свічки, бокали і кошички на прокат....Все в одному стилі:)

А дрібнички --це шпильки, щоб букет чіпляти, кульки, ....і це теж не дрібнички ...короче, все важливе:)

Інколи дрібницями може бути і сукня...і сам наречений!!! :):):):):)

Panadolka
27.10.2008, 23:58
і сам наречений!!! :):):):):)

:clapping::clapping::clapping: зараз помру зі сміху...

Alias
28.10.2008, 09:28
Інколи дрібницями може бути і сукня...і сам наречений!!! :):):):):)
як доповнення до весільної сукні:D

Deidra
08.01.2009, 20:29
Симпатичні бокальчики бачила ось тут: http://vip-podarki.com.ua/shop/63/206.htm

А весільний букет - то дрібничка?)) Ніяк не можу вибрати...

Inka Blond
08.01.2009, 21:10
А де б такі бокали у Львові знайти? Обійшли декілька магазинів, а всюди одне і те ж саме, але зовсім за різними цінами:)
А букет ви вибираєте разом? В більшості випадків наречений їде сам вибирати. Хоча, в нашому випадку, буду їздити з ним, хоч його смаку і довіряю, але так спокійніше:)

Deidra
08.01.2009, 23:01
А де б такі бокали у Львові знайти?
А такі бокали можна і онлайн замовити. Бокали - вони не туфельки, міряти не обов*язково.

А букет ви вибираєте разом?
Думаю, що в порушення всіх традицій, букет буду вибирати я. Хоча суджений уже показував, що йому подобається :)

Хм..) А от плаття ми вибирали разом, а вибрала все одно я..)))

Inka Blond
08.01.2009, 23:08
А такі бокали можна і онлайн замовити.

Чесно кажучи, онлайн страшнувато замовляти, невідомо що "приїде". все-таки на картинці це одне, а в живу може бути зовсім не те, що собі уявляла. Та й не відомо за скільки часу доставлять

successful
10.01.2009, 09:55
Чесно кажучи, онлайн страшнувато замовляти, невідомо що "приїде". все-таки на картинці це одне, а в живу може бути зовсім не те, що собі уявляла. Та й не відомо за скільки часу доставлять

Я теж перед весіллям вагалася:confused:, купляти онлайн чи піти в магазин і вибрати на свій смак. Обрала другий варіант і була спокійна :dance:
Та й більшість тих весільних бокалів ,які пропонують на сайті, можна знайти в магазинах Львова ( старий (новий) ЦУМ, СКРИНЯ, звичайні супермаркети ) і навіть дешевше їх придбати:)

Olenka
10.01.2009, 11:39
У нас на весіллі все було в одному стилі, все прикрашала флорист (до речі вона зайняла 1 місце на конкурсі флористів України). Тобто все робила вона і прикраси на машину, і букетики весільні, і букет для мене і бутонєрки, і бокали, і квіти на столі, і арку (за столом позаду молодих) і навіть прикрашала браму і підїзд. Не пригадую, що ще... У нас все було з живих квітів, крім прикрас на машини. Дуже гарно було. Ах...

kati
10.01.2009, 12:23
живі квіти то дуже гарно,але далеко не кожен може собі дозволити наймати флористів:confused:

Мар"яночка
12.01.2009, 15:04
А я все оформляла сама :confused: бокала купила собі 6 штук кришталевих за 200 грн і два оформила так як мені сподобалось, кошики купила за 8 грн і обтянула їх сама, як на мене досить нічо вийшло головне купити підручні матеріали правильно :xaxa: на Шуварі є кіоски там де квіти, там можна досить дешево купити блискітки, квіточки, все для оздоблення. Квіти на машини теж думала брати живі, а потім на Краківському мені повезло і я взяла штучні одинакові троянди, нові 60 грн за штукук прокат. Так шо мені повезло все було в принципі в одному стилі.

Мар"яночка
13.01.2009, 13:45
http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/01/13/3757496c6fc1e1e4e.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=702)http://posydenky.lvivport.com/imagehosting/2009/01/13/3757496c7eaa24463.jpg (http://posydenky.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=703) ось так я оформляла свої дрібнички :shy:

Іриска
13.01.2009, 15:45
А де б такі бокали у Львові знайти? Обійшли декілька магазинів, а всюди одне і те ж саме, але зовсім за різними цінами:)
Я купувала 2 бокали фірми "Мікаса", це франція. Вони потягнули десь 250 грн, але таких бокалів я ніде більше не бачила! Вони є в мережі магазинів "Посудний ряд". А ось ссилка на сайт http://www.mikasaandcompany.com/control/category/~category_id=W5/~block=2 але там я не знайшла таких, як у нас...зате ось такі нам на весілля подарували http://www.mikasaandcompany.com/control/product/~category_id=VJP36/~product_id=VJP36401

Іриска
13.01.2009, 15:47
в оці я закохана http://www.mikasaandcompany.com/control/product/~category_id=LTC05/~product_id=LTC05007

Deidra
14.01.2009, 18:00
в оці я закохана

Дійсно, дуже гарні :)

А я повелася на фразу нареченого: "Зате ці вічні", - і ми купили металеві посріблені..) Важкуваті, але дуже акуратні на вигляд. І вічні ;)

kristina
21.01.2009, 12:17
Я купувала бокали ручної роботи, тобто вибираєш форму бокала /у них були Люмінарк/ і вибираеш нанесення камінців, бісеру- колір золото або срібло. Так я к у мене було кремова сукня то вибрала золото , гарно на відео виглядає , прям виблискує.Можна було взяти готові. Обійшлось в 220 грн.Магазин у центрі , взнала про них через журнал весілля чи майже одружені.

Галюсік
02.02.2009, 01:37
бокали ручної роботи, тобто вибираєш форму бокала /у них були Люмінарк/ і вибираеш нанесення камінців, бісеру- колір золото або срібло.

Ще б нам фото показали тієї красоти. :)

kristina
02.02.2009, 15:17
На фотках зараз немаю. Хіба зроблю фото і закину сюда

Мар"яночка
03.02.2009, 16:18
Ой такі фотографії неможна показувати, особилво таким солодкоїжкам як я :xaxa:

Niferttiti
05.02.2009, 14:36
А хто знає, свічки для вінчання в церкві потрібно де купувати? Обовязково в церкві чи можна і поза нею?

algo
05.02.2009, 19:47
Та ні, я знаю, що можна купити собі!Принаймні не чула щоб десь вимагали купляти в церкві!тим більше зараз дуже багато гарних свічечок я бачила на базарі.

Niferttiti
06.02.2009, 10:03
Та ні, я знаю, що можна купити собі!Принаймні не чула щоб десь вимагали купляти в церкві!тим більше зараз дуже багато гарних свічечок я бачила на базарі.

А мені здається, було б не погано якщо б свічки були куплені в церкві. Вони вже освячені. Ну нічого що не такі гарні і помпезні як в магазинах продають.

FeRmatta
17.02.2009, 17:30
дякую запрекрасні фото тортів! я в захваті! особливо від білого дерева

Dobra
01.03.2009, 20:08
Знайшла в інтернеті цікавий варіант - звичайні бокали з кружевом ручної роботи.

http://i066.radikal.ru/0903/9a/12207457a18a.jpg

Маруся-мама
01.03.2009, 22:01
У мене були дуже гарні бокали. Такі як ніби для шампанського, що знизу вузенькі а тоді піднімається до гори і робляться вужчі і вони були власне обгорнуті в дуже гарне біле макраме. Але я позичила ті бокали свому двойорідному братові на велике прохання його жінки і вони мені один розбили. І все :( І сім*я їх розбита (вони вже 2 роки як розлучені) і моїх бокальчиків нема. А знайти такі самі ніде не можемо.
А ми їх з америки до України везли і вони все витримали, а тут одна незґрабна ...

Ось такі, тільки ще обгорнуті ганим білим макраме.
http://www.bridalpeople.com/images/products/14570-L.jpg

Що до тортів. Ці торти гарні але вони коштують шалені гроші, які повірте не варто видавати. Плюс вони обліплені так званною мастикою а вона не їстивна, як на мене, хоч і виглядає гарно.
Я за те аби торт був покритий або рідким зефіром або повністю масляним або вершковим кремом. А квітки можна і з крему зробити а можна і з цукру.

Svizi
07.03.2009, 19:59
Двчатка, де можна купити гарнюню діадемку (не на краківському) ??????????? Поможіть..

Niferttiti
11.03.2009, 13:49
Слухайте, чи то я тільки така прибацана чи що. Щось встрілило мені в голову самі рушник вишити, самій запрошення зробити, самій букетики для госте зробити, і самі прикраси на машини зробити. Тобто думаю трішки зекономлю грошей і нехай бачать яка я майстер на всі руки. Одним словом рушник вже вишитий лежить після 4 місячного сліпання по вечорах, але зате хожу і любуюся кожен день ним. :) Запрошення майже готові, тільки залишилося текст запрошення видрукувати і вклеїти в серединку (також намордувалася поки придумала основний дизайн), але всі вони в мене різні. А букетики для гостей придумала робити з бісеру, бо щось ті квіточко мені не дуже подобаються, які всі одинакові та й не дуже то й дешевенькі. Ось така я мастериця. Вже чекаюне дочекаюся коли з тим всім розберуся. :xaxa:

Двчатка, де можна купити гарнюню діадемку (не на краківському) ??????????? Поможіть..

А я щось ніяк не можу придумати чим то вельон вчіпити до волосся. Якось хочеться простіше, без діадемок. Може щось хтось інше бачив чи знає, буду вдячна.

algo
11.03.2009, 13:55
А я щось ніяк не можу придумати чим то вельон вчіпити до волосся. Якось хочеться простіше, без діадемок. Може щось хтось інше бачив чи знає, буду вдячна.

Гарно дивляться живі квіти, а також дуже ніжно заколочки з камінцями або перлинками на кінці. Розкажіть про запрошення!!

Niferttiti
11.03.2009, 14:02
Та квіти подобаються у волоссі, але не умому випадку. По перше вже будде досить тепло і кажуть тоді квіточки в середині дня вже не дуже свіжо виглядають, та в мої "пишні" коси важкувато буде їх прикріпити. Маю ріденьке волосся.
А про запрошення довго розказувати. Може завтра фотки закину, якщо получиться.

algo
11.03.2009, 14:35
Та квіти подобаються у волоссі, але не умому випадку. По перше вже будде досить тепло і кажуть тоді квіточки в середині дня вже не дуже свіжо виглядають, та в мої "пишні" коси важкувато буде їх прикріпити. Маю ріденьке волосся.
А про запрошення довго розказувати. Може завтра фотки закину, якщо получиться.

Чекаємо!!:clapping:

Мар"яночка
11.03.2009, 14:36
зара є дуже гарні шпильки :8: я купляла собі такі квіточки

Niferttiti
12.03.2009, 09:55
А ось власноручні запрошення. Кожне ще буде в золотистій торбинці з фатину завязаній стрічкою. Ще тільки залишилося серединку видрукувати і вклеїти і можна йти запрошувати.

галіна
13.03.2009, 11:34
хто знає що робити з букетом після весіля

Niferttiti
13.03.2009, 11:37
хто знає що робити з букетом після весіля

багато хто його засушує і робить гербарій. А я читала що потрібно його спалити, звичайно вже коли зів'яне.

Siania
13.03.2009, 11:55
А ось власноручні запрошення. Кожне ще буде в золотистій торбинці з фатину завязаній стрічкою. Ще тільки залишилося серединку видрукувати і вклеїти і можна йти запрошувати.

А скільки в вас буде гостей? Бо я мабуть не змогла б зробити таких 90 штук:suicide:

Salamandra
13.03.2009, 11:56
Скажіть, будь-ласка, то правда що весільний букет не можна випускати весь вечір. Чи то все звичайні забобони і не потрібно на то звертати увагу. Чула навіть, що коли молода кидає букет, то його заміняють іншим, дуже подібним.

Може ви ще підкажете, де у Львові шукати запрошення, корзинки і всякі такі весільні дрібнички. Бо я не знаю куди йти шукати. Була на Краківському. Але там все одноманітне і стандартне.

Niferttiti
13.03.2009, 11:58
У нас 80 гостей. Але то не означає що потрібна така сама кількість запрошень. Там майже всі сім'ями. Мені потрібно 37 запрошень. 20 штук я зробила за 2 дні. Нічого важкого. А якщо б не вишивала обручок, то б і за один день. Просто треба все купити необхідне.

Скажіть, будь-ласка, то правда що весільний букет не можна випускати весь вечір. Чи то все звичайні забобони і не потрібно на то звертати увагу. Чула навіть, що коли молода кидає букет, то його заміняють іншим, дуже подібним.

перший раз чую. Але кидання букету, то західна традиція. У нас кидають вельон, а не букет. А якщо захочете букет, то дійсно потрібно якийсь легший трішки, бо сам весільний важкуватий. Ще комусь на голову як впаде, ото буде.... :)

Може ви ще підкажете, де у Львові шукати запрошення, корзинки і всякі такі весільні дрібнички. Бо я не знаю куди йти шукати. Була на Краківському. Але там все одноманітне і стандартне.

Я все сама роблю. Але знаю що є така студія на Гнатюка. То не доходячи до КАС залізнодорожніх є брама і там вивіску видно, щось типу CoolBox, там має бути все для весілля.

О, ще казали є гуртівня всяких прикрас для машин і т.д. в Стрийському парку, там де станція дитячої залізниці. Може хтось там був, вартує уваги?

Niferttiti
31.03.2009, 17:39
Підкажіть будь-ласка, може хтось знає де продаються вишиті носові хустинки, такі ажурні. Бо хочу щоб ми ними свічечки в церкві тримали, але щось ніде не можу найти.

Martusya
01.04.2009, 15:22
Ще раз повертаюсь до теми бокалів, я в Інтернеті знайшла фото бокалів оздоблених бісером, але це тернопільський сайт. Можливо знаєте де у Львові можна такі замовити

IrunkaS
01.04.2009, 15:39
У нас були бокали з богемського скла, у формі тюльпана, з високою ніжкою і скрібними полосками, прикрашені живими квітами.
Неймовірно красиво..
Бокали, свічки, весільний букет і бутоньерка нареченого - в одному стилі.

Victi
01.04.2009, 16:00
Про такі бокали (Оздоблені бісером) розказувала одна з форумчанок на попередніх сторінках теми. Уважно перегляньте дописи, і попросіть у неї координати того магазину де вона свої оформляла.

Щодо запрошень, то є непогані варіанти і дещо інший асортимент в магазині канцтоварів в новому цумі на першому поверсі. І запрошення ручної роботи недорого - по 15 грн. А друковані від 2 до 6-7 грн. Також в цумі бачила корзинки для цукерок, кращі ніж краківські (хоч від тих що на краківському кращою була б будь-яка). Оті корзини обтягнуті атласом і якісь квіточки по бокам. Але певно ліпше затратити годинку-дві, клапоть атласу чи стрічки, і зробити самому.

Niferttiti
01.04.2009, 16:13
Ще раз повертаюсь до теми бокалів, я в Інтернеті знайшла фото бокалів оздоблених бісером, але це тернопільський сайт. Можливо знаєте де у Львові можна такі замовити

Таке можна зробити на Гнатюка в "Cool-Box", але зблизька дуже неакуратно, бо вони той бісер садять на рідкий силікон, і його дуже видно.

Talya
28.04.2009, 15:51
Привіт! Порадьте, будь ласка, місця (крам Краківського), де можна придбати кошики (прикрашатиму сама, потрібен сам невеличкий кошик) та всякі дрібниці для прикрашання.

algo
28.04.2009, 15:55
Коло Привокзального продавали гарні плетені кошички.а всякі стрічки можна і в тканинах, фурнітурі придбати!

Niferttiti
29.04.2009, 09:57
Привіт! Порадьте, будь ласка, місця (крам Краківського), де можна придбати кошики (прикрашатиму сама, потрібен сам невеличкий кошик) та всякі дрібниці для прикрашання.

Раджу підійти в Стрийський парк, там є гуртовня книг і ще багато чого. Найкращий вибір всяких штучок для декору, ікошики там також є... Я там тарилась і на авто замовила декор. Дуже приємні люди там працюють.

Siania
29.04.2009, 10:33
Раджу підійти в Стрийський парк, там є гуртовня книг і ще багато чого. Найкращий вибір всяких штучок для декору, ікошики там також є... Я там тарилась і на авто замовила декор. Дуже приємні люди там працюють.

А де саме таке є????
Ой, Ніфертіті, тобі лишилось менше 2 тижнів до весілля!!!!! Тримайся!!!:clapping::clapping::clapping:

Niferttiti
29.04.2009, 10:43
Це зі сторони вул. Стрийської. Там де будується деревяна церква, або де станція Сонячна, і так по рейсах йти і там буде страшнувата будівля, без всяких вивісок. В середину треба зайти і вглибину пройти і там в одномі і з приміщень є квіткове весілля, там ще багато гуртовень з канцтоварами і книгами. Я сама трошки довгувато то спочатку шукала.
А те що менше двох тижнів, це факт. Почалися безсонні ночі. Я не з чутливих людей, а організм щось сам по собі почнає тривожитися. :8:

Talya
29.04.2009, 10:51
Дівчата, дуже дякую Вам за допомогу!!!! а то до весілля залишається щоразу менше часу, а тих дрібничок все більше і більше, аж голова обертом!!!

Мар"яночка
29.04.2009, 11:35
Та не хвилюйтесь ви так, хоча як собі згадаю така сама кумедна була, аж млосно ставало від тої підготовки і ті дрібнички чомусь оформлялись перед самим весіллям, таке враження шо у мене пів року впереді не було :xaxa: гиии а в день весілля ви будее то то, то інше згадувати, зрузу когось поробіть відповідальним за ті всі дрібнички, а то вийде вам велика проблема, коли будете самі думати шо я маю взяти і коли і куда покласти :xaxa:

Talya
29.04.2009, 12:04
Та не хвилюйтесь ви так, хоча як собі згадаю така сама кумедна була, аж млосно ставало від тої підготовки і ті дрібнички чомусь оформлялись перед самим весіллям, таке враження шо у мене пів року впереді не було :xaxa: гиии а в день весілля ви будее то то, то інше згадувати, зрузу когось поробіть відповідальним за ті всі дрібнички, а то вийде вам велика проблема, коли будете самі думати шо я маю взяти і коли і куда покласти :xaxa:

Дякую:)!!! знаєте, якось хочеться, щоб все було спокійніше, щоб результат виявився очікуваним, але чим швидше наближується той день, тим більше всередині той хробачок муляє:xaxa: ще стільки всього треба, список росте і росте!!! ще і рушник довишивати треба, і купити стільки всього! Ви ж розумієте :) але, мабуть, як кожна наречена, заспокоюся і відпочину аж на наступний день після весілля:xaxa:.

Zolotse
08.05.2009, 14:35

Купіть на Вернісажі (в 10 разів дорожче).

Мар"яночка
08.05.2009, 15:04
Купіть на Вернісажі (в 10 разів дорожче).

навіщо на Вернісажі??? є гуртівня на нижньому шуварі там де квіти, я особисто купляла там кошики, а й взагалі до кошиків квіточки різні

Zolotse
08.05.2009, 16:36
Звичайно що не потрібно на Вернісажі! Просто бачу тут народ гониться за так званим "ексклюзівом" у таких дрібницях як ото букетики для гостей, бокали, корзинки, ітд. Дорожче - значить більший "ексклюзів". От і кажу про Вернісаж.Але то жарти. А взагалі думаю не варто літати по всьому Львову в пошуках чогось неповторного...Сукня і взуття - це інше.Також не варто економити на їжі та спиртному (воно має бути якісне). А щодо дрібних покупок - зайти на той самий Краківський і скупитися.

Мар"яночка
08.05.2009, 16:45
ну і шо в тому такого поганого шо хтось хоче шось ексклюзивне??? :xaxa: я теж не все скупляла на Краківському тому що те все мені абсолютно не подобалось. Якшо є час і троха грошей, то чому б не побавитись, і потім сказати: "а от я зробила таку красу .." кому від того зле:confused:

Zolotse
08.05.2009, 16:54
Нє..ну звичайно якщо є вільний часі зайві гроші, то можна і побавитися, і нікому від того зле не буде...Буде душу гріти тій людині, яка це зробила...Я ж не кажу, що це погано! Але з другого боку є люди, які не маючи ні того самого часу, ні зайвих грошей, намагаються зі шкіри вилізти, щоб мати отой славнозвісний "ексклюзів". А питається "навіщо"?

enigma
08.05.2009, 17:26
Ну це ж єдиний такий день - найважливіший, найпрекрасніший! А складається він, окрім важливих моментів, ще й з малесеньких дрібничок, як от квіточки для гостей, прикраси на машину, букет тощо. І це дуже природньо, що в такий важливий день людина хоче виділитись - бо це ж на все життя! Тому нема нічого поганого, щоб потратити час на вибор/дизайн бокалів, наприклад. Але поза тим всім, у всій метушні в пошуках ексклюзиву, не варто забувати найголовнішого...

Zolotse
08.05.2009, 17:48
Перед ким виділитися? Все-рівно ніхто не зверне увагу на дизайн отих самих бокалів чи букетиків для гостей! Але це моє ІМХО. В мене також незабаром весілля. Думаю, що варто приділити увагу вибору тамади,музики, меню (і їжа і спиртне) - але тим займаються мами. Вбрання для мене і нареченого,звичайно.Але знову ж таки викинути купу грошей на сукню, яка потім буде порохом припадати в шафі, вважаю не дуже розумним вчинком. Знову ж таки повторюю, кожен розраховує на свої фінансові можливості. Бо звичайно, якщо в людей є "дурні гроші", то можна і пінгвінів привезти з північного полюса і Сердючку впридачу...Аби всі знали, які ми круті!

enigma
08.05.2009, 18:10
Перед ким виділитися?
Не перед ким, а серед інших. Повірте, якшо у вас буде розписка десь, скажімо, в замку або посеред озера на острові, то це запамятається і вам, і вашим батькам і вашим друзям дуже надовго.

Все-рівно ніхто не зверне увагу на дизайн отих самих бокалів чи букетиків для гостей!
Ну це в принципі значення не має особливого, звернуть чи ні. Хоча з нашим то менталітетом :xaxa:

Думаю, що варто приділити увагу вибору тамади,музики, меню (і їжа і спиртне) - але тим займаються мами.
Ого! Я б мабуть не довірила своїй мамі вирішувати, як гостей забавляв би тамада або яку музику грали би музиканти.ІМХО

Вбрання для мене і нареченого,звичайно.Але знову ж таки викинути купу грошей на сукню, яка потім буде порохом припадати в шафі, вважаю не дуже розумним вчинком.
Ну давайте тоді всі одружуватись в джинсах :confused: Щодо сукні теж багато альтернативних варіантів - взяти в прокат, наприклад, дешевше і пилитися потім в шафіне буде. Або пошити в більш демократичному варіанті, шоб окремі частини сукні (верх/спідниця) потім або перешити, або вдягати як готове до інших свят. + Жінці притаманно хотіти виглядати на всі 100, а це як правило коштує грошей. Хоча погоджуюсь, що є чимало дівчат, які на всі 100 виглядають за дуже помірні кошти :y:

Знову ж таки повторюю, кожен розраховує на свої фінансові можливості. Бо звичайно, якщо в людей є "дурні гроші", то можна і пінгвінів привезти з північного полюса і Сердючку впридачу...Аби всі знали, які ми круті!

Дурні не дурні, але більшість їх заробляє самі, так шо вже не такі й дурні. До того ж, є купа оригінальних ідей, щоб наповнити це свято так би мовити ексклюзивністю, не витрачаючи багато коштів. Наприклад, моя подруга, яка має неабиякі дизайнерські здібності + Інтернет = екслюзивні запрошення. Та і власноруч багато чого оригінального зробити можна. Хтось тут на форумі і рушник вишивав, і запрошення робив, і корзиночку оформлював, і бокали дизайнив. Тому не все впирається в гроші. :)

Все ІМХО.

Zolotse
08.05.2009, 19:51
Ні-ні...ні в якому разі:8:...Мами займаються лише кухнею, тобто узгоджують меню...До пляцків-горілки я не пхаюся...Хоча спиртне вибирав молодий .:xaxa:

Zolotse
08.05.2009, 19:53
Хоча погоджуюсь, що є чимало дівчат, які на всі 100 виглядають за дуже помірні кошти :y:

От власне...Моя коліжанка виходила заміж в сукні, купленій на тому самому всіми ненависному Краківському за смішну на сьогоднішній день ціну, а виглядала як принцеса...:confused:

Victi
12.05.2009, 17:24
Шукаючи ексклюзивну річ, ми не обовязково ставимо собі за мету виділитися, чи похизуватися перед іншими. Я наприклад і справді оббігала чимало магазинів у пошуках бокалів. Якщо вони вціліють після свята, то довгі роки прикрашатимуть мій сервант, і дітям-внукам показуватиму. Адже що залишиться мені на згадку (ну окрім коханого мужа) - фото-відео, фата, потоптані мешти і отака "дрібничка".

algo
13.05.2009, 10:59
В мене тут маленька забаганочка з"явилась. Хочу віяло(вєєр) хтось може має дати на прокат чи бачив де є?? на вернісажі чисто білих нема.була в декількох салонах теж нема!!!

Victi
13.05.2009, 11:13
В мене тут маленька забаганочка з"явилась. Хочу віяло(вєєр) хтось може має дати на прокат чи бачив де є?? на вернісажі чисто білих нема.була в декількох салонах теж нема!!!

В мене теж така забаганка є. Весілля влітку, тож як буде сильна жара, не зашкодить час від часу себе пообдмухувати, а робити це міні -журналом, як зазвичай роблю, некрасиво якось. Як знайду щось гарне (а пошуки наразі безрезультатні), то обовязково скажу.

Єва
13.05.2009, 12:29
Серед того всього "ексклюзиву" - дуже багато непотрібних речей, таких як подушки під обручки (тільки на 2хв. для ЗАГСу, бо в церкві є своя таця) чи торбинка на гроші (її і так ніхто не бачить, люди привітали і пішли за столи, і ніхто не цікавиться, кди молоді спакують покладені ними на вітальний стіл конверти).
Варто витратити гроші на красиву біжутерію, зачіску, макіяж, бо це залишиться на фото і відео. В мене було дороге плаття на прокат, і я не жалію, бо нічого не перекручувалось і не натирало. Було дві пари взуття - для паради (красиве) і для танців зручне. Зараз доношую під білий одяг. Бокали стоять в серванті "для краси". Фата з камінцями Сваровскі за кілька днів відправилась в антерсоль разом з тими ж вищезгадуваними подушкою і торбинкою, сумочкою з камінцями і корзинкою для цукерок. Це той "ексклюзив", на якому можна було зекономити.

Tetjana
13.05.2009, 15:07
Наприклад, моя подруга, яка має неабиякі дизайнерські здібності + Інтернет = екслюзивні запрошення.
Все ІМХО.[/QUOTE]

Please, дайте номер подруги (скиньте в приват), мені треба з кимось проконсультуватися, бо теж буду робити запрошення вручну, хочеться в них вклати душу. Колись Коханому на день Валентана робила валентинки із признаннями в коханні і підкидала протягом цілого дня, уявіть собі який він був довольний)))

enigma
13.05.2009, 15:10
Please, дайте номер подруги (скиньте в приват), мені треба з кимось проконсультуватися, бо теж буду робити запрошення вручну, хочеться в них вклати душу. Колись Коханому на день Валентана робила валентинки із признаннями в коханні і підкидала протягом цілого дня, уявіть собі який він був довольний)))

обовязково спитаюся в неї дозволу ділитися контактами і тоді в приват :)

Tetjana
13.05.2009, 15:15
Дуже дякую!!! Чекатиму з нетерпінням.
Дівчата, ви собі і уявити не можете як мені допомогає цей форум, росто СУПЕР!!!
Дуже дякую розробникам сайту і всім дописувачам.
Тримаймося!

Карінчик
15.05.2009, 09:55
:8:Дуже дякую!!! Чекатиму з нетерпінням.
Дівчата, ви собі і уявити не можете як мені допомогає цей форум, росто СУПЕР!!!
Дуже дякую розробникам сайту і всім дописувачам.
Тримаймося!

Я тут новенька, ще добре не освоїлась, але так добре коли є з ким побалакати, чи спитати пораду... (особливо коли сидиш на роботі, а питань багато в голові:8:, і нема в кого попитати, а вечері пізно в когось щось питати), а тут на форум заходиш питаєш і тобі допоможуть...:shy:

Марточка
22.05.2009, 22:49
Хтось вже знайшов де віяло можна взяти?

algo
23.05.2009, 13:31
Я знайшла в одному салоні з лебединого пуху, прокат 80 грн.,але мені не підходить,тре щось мереживне більше.шукаю далі

ola-lyola
03.06.2009, 14:15
Дівчатка, може комусь пригодиться, побачила дуже гарні бокали на весілля, є великий вибір від простих до з посрібленими ніжками. Згадала як намучилась, коли шукала собі. Так от в універмагу на пл. Ринок, на першому поверсі відділ відразу як зайти зліва.

algo
04.06.2009, 19:55
Я там свої брала!!

Грильяжка
04.06.2009, 20:00
В мене були прості класичні бокали я їх просто перев"язала золотою стрічною. Було скромно і вишукано

Полуничка
11.06.2009, 09:38
Я теж хочу зробити запрошення вручну. Може хтось має якісь фото.ж щоб я мала від чого відштовхуватись? Наперед дякую.:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dre ams:

Salamandra
11.06.2009, 11:56
Я теж хочу зробити запрошення вручну. Може хтось має якісь фото.ж щоб я мала від чого відштовхуватись? Наперед дякую.:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dre ams:

Подивіться, може знайдете щось корисне для себе
http://www.svadbinsk.ru/handmade.php?i=90
http://www.moloda.org.ua/view_menu_data.php?id=34
http://www.pashweddings.com/library/wedding-invitation-templates.php
http://www.find-me-a-gift.co.uk/wedding/wedding-invitation-templates.asp

Ще трошки прикладів запрошень

Julie
13.06.2009, 16:01
А я все оформляла сама :confused: бокала купила собі 6 штук кришталевих за 200 грн і два оформила так як мені сподобалось, кошики купила за 8 грн і обтянула їх сама, як на мене досить нічо вийшло головне купити підручні матеріали правильно :xaxa: на Шуварі є кіоски там де квіти, там можна досить дешево купити блискітки, квіточки, все для оздоблення. Квіти на машини теж думала брати живі, а потім на Краківському мені повезло і я взяла штучні одинакові троянди, нові 60 грн за штукук прокат. Так шо мені повезло все було в принципі в одному стилі.
Підкажіть, будь ласка, де саме знаходяться ті кіоски на верхньому чи на нижньому Шуварі? І що там ще є для декору? Бо не можу дати собі ради з тими всіма прикрашаннями:girl_mad: А в торговому центрі Шувар щось не знайшла нічого:girl_cray:

Полуничка
14.06.2009, 07:35
І ще забула запитатися. Мій наречений хоче бокали, щоб були оздоблені натуральним золотом(напилення чи як?). Я не розумію навіщо викидати на вітер гроші бо це мабуть дійсно дорого, але він так хоче. От я і хочу спитати де це можна придбати?

і порадьте ще будь-ласка якісь квіткові гуртівні та гуртівні тканин де можна купити тканину та неживі квіти для прикрашання залу.

Salamandra
15.06.2009, 11:02
І ще забула запитатися. Мій наречений хоче бокали, щоб були оздоблені натуральним золотом(напилення чи як?). Я не розумію навіщо викидати на вітер гроші бо це мабуть дійсно дорого, але він так хоче. От я і хочу спитати де це можна придбати?

В Епіцентрі відкрили магазин Деко. Пошукайте там. В цьому магазині ми бачили весільні бокали з різними емблемками (виноградна лоза, обручки і т.д.)на них, ці емблемки були покриті сріблом або золотом. Може Вам такі сподобаються

і порадьте ще будь-ласка якісь квіткові гуртівні та гуртівні тканин де можна купити тканину та неживі квіти для прикрашання залу.

Полуничка, в Стрийському парку є гуртівня штучних квітів, тут можна і замовляти квіткові композиції в зал, на кортеж та ін. Подивіться там. Про цю гуртівню вже писали детальніше в попередніх дописах (ніби Niferttiti про то писала)

Niferttiti
16.06.2009, 09:48
Підкажіть, будь ласка, де саме знаходяться ті кіоски на верхньому чи на нижньому Шуварі? І що там ще є для декору? Бо не можу дати собі ради з тими всіма прикрашаннями:girl_mad: А в торговому центрі Шувар щось не знайшла нічого:girl_cray:

Це все продається на гуртовому Шуварі, потрібно зайти в сам кінець і там є ряд магазинчиків з отими прибамбасами, очі просто розбігаються і ціни дешевші.

Salamandra
08.07.2009, 16:48
Щось не знала куди б то написати...

Може хтоь має хорошого майстра по макіяжу? Порадьте, будь-ласка, чи скиньте контакти в ПП. Але бажано, щоб він міг приїхати додому... Не дуже хочу їздити у день весілля десь по місту.... Я все таки прихильниця того, що весільні зачіска і макіяж мають таки робитися там, де мені зручно, і де, я буду почуватися в той день спокійніше та надійніше...

Наперед Вам дякую!

Ulianochka
10.07.2009, 02:21
Мої бокали

uliana
10.07.2009, 10:25
Мої бокали

якщо не секрет, то де Ви такі бокали придбали????

bzova
10.07.2009, 11:53
[QUOTE=Полуничка;456876]Я теж хочу зробити запрошення вручну. Може хтось має якісь фото.ж щоб я мала від чого відштовхуватись? Наперед дякую.:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dre ams:[/QUOTE

мої знайомі запрошення зробити самі - фотографія-запрошення. до весілля зробити собі фотосесію. можна у весільному платті (якщо не забобонні) і на накрашій спільній фото у фотошопі дописати "Запрошення" і т.д". можна зробити монтаж. Це дуже оригінально і навіть практиічно. Адже таке запрошення навряд чи викінуть, оскільки на ньому є винуватці свята. А то згадуй як та молода виглядала:girl_spruce_up: і тим паче не треба перейматись за всіх, щоб вони мами ваше фото з весілля. Вже Є!. також я думаю при організації свята запланувати зразу фотофесію з гостями. завжди гості вітають молодят - це орагіноване дійство- і тодлі ж хай стають поряд і "Вилітає пташка"!"

Beat
18.07.2009, 17:03
підкажіть хтось де можна замовити бочку пива на весілля, з пивом не проблема канешно, а вот з бочкою самою ... ( + моя бурна фантація надумала поставити в "бесетках" каляни на радість гостям, може хтось підкаже чи реально у Львові взяти в оренду такі штуки, бо купляти їх не дуже є бажання :)

Niferttiti
20.07.2009, 12:34
підкажіть хтось де можна замовити бочку пива на весілля, з пивом не проблема канешно, а вот з бочкою самою ... ( + моя бурна фантація надумала поставити в "бесетках" каляни на радість гостям, може хтось підкаже чи реально у Львові взяти в оренду такі штуки, бо купляти їх не дуже є бажання :)

Класна ідейка. Але то мало тих калянів, ще потрібна людина щоб їх обслуговувала, вугілля свіже підносила, тютюн міняла. Можна звернутися в "1000 і одна ніч", то десь в центрі, здається навпроти "Корзо", вони спеціалізуються на кальянах, може допоможуть або хоч щось підкажуть.

Salamandra
20.07.2009, 14:56

Може я якась старомодна... Але мені оця ідея з кальяном не дуже сподобалася (але не ображайтеся). Це оригінально, не спорю.. Але... Якщо людина,наприклад, не вміє курити кальян (але ж схочеться попробувати, особливо після того як трішки вип'є за щастя молодих)... Або вилаштується черга, щоб то спробувати... І замість того, щоб дивитися на перший танець молодих, будуть думати як би то скоріше вже курнути. Або ще гірше... не дай Бог якась дитина то спробує... :girl_sad:

Можливо, краще організувати такий кальян-вечір на дівочу вечірку перед весіллям... :girl_smile:

Beat
20.07.2009, 15:24
ммм, просто я знаю що буде пару людей, більше чим 5 навіть, які люблять і вміють то "дело" робити, а так як будуть вільні "беседки" то треба в них щось же поставити

Або вилаштується черга, щоб то спробувати...
з таким самим успіхом черга може і за пивом вистроїтися, чи до фуршетного столу :)

І замість того, щоб дивитися на перший танець молодих, будуть думати як би то скоріше вже курнути
для того і є тамада, який і буде їх ганяти туда сюда :)

Або ще гірше... не дай Бог якась дитина то спробує...
нууу, за дітьми треба дивитися, з таким самим успіхом, можна і зі столу сперти фляшку і ...

Salamandra
20.07.2009, 15:42
з таким самим успіхом черга може і за пивом вистроїтися, чи до фуршетного столу :)

Так, але фуршетним столом на сьогоднішній день вже нікого не здивуєш... Чи там Мартіні, чи Шеріданс, чи шоколадний фонтан

для того і є тамада, який і буде їх ганяти туда сюда

Залежно, який цей тамада :girl_smile: Бо деколи є такі, шо їх самих треба ганяти :girl_smile:

нууу, за дітьми треба дивитися, з таким самим успіхом, можна і зі столу сперти фляшку і ...

Все можна... Але діти зазвичай на таких забавах бігають гуртом, доки батьки собі сидять за столом... Та й зрештою так і має бути... Ви цих людей запросили до себе, тому саме Ви маєте забезпечити їм комфортне перебування на цій забаві і до мінімуму зменшити всякі такі форс-мажорні обставини (такі як дитинка собі курнула кальян).. Чи Ви хочете, шоб всі ті люди, які прийдуит до Вас з дітьми, бігали за ними і дивилися, щоб ті чогось не натворили?

Megan
20.07.2009, 15:48
підкажіть хтось де можна замовити бочку пива на весілля, з пивом не проблема канешно, а вот з бочкою самою ...

Бочку питайте на пивоварнях. Але так як зараз сезон, то напевне тяжко буде найти вільну, всі по місту стоять. В будь-якому випадку звертатися треба на пивоварню, а якщо добре заплатите, то вони одну з точки знімуть і на весілля дадуть.

Beat
20.07.2009, 15:49
я не хочу описувати все шо може статися з дітьми якщо за ними не дивитисися, але я думаю шо кальян це явно не найстрашніше.

В нас наприклад буде окремий столик для дітей :)

Бочку питайте на пивоварнях. Але так як зараз сезон, то напевне тяжко буде найти вільну, всі по місту стоять. В будь-якому випадку звертатися треба на пивоварню, а якщо добре заплатите, то вони одну з точки знімуть і на весілля дадуть.

так мені не треба такої великої жовтої бочки яка стоїть на вулиці, меншу деревяну, і не одну напевно :)

Megan
20.07.2009, 15:55
так мені не треба такої великої жовтої бочки яка стоїть на вулиці, меншу деревяну, і не одну напевно :)

Я мала на увазі дерев"яну, і точно знаю, що такі на пивоварнях є. Але пам"ятайте, що не лише у вас весілля. замовляють ті бочки нарозхват. Принаймні, так пояснювали мені минулого року в цей час.

Beat
20.07.2009, 15:58
ясно дякую, *пішов_дзвонити*

Salamandra
20.07.2009, 15:58
В нас наприклад буде окремий столик для дітей :)

А на ньому кальян - нехай дітки привикають :girl_smile:

bzova
22.07.2009, 09:38
дітки на весіллі - це добре, але краще якщо ними там хтось займається. памятаю на моєму весіллі теж було багато діток, то а сама просила тамату, аби він організував якісь танці для них:girl_cray: а тепер я так бумаю можна запросити якусь людину, яка б дивилась на ними, організовувала їх. якісь забавки за дитячим столиком (малювання на весільну тематику, навчити фокуси і т.д.). це може бути і якась людина з родини.

SOLODKA
23.07.2009, 14:16
Хотіла би побачити того родича,який замість весільної забави бавить малих дітей.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:Якщо дозволяють кошти,то краща найняти аніматора чи просто няню.:girl_smile:

Oks@nk@
26.07.2009, 16:35
Незнала куди написати, тому вирішила сюди (найбільш тема підходила)!
Скажіть будь ласка може хтось мав або десь бачив весільний букет із лілій, але не звичайних, які всюди продаються, а з таких, що на озері ростуть!
Підкажіть де таке можна знайти!

Alias
26.07.2009, 17:40
Я б теж такий букет хотіла б,але ж чи витримають вони? Вони здається зразу ж зів"януть

Грильяжка
26.07.2009, 19:17
В мене 6 років тому такий букетик був на випускномув школі-була одна така ексклюзивна(правда трохи пахла болотом). купила його навіть тоді за смішні гроші на продуктовому базарі біля Нового Цуму-Навпроти Макдональдса. Місяць тому бачила такі лілії там же.

Oks@nk@
26.07.2009, 22:56
Та от я просто пару днів тому побачила як одна жіночка несла такий букетик і придумала я собі, що хочу такий на весілля! Я теж задумувалась над тим чи вистоять вони!!!
ООООО, якщо вони є напроти нового цуму, то дуже добре, бо наречений саме там і живе!!!! Спробую ще пошукати!!!

Inka Blond
26.07.2009, 22:59
Хочу повихвалятися, а за одне і запитатися. Вчора ми замовили мені букетик. Мені він дуже сподобався. Та й під сукню пасуватиме. а от виникло запитання, коли наречена кидає вельон/букет, то той хто спіймав забирає його собі, чи ні? Мені, чесно кажучи, не дуже хочеться віддавати (сукню ж беру на прокат, хочеться щоб хоч щось на згадку залишилося)

Irysja911
26.07.2009, 23:52
ні,наскільки я знаю вельон(а зазвичай саме вельон кидають,бо букет трошки важкуватий для кидання) залишається молодій! а в мене трошки інше питання....а от підвязку,яку кидає молодий.....залишається в того,хто спіймав....чи можна собі таки забрати?)))

Irysja911
26.07.2009, 23:56
ооо,і ще.....згадала)),а бутоньєрка обов*язково робитьс яз живих квітів? бо чула,що можна і зі штучних,і поєднання штучних з живими,але якось штучні не дуже хочеться,але якщо в букетику для молодої хоч якесь підживлення є,то в бутоньєрці ж нічого,то чи витримає та бутоньєрка хоч до ресторану? бо якось не дуже хочеться щоб все це зів*яло і повідпадало((

Oks@nk@
27.07.2009, 00:56
Одного разу була на весіллі дружкою, то молода так нервувалася перед тим як вийти до молодого, що зламала бутоньєрку ще до того як її вчепити!!!!:)
Як які бутоньєрки витримують, троянди в більшості в"януть, але думаю до залу мають витримати!
Я над цим питанням також замислювалась!
До речі передивлялась різні варіанти букетів в інтернеті і всі букети роблять в отих мікрофонах з губкою з водою, а лише букети з кал роблять без тих мочалок, от я і вирішила, що вони напевно найбільш витривалі! Але це лише я так припускаю!!!!

Масік
27.07.2009, 01:00
наша бутоньєрка до середини весілля вже здохла :( щодо букету , то я його кидала, але залишила потім собі. правда тепер не знаю що з ним робити , зісох а абсолютно втратив вигляд :(

Olma
27.07.2009, 01:40
а от виникло запитання, коли наречена кидає вельон/букет, то той хто спіймав забирає його собі, чи ні? Мені, чесно кажучи, не дуже хочеться віддавати (сукню ж беру на прокат, хочеться щоб хоч щось на згадку залишилося)

Значить так - фату не кидайте ні в якому разі!!! То ваше - вона буде посв"ячена разом з Вами в церкві. Можна потім дитині на колісці таку занавіску зробити. Буде гарно і практично:girl_bye2:
А кидати треба букет. Тут є "хитрість" - можна там де ви свій замовляєте замовити ше й "букет-дублер" - він буде виглиядати майже як Ваш, але з дешевших квітів і менший - от його і кидайте. На крайняк кидайте свій, але огляніться назад шоб знати приблизну відстань як замахуватись, шоб ті бідні дівчата під столами не лазили його шукати - бачила таке на одному весіллі :lol::lol:
Я замовляла "бутет-дублер", але мій брат забув його в машині на стоянці разом з перезувним і передягним :girl_cray: (десь я вже то писала), тому кидала свій рідний... Не шкодую, бо злапала його моя дуже добра коліжанка. Вона з Білорусіі на весілля приїжала спеціально, а букетик потім положила до памятника Франку:girl_haha:

Vesnyanka
27.07.2009, 09:40
Я кидала вельон. Після того як колежанка зловила, забрала його його.
А бутонєрка в нас до ресторану дожила. Потім замінила на штучну (заздалегідь підготовлену).

Nusja
27.07.2009, 12:02
Тут є "хитрість" - можна там де ви свій замовляєте замовити ше й "букет-дублер"
Я теж мала букет-дублер.нам про цю хитрість тамада розповів.
якщо в букетику для молодої хоч якесь підживлення є,то в бутоньєрці ж нічого,то чи витримає та бутоньєрка хоч до ресторану? бо якось не дуже хочеться щоб все це зів*яло і повідпадало((
В бутоньєрці теж є підживлення, там, як нам пояснювали, дають якусь спеціальну зволожуючу стрічку чи щось таке. Ми замовляли це все в "Дольче Віта"(що на Любінській) і забрали в день весілля в 9ій, а ресторан був на 5ту, ще була жахлива жара, то бутоньєрка була трошки підів"яла, але трималась купи і виглядала не так вже і погано.

Ще напишу,що нам оператор порадив: краще, щоб букет не був чисто білим,щоб не зливався з сукнею.

Мацьопа
27.07.2009, 12:10
ні,наскільки я знаю вельон(а зазвичай саме вельон кидають,бо букет трошки важкуватий для кидання) залишається молодій! а в мене трошки інше питання....а от підвязку,яку кидає молодий.....залишається в того,хто спіймав....чи можна собі таки забрати?)))

На одному з весіль,де я була, підвязку забрав хлопець,який зловив! Наскільки знаю - підвязку забирають:girl_smile:

MaryF
27.07.2009, 13:04
А для чого тому хлопцеві та підвязка? Мені віддали.

levandivka
27.07.2009, 16:08
А для чого тому хлопцеві та підвязка?
Як?!
Трофей!
Внукам показувати! (вашим http://www.kolobok.us/smiles/standart/declare.gif )

natalka-matias
29.07.2009, 16:11
бутоньєрка зазвичай добирається до шлюбного букету молодої.і щоб за стилістикою і щоб за різновидом квітів пасували. а щоб вона "дожила"- потрібно мати спеціальну капсулу, яку справжні професійні флористи дають на прокат(бо дорога через те, що вона малесенька і непомітна але дуже помічна.);)

enigma
29.07.2009, 16:30
бутоньєрка зазвичай добирається до шлюбного букету молодої.і щоб за стилістикою і щоб за різновидом квітів пасували. а щоб вона "дожила"- потрібно мати спеціальну капсулу, яку справжні професійні флористи дають на прокат(бо дорога через те, що вона малесенька і непомітна але дуже помічна.

А ви раптом не знаєте, де у Львові є професійні флористи?

La esposa
29.07.2009, 16:37
Моя коліжанка замовляла собі квіти в волосся, бутоньєрку і набір квіткових композицій на машини на весілля, замовляла у квітковому магазині на Симоненка. Там же потім був замовлений і мій весільний букет, порівняно недорого, але якісно.

Мацьопа
29.07.2009, 16:49
А для чого тому хлопцеві та підвязка? Мені віддали.

Не знаю для чого, мабуть своїй дівчині спрезентував:girl_haha:

Грильяжка
29.07.2009, 17:06
Я замовляла букет в знайомої на Галицькому бутоньєрка була в тому ж стилі типу герб з колосків- букет був -синьо -жовті стрічки і колосся з ромашками (така в мене була захцянка). Стояв букет тиждень бутоньєрка теж. Правда я букета не кидала кидала фату і потім її забрала підв"язку мені теж дружба що вловив віддав

popelushka
29.07.2009, 19:37
Ми з майбутнім чоловіком теж пішли на Галицький замовити букет для нареченої, тобто для мене, якщо то так можна назвати. Мені потрібно букет з таких малесеньких ніжно-кремових розочок, бо в зачісці в мене вони будуть. Так ніби знайшли, де можна підібрати такий букетик, я хотіла такий скромний, простенький : ціну нам сказали- 500 грн. Для мене до задуже, тим більше, що то просто розписка. Будем щось друге шукати, або комбінувати з більшими розочками....

algo
29.07.2009, 21:08
Zoryanka, мені Богданка дала номер своєї флористки, вона мені робила так, як я хотіла, букет вийшов 270 грн.в неї приблизно такі ціни.дати вам телефон? приїдете до неї додому, в неї є багато альбомів і виберете собі!

Грильяжка
30.07.2009, 17:48
ціну нам сказали- 500 грн
В нас букет вийшов 220 грн. бутоньєрка здається 25. Знижки нам знайома не робила бо то була знайома знайомого (думаю розумієте). Але то було рік тому, мо то ціни підросли чи що

Марточка
30.07.2009, 21:28
На Лесі Українки є гарний магазинчик,де можна замовити букет,я там замовляла

popelushka
31.07.2009, 10:24
І справді все дуже! в цінах підросло. Виходити заміж тепер задоволення нездешевих.

skarlet
01.08.2009, 19:10
500 грн. Для мене до задуже, тим більше, що то просто розписка.
Ая на розписку навіть не планувала якогось букету на замовлення. Я купила букетик волошок і букет ромашок + зелень, перев"язала білою стрічкою - і було гарно.Фотограф довго ним милувався. Спробуйте пофантазувати самі!

Полуничка
02.08.2009, 20:12
Zoryanka, мені Богданка дала номер своєї флористки, вона мені робила так, як я хотіла, букет вийшов 270 грн.в неї приблизно такі ціни.дати вам телефон? приїдете до неї додому, в неї є багато альбомів і виберете собі!

algo, а мені не напишете в приват той номер? бо я якраз зараз хочу замовити нам букет і бутоньєрку

Inka Blond
02.08.2009, 21:37
А ми минулого тижня ходили замовляти букет. Вийшло 250 грн+ 35 грн. бутоньєрка

Elpida
13.08.2009, 15:04
А можна попросити шановних учасниць поділитися адресами-телефонам гарних флористів, оскільки похід на Галицький завершився глибоким розчаруванням?
Дякую!!!!

Niferttiti
13.08.2009, 15:08
Мені дуже сподобалися дівчата на Дудаєва, то там коло скверика є магазинчик і ціни помірні. Попробуйте на Шуварі, там точно буде дешевше.
Я, обходивши цілу купу таких флористів, зробила висновок що буду сама букет робити, а композиції на столи нам робили на пр. Чорновола, навпроти Ельдорадо є кіоск, там замовляли.

bilo4ka
14.08.2009, 11:49
Ая на розписку навіть не планувала якогось букету на замовлення. Я купила букетик волошок і букет ромашок + зелень, перев"язала білою стрічкою - і було гарно.Фотограф довго ним милувався. Спробуйте пофантазувати самі!
це саме зробила і я. Купила бурдових і фіолетових айстр, перевязала їх лентами. Дуже гарно дивилося під український стрій ;) як то кажуть дьошево і сєрдіто) букетик обійшовся 10грн)))

bilo4ka
14.08.2009, 11:51
На Лесі Українки є гарний магазинчик,де можна замовити букет,я там замовляла
Мені також хвалили цей магазинчик..я туди на наступному тижні також збираюся ;)

Niferttiti
14.08.2009, 13:34
Магазин дійсно суперовий. Але розраховуйте на космічні ціни. В них саме дорожче було, коли я шукала свій букет, майже в 2 рази.

bilo4ka
17.08.2009, 10:36
Космічні то які? і це, мабуть, залежить від самих квіток) якщо з "алєнькими цвіточками" захочу, то явно прийдеться розкошелетися ;)

Niferttiti
17.08.2009, 11:15
Космічні то які?

Одна квіточка яку я хотіла собі на букет коштувала на гуртовні 8 грн, в інших салонах 12-14 грн, а на Лесі Українки 25 грн, а можливо будуть і дорожчі. Думаю різниця суттєва. Плюс, вони дуже гарно оформляють і мають цікавий підхід по оформлення букетів.

Elpida
18.08.2009, 13:42
Мені дуже сподобалися дівчата на Дудаєва, то там коло скверика є магазинчик і ціни помірні.
Дякую, вже сходила. Роблю поправку на географію - то не на Дудаєва, а на Чайковського, якраз навпроти скверика. Жіночка там справді приємна, але те, що в їхніх каталогах - банальне.

Магазин на Лесі Українки виглядає цікавіше. Принаймні це єдине місце, яке я поки знайшла у Львові, де на питання "Чи робите Ви гламелії?" не відповідають "Шо?"

Salamandra
21.08.2009, 17:47
Існує традиція, коли молоді виходять з церкви після таїнства вінчання, молода має розкидати трохи цукерок. В той же час молоду пару обсипають пелюстками, дехто рисом....

В мене є питання: кого ше чим обсипали :girl_smile: ?

Грильяжка
22.08.2009, 13:47
Існує традиція, коли молоді виходять з церкви після таїнства вінчання
Це не традиція це вже хто як собі хоче. Нас наприклад нічим не обсипали вважаю це зайвим,а цукерки я кидала і не трохи а добрий кілограм

bzova
27.08.2009, 11:19
В мене є питання: кого ше чим обсипали?

бачила на відео - обсипали грошима-копійками та рисом. але це робилось в дома коли батьки давали благословення . я на свому весіллі посипала цукерки на брамі, а племінниці при виході з церки посипали пелюстками.

bzova
27.08.2009, 11:33
а ще мені сподобалось на одному весіллі - можна було зразу зробити фото з молодими. усі ця техніка була. і місце для фото зйомки було гарно прикрашене. звісно зараз багато хто бере свій фотоапарат на весілля.

Aguilera
28.08.2009, 00:32
А в нас на весіллі обсипали не нас, а ми гостів цукерками. Один раз біля брами, інший після церкви. :)))

Virunya
02.09.2009, 11:35
Я останні кілька днів займаюся пошуками шлюбних мештів - результат НУЛЬОВИЙ (((((((((((((((( Хоч плач ((( Окрім дермантинових з довгими носами та ще цілою купою всяких брязкалець - нічого немає. Може хтось знає де можна придбати щось людське. Підкажіть, будь ласка )))))))

algo
02.09.2009, 11:47
Я брала на Південному мереживні(зтканини) зручні і гарні.без брязкалець.правда носик був.тканинні дуже зручні! взагалі ніде не натерли!

M_Talya
02.09.2009, 12:05
Я купувала в Інтертопі. Маю широку ногу і важко щось підібрати,:girl_sad: як не дивно знайшла там невеликий зручний каблучок, все весілля в них відгуляла:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_ dreams:

Salamandra
02.09.2009, 16:21
Я останні кілька днів займаюся пошуками шлюбних мештів - результат НУЛЬОВИЙ (((((((((((((((( Хоч плач ((( Окрім дермантинових з довгими носами та ще цілою купою всяких брязкалець - нічого немає. Може хтось знає де можна придбати щось людське. Підкажіть, будь ласка )))))))

А може спробуйте знайти майстра, який би пошив взуття на замовлення. Я вже багато раз чула, що взуття собі на весілля шиють.... Воно тоді точно буде на Вас, на Ваш смак і в єдиному екземплярі...

Red Rose
03.09.2009, 09:46
а цукерки я кидала і не трохи а добрий кілограм

Хм, то вам ще добре обійшлося. У мене пішло 3,5 кг і таке враження, що то був кулачок цукерок.

bilo4ka
08.09.2009, 15:31
я брала в "честері" (в центрі) молочного кольору під пляття. Дуже зручні з закритим носиком і відкритою пяточкою на невеличкому зручному бутилочкою каблуку!

Inka Blond
15.09.2009, 19:20
Я стільки часу витратила на пошук весільного взуття, аж страшно згадувати. На форумі теж десь питалася. А в кінцевому результаті купила на Південному, в Європі на 2-му поверсі якраз такі, які хотіла.Дуже хотіла без довгих носів, на не високому каблучку. Навіть мені вони не натерли :girl_crazy:(а натирає мені все взуття)

Maksutka
16.09.2009, 12:37
Я тоже дуже довго шукала весільні туфлі... напевно пів Львова обходила, в який магазин не зайду чисто білих нема, а з чорними квіточками чи каблуком, якось не дуже хочеться:girl_sad: Купила на Південному, правда каблук трохи високий зате такі як я хотіла:girl_smile:

Selena
17.09.2009, 16:58
Я вже багато раз чула, що взуття собі на весілля шиють....
Я б дуже хотіла пошити на замовлення, бо готових таких щоб мені сподобались - шукаю-шукаю, і не знаходжу...
А може знаєте когось хто вміє шити взуття на замовлення?

Niferttiti
17.09.2009, 17:09
А може знаєте когось хто вміє шити взуття на замовлення
Десь на пр. Чорновола.

Грильяжка
17.09.2009, 17:13
напевно пів Львова обходила,
я теж, шукала кремовий колір і щоб зручні були ...як пес по Львову гонила

Maksutka
24.09.2009, 14:35
Цитата:

Допис від Maksutka
напевно пів Львова обходила,

я теж, шукала кремовий колір і щоб зручні були ...як пес по Львову гонила

ага і то терміново,а то мірок на плаття не знімуть, щоб закупити матеріал

kvVItKA
25.09.2009, 14:42
щодо взуття свої знайшла в старому цумі маг навпропи монарху, то польська фірма Ellenka ( вони магазин ще на Городоцькій відкрили)колір ідеально підійшов до плаття avery +класичні, носочок круглий(гострий терпіти не можу), каблук 10 см один мінус каблук не шпилька, тому виглядало не дуже святково, але стильно:) взагалі я про christian louboutin мріяла, але пізно схаменулася і мене не встигали їх привезти:((( хоч на тій Еленці підошва якась теж темно червона була ггг. Бокали купили богемія 6 штук -300 грн, високі зверху узор золотом і сріблом(ну ви знаєте про що я:)) прикрасили на фірмі тоненькими стрічками золотавого і молочного кольору + трошки камінчиків, виглядало просто і вишукано, на тій же фірмі купила кошик , свічки і коробочку для грошей, все зробили для мене в одному стилі, колір молочний,мереживо+трошки камінчиків, коробочка просто диво!!!ми гроші звідти досі не повитягали, стоїть , як скринька з дрогоцінностями:) в тій же фірмі замовляли букет та бутонєрку, квіти на машини, композицію на стіл та композицію при вході в зал-все з живих квітів. Не задоволена страшенно!фірма Німфея-декор, флорист Людмила -жіночка дуже гарно говорить, але зробила зовсім не те, що я хотіла+ в мій букет дала не 50 фрезій (з них ще 3 йшло в волосся і 1 на бутоньєрку) а 35!!!а я заплатила за 50 -420 грн. Композиція на стіл наречених явно не тянула на 400 грн і так далі, виглядало гарно, але я була розчарована таким хамським ставленням і здирництвом!

Salamandra
25.09.2009, 15:21
Ми оформляли свічки, бокали, корзинки, букетики для дружб і дружок в тих дівчат, що в Стрийському парку - Іри та Олі. Все вони дуже гарно зробили...Було все таке величне і святкове. Пізніше виставлю фотки, якщо комусь цікаво. Там же замовляли композиції для кортежу і арку в зал. Крім того брали в них скриню для грошей, і навіть деякі прикраси на перила додому... Щоб і там все було святково.... :girl_smile:.

А от з букетом нареченої і бутоньєркою нареченого не все так склалося як гадалося... Ми замовляли ці композиції в магазині на Лесі Українки. До того чула лише хороші слова про цей магазин.... Але... :girl_cray: Ми замовляли троянди в бутонах - маленькі і акуратні... А були... Такі великі і вже розцвіли..:girl_sad: Не хочу сказати нічого паскудного про цей магазин... Але було трохи неприємно...

Salamandra
11.11.2009, 22:11
Виставляю фотки наших бокалів і свічок...

La esposa
11.11.2009, 23:15
А це - наші :) купували на гуртівні бережанського кришталю, приблизно вдвічі дешевше, ніж в магазинах :) Збільшені - тут (http://lh5.ggpht.com/_gB5s4XTVzTU/Sm1qag21iQI/AAAAAAAAAFY/MIRYtbGJ_PU/DSC01442.jpg)

http://lh5.ggpht.com/_gB5s4XTVzTU/Sm1qag21iQI/AAAAAAAAAFY/MIRYtbGJ_PU/s512/DSC01442.jpg

NikaLovely
12.11.2009, 09:43
І я також наші покажу дрібнички)

http://i021.radikal.ru/0911/c4/cf186e5853b2.jpg http://s02.radikal.ru/i175/0911/39/9e05738169dct.jpg (http://s02.radikal.ru/i175/0911/39/9e05738169dc.jpg) http://s41.radikal.ru/i091/0911/75/fa38597aca5et.jpg (http://s41.radikal.ru/i091/0911/75/fa38597aca5e.jpg) http://s16.radikal.ru/i191/0911/32/618635180665t.jpg (http://s16.radikal.ru/i191/0911/32/618635180665.jpg) http://s46.radikal.ru/i114/0911/4a/c51174b93ff7t.jpg (http://s46.radikal.ru/i114/0911/4a/c51174b93ff7.jpg)

соломійка
12.11.2009, 13:29
Ми оформляли свічки, бокали, корзинки, букетики для дружб і дружок в тих дівчат, що в Стрийському парку - Іри та Олі.
Вони дуже гарно прикрасили приміщення, столи і кортеж на весіллі мого брата (було 3 жовтня). І за добру ціну. Молодці!:girl_claping:

gozefinka
12.11.2009, 19:03
А я хочу щоб все було оформлено соняшниками, знайшла дещо приблизно те що хочу...
Ой, хотіла поставити фоточки але не можу... (((((((((((((

Natalochka
13.11.2009, 12:19
@NikaLovely : ви замовляли то все в магазині Французька традиція? Я там дуже подібне оздоблення бачила.

NikaLovely
13.11.2009, 12:49
@NikaLovely : ви замовляли то все в магазині Французька традиція? Я там дуже подібне оздоблення бачила.

Ні, я все робила сама.

Natalochka
13.11.2009, 12:50
Дуже гарно, ніжно.
Буду мати фотогріфії - покажу теж. Ми все замовляли бо часу на підготовку було мало...

Olliana
26.01.2010, 16:23
вирішила гостям зробити маленьку приємність - бомбоньєрку. Карточку з подякою видрукували самі, а коробочки на мигдаль куплю в магазині.
Але вагаюсь між цими:

http://s002.radikal.ru/i199/1001/b0/60ad7737eb88.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s43.radikal.ru/i102/1001/46/aeae71ecb492.jpg (http://www.radikal.ru)
http://i074.radikal.ru/1001/46/65a1d75811e4.jpg (http://www.radikal.ru)

kvVItKA
26.01.2010, 16:28
мені перший варіант найбільше подобається (тільки квіточку якогось іншого кольору варто)

bilo4ka
29.01.2010, 17:07
А от з букетом нареченої і бутоньєркою нареченого не все так склалося як гадалося... Ми замовляли ці композиції в магазині на Лесі Українки. До того чула лише хороші слова про цей магазин.... Але... Ми замовляли троянди в бутонах - маленькі і акуратні... А були... Такі великі і вже розцвіли.. Не хочу сказати нічого паскудного про цей магазин... Але було трохи неприємно...
Вам просто не повезло, або погано пояснили. Я своїм букетом з того магазину дуже задоволена! Зробили так як хотіла навіть більше...

bilo4ka
30.01.2010, 14:34
Мої весільні дрібнички.
Бокали і кошичок прикрашала сама. Свічки купувала на краківському базарі. Букет замовляла в магазині на вул. Лесі Українки
http://s005.radikal.ru/i210/1001/21/c1c0e91f58cd.jpg (http://www.radikal.ru)

Пуся
30.01.2010, 15:47
bilo4ka мені дуже подобається!!! :girl_claping: Так ніжно...
Не можу вже дочекатись коли і сама приступлю до роботи над тою красотою! :girl_cray: І взагалі дівчата всі молодці хто робив все власними руками адже дійсно всі ці речі (запрошення, кошички, бокали) є тепер неповторним і уособлюють в собі лише ваше свято!

В мене питаннячко А хтось бонбоньєрки робив сам. І взагалі як на вашу думку чи варто ними займатись?

bilo4ka
30.01.2010, 22:49
думаю не варто! вона не дорого коштує (30грн), а мороки робити, мабуть, буде більше.

peremoga
02.02.2010, 15:05
це за 1 штуку???

Salamandra
02.02.2010, 17:56
Вам просто не повезло, або погано пояснили. Я своїм букетом з того магазину дуже задоволена! Зробили так як хотіла навіть більше..

Я насправді дуже за Вас рада... Просто в мене букет був з таких самих троянд, що і у Вас, а я ЧІТКО просила і показувала на фото малесенькі бутончики троянд... Дівчати з магазину обіцяли, що самі такі і будуть... Я не кажу, що букет був не гарний чи зроблений не професійно, він просто був не таким, про який домовляллися...

anajtet
02.02.2010, 22:08
привіт, поможіть будь ласка знайти у Львові білі маленькі штучні кали, дякую

bilo4ka
03.02.2010, 20:08
Дівчати з магазину обіцяли, що самі такі і будуть я забирала свій букет ввечері день перед весіллям. Тому якщо б букет був не такий як я замосвляла, то заставила тих дівчат його переробити!!!
це за 1 штуку??? сорі, я погано прочитала і бонбоньєрки перепутала з бутоньєркою для нареченого ;) П.С. понапридумували слів) Якби заміж не виходила, то б і не знала, що вони означають

Salamandra
04.02.2010, 15:27
поможіть будь ласка знайти у Львові білі маленькі штучні кали, дякую
Попитайте у дівчат з Стрийського парку. Тут вже десь писали про них. Якщо в них немає, то можна з ними домовитися, щоб привезли

ola-lyola
06.02.2010, 12:32
У магазині Графіт - майже навпроти церкви Андрія, ближче до Ратуші, в цьому магазинчику дуже гарно прикрашають свічки, кошички, бокали, роблять гарні футлярчики для запрошень.
До речі там були свічки прикрашені калами.
Хоча мені не дуже подпбаються штучні квіти, у мене ними були прикрашені лише бокали. Усе інше, включаючи свічки прикрашала флорист живими квітами.

kvVItKA
06.02.2010, 13:46
Хоча мені не дуже подпбаються штучні квіти
аналогічно,тільки я в тому ще більш категорична,бо штучні квіти мені асоціюються виключно з цвинтарями та ретуальними послугами, вже краще, (якщо не має можливості використати живі квіти )придумати щось з стрічок різних, тканини, фатіну...

Іриска
08.02.2010, 12:56
мої дрібнички
http://s003.radikal.ru/i203/1002/d8/c873b09ae7b1.jpg
букет на Л.Українки замовляла, 2007 рік -380 грн, бутон"єрка там же - здається 30 грн, дівчатам квітки в голову та хлопцям букетики по 15 грн там же, (орхідеї).... кошик прикрашала моя подруга.... коровай і хліб замовляли у знайомої :))

tulia
10.02.2010, 14:02
я теж на Л.Українки замовляла букет, букетик нареченому, оформлення свічок, мої дружки замовляли собі там букетики на руку та дружбам.... мені все дуже сподобалося, але от дружкам зробили на руки трохи завеликі букетики і не зовсім те , що вони замовляли і що їм обіцяли зробити

Nana11
12.02.2010, 13:23
ООО:girl_wink:накінецьто і я до вас долучилася..:girl_flag_of_truce:
скоро весілля а я дуже хочу такі бокали як на фото, хтось знає де такі можна купити????підскажіть):girl_wink:

Мацьопа
12.02.2010, 13:27
Я бачила такі в Цумі на Площі Ринок:girl_curtsey:

Nana11
12.02.2010, 13:33
Дякую...завтра піду туди і подивлюся:girl_wink:

algo
12.02.2010, 15:58
хтось знає де такі можна купити?
Є ще такі на Дорошенка, не доходячи до пошти. там є сувенірний магазин і непоганий вибір бокалів!

anajtet
12.02.2010, 16:44
ОООнакінецьто і я до вас долучилася..
скоро весілля а я дуже хочу такі бокали як на фото, хтось знає де такі можна купити????підскажіть)
їх є багато, але найдешевні на краківському ринку,у магазині, здається каприз, навпроти магазину взуття Христина

Gorgy
25.02.2010, 19:08
А хто мені що скаже про сумочку для нареченої - вона взагалі потрібна і що в ній носити???

kvVItKA
25.02.2010, 19:58
А хто мені що скаже про сумочку для нареченої - вона взагалі потрібна і що в ній носити???
ну, особисто мені вона не потрібна була (навіть не розглядала такий аксесуар:)), мені вистачило букета в руках, який всеодно не завжди носила, а ще якби сумочка була б...бррр тим більше ті, які в нас часто зустріти можна, мішечки, що стягуються, взагалі дратують, бувають симпатичні рішення, але всеодно потреби в сумочці не бачу.
Я скористалась порадою фотографа і напакували сумку першої дружки (блиск, дзеркальце з рум"янами, серветки матуючі, голка, нитки, пластирі, таблетки, ще одна пара панчішок, ножнички, мобільний,ніби все, при тому до сумки полізли мені знадобилось одни раз і то за губною помадою дружки:))

taniarz
26.02.2010, 12:52
Дівчатка,хочу знати Вашу думку!
Якщо наприклад плаття у мене буде не біле,а якесь айворі,то чи обовязково щоб подушечка,кошички,були теж айворі чи можна білі???? БО плаття ше не маю і не опррділилась,але кошички і такі дрібничка вже хочу робити,поки є час!

І ше питання! Скільки має бути тих корзинок??? Я думала одну більшу зробити,щоб я сипала цукорки як з підіїзду вийду і потім з церкви! І ше думала зробити дві меншиньких,щоб дітки сипали пелюстки на виході з церкви...то так нормально,чи то я шось понавидумувала???

kvVItKA
26.02.2010, 13:18
то так нормально,чи то я шось понавидумувала???
нормально:) Ваше свято, що хочеться те і видумуйте, аби Вам було добре:)
на рахунок подушечки...Ви куди її хочете? бо в церквах свої є (принаймі в соборі Св.Юра), а от кошичок (той, що для Вас) я б в тон сукні робила, бо потім на фото буде "плямити", а для діток хоч рожеві:)

taniarz
26.02.2010, 13:23
окей,собі мабуть зроблю в тон платтячка. і діткам і подушечку на перстені біленькі!
ми будемо в церкві петра і павла ...то я не знаю чи там є))))

Avanturistka
06.03.2010, 23:21
На рахунок бокалів.. сьогодні у Білій Вороні бачила звичайні склянні бокали за 60 грн пара, такі гарненькі. можна і зекономити, купити ті бокали і прикрасити самому:girl_in_dreams:.

Gorgy
08.03.2010, 00:51
купити ті бокали і прикрасити самому
Я теж буду сама прикрашати і вже придумала дизайн :girl_wink: - таксамо будуть прикрашені свічечки та кошечки... Мені чомусь дуже хочеться зробити це власноруч :girl_claping:

COOLBABA
10.03.2010, 15:23
На весілля моєї сестри ми з дружкою зробили дуже чудові маленькі кошики для букетиків. Вони були під колір наших суконок, дивилося дуже кльово:girl_crazy::girl_cool:

romawka
10.03.2010, 16:11
дивилося дуже кльово
а де фото?

Natalya
11.03.2010, 19:49
А хто мені що скаже про сумочку для нареченої - вона взагалі потрібна і що в ній носити?
Я мала (для телефона, дзеркальця, хусинки).
і подушечку на перстені
Комусь із вже заміжніх пригодилася? Скільки вона десь коштує? У нас в церкві була спеціальна тарілочка.

LudmilaP
11.03.2010, 21:00
Я робила ось такі весільні бокали
http://s11.radikal.ru/i184/1003/83/ed23ff6da982.jpghttp://i027.radikal.ru/1003/b3/eaab76aae993.jpg

dianisia
13.03.2010, 09:42
Комусь із вже заміжніх пригодилася? Скільки вона десь коштує? У нас в церкві була спеціальна тарілочка.
У мене на весіллі була подушечка. Спочатку у Рацсі, а потім у церкві. На фото дивиться набагато гарніше! Купувала у Расці у весільному салоні. Доречі ціна 50 грн.

NikaLovely
13.03.2010, 09:50
Комусь із вже заміжніх пригодилася?
Так, як і в dianisia, в мене була. Робила сама в стилі решти весільних дрібничок. Така мила дрібничка, а як приємно розв'язувати бантики і знимати кільце з неї, ніж з РАЦСівського лебідя, навіть і казати не буду)

indipes
14.03.2010, 22:16
А хто мені що скаже про сумочку для нареченої - вона взагалі потрібна і що в ній носити?

У мене була сумочка в тон плаття. Брала на прокат разом із сукнею. Коли гуляєш по місту чи фотографуєшся, досить корисна річ. Особливо для мобільного телефону і різних заколок, графок і всього необхідного.

Бокали я купувала звичайні і прикрашала у флористки в тон букету і бутонєрки. Вийшло не дуже дорого.

Nana11
24.03.2010, 19:47
Я от подивилася на ті бокали, про які писала раніше, шось вони мені вживу не дуже:girl_emo: трошки засумувала, але прийшла в ВАМ а там прості бокали правда такі гарні, високий фужер на високій ножці:girl_in_love:і подумала я, що мабуть куплю такі і прикрашу їх сама або маму попрошу, їй теж буде приємно долучитися:girl_claping:

Мацьопа
25.03.2010, 09:38
Я от подивилася на ті бокали, про які писала раніше, шось вони мені вживу не дуже трошки засумувала, але прийшла в ВАМ а там прості бокали правда такі гарні, високий фужер на високій ножціі подумала я, що мабуть куплю такі і прикрашу їх сама або маму попрошу, їй теж буде приємно долучитися
Я теж купляла звичайні бокали, на високій ніжці і прикрашала сама. Це й дешевше, і прикрасиш так,як саме тобі подобається!

dianisia
25.03.2010, 09:55
Я теж прикрашала сама бокали. Але в мене вони були мельхіорові.Доречі мені сподобалось, що вони ще охолоджують шампанське.

http://i067.radikal.ru/1004/ef/11ff45318dcd.jpg

tulia
14.04.2010, 14:19
Ми бокали купили в Епіцентрі - відділення Деко, набір 4 штуки. Дали 2 шт. дівчинці з фірми, що нам прикрашала зал, і вона на них причипила гарні декори. Тепер докупили собі ще один такий набір, бо дуже нам подобаються.

Zhaba
15.04.2010, 18:23
І в нас були мельхіорові бокали. Зара їх є досить великий вибір. Вони надзвичайно зручні і коли перекидаються, то не розбиваються. Думаю було б неприємно розбити бокал на власному весіллі. І часом наречені, коли гуляють по парках, теж беруть бокали з собою і теж є ризик розбити скляні.
Своїм друзям я подарувала мельхіорові, ніжка прикрашена квітами і які складаються в круг знаком інь-янь. Але собі такого чуда уже не знайшла. То були просто мельхіорові.

Gorgy
18.04.2010, 19:16
А де можна купити ті мельхіорові бокали і чи вони дорогі?

Natalya
04.05.2010, 16:47
Вчора побачила ось таке чудо (це сумочка):
http://s09.radikal.ru/i182/1005/65/418e90e8d7f1.jpg

domino
14.05.2010, 11:02
Дівчата, де у Львові гарно декорують весільні бокали??краківський варіант мені зовсім не подобається!!!

---------- Додано в 10:02 ---------- Попередній допис був написаний в 09:58 ----------

У магазині Графіт - майже навпроти церкви Андрія, ближче до Ратуші,
не можу знайти той магазин, може хтось знає де він знаходиться конкретніше???

Romashka
26.05.2010, 12:20
Дівчата, підскажіть,яким чином можна оформити зал в ресторані,який є в українському стилі. Хочеться чогось дуже гарного :girl_in_dreams:, але в одночас і розумію,що чехли на крісла,органза трохи не підходять.Може хтось був на весіллі в такому ресторані і бачив щось цікаве?

Vittoriya
26.05.2010, 12:24
Дівчата, підскажіть,яким чином можна оформити зал в ресторані,який є в українському стилі
Ви ще подумайте, чи так аж його треба оформляти. Адже стиль вже є :) У нас буде в Аркані, прикрашати ми самі нічого не будемо, там гарна атмосфера,для чого ті бантики, кульки? Нам лиш пропонували оформити стіну за нашим столом,але то би мала оформляти якась фірма,не ми самі, ми відмовилися.І так гарно.

Bonka
26.05.2010, 12:56
В мене весілля було в ресторані в українському стилі, було оформлено кульками, просто візирунок був як ніби вишитий, а також стіл.
Зараз я би кульки вже не замовляла. а стіл думаю варто якось оформити.

http://i068.radikal.ru/1005/36/dda805d387a8.jpg
http://s08.radikal.ru/i181/1005/b1/c93b4f2bbbec.jpg

romawka
26.05.2010, 14:07
Дівчата, підскажіть,яким чином можна оформити зал в ресторані,який є в українському стилі.
Була також на весіллі в українському стилі то там на столах фуршетних були вишиті скатертини і поставлені такі малесенькі гарбузики з різними квітами, дуже красиво виглядало!

Romashka
26.05.2010, 14:16
Дякую,я тепер теж думаю,що найкраще прикрасити квітковими композиціями.

Natalysa
27.05.2010, 20:15
А моя сестра хоче взагалі без прикрас - бокали, з"єднані лентою

VolnovaS
25.06.2010, 14:58
Дівчата,підскажіть будь-ласка де у Львові можна придбати гарну біжутерію?:girl_tender:
І ще на рахунок сумочки!Чи був у когось замість сумочки - клатч?

zhabusya
26.06.2010, 00:38
Може хтось допоможе де можна купити хустку на весілля. А то мені здається, що вони всі такі білі з перламутром, чи десь бувають інші і в загалі де їх продають????????
Чула таке що треба мати 2. Одну мамину у церкві і другу свекрухи вже тоді коли знімають фату.Чи то просто забобон.

kvVItKA
26.06.2010, 08:16
А то мені здається, що вони всі такі білі з перламутром
не всі, і не всі з тими "кутасиками" -френзлями...чи як воно.
я мала дві, одну справді мамину в церкву (білу),купила на Краківському 120 грн (здається), іншу свекруха завязувала (після надцяти перепитувань, яку я хочу, а просила я білу, без блискіток,перламутрів,хвостів-кутасиків і т.п.) завязали мені гАмериканську білу, але з блакитними квіточками:girl_cray: і була я дівка фест, з того моменту як побачила хустку мало , що памятаю, ледь не переплутала як яку бабцю звати, так мене то взлило.Але й свекруха намучилась, щоб ту хустку на мене натягнути, якби я не сиділа в чоловіка на колінах і він не просив, щоб я все ж "далась" то фіг би я її вдягла:) ггг хоч, на фотках вона гарно вийшла:)

Ravlyk
26.06.2010, 10:22
хусток і справді є багато на Краківському, до колору до вибору,як кажуть наші близькі сусіди...в мене також було без кутасиків і перламутру:girl_crazy: і навіть не біла,а кольору шампанського,бо сукенка такого ж кольору була:girl_in_dreams: і мала я також 2,одну мені в церкві одягнули,не то щоб одягнули,а просто поставили на вельон,і навіть не мама то робила,а перша дружка(так сказали СВЯЩЕННИК),а другу як всім-свекруха,коли зняли фату:girl_sad:

Molecule
26.06.2010, 14:15
бокали, з"єднані лентою

я теж хочу,щоб бокали були зєднані стрічкою. Сьогодні піду куплю звичайні бокали,прикрашу їх ромашками(щоб навіть бокали відповідали стилю весілля) і більше нічого не буду додавати. :girl_in_love:

Грильяжка
26.06.2010, 14:29
Чула таке що треба мати 2
я таке вперше чую, мені і в церкві і забаві одягали хустку, яку купила свекруха. А хустку пошив дизайнер, який шив сукню, вона лише гроші дала

KAPUCHINKA
26.06.2010, 14:51
А в мене взагалі не біла. Свекруха дуже хотіла щоб я потім її могла носити. Купила мені голубу з якимось чудернацьким орнаментом. і по текстурі дуже відрізняється від тих що на Краківському. Хустка справді дуже гарна, і я її ношу весної і осінню замість шалика))).

zhabusya
26.06.2010, 21:37
завязали мені гАмериканську білу, але з блакитними квіточками і була я дівка фест
може то самій купити і дати свекрусі) а то я побоюся що будуть різні там розочки і тими кутасиками. Як я розумію треба за нею іти на Краківський, а куда???? там де посходках для молодих. Давно там не була

---------- Додано в 18:37 ---------- Попередній допис був написаний в 18:33 ----------

я теж хочу,щоб бокали були зєднані стрічкою. Сьогодні піду куплю звичайні бокали,прикрашу їх ромашками(щоб навіть бокали відповідали стилю весілля) і більше нічого не буду додавати.
а я не хочу прикрашати бокали нічим. Купили гарні з оздобленою ніжкою, дуже ніжні і вже квіти будуть лишні. А от як що купляти звичайні бокали наприклад для шампанського "тульпанеподібні" то напевне гарно коли оздобленні в квітах відповідно до стилю всього весілля.

RedApple
28.06.2010, 00:19
Чула таке що треба мати 2. Одну мамину у церкві і другу свекрухи вже тоді коли знімають фату.Чи то просто забобон.
Перед весіллям також не знала чи дві чи одну хустку треба,але була одна та що в церкві і що свекруха одягає,звичайна біла без різних там прибамбасів, сама вибрала.

kvVItKA
28.06.2010, 01:26
може то самій купити і дати свекрусі)
думаю можна, я в свій час про то не подумала, бо свекруха 5 разів і в мене і в моєї мами питала, яка та хустка має бути і де її купити, але сталось як описано вище:girl_crazy:

а куда???? там де посходках для молодих. Давно там не була
не орієнтуюсь там взагалі, бо була як хустку і коробочки на солодке купувала, але то ніби не там де весільні сукні, а якось так збоку, стоїть 4 бабки і продають лише хустки, попитаєтесь на місці:)

Vittoriya
07.07.2010, 21:47
бо свекруха 5 разів і в мене і в моєї мами питала, яка та хустка має бути і де її купити,
певно треба терміново їхати з нею на базар,бо теж мене вже питає,яка то має бути.Булв сьогодні на краківському,там того добре аж забагато(а суконь то взагалі........:cesored: і головне дешево!!:D) побачила там прямо в першій палатці хустку таку кольору шампань(як вони то зараз називають :),для мене то слонової кості),сказала мені пані-"натуральний шифон".мій хлопець то ще потім довго повторював :girl_crazy:. певно треба їхати зі свекрухою,хай бере :)

---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:46 ----------

Як я розумію треба за нею іти на Краківський, а куда???? там де посходках для молодих. Давно там не була
так,там,де по сходках ,там купа суконок ,а між тим всьо,шо душа забажає :) коробочки,свічки,квіточки,запрошення.

uliana
07.07.2010, 23:04
треба терміново їхати з нею на базар
А я сама вибрала, купила і віднесла свекрусі:)

МАСЯ
07.07.2010, 23:09
скільки вишитих рушників потрібно?? і для чого саме?

Vittoriya
07.07.2010, 23:12
А я сама вибрала, купила і віднесла свекрусі
може то і мені так зробити :) а то моїй сестрі її свекруха тааку хустку принесла,сестра чуть не впала-кольорва,така кхм-кхм...так то вона гарна,для старшої пані,тоість бабці,але на весілля..А вона просто не знала,яку треба,прошляпили ми то. тепер я боюся. Моя майбутня свекруха ніби не така.що може щось таке вчудити,але то ж так важко вгодити...:)

---------- Додано в 23:12 ---------- Попередній допис був написаний в 23:11 ----------

кільки вишитих рушників потрібно?? і для чого саме
один здається, в церкві потрібно.

uliana
07.07.2010, 23:13
один в церкву і два під короваї:)
і ще один можна почепити разом з образом!

Vittoriya
07.07.2010, 23:14
два під корова
але то мають мати старости, разом з короваями :)

Julietta
07.07.2010, 23:17
мають мати старости, разом з короваями
але рушники ніби молода має їм дати і короваї теж :)
чи не так? (я точно не знаю)

BIEDRONKA
07.07.2010, 23:18
Дівчата, чим ближче до весілля, тим більше всого треба-я також думала, що лише 1 рушник треба, якраз закінчую вишивати:girl_impossible:А тут виявляється ше 2

uliana
короваї замовила сама і рушники під них також:)
тож старости в мене озброєнні

Імель
скільки вишитих рушників потрібно?? і для чого саме?
один під ноги
2 під короваї
2 на ікони (чи то образи, а постійно забуваю)

Vittoriya
07.07.2010, 23:19
ле рушники ніби молода має їм дати і короваї теж
то вже деталі :girl_cool:

Julietta
07.07.2010, 23:20
2 на ікони
До речі, а ікон (чи образів) має бути 2? І які саме вони мають бути?

Vittoriya
07.07.2010, 23:21
я також думала, що лише 1 рушник треба, якраз закінчую вишивати
так цей рушник,що ви вишиваєте,то найголовніше! А ті два то можна десь знайти!їм ж тільки під короваями лежати :)

---------- Додано в 23:21 ---------- Попередній допис був написаний в 23:20 ----------

До речі, а ікон (чи образів) має бути 2? І які саме вони мають бути?
а чому два? мені казали,що краще,щоб було святе сімейство,а не просто Матінка Божа.А в моєї сестри була тільки Матінка з Ісусиком, одна ікона.

Julietta
07.07.2010, 23:25
а чому два?
бачила на фото варіант і з двома і з одною тому питаю :)
(тих тонкощів не знаю)

Vittoriya
07.07.2010, 23:28
(тих тонкощів не знаю)
я теж не знаю. Зараз стільки всякої інформації,капець...Як моя сестра заміж виходила у нас взагалі все простіше було.Одна ікона,запрошень навіть не робили,так запросили,по телефону :),бокали з Італії передали з шампанським,як подарунок,то їх і взяли. І ми певно візьмемо, мені вони подобаються.Моя сестра щаслива,може і мені повезе :girl_in_dreams:

Almariel
08.07.2010, 11:24
не знаю, як у кого, але в нас так (у нас буде весілля в Рівненській області): від нареченої треба такі рушники:
1 рушник під ноги (навіть 2 рушники під ноги: 1 в церкві лишається, а 1 з собою забирається)
2 рушники на ікони, з якими вінчаються (в православній церкві) - 2 ікони: Ісуса і Богоматері
2 рушники під коровай: 1 під великий коровай, а другий під маленький, який в церкві лишається
1 рушник на ікону Божої Матері Почаївської (але не у всіх храмах вона є)
1 рушник на старшого свата

від нареченого треба такі рушники:
1 рушник на страшого свата
1 рушник під коровай, який від нареченого

тому про кількість і призначення рушників краще запитати у старших вашої родини, або у тих з вашої місцевості, у кого нещодавно було весілля.

amurka
08.07.2010, 11:38
1 рушник під ноги (навіть 2 рушники під ноги: 1 в церкві лишається, а 1 з собою забирається)
2 рушники на ікони, з якими вінчаються (в православній церкві) - 2 ікони: Ісуса і Богоматері
2 рушники під коровай: 1 під великий коровай, а другий під маленький, який в церкві лишається
1 рушник на ікону Божої Матері Почаївської (але не у всіх храмах вона є)
1 рушник на старшого свата
від нареченого треба такі рушники:
1 рушник на страшого свата
1 рушник під коровай, який від нареченого
ого,скільки рушників...
в мене був 1 під ноги,2 під короваї,1 на образ в залі і все:confused:

Almariel
08.07.2010, 11:50
ого,скільки рушників...
ага, згідна, що багато, але такі вже традиції. ми більшість самі вишивали з мамою, але ще 2 таки докупили.

Vittoriya
08.07.2010, 11:51
авіть 2 рушники під ноги: 1 в церкві лишається,
а чого в церкві лишається?не чула такого...

Almariel
08.07.2010, 12:01
не чула такого...
у нас така традиція - не скажу чому, бо не знаю. вони стеляться один на інший і той, що зверху - то власне весільний, який наречені забирають з собою, а той другий - простіший.

Vittoriya
08.07.2010, 12:03
у нас така традиція - не скажу чому, бо не знаю. вони стеляться один на інший і той, що зверху - то власне весільний, який наречені забирають з собою, а той другий - простіший.
а яка то церква?

Імель
08.07.2010, 12:10
чому два?
ги, чому не знаю :unknown:
боюся з назвами накрутити Матінка Божа з Ісусиком маленьким і друга-Ісус

тільки що глянула фотки з весілля наших друзів, в них була одна ікона, без рушника

мені казали,що краще,щоб було святе сімейство,а не просто Матінка Божа
а то вже шось трохи забобонами попахує, чи ні?

1 в церкві лишається
ага, згадала
бабця мені казала, що КОЛИСЬ в церкві залишали один рушник (ми православні), коли спускали ікону (я мало в тому тямлю, розказую, як бабця переповідала), рушник вішали на ікону, але зараз замість рушників вішають стрічку довгу і гарну, лиш зрідка дарують рушник

Vittoriya
08.07.2010, 12:14
то вже шось трохи забобонами попахує, чи н
а до чого тут забобони? казали,що на весілля краще так,щоб на іконі було все сімейство.тут навтіь і не пахне забобнами.В чому Матінка Божа?також забобони?

Імель
08.07.2010, 12:20
казали,що на весілля краще так
а логічне пояснення якесь є?
а якщо буде не сімейство-то буде гірше?

не хочу в дискусію переводити, чомусь в мене зразу така думка виникла, я її озвучила, але як краще сімейство, то най будЕ сімейство

Almariel
08.07.2010, 12:20
але зараз замість рушників вішають стрічку довгу і гарну, лиш зрідка дарують рушник
я саме про цю ікону, що спускають, і казала, але я буду вішати рушник - це типу, як більша повага

Матінка Божа з Ісусиком маленьким і друга-Ісус
то ви все правильно сказали. це ікони, які тримають наречені при вінчанні

а яка то церква?
православна, Московського патріархату. Але розумієте, це не обов’язково - ніхто вам в церкві не скаже, що лишайте рушник, бо не повінчаєм, і взагалі там нічого не кажуть. це у нас скоріше в родині так роблять, от і все. це ж все традиції. я думаю, що навіть якщо зовсім ніде не буде ніяких рушників, то подружжям ви станете всеодно.

Vittoriya
08.07.2010, 12:28
равославна, Московського патріархату. Але розумієте, це не обов’язково - ніхто вам в церкві не скаже, що лишайте рушник, бо не повінчаєм, і взагалі там нічого не кажуть
ага,просто я про то ніколи не чула,тому й питала, а не чула,тому що в греко-католицькій такого нема, принаймні моя сестра мала один рушник.

---------- Додано в 12:28 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

логічне пояснення якесь є?
а якщо буде не сімейство-то буде гірше?
та не буде гірше! Мені то взагалі не принципово!сказала мені свекруха, що їй сказали ,що на весілля краще так.може,щоб оберігали.Може тому,що то свята сім'я і ми створюємо нову сім'ю.