КПК

Показати повну версію : алергія

Сторінки : [1] 2

айра
19.02.2009, 08:52
в мене вже роки два як алергія не відомо на шо,очі сверблять піднебіння тоже,і чмихаю ще з носа тече.і це все тільки зранку,до вечора все нормально. в когось може таке було

tslezinska
19.02.2009, 10:14
Може то на подушку? Подушка пухова чи синтетична?

dieSonne
19.02.2009, 11:18
На подушку і справді може бути 100%
Але може бути і на щось інше, наприклад на якісь ліки які ви приймаєте ввечері, на чай який п"єте перед сном, на косметику якою користуєтесь, на новий вазонок який у вас з"явився у спальній 2 роки тому?

ola-lyola
19.02.2009, 11:40
в мене вже роки два як алергія не відомо на шо,очі сверблять піднебіння тоже,і чмихаю ще з носа тече.і це все тільки зранку,до вечора все нормально. в когось може таке було
Це алергічний риніт. Може бути на що завгодно. Особист в мене таке на порохи, побутову хімію, шерсть котів, пух, пилок квітів і це далеко не повний перелік. Найгірше те, що з часом воно буде затягуватись до вечора. Вам треба здати алергопроби, здають в діагностичному центрі на пекарській або хоча б кров на алергени в будь-яку приватну лабораторію, в Синево чи МаДіСі це приблизно 300 гр. одна панель (бувають інгаляційна, харчова, загальна). Хоча мій алерголог казала щ шкірні проби краще.

айра
19.02.2009, 19:03
можей на подушку бо пухова,на вазон точно ні бо в мене їх поки нема руки не доходять до них,можей на пил чи інше треба справді йти в лікарню.
але раніше такого не було,може це все через ті всякі аварії ну чорнобиль фосфор і таке інше

P.S:дякую за відгук

Юстина
12.03.2009, 16:42
Не знаю чи я звернулася у відповідно гілку, бо важко самій собі поставити діагноз. Ніби алергічних проявів не мала ніколи, але от уже кілька днів мене дуже свербить тілою. Усе. Немає ніякої висипки, ніяких прищиків, плямок тощо. Начухаю місце, воно зачервоніється і за хвилин 15 сліду нема. Ніяких нових продуктів в раціон не вводила. Словом, не робила і не їла останні дні нічого нового і незвичного. Маю суху шкіру. Можливо це весняний авітаміноз? Якщо хтось з чимось подібним стикався, порадьте, будь ласка, як мені рятуватися, бо катастрофа... Враховуючи те, що годую грудьми.

kristina
12.03.2009, 16:46
ой тут на посиденьках, дівчата в гілці "як стати мамою" з таким питанням стикались. Потім їх вітали з вагітністю, ви певно то читали:xaxa:
може і вас скоро знову вітати доведеться

Kasia
12.03.2009, 16:48
вибачте Юстино, якщо не допоможу то може насмішу трошка.
читаючи гілку "як нарешті стати мамою" зауважила, що свербіж ознака вагітності:ninja::ninja::)

Mira_SH
12.03.2009, 16:51
вибачте Юстино, якщо не допоможу то може насмішу трошка.
читаючи гілку "як нарешті стати мамою" зауважила, що свербіж ознака вагітності:ninja::ninja::)

З рота вирвали:)

Юстина
12.03.2009, 16:53
Я так і знала... :xaxa::xaxa::xaxa: Спеціально цю гілку вишукала, щоб в "плануючій" не писати. Мушу вас розчарувати: я не вагітна (вчора була в лікаря). Ну допоможіть, я на повному серйозі...

Chortenia
12.03.2009, 16:58
У мене останні кілька днів теж чухнячка :xaxa: часом нападає. Не вагітна 100%, не алергетик ніразу.:8: Епідемія якась :confused:

Юстина
12.03.2009, 17:01
У мене останні кілька днів теж чухнячка :xaxa: часом нападає. Не вагітна 100%, не алергетик ніразу.:8: Епідемія якась :confused:

Я, поки чекаю на поради, намазалася де-не-де оливковою олією. Не зашкодить точно.:)

Niferttiti
12.03.2009, 17:02
Проякий пчихання і у мене чспостерігаються, при чому дуже часто. особливо коли хату пилосошу, а бо в шафі прибираю. Висіяли алергію на хатнього кліща, курс лікування коштує в районі 1000 евро, на три роки. Плюнула, але поміняла повністю всю постіль на гіпоалергенну і менше пчихаю.
Ще на тій панелі висіяли мені алерген - салеру. І то правда. Одного разу зївши вітаммінний салатик з нею, опинилася в 8 лікарні, з набряки слизових і лиця. Була як китаєць, відходила цілий тиждень. З тим жартувати не можна, треба знати свого ворога в лице.

olenkastar
13.03.2009, 08:31
Не знаю чи я звернулася у відповідно гілку, бо важко самій собі поставити діагноз. Ніби алергічних проявів не мала ніколи, але от уже кілька днів мене дуже свербить тілою. Усе. Немає ніякої висипки, ніяких прищиків, плямок тощо. Начухаю місце, воно зачервоніється і за хвилин 15 сліду нема. Ніяких нових продуктів в раціон не вводила. Словом, не робила і не їла останні дні нічого нового і незвичного. Маю суху шкіру. Можливо це весняний авітаміноз? Якщо хтось з чимось подібним стикався, порадьте, будь ласка, як мені рятуватися, бо катастрофа... Враховуючи те, що годую грудьми.

а може треба помитися?:xaxa::xaxa::xaxa:
без образ,то шутка:)
я маю суху шкіру,подібне мала деякий час після пологів.мабуть поступово організм відновлюється,все вертається на свої місця.я мастилася доцькіною олійкою,щоб зволожити добре шкіру і пройшло.та і до сих пір всі Софійчині крема,молочка і олії вимащую,бо вони їй не підходять-а мені ще й як підходять:xaxa:більше нема нічого.

Юстина
14.03.2009, 19:48
а може треба помитися?:xaxa::xaxa::xaxa:
без образ,то шутка:)
я маю суху шкіру,подібне мала деякий час після пологів.мабуть поступово організм відновлюється,все вертається на свої місця.я мастилася доцькіною олійкою,щоб зволожити добре шкіру і пройшло.та і до сих пір всі Софійчині крема,молочка і олії вимащую,бо вони їй не підходять-а мені ще й як підходять:xaxa:більше нема нічого.

В моєму випадку "помитися", на жаль, не є вирішенням проблеми... :) Маю надчутливу шкіру. В душ іду, як на страту, бо після нашої львівської водички пів години мушу відчухатися...
Але сьогодні я з приємними новинами! Вже не чухаюся! Але мусіла консультуватися зі своїми лікарем. Ну що... Весна, брак вітамінів, гормони... Чудо зробила одна таблеточка Діазоліну. Як мало людині треба для щастя...

ola-lyola
09.04.2009, 11:28
Ну от прийшла весна і я "розквітла" сиджу з червоними кролячими очима, розпухшим носом і ледве дихаю. Ще ж навіть нічого не цвіте, але вчора нашій співробітниці принесли якісь квіточки і мене рознесло, а що буде весною? Ніякі таблетки типу Лоратадину, Цитрину, Алерону не беруть, пшикалки також. Найгірше що я як в тумані, соображаю туго і так 2-3 дні. До проб ніяк не дойду, здавала аналіз крові на заг. панель, мені видали регультат що є схильність до продуктів що викликають алергію, пороху, пилку, порошків, так я це і сама знаю. З жахом чекаю квітня...

Женічка
09.04.2009, 13:03
ola-lyola,ми з вами сестри по горю :)
в мене вже теж почалось, починалось,як хвороба,чи застуда,я була впевнена,що для моєї алергії ще зарано,але не проходить, носом не дихаю взагалі :)
справжній жах почнеться у червні :)

Яруська
09.04.2009, 16:23
А в мене все навпаки:ninja:..Маю холодову алергію, мордуюся з жовтня до квітня, тепер вже потепліло, сонечко гріє і я врятована:xaxa::xaxa::xaxa:

Sonne
09.04.2009, 20:11
А в мене алергія на сонце:( Проявляється в вигляді гігантської кропивниці на шиї, декольте і руках. Вперше з"явилася 2 роки тому під час медового місяця в Туреччині. Перших 10 днів відпустки відчухалася, а потім потроху пройшло. І ось знову. Кажуть, може бути наслідком хворої печінки чи щитовидки.Хтось з таким стикався? Як рятуєтесь?

Яруська
09.04.2009, 20:32
[QUOTE=Sonne;433340]А в мене алергія на сонце:( Проявляється в вигляді гігантської кропивниці на шиї, декольте і руках. Вперше з"явилася 2 роки тому під час медового місяця в Туреччині. Перших 10 днів відпустки відчухалася, а потім потроху пройшло. І ось знову. Кажуть, може бути наслідком хворої печінки чи щитовидки.Хтось з таким стикався? Як рятуєтесь?[/QUOTE

В моєї коліжанки є така ж проблема...рятується тільки одним- не загоряє:umbrage: Бо після моря чи пляжу її обсипає жахливими прищами, а по тілу кропивниця.

Женічка
09.04.2009, 21:45
алергія на сонце - це теж одна зі складових моєї алергії, найнеприємніша,я б сказала.... :(

kitka
10.04.2009, 08:38
А в мене алергія на сонце:( Проявляється в вигляді гігантської кропивниці на шиї, декольте і руках. Вперше з"явилася 2 роки тому під час медового місяця в Туреччині. Перших 10 днів відпустки відчухалася, а потім потроху пройшло. І ось знову. Кажуть, може бути наслідком хворої печінки чи щитовидки.Хтось з таким стикався? Як рятуєтесь?
В мене таке буває на перше весняне сонце. Тобто, коли виходжу на вулицю вже на короткий рукав, то з'являється кропивниця на руках в деяких місцях від тильної сторони долонь і до локтя. То я інколи вже перед виходом змащую руки кремом від сонця. Триває цей процес у мене до місяця. Але що цікаво: коли їдемо на море (а кропивниця ще все є), то там той процес відразу завершується і я абсолютно спокійно загораю.

ola-lyola
16.04.2009, 14:31
Накінець то дійшла до алерголога!!! В медінституті
, лікар питає, чи довго в мене лергічний риніт, я кажу що років з 12, а вона каже, то Вам напевно подобається ходити і шмаркати, якщо аж зараз дойшли до лікаря дойшли. :-)
Записалась на проби через два тижні. До того неможна пити ліків від алергії, виписали якийсь спрей, а воно холєра 200 грн коштує. Здам проби і на що зреагує від того будуть лікувати. Може якараз ця весна пройде без розпухшого носа і сліз.

Bogdanka
17.04.2009, 09:24
Накінець то дійшла до алерголога!!! В медінституті
, лікар питає, чи довго в мене лергічний риніт, я кажу що років з 12, а вона каже, то Вам напевно подобається ходити і шмаркати, якщо аж зараз дойшли до лікаря дойшли. :-)
Записалась на проби через два тижні. До того неможна пити ліків від алергії, виписали якийсь спрей, а воно холєра 200 грн коштує. Здам проби і на що зреагує від того будуть лікувати. Може якараз ця весна пройде без розпухшого носа і сліз.

А до кого, якщо не секрет, ходили? може до доктор Чоп'як? чи до когось з її кафедри?

ola-lyola
17.04.2009, 09:46
А до кого, якщо не секрет, ходили? може до доктор Чоп'як? чи до когось з її кафедри?

Бандрівська Анізія по-батькові непамятаю. Приймає на Некрасова.

dieSonne
17.04.2009, 15:04
в мене з алергологами і пульмонологами окрема історія була, може комусь буде корисною в плані довіри до лікарів:
Через рік після народження сина, я пішла лікувати досить велику ерозію, одним словом мала трохи гінекологічних проблем, в кінцевому результаті, все майже вилікувалося, за винятком чогось там "якогось", на що лікар виписав мені гормональні контрацептиви, мовляв, і "те" долікується, і захист будеш мати. Два роки поспіль я приймала ті контрацептиви, і наче "те долікуєш" вже долікувалося, а гормонів я не надто прагнула пити, почала задумуватися щоб кинути, але перше думаю піду до лікаря. З тими вибираннями часу коли ж то піти до лікаря в якусь з ночей в мене виник!!!! раптово!!! приступ астми!!!, якої в мене в житті не було:8:. Проблема відвідин гінеколога пішла на другий план. Я звернулася до пульмонолога, де виявляється, що в мене астма!!! Усі проби легень це підтвердили:umbrage: В перше виявлена, рецедивуюча і це при тому що в родині нема астматиків. Написали мені купу сильних ліків від астми, залишилося здати алергопроби і з"ясувати що провокує приступи. І на моє велике здивування після 20-ти проб не виявлено жодного алергену, окрім гістаміну (білок в організмі людини). Добра тьотя лікар яка робила проби написала незважаючи на це, в моїй карточці діагноз - антонічна (чи ака там, бо почер неясний) бронхіальна астма. Виписала купу дорогих і важкоастматичних "бульбуляторів" і відправила лікуватися. Я звісно тих ліків не купила, і для початку вирішила все-таки зрозуміти, від чого ж мене дусить кожної ночі. Згорнула усі килими, перемила все і перепрала, провітрювала цілими днями вікна, було на вулиці свіжо, бо то осінь починалася, падали дощі. Приступи тривали з два тижні, вже навіть вдень часом були, і я тоді вирішила, що пора оздоровити не тільки побут а й організм, перше, що мені заважало то ті контрацептиви, прочитала побічні ефекти і оторопіла - мій побічний ефект там як бик прописаний - задуха. Викинула я ліки навіть не ішовши до гінеколога на чергову провірку, те "щось" там ще час від часу поболювало, а через рік на прийомі в іншого дізналася, що те "щось" є у всіх і це нічого страшного, принаймній це не смертельно. Вже через місяць приступи майже припинилися, правда разом з цією алергією на гормональні виникла алергія на хом"яків (на котів і псів все ок) які в мене тоді були, довелось їх віддати.
Після цього випадку я зі страхом думаю, а що ж було б, якби я, так і не прочитала тої інструкції, якби я почала вживати ті сильні ліки для астматиків. Невже лікарю зі стажем, який роками ставить діагнози астма, важко запитати пацієнта чи він не приймає якісь ліки? Це якби не здоровий глузд, я б зараз астматиком зі стажем була. Тому висновок один, який раджу всім: лікарям довіряй, але перш ніж йти до лікаря треба спробувати самому розібратися в тому що з тобою є, бо як я вже потім читала, приступи задухи можуть викликати навіть банальні дитячі гострики, а алергологи навіть не здогадуються направити на здачу відповідних аналізів і роблять маленьких 2-3 річних діток астматиками на все життя!!!

Zlju4ka
18.04.2009, 03:44
Тому висновок один, який раджу всім: лікарям довіряй, але перш ніж йти до лікаря треба спробувати самому розібратися в тому що з тобою є..

+100!І перш ніж приймати те ,що лікар прописав ,ще як мінімум до одного двох ІНШИХ ЛІКАРІВ завітати..:)

ola-lyola
18.05.2009, 15:32
Ну ось зробила я проби на побутові алергени - виявилось в мене алегрія на те, що я за свої 28 років і сама знала - котяча шерсть, пух і пір'я, цитрусові і два види порохів, в кожному окрема назва кліща на латині який і винен у моїх муках:xaxa: А найбільше мене розсмішило що вони роблять проби на визначення чи немає алегрії на .... лупу коня :xaxa: :xaxa: :xaxa: я як собі уявила як це нюхати конячу перхоть:bad:
Видали мені 5 баночок і я тепер мушу колотись тими алергенами по наростаючій з 0.1 мл до 0.8 мл. На вихідні поїхали відпочивати і я взяла це все з собою, вкололась і викинула шприц. Покоївка як прибирала номер напевно побачила шприц, бо як я зайшла в номер почула : а в 12 номері якісь наркомани:8:

Niferttiti
22.05.2009, 10:19
Бандрівська Анізія по-батькові непамятаю. Приймає на Некрасова.

Кажуть то найкращий алерголог. Я до неї не змогла попасти, бо черги весь час дуже великі, то в сусідній кабінет зайшла, там Роман..... (далі не памятаю), щоб проби зробити, хорошо лікаря не треба, бо вони через Синево роблять, а вже з лікуванням до неї треба йти.

ola-lyola
22.05.2009, 10:37
Кажуть то найкращий алерголог. Я до неї не змогла попасти, бо черги весь час дуже великі, то в сусідній кабінет зайшла, там Роман..... (далі не памятаю), щоб проби зробити, хорошо лікаря не треба, бо вони через Синево роблять, а вже з лікуванням до неї треба йти.

Я потрапила з другого разу і мене записали на проби. Перед пробами 2 тижні неможна приймати антигістамінні препарати. Проби робила її медсестра відразу на місці - царапинки на руках і чекати 15 хв. Далі приходить Анізія Зеновївна і дивится які подряпини почервоніли, визначає що це за алерген і розписує лікування.
А с Синево я робила - там здають кров і тобі дають загальну панель на що в тебе алергія, а шкірні проби показують конкретно на що саме.

Holly
22.05.2009, 12:39
Я потрапила з другого разу і мене записали на проби. Перед пробами 2 тижні неможна приймати антигістамінні препарати. Проби робила її медсестра відразу на місці - царапинки на руках і чекати 15 хв. Далі приходить Анізія Зеновївна і дивится які подряпини почервоніли, визначає що це за алерген і розписує лікування.
А с Синево я робила - там здають кров і тобі дають загальну панель на що в тебе алергія, а шкірні проби показують конкретно на що саме.

А скільки коштують ті шкірні проби?

ola-lyola
22.05.2009, 12:48
А скільки коштують ті шкірні проби?
Самі проби 55 грн, коли визначать на що алергія, дають вводити підшкірно алергени. То 5 баночок тих алергенів 220 грн.

Holly
22.05.2009, 12:51
Дякую за інформацію. В мене алергія вже третій рік, скоріш за все на цвіт якихось рослин. А ті проби треба робити під час алергії, чи можна після/до

ola-lyola
22.05.2009, 12:57
Дякую за інформацію. В мене алергія вже третій рік, скоріш за все на цвіт якихось рослин. А ті проби треба робити під час алергії, чи можна після/до

На будь-який пилок треба робити наприкінці жовтня-в листопаді, коли вже все відцвіло. Я також буду робити проби, бо маю алергію на пилок. Може там побачимось :xaxa:

Holly
22.05.2009, 13:01
На будь-який пилок треба робити наприкінці жовтня-в листопаді, коли вже все відцвіло. Я також буду робити проби, бо маю алергію на пилок. Може там побачимось :xaxa:
Ближче до осені домовимось. А як зараз боротись з тою алергією? Бо я пчихаю, очі червоні:8:

ola-lyola
22.05.2009, 13:06
Ближче до осені домовимось. А як зараз боротись з тою алергією? Бо я пчихаю, очі червоні:8:
Я 5 років пила і пшикала все, що рекламували, не допомагало. Зараз мені виписали пшикалку Назонекс і таблетки еріус, але воно дороге, як холера, пшикалка 190 грн! а таблетки 80, зате дію помітно. Запишіться на прийом, вона вам випише препарати, щоб зняти симптоми і скаже коли прийти на проби.

Nasty
23.05.2009, 01:19
алергія на сонце - це теж одна зі складових моєї алергії, найнеприємніша,я б сказала.... :(
Щодо алергії на сонце... є такий нехитрий народний спосіб. Точно всім можна і гірше не буде. Вугілля попити. Ну або сорбенти інші (але якісні треба вибирати). знайома розповіла У неї була алергія на сонце. Страшні пухирі і говорять, що це не лікується. З'ясувалося, що лікується, але довго.. активованим вугіллям. Треба приймати вугілля двічі в день натщесерце з ранку, і перед сном через дві години після їжи, щоб теж було на голодний шлунок. Приймати вугілля потрібне багато. вона розгризала по 10 пігулок за раз Вугілля адсорбує на себе весь бруд, слиз, шлаки. Вона щодня приймала, рік десь. Проте вже цбого року була у Туреччині і, каже, нападів не було. Подивимость, що далі буде. Вона продовжує приймати. До речі, зараз, каже, є якесь біле вугілля, то його треба менше, їй лікар порадив.
Але мені якось дивно щодо білого… біле вугілля, це як вегетаріанське м’ясо:xaxa:

DolceVita
23.05.2009, 13:06
Дівчатонька ми на ГВ в мене алергія на тополиний пух,а від алергії для кормящіх нічого нема. Лікарка з поліклініки сказала попити Еріус,але і так є протипокази...
Можливо хтось щось знає що робити в таких випадках і до кого звернутися?

Женічка
26.05.2009, 15:21
дівчатка,а реально ті проби і наступне лікування дають якісь гарантії???
що кажуть лікарі, можна позбутись цього раз і назавжди???
помічаю,що інколи пчихаю з малою "в унісон", невже і їй передалось...

Mandarynka
23.07.2009, 01:44

а розкажіть мені, нетямущій, як то ті проби роблять????:girl_crazy:то шось болісне???

Mandarynka
23.07.2009, 01:50
До речі, зараз, каже, є якесь біле вугілля, то його треба менше, їй лікар порадив.
Але мені якось дивно щодо білого… біле вугілля, це як вегетаріанське м’ясо:xaxa:[/QUOTE]

тпк-так, є таке - я його приймала коли мала якусь теж невідому висипку на руках - то мені правда дерматолог призначала!!!таблетки дієві:girl_claping:, але й дорожчі за звичайне вугілля

ludmila
23.07.2009, 09:09
Я робила алергологічні проби в міському алергологічному кабінеті за адресою: вул.Лемківська,28 тел.252-45-26.
А самі проби не болять. Вздовж передпліччя наносять крапельками алергени побутової, епідермальної, пилкової групи, а потім на місці нанесення легенько подряпують шкіру, через 20 хв. спостерігають за реакцією, от і все...

Хомуся
23.07.2009, 10:00

Не знаю , я в Синево робила дитині загальну панель , то показало на що саме є алергія і її рівень ( там шкала від 0 до 5 чи 6). Лікар на Орлика сказала що цього достатньо. Правда перед цим миздавали ще на алергопроби lgE (але він власне і визначає лише рівень алергізації організму).

Жемчужинка
14.08.2009, 12:37
А вугілля можна пити без призначення лікаря?Я маю на увазі в великих кількостях.Воно не шкодить?Чи,все ж таки,треба порадитися з лікарем?

Malva
27.08.2009, 02:17
Мда....Бачу я не одна така, яка вперше за своє життя відчуває на собі "прелєсті" алергії. І то ні з того, ні з сього. Реально, просинаюсь в понеділок і відчуваю свербіж на ногах, дивлюсь - а вони покриті рожевими пухирцями, ніби обпеклась кропивою. Я була просто в шоці! Вже три дні та висипка(підозрюю, кропивниця) з'являється зранку і вечером.
Завтра піду до алерголога. Заодно спитаю за вугілля :-)

Niferttiti
27.08.2009, 11:47
А я ось на вихідних вирішила сфоткатися в Карпатах коло копички сіна, результат був через пару хвилин. Мій алергічний організм відреагував на сіно миттєво. Раніше такого не було. Цікаво, чого б це?

бетменша
27.08.2009, 12:11
А вугілля можна пити без призначення лікаря?Я маю на увазі в великих кількостях.Воно не шкодить?Чи,все ж таки,треба порадитися з лікарем?

мене теж таке питання турбує. здається, від такої кількості вугілля може розвинутись дисбактеріоз, а ще подразнюється слизова шлунку. сама давненько вже страждаю алергічною кропивницею. знаю лише, що на левоміцитин. ін. алергени невідомі. рятуюсь лоратидином, цетрином, мазями,якщо сильний свербіж

Vittoriya
12.09.2009, 16:33
А мене ні з того ні з сього обсипало червоними(більше рожеві) маленькими плямками!!:girl_cray: Не свербить, не припухле, просто плямки! Всюди, але купками, на руках, з внутрішнього боку, на животі, на шиї і до грудей, і на ногах...:girl_sad: Пішла до дерматолога. Він сказав, напевно алергія. Але на що, і як чого, не сказав. Виписав таблетки від алергії і якусь бовтянку, маститися нею щогодини... Вже третій день мащу, нічого не їм, крім гречки на олії, рису, а воно не проходить!!:girl_cray::girl_cray::girl_cray: Алергії такої ніколи не було. Я пила перед тим антибіотики 9 днів, бо мні робили маленьку операцію, удаляли зуб мудрості. Але антибіотики я кинула пити в суботу, а оце з'явилося в середу, через 4 дні... Може хтось з таким стикався? Що то зі мною? Чому воно не проходить??:girl_cray:

dieSonne
12.09.2009, 17:10
Я пила перед тим антибіотики 9 днів
може бути реакція на антибіотики, попийте ще біфідумбактерин і води чистої багато пийте, організм очиститься сам, на якийсь час не тріться мочалками, простий душ з милом.
Може хтось з таким стикався? Що то зі мною? Чому воно не проходить
все пройде, не панікуйте, організму потрібен час щоб очиститися.

Валентина Соболь
12.09.2009, 22:02
Завжди була схильною до алергії.Дуже реагую на запахи,починається кашель.Переконалася:Якщо мені не подобається запах продукту,мені його їсти не можна--висипка гарантована 100%.Була у мене весняна алергія(на що невідомо).Проявлялась вона так:Почухалось,прищик,водичка,ранка,причому висипка була до колін.Виглядало жахливо,а моди на штани тоді не було.Вечером починався такий свербіж,що здавалося,що пече вогнем.Она знайома порадила мені робити обклади з суниць.Я здивувалась,але простудіювала відповідну літературу і ризикнула спробувати.Відразу пропав свербіж,почали заживати ранки,а згодом і щезли.На другу весну висипка була значно менша,а третій рік щезла зовсім.:girl_in_love::girl_crazy::girl_claping:

Halina
13.09.2009, 21:46
А мене ні з того ні з сього обсипало червоними(більше рожеві) маленькими плямками!! Не свербить, не припухле, просто плямки! Всюди, але купками, на руках, з внутрішнього боку, на животі, на шиї і до грудей, і на ногах... Пішла до дерматолога. Він сказав, напевно алергія.

Я таке переживаю, точніше пережила практично. Була в гостях і теж опсипало. Ніби і нічого такого не їла. В них сусідка лікар-терапевт, прийшла, подивилась. Сказала алергія, але не харчова. От я помилась господарським милом і до вечора уже був замітний результат. А на сьогодні тільки ще на ногах замітно, а на руках і животі і сліду не має.
Рекомендую і вам. Принаймі не зашкодить. Тільки мило беріть справжнє господарське, намиліть і потримайте трохи на тілі.

дашулька
13.09.2009, 21:52
А я все життя маю алергію на метал-обсипає і зудить страшено.Так приходиться не носити взагалі біжутерії та взагалі хоч щось на шиї,на внутрішні гудзики та зовнішні на штанах нашиваю тканину...короче весело...Пробувала ходити по лікарях та все марно...Що поробиш? і з тим можна жити.

Adriasia
13.09.2009, 22:48
дивина тай годі.
вділа я нині колготи капронові, такі світло бежові, Пройшла я в тих колготах метрів 50 і чую шось мене ноги сверблять, ну думаю шо від незвички і йду собі дальше.А йти мені тра було як від Оперного до Данила Галицького. На половині дороги я зрозуміла шо шось не так. Свербіж була не просто сильна, а жахлива і пекла. Я зайшла в якийсь під*їзд шоб зняти то ті трикляті колготи і о ЖАХ, мої лапи червоні, ніби обшпарені. Колготи я знімала дуже швидко і мені було обсолютно байдуже як мешти будуть дивитися взутими на босу червонезну ногу.
шо то таке було? в когось таке було?

Mokka
13.09.2009, 23:00
шо то таке було? в когось таке було?
в мене колись було подібне, то неякісні кологотки, в мене було то на капрони в кадратовій коробочці, куплені на Стрийському базарі.

Vittoriya
13.09.2009, 23:02
Принаймі не зашкодить. Тільки мило беріть справжнє господарське, намиліть і потримайте трохи на тілі.
Мені лікар виписав якусь бовтянку, таку білу як вапно... І сказав взагалі не митися, а маститися нею щогодини!! От я сиджу вдома, вся біла, руки мию тільки господарським милом...Сьогодні вже ніби покращення є, бо зранку я все-таки помилася вся,господарським милом :-) ,а то така біла була, як стіна і не видно , чи є ще щось , чи нема.. То вже ніби менше, ще на ногах є... І на шиї... Мені лікар за господарське мило теж казав, тільки мав на увазі, щоб я всі речі, які будуть торкатися тіла перепрала милом. І їм тільки каші на олії і яблука. Все решта не можна... Ну нічого, це можна сприймати як дієту.

Vittoriya
13.09.2009, 23:05
Сказала алергія, але не харчова
Але ж від чого та алергія береться, тим більше якщо не харчова? То яка тоді? бо я вже кілька днів у здогодках, хгадую все, що їла, що робила. Ну не згадую нічого такого. День перед тим я взагалі вдома сиділа цілий день:confused:

Halina
14.09.2009, 12:21
Але ж від чого та алергія береться, тим більше якщо не харчова? То яка тоді? бо я вже кілька днів у здогодках, хгадую все, що їла, що робила. Ну не згадую нічого такого. День перед тим я взагалі вдома сиділа цілий день
Лікарка пояснювала, та незнаю чи правильно перекажу. Вона сказала це повітряна і скоріш за все опікова. Може торкнулась якоїсь рослини чи щось таке. Теж рекомендувала якусь мастичку, та потім передумала і сказала не треба.

Mokka
15.09.2009, 00:21
Бандрівська Анізія по-батькові непамятаю. Приймає на Некрасова

Скажіть, хто знає, до неї можна просто так з вулиці приходити? І якщо можна, скажіть точніше де то саме на Некрасова? Бо мені треба нового алерголога шукати, замахалась вже той цетрин ковтати:girl_cray:

ola-lyola
15.09.2009, 11:44
На Некрасова 4 є ізотопна Лабораторія, за нею є обласна консультативна поліклініка( багатоповерхова будівля, новіша за інші) , в цій поліклініці на 1 -му поверсі є кабінет алерголога (13 чи 14). Можна прийти з вулиці, бо лікар Бандрівська Анізія Зіновївна - дуже приємна жіночка, тільки приймає до 13.00 год і в неї завжди черга, так що запасіться терпінням.
Я в кінці жовтня іду до неї здавати проби на пилок, можу взяти Вас з собою :girl_smile:

natorella
15.09.2009, 15:05
проби на пилок
їх хіба не зимою здають???

а у нас булв гострий токсико-алергічний дерматит ............. від глистів

ola-lyola
15.09.2009, 15:45
[quote=natorella;516647]їх хіба не зимою здають???
Їх можна здавати з листопада цілу зиму аж до весни, поки не зявиться новий пилок. В кінці жовтня іду записуватись на проби.

dieSonne
15.09.2009, 23:06
Але ж від чого та алергія береться, тим більше якщо не харчова? То яка тоді?
плини до миття посуду, пральний порошок, кондиціонер для білизни, дезодоранти, креми для тіла, пінки та гелі для душу, синтетичний одяг, список можна продовжувати до безкінечності, залежить від обставин в яких проявилася і умов в яких проживає ваше тіло... ба, навіть від глистів, отакої! Підозрюю, що не лише й від них...

VIKI
15.09.2009, 23:16
Приєднуюсь до dieSonne, от скажімо пральний порошок, він повністю не вимивається з одягу, і на ньому залишається деяка мізерна кількість ПАР (поверхневоактивних речовин), і нею можна б було знехтувати, але ми постійно носимо одяг, постійно спимо на простирадлах... і кількість ПАР, які контактують з нашим тілом вже не є такой неймовірно малою. В кого організм сильний, тому це до лампочки, а у кого захист не дуже - можуть початись алергії, тощо.

Дакож не припустимим для алергів є використання аерозольних освіжувачів повітря, і усієї решти хімії, яка розпилюється чи активно випаровується.

OxankaF
15.09.2009, 23:20
А я все життя маю алергію на метал-обсипає і зудить страшено.Так приходиться не носити взагалі біжутерії та взагалі хоч щось на шиї В мене теж саме. Від металевих гудзиків на штанах алергія, кульчики взагалі носити не можу ніякі, навіть золоті, (максимум 2 години і починає пекти, червоніти і якщо не зняти, то до вечора загнояться). А от кольца і ланцюжок можу носити. І, що саме цікавіше, цього вього в мене не було, зявилося після вагітності.

natorella
16.09.2009, 00:09
ба, навіть від глистів, отакої!
у сашки волосоголовці - вони з присосками. присосались в кишечнику і пускають токсини. а виглядає як харчова алергія з інтоксикацією

Mokka
17.09.2009, 18:04
Я в кінці жовтня іду до неї здавати проби на пилок, можу взяти Вас з собою

Візміть!!!! Буде дуже вдячна!!!

Яруська
17.09.2009, 20:27
В кого організм сильний, тому це до лампочки, а у кого захист не дуже - можуть початись алергії, тощо.Якраз про ту всю хімію йшла передача по СТБ. Це жах. Я перевірила всю хату,фосфатів не виявила тільки в італійському гелі до прання. З перестраху накупила господарського мила і ним мию тепер посуд...називається згадала, а ще колись моя викладачка з дерматовенерології радила користуватись тільки ним. Отаке то:girl_cool:

VIKI
18.09.2009, 16:02
Якраз про ту всю хімію йшла передача по СТБ. Це жах. Я перевірила всю хату,фосфатів не виявила тільки в італійському гелі до прання. З перестраху накупила господарського мила і ним мию тепер посуд...називається згадала, а ще колись моя викладачка з дерматовенерології радила користуватись тільки ним. Отаке то

А ще, дуже багато фосфатів в таблетках для посудомийних машинок, і мабуть в солі для них теж вони є :girl_mad:.

Lianna
25.09.2009, 12:40
дівчата, у когось є алергія на амброзію? порадьте як з неї боротися? коли вона цвіте-я просто помираю від нежеті.

ola-lyola
25.09.2009, 15:28
дівчата, у когось є алергія на амброзію? порадьте як з неї боротися? коли вона цвіте-я просто помираю від нежеті.
Пилок амброзії і полину найсильніші алергени. Як боротись? Здати проби в алерголога, отримати алергени і інструкцію як їх вводити і проколоти курсом. Усі протиалергенні препарати полегшують симптоми а не саму причину, і викликають привикання. Алергія (сінна лихоманка) може переростати в астму, тому треба лікувати.

Валентина Соболь
06.10.2009, 21:03
Маю алергію на деякі миючі засоби,наприклад на плин до миття вікон,плини до миття плити газової,плини до миття ванн і т. д.Субота для мене судний день,бо цілий тиждень днями на роботі,рано йду,ввечері приходжу.А в суботу вдень,як побачу ту чистоту....пПробую шукати альтернативні засоби,наприклад,дитячі вологі серветки чудово справляються з брудом на кухні(з чого ж вони тоді зроблені??????????).

ola-lyola
08.02.2010, 10:58
Їх можна здавати з листопада цілу зиму аж до весни, поки не зявиться новий пилок. В кінці жовтня іду записуватись на проби.
І не до весни, а до кінця наступного тижня. Хто хотів іти зі мною на проби? Якщо здавати проби на пилок то треба завтра -післязавтра, щоб закінчити курс до появи пилку.

Марточка
29.07.2010, 14:34
Всім привіт!!!Хтось ще знає якогось алерголога крім Бандрівської.Бо вже замучилась з тим чуханням носа,вух.

kukusya
03.08.2010, 11:32
Мала алергію колись ще в класі 5-6,і ось вона знову проявилась на сонце!Ще весною під перші промені на відкритих ділянках,де не бувало сонечка за зиму,обсипало страшною кропив"янкою, так само за два-три дні сходило і шкіра нормально загорала і так по всьому тілі, при поступовому оголені.Дуже не зручно,спасаюсь едемом.Можливо не вистачає якихось вітамінів,або як тут вже писали від печінки.Трохи пила ентеросгель.Нізвідки прийшло і тудаж пішло!Дуже надіюсь на наступний рік такого вже небуде!

ola-lyola
03.08.2010, 12:29
Всім привіт!!!Хтось ще знає якогось алерголога крім Бандрівської.Бо вже замучилась з тим чуханням носа,вух.
На Ужгородській є ціле алергологічне відділення. Ще є алергологи в діагностичному центрі Медінституту. Але когось конкретного порадити не можу.

Bogdanka
03.08.2010, 23:32
Ще є алергологи в діагностичному центрі Медінституту
професор Чопяк
на Орлика - професор Беш, доцент Луговський
в Сокільниках - ціле відділення, зв від-ням - Томенко, непогані відгуки про Ярину Зайченко

Fleur
04.08.2010, 00:50
на Орлика - професор Беш,
А вона дорослих лікує?
Маю досвід лікування у Бандрівської , так як довіряти їй не можу шукаю нормального лікаря, який би шукав причину, а не лікував наслідки. (Зробила алергопроби , результат маю 23 харчових алергії, 7 побутових, та ще кілька на медичні препарати. Купила інєкції алергенів проколола майже увесь курс, а потім нати вам сюрприз виявляється ті уколи були тільки від алергії на кота та вівцю. Заплатила за них 320 грн і ще 80 грн. Найгірше, що лікар уникає відповідей на запитання , каже що єдина причина моїх алергій це спадковість :) при тому вона не питала чи мають якісь алергії мої батьки, а вони не хворіють на алергії. В дитинстві мене такожне було алергічних проявів. І ще, вона мені виписує кожного разу гормональні спреї , на мої запитання навіщо вони?, коли в мене нема навіть нежитю? відповідає що для профілактики. Я не готова для профілаткики застосовувати гормони!

Bogdanka
04.08.2010, 10:33
вона дорослих лікує?
приватно так

ViTanya
06.08.2010, 18:04
Я до Беш зверталась років десь 4-5 тому, в сина були напади астми вночі, алергопроби зробили, алергія на пір'я, домашній пил,котячу, собачу шерсть, цитрусові. Поміняли всю постіль на силіконову, кота і собаки в нас і не було, викинули килими, вимили і пропилососили все, що можливо - результату не було. Обстежились на глисти - чисто. Беш запропонувала гормони в інгаляторі, бо цетиризин, лоратадин, діазолін, тайленол не допомагали. Я від такого лікування відмовилась, одна знайома лікарка порадила зробити посів калу на дисбактеріоз. Зробили в дитячій Чорнобильській лікарні, висіяли дизентерійну паличку і стафілокок. Пролікувались, стало краще. Тоді попили ентеросгель, десь 10 днів, потім краплі Алергіл, вони на травах, пили довго, десь півроку, також порошок з яєчної шкаралупи, погашеної лимонним соком ( приймає його і досі, через день, ввечері ). Нападів астми немає вже 4 роки. Часом починається нежить і чхання зранку, тоді знову приймає Алергіл 1-2- тижні, і все проходить. А так "сиділи" б на гормонах і невідомо, що було б зараз. До Беш більше не звертались, десь в той же час були в обл. дит.алерголога Задворної в Чорноб. лікарні, пропонувала ті ж гормони.

Марточка
31.08.2010, 20:07
Хтось щось чув про алерголога на Хімічній Карзову Олену?

Zvizda
30.09.2010, 18:08
Я їздила до алерголога в Медінститут, Анізії Зіновіївни. Жіночка досить специфічна, але спеціаліст хороший.

Melinda
10.12.2010, 15:26
А в мене алергія на туші і олівці, але не всі, а фірми АVON :girl_smile::girl_impossible::girl_mad:

sofcja
10.12.2010, 15:56
маю алегрію на шоколад, мандарини-апельсини, шампанське і червону ікру... можу лише дуже трошка зїсти... чуть більше і я вся червона і чухаюсь...

а тепер уявіть мій Новий рік з шампанським, ікрою,мандаринками і цукорками повсюду:connie_pull-pigtail

ola-lyola
10.12.2010, 17:25
а потім нати вам сюрприз виявляється ті уколи були тільки від алергії на кота та вівцю.
А як ви про це дізнались?

talja
10.12.2010, 21:26
запропонувала гормони в інгаляторі,
Це наступне що вони зазвичай пропонують якщо вже не знають що давати, ще переконують що нічого страшного що інші країни вже давно до цього відносяться нормально. Просто знають що це допоможе в даній ситуації а що далі ніхто не знає! Малій сусідки також ніби нічого не допомагало, лікувались в однієї лікарки не алерголога, проби не здавали ну і вона їй призначила гормон за кілька разів все в нормі, а от я так боюсь намагаюсь також шукати щось інше. Хоча знайома лікарка казала що коли швидка приїздить на виклик то вводять в таких ситуаціях маленьку дозу гормону, щоб зняти спазм щоб дитина не задихнулась!
От в мене кілька років тому була алергія, така висипка що переходила по різних докторах, одні направляли до інших а ті кликали колег своїх і ті доценти хіба фотографували і тільки кивали головами бо не мали що сказати не те щоб діагноз поставити і лікування призначити. За пів року пройшла сама по собі ,бо мені тоді набридло ходити щоб тільки тебе всі розглядали! От тоді вперше конкретно розчарувалась у нашій медицині.

Donata
10.12.2010, 22:59
А в мене алергія на туші і олівці, але не всі, а фірми АVON
у мене теж, правда від помад ніби нічого не помічала, але взагалі перестала купувати звідти щось.
а ще я в шафі складаю, постіль міняю, вишиваю у хірургічній масці, як не вдягну, то пігулки мус поїсти, з"явилось у 22 роки то "щастя" :(

Fleur
13.12.2010, 13:49
А як ви про це дізнались?
Це з'ясувалось, коли я купувала останню ампулу, не було в наявності третього компоненту ( алергену пилового кліща). Я запитувала у Анізії Зіновіївни про лікування і що разу нова відповідь. Остання відповідь була така: "Харчова алергія лікується тільки відмовою від продукту який провокує алергію."
Ще одна новина, алергія проявляється тільки кашлем та нежиттю, а виписання це не є прояв алергії :connie_pull-pigtail я в шоці після таких відповідей.
Два тижні тому, хотіла зробити проби на пилок трав і дерев. Прийшла, відстояла в черзі 2 години, з'ясувалось на проби потрібно записуватись за тиждень. Запиталась про ціну, у відповідь довго пауза. Ціна 60 гривень, але ми не можемо просто робити проби , мусите купити ліки на 300 гривень..... Якщо в мене не виявиться алергії на жодну і з трав? Пауза ..... :wacko1:
Це була наша остання зустріч, довіри не залишилось.

наталюська
13.12.2010, 15:42
у мене з приходом цьогорічної зими появилася алергія на холод. Все обличчя покривалось кропивянкою.Я пропила курс таблеток (цитрин), такого ЖАХУ як у перші дні вже нема. А зараз просто все обличчя покривається червоними плямами-прищами(( Що робити?:girl_sad:

dieSonne
14.12.2010, 23:29
алергія проявляється тільки кашлем та нежиттю, а виписання це не є прояв алергії
я би також була в шоці, але маю давно алергію на томати та побутову хімію, то в мене вона проявляється виключно закладенням носа і сильним бронхоспазмом. І я це знала не завжди, і тому думала, що не маю алергії. І лікую я це виключно вентоліном разово і свіжим повітрям, ну і + відмова від помідорової зупки чи томатного соку (мої найулюбленіші продукти) на певний період. Часом можу діазолін ще випити, це коли генеральне прибирання і хоч не хоч чогось та й таки нанюхаєшся :)

MorsImmortalis
15.12.2010, 19:48
в дитинстві сильно отравилась суницями.просто на очах все пухло + дикий свербіж.
мене тоді антигістамінами вернули до життя. але полуниці-суниці досі не їм

Donata
15.12.2010, 23:02
Допис від Fleur
алергія проявляється тільки кашлем та нежиттю, а виписання це не є прояв алергії
а мою малечу поставили на облік алерголога через часті висипання, здали кров на алергопроби і виявилось що в неї є алергія на коров. молоко, а я давала і не помічала нічого особливого, зараз лише кисломолочне, і не їсть заборонених продуктів, а на личку вічно десь щось висипе :(.

Vegas
15.12.2010, 23:16
Після вчора в школі вчителька робила сніговики (клеїла Суперклеєм поліестер до жестяної банки) для 20 дітей. В класі сморід невиносимий. Так от вчора у дитини почався частий кашель. Робили інгаляції. Тепер лікуємось. :girl_sad:

Sisel
16.12.2010, 14:03
А в мене алергія на деяку косметику і і побутову хімі. Одного разу перед Пасхою після митя вікон в мене все обличчя і шия покрилося ранами такі як опіки. Дуже хороший спеціаліст професор Лабінський Роман Володимирович. В мого в Синичка була висипка всі лікарі говорили ,що алергія поприписували кучу лікарст а йому ставало все гірше тодіі ми поїхали до Романа Володимировича і виявилось , що це шкірна молочниця. він приписав мазь і через 2 дня висипки не було.

Donata
16.12.2010, 21:49
Дуже хороший спеціаліст професор Лабінський Роман Володимирович
а можна детальнішу інформацію: де працює, як попасти на консультацію. Бо в доні теж пост. висипки.

фанатка
24.03.2011, 12:09
В мене така проблема,по тілі,в різних місцях неодночасно виникає поколювання,яке зразу хочеться пошкрябати,після чого шкіра червоніє,гаряча(як внутрішня температура)і утворюються рубчики,як попечені кропивою.Лікуюся вже 3 тиждень:починала сама протиалергічними таблетками,наш районний дерматолог призначила ліки Тянші,хітозан та протиліпідний чай,після 2 днів прийому того Тянші свербіло так,що ввечері сусідка-педіатр вколола тавегіл.Здала венозну кров на аналіз печінки,результат в нормі...Прийняла 8 уколів кальцію-глюконату та 5 тавегілу,попила сорбекс,поки кололася-заспокоїлося,перестала-все почалося знову.Хочу у Львів до алерголога,але знаю,що на алергопроби треба 10 днів нічого не приймати,а як витримати...Може в когось було подібне,порадьте хорошого спеціаліста!!!

Zlju4ka
24.03.2011, 18:28
когось було подібне
у мене зараз подібне.Точніше тіж самі симптоми.Здала аналізи-результати будуть завтра.Чекаююю

Neytasa
24.03.2011, 18:43
по тілі,в різних місцях неодночасно виникає поколювання,яке зразу хочеться пошкрябати,після чого шкіра червоніє,гаряча(як внутрішня температура)і утворюються рубчики,як попечені кропивою.
Я за цей місяць зустрічаю такі історії декілька раз, та і в самої щось подібне було. В мене таке враження що це не алергія, а якесь ГРВІ яке зараз циркулюе, мае такі прояви.....В першу чергу кров з пальця здайте!

Zlju4ka
24.03.2011, 18:58
В першу чергу кров з пальця здайте
я здала і з пальця і з вени розгорнуте-все в нормі,крім гемоглобіну,занизький.Тепер от результати проб чекаю..

фанатка
25.03.2011, 10:00
Я здавала з пальця,все в нормі,безвихідь якась...:girl_cray:

Neytasa
25.03.2011, 10:07
все в нормі
Якби була така сильна алергія то показники- еозинофіли були б хоч трохи підвищені...
В якій лабораторії Ви здавали?в звичайній? в них не завжди достовірні результати.....

фанатка
25.03.2011, 15:02
Якби була така сильна алергія то показники- еозинофіли були б хоч трохи підвищені...
В якій лабораторії Ви здавали?в звичайній? в них не завжди достовірні результати.....
В звичайній,ще й в районній:shutup:

Wiktor
25.03.2011, 21:42
Ніхто не хоче у "алергологів" спитати чому у когось алергія є, а в когось поруч її нема? Спитайте, але, думаю, що крім малозрозумілого белькотіння ви нічого у відповідь не почуєте.

Сама назва "алерголог" то вже якась профанація, ну але то вже таке.

В багатьох медичних системах світу, наприклад традиційній китайській медицині чи індійській Аюрведі такого поняття, як алергія, не існує.

фанатка
25.03.2011, 22:52
крім малозрозумілого белькотіння ви нічого у відповідь не почуєте
Може ви щось порадите?

Wiktor
25.03.2011, 23:14
Тут порада одна. Має бути консультація нормального лікаря, який зрозуміє чому є ті симптоми и призначить до того ефективне лікування. Переважно є проблеми з дитинства, які накопичились з часом і вони містяться у внутрішніх органах, переважно шлунково-кишкового тракту. А сучасна алергологія з тими алергопробами і тупими методами лікування в вигляді протиалергічних таблеток і стеридних гормонів то звикла профанація і шкода здоров'ю пацієнтів, бо то не лікування, а тільки стлумлення тих алергічних реакцій всередину, наприклад зі шкіри, що викликає ураження токсинами внутрішніх органів в вигляді розвитку різних внутрішніх хворіб, астми, тисків, діабетів, пухлин і т.д.

ola-lyola
25.03.2011, 23:29
Тут порада одна. Має бути консультація нормального лікаря
Дуже хороша порада, головне оригінальна. І якого лікаря порадите? Якщо алерголога берете в лапки?
наприклад зі шкіри, що викликає ураження токсинами внутрішніх органів в вигляді розвитку різних внутрішніх хворіб
А якщо алергія на пилок, алергічний риніт, тоді що робити(очищення орагнізму сорбентами різного походження не допомогли)?
наприклад традиційній китайській медицині чи індійській Аюрведі такого поняття, як алергія не існує
А що існує, переконання що спухший ніс, сльози та безперестанне пчихання це самонавіювання?
Пи.си медитування що все добре не допомагає
З усього вищенаписаного я так і не зрозуміла, що саме Ви радите у лікуванні алергії, що мені як алергику з 30 річним стажем досить цікаво???

Neytasa
25.03.2011, 23:42
стлумлення тих алергічних реакцій всередину, наприклад зі шкіри, що викликає ураження токсинами внутрішніх органів в вигляді розвитку різних внутрішніх хворіб, астми, тисків, діабетів, пухлин і т.д.
мене так само цікавить які токсини виникають під час алергії і який механізм переходу їх у внутрішні органи.......[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:38 ----------

наприклад традиційній китайській медицині чи індійській Аюрведі такого поняття, як алергія не існує[/quote]
А у них існують продукти харчування де крім "Е" більше нічого немае, якими ми змушені харчуватись, бо навіть в селі вже не найдеш екологічно чистих....

Wiktor
25.03.2011, 23:46
З усього вищенаписаного я так і не зрозуміла, що саме Ви радите у лікуванні алергії, що мені як алергику з 30 річним стажем досить цікаво???

То вам за 30 років хтось врешті сказав звідки то і що це таке, чи якось до того справа не дійшла? Чому у вас є алергія на пилок, а, наприклад, у вашої колежанки з праці того не має? Яка така ваша в тому особливість?

ola-lyola
25.03.2011, 23:54
Прошу пана Wiktor, а можна відповісти спершу хоча б на одне моє запитанння. Чи то у вас діагостування таке - купа зустрічних питань.
Можете хоча б щось порадити????
Питання щирого українця, чого в мене є, а у інших ні, мене якось мало цікавить.
Мене більше обходить, як зробити так, що весна для мене не була суцільним кошмаром.
Поїздку в Тібет до тамтешніх монахів не пропонувати:girl_in_dreams:

Neytasa
26.03.2011, 00:06
Добре в Китаї і Індії, але читаю і таку інформацію.... Аллергические заболевания известны с древних времен. Еще Гиппократ описал случаи нетерпимости к некоторым пищевым продуктам, что вызвало желудочные расстройства, крапивницу, кашель и т.п. Сообщалось также о насморке, возникающее от запаха розы, была описана сенная лихорадка и доказано, что ее причиной является вдыхание пыльцы растений.
І ще стаття - Впервые аллергические заболевания описаны Гиппократом в V веке до н. э., хотя сам термин «аллергия» появился лишь в XX веке. Гиппократ описал астму и отметил спастическую природу заболевания. Он предположил, что заболевание обостряется под действием холода. Гиппократ также наблюдал пищевые аллергии; так, он отмечал, что сыр, являющийся превосходным продуктом питания для большинства людей, у некоторых вызывает тяжелую реакцию даже при употреблении в очень малых количествах.... Цікаво......:sad:

Wiktor
26.03.2011, 00:09
Тяжко мені тут починати статті писати, бо відповіді на деякі питання, то матеріал статті, або навіть книжки, але в пару словах

Організм очищається від різних токсинів, хворіб, непотрібних відходів, сміття, поту, сечі, стільця і т.д. за допомогою деяких органів і чітких засад.

Основні органи - товстий кишківник, шкіра, легені, нирки

Засади - зсередини назовні, зверху вниз, з органів більш важливих для життя на органи менш важливі для життя.

Ну а тепер прикладемо ці речі до того, що роблять алергологи-дерматологи в поліклініці? Вони призначають свої засоби чітко проти цих засад.

Наприклад, дитина дістає алергічну висипку на шкіру, бо має проблему з кишківником і організм не може через кишківник всього видалити. Ця висипка "лікується" стеридною маззю типа Елоком, висипка зникає і дитина через два тижні дістає сухий кашель, який лікується антибіотиком, що викликає погіршення праці кишківника. Коло замикається, наслідки розвиваються - бронхіальна астма, знову висипка, знову стериди, знову приступи астми, більші стериди, в 15 років діабет. І всі роблять великі очі і ніхто "не знає" теж та дитина того діабета дістала. До речі, з дитячим діабетом то вже не жарти, того є ціла потужна епідемія у всіх країнах, особливо в розвинених країнах, де ті антибіотики і стериди пхають направо і наліво.

ola-lyola
26.03.2011, 00:15
А як щодо діагностування алергії пробами на шкірі і лікування алергічного риніту, введенням підшкірно алергенів поступово збільшуючи дозу?

Wiktor
26.03.2011, 00:16
Прошу пана Wiktor, а можна відповісти спершу хоча б на одне моє запитанння. Чи то у вас діагостування таке - купа зустрічних питань.
Можете хоча б щось порадити????
Питання щирого українця, чого в мене є, а у інших ні, мене якось мало цікавить.

А я звідки можу знати, чому у вас та проблема? То що можу радити? Тому написав, що має бути нормальна консультація лікаря, яка в себе включає більш індивідуальний підхід. То тільки ваш алерголог дає всім одні і ті ж таблетки "на алергію". Нормальний лікар буде лікувати корінь проблеми

Neytasa
26.03.2011, 00:22
Нууу стероїдні мазі надіюсь вже не виписують, особливо дітям. І антибіотики просто так не пхають, більшість вже розуміють що потрібно хоча би кров здати, щоб визначити тип захворювання. Це вже Ви написали самий не грамотний підхід.... А от при довготривалих алергічних проявах вартувало би визначити чи присутні в організмі глистні інвазії, грибкові, бактеріальні захворювання, так як вони е провокуючим фактором....

---------- Додано в 00:22 ---------- Попередній допис був написаний в 00:20 ----------

То тільки ваш алерголог дає всім одні і ті ж таблетки "на алергію".
Не такі вже всі лікарі примітивні.

Wiktor
26.03.2011, 00:26
А як щодо діагностування алергії пробами на шкірі і лікування алергічного риніту, введенням підшкірно алергенів поступово збільшуючи дозу?

Знову за рибу гроші :)

Я ж вам написав, той лікар який вам пояснить чому власне у вас то є, той вам то і вилікує.
Це зовсім не значить, що тут "умнічаю", щоб ви до мене прийшли, бо я є самий мудрий доктор в світі. Ні, я тільки звертаю вашу увагу на логічні речі.

ola-lyola
26.03.2011, 00:28
Нормальний лікар буде лікувати корінь проблеми
Це зовсім не значить, що тут "умнічаю", щоб ви до мене прийшли, бо я є самий мудрий доктор в світі
Але рекламу собі тут роблю, шляхом критики алергологів.
А якщо звернути увагу на аватар, то зрозуміло, що має допомогти...

Wiktor
26.03.2011, 00:29
Нууу стероїдні мазі надіюсь вже не виписують, особливо дітям.

А кому їх тоді по вашому виписують тонами? Корівкам? Підіть в аптеку і спитайте скільки вони за день продають Елокому? Або підіть в фармацевтичну гуртівню і подивіться на ті ТІРи, якими ті Елокоми привозять.

Neytasa
26.03.2011, 00:32
Гомеопатія це добре і багатьом допомагае, але і традиційні ліки не можна відкидати і зневажати, в багатьох ситуаціях саме вони рятують життя.

Wiktor
26.03.2011, 00:32
Але рекламу собі тут роблю, шляхом критики алергологів.

ви хочете алергологів позахищати, які вам алергію вже 30 років лікують?

то що різновид стокгольмського синдрому :)

рекламу я не роблю, а популяризую нормальні методі лікування, зокрема гомеопатію, яка, до речі, набагато ефективніша "на алергію"

Neytasa
26.03.2011, 00:37
А кому їх тоді по вашому виписують тонами?
Те що їх купують не означае що це виписав лікар. В нас розвинуте самолікування....Люди навіть не читають що це гормональне, мазь від висипу та й добре.

---------- Додано в 00:37 ---------- Попередній допис був написаний в 00:35 ----------

популяризую нормальні методі лікування,
А як же діагностика.....пошук причини?

ola-lyola
26.03.2011, 00:38
рекламу я не роблю, а популяризую нормальні методі лікування,
Нормальні для кого? Для тих кому прибуток приносять?
Доречі алергію (риніт) мені вилікували, і не таблетками чи Великим і Жахливим Елокомом, а самими ж алергенами (їх тірами в аптеки не возять)
А щодо гомеопатії - проходили - і я, і дитина, можливо як ефект плацебо комусь і підійдуть, нам,нажаль, не підійшли - ефект нульовий.

Wiktor
26.03.2011, 00:38
Гомеопатія це добре і багатьом допомагае, але і традиційні ліки не можна відкидати і зневажати, в багатьох ситуаціях саме вони рятують життя.

Я не можу, як лікар, підтримувати ті методи лікування, які шкодять пацієнтам, зокрема дітям. То мені забороняє присяга врача Советского Союза :)

Neytasa
26.03.2011, 00:40
А як гомеопатіею зняти приступ набряку квінке, або анафілактичний шок? Наприклад на укус бджоли?

ola-lyola
26.03.2011, 00:42
То мені забороняє присяга врача Советского Союза
Гммм, а я думала лікарі складають присягу Гіппократа...

Wiktor
26.03.2011, 00:49
Доречі алергію (риніт) мені вилікували

То ви про 30 років свого "алергічного стажу" писали? То вам нарешті то вилікували? Поздоровляю. Дуже добре. Вам пощастило. Бажаю, щоб замість того алергічного риніту у вас не було чогось іншого в іншому місці, як то часами буває

---------- Додано в 00:47 ---------- Попередній допис був написаний в 00:45 ----------

Гммм, а я думала лікарі складають присягу Гіппократа...

Ні, лікарі не складають присяги Гіпократа, а її відповідники, в різних країнах різні. В СРСР була присяга лікаря СРСР

---------- Додано в 00:49 ---------- Попередній допис був написаний в 00:47 ----------

А як гомеопатіею зняти приступ набряку квінке, або анафілактичний шок? Наприклад на укус бджоли?

Дати Апіс меліфіка. Знімає швидше і ефективніше ніж цілий гідрокортізон

п.с. Апіс меліфіка це в перекладі бджола медоносна

Neytasa
26.03.2011, 00:50
Давайте про головне, перш ніж лікувати якимось методом алергію, потрібно пройти обстеження? Вже писала- на глисти, грибкові, вірусні, бактеріальні інфекції? Чи гомеопатія лікуе все і зразу не залежно від причини?

ola-lyola
26.03.2011, 00:51
Знову три питання внікуди і нічого конкретного.
Напевно хоч я почну на запитання відповідати, раз більше нікому
Я писала.
Мені вилікували
Бажаю, щоб замість того алергічного риніту у вас не було чогось іншого в іншому місці, як то часами буває
Щиро дякую. І Вам того ж, по тому ж місцю, головне щоб не від вдячних пацієнтів.
Справжній Ви українець, вмієте щиро порадіти за інших.

Neytasa
26.03.2011, 00:52
Дати Апіс меліфіка. Знімає швидше і ефективніше ніж цілий гідрокортізон
можна довго сперичатись. Ви це випробовували на задихаючийся від набряку дитині?

Wiktor
26.03.2011, 01:01
Давайте про головне, перш ніж лікувати якимось методом алергію, потрібно пройти обстеження? Вже писала- на глисти, грибкові, вірусні, бактеріальні інфекції? Чи гомеопатія лікуе все і зразу не залежно від причини?

Гомеопатія має свої засади і філософію. Можливі причини враховуються, перевіряються, є клінічний пошук, але вибір препарату грунтується в основному на симптомах хвороби, інших важливих ознаках, що індивідуальні для кожного пацієнта. Тому 10 пацієнтів на "алергічнии риніт" дістануть 10 різних ліків.

---------- Додано в 00:59 ---------- Попередній допис був написаний в 00:56 ----------

можна довго сперичатись. Ви це випробовували на задихаючийся від набряку дитині?

Так. І то було ефективно. Я вже 13 років практикую гомеопатію з 22 років стажу. Різне бувало.

---------- Додано в 01:01 ---------- Попередній допис був написаний в 00:59 ----------

Допис від Wiktor
Бажаю, щоб замість того алергічного риніту у вас не було чогось іншого в іншому місці, як то часами буває
Щиро дякую. І Вам того ж, по тому ж місцю, головне щоб не від вдячних пацієнтів.
Справжній Ви українець, вмієте щиро порадіти за інших.

Не треба грубити. Я вам якраз побажав, щоб того не було. А причому тут українець чи не українець? Ви маєте якусь зневагу чи претензії до українців?

Neytasa
26.03.2011, 01:09
Гомеопатія має свої засади і філософію. Можливі причини враховуються, перевіряються, є клінічний пошук, але вибір препарату грунтується в основному на симптомах хвороби, інших важливих ознаках, що індивідуальні для кожного пацієнта. Тому 10 пацієнтів на "алергічнии риніт" дістануть 10 різних ліків.
Я не протів. Навіть приймала. Але причини алергії? Згідна якщо зняти всі питання і не виявити жодної інфекції, про які вже писала, які е першим провокуючим фактором, тоді залишаеться просто схильність організму до проявів в вигляді алергії, тоді звичайно можна довгий час приводити підбір і лікування гомеопатіею. але в екстренних випадках, я би не погодилась....

---------- Додано в 01:09 ---------- Попередній допис був написаний в 01:03 ----------

Так. І то було ефективно
не можу уявити! коли відлік іде на хвилини, дитина спухае, язик і горло набрякає в лічені секунди.... я би не ризикнула скористатись таким методом... так погоджуюсь, зняти набряк чи антигістаміном та хоч гормоном, все таки життя на кону, а далі починати пошук причин і лікування гомеопатіею в тому числі.

ola-lyola
26.03.2011, 01:09
Не треба грубити. Я вам якраз побажав, щоб того не було.
Красно дякую, гарно побажали:
Бажаю, щоб замість того алергічного риніту у вас не було чогось іншого в іншому місці
А місце можна уточнити??? Щоб визначитись, хто саме грубить.
Ви маєте якусь зневагу чи претензії до українців?
І знову купа питань, не в тему. Якщо Вас це цікавить, то для того існує ПП, щоб тему не засмічувати
Ця тема про алергію.

Wiktor
26.03.2011, 01:11
Я не протів. Навіть приймала. Але причини алергії? Згідна якщо зняти всі питання і не виявити жодної інфекції, про які вже писала, які е першим провокуючим фактором, тоді залишаеться просто схильність організму до проявів в вигляді алергії, тоді звичайно можна довгий час приводити підбір і лікування гомеопатіею. але в єкстренних випадках, я би не погодилась....

Немає "просто схильності до алергії". Завжди мусить бути зрозуміле пояснення цього порушення здоров'я. То розуміння є запорукою успішного лікування.

Щодо екстренного випадків і їх лікування гомеопатією, то, наприклад в Англії є кілька гомеопатичних шпиталів, один з яких Її Величності королеви Англії. Там все лікують гомеопатією. Навіть екстренні випадки. Гомеопатія то потужний спосіб лікування і ефективність гомеопатії в невідкладних станах, рятуванні життя давно доведена науково

Дякую за розмову і увагу, на добраніч, мушу йти спати, завтра працюю

Neytasa
26.03.2011, 01:21
давно доведена науково
Зараз все доведено науково. Любі бади, трави, та навіть урінотерапія науково доведена. І шарлатанства різні доказують що вони розроблені наукою..... але залишаеться крім цього здоровий глузд. головне не впадати в фанатизм від чогось одного!

---------- Додано в 01:21 ---------- Попередній допис був написаний в 01:19 ----------

А про діагностику так і не поговорили......

Wiktor
26.03.2011, 12:25
А про діагностику так і не поговорили......

Я вам декілька разів написав, що має бути консультація нормального лікаря. То і є та діагностика. Якщо ви того не розумієте, то тут вже не маю чим зарадити.

Хвороба проявляєтся в симптомах. Ви не все зможете побачити очами навіть під мікроскопом чи на компютерному томографі. І по тим симптомам лікар визначає хворобу, використовуючи свої знання і досвід. На жаль про цю свою функцію лікарі часто забувають, бо так простіше, відправив когось на УЗД і хай не морочить голову. А як болить, то візьміть знеболюючі, а як алергія, то протиалергічні. А як вже вилізе хвороба аж на УЗД у вигляді пухлини чи каменя, то вже всі герої, знайшли хворобу, тільки тоді вже буває запізно

Neytasa
26.03.2011, 18:48
Я вам декілька разів написав, що має бути консультація нормального лікаря
А нормальний лікар це ТІЛЬКИ гомеопат!!! Всі решта недоумки! Що і потребувалось довести!

---------- Додано в 18:30 ---------- Попередній допис був написаний в 18:28 ----------

Одні лозунги! ні одніеї конкретної відповіді.

---------- Додано в 18:48 ---------- Попередній допис був написаний в 18:30 ----------

Тільки дуже шкода людей які фанатично вірять в чудодійну силу гомеопатії від УСІХ без виключень хвороб. Часто втрачаеться час і хвороба доводиться до критичного стану. ЧУДО-ЛІКІВ НЕ ІСНУЕ!

Wiktor
26.03.2011, 20:16
Все ясно. Більше питань і відповідей для Gestija на маю, шкода часу

Neytasa
26.03.2011, 20:17
Більше питань і відповідей для Gestija на маю
ні одніеї конкретної відповіді і не було.

Іруня
05.04.2011, 23:00
А щодо гомеопатії - проходили - і я, і дитина, можливо як ефект плацебо комусь і підійдуть, нам,нажаль, не підійшли - ефект нульовий.
Олю, який ефект плацебо може бути в 4-річної дитини??? Гомеопатія реально помагає! Вам або препарат неправильно підібрали, або лікар такий "грамотний".

ola-lyola
06.04.2011, 09:16
Гомеопатія реально помагає!
Можливо комусь і допомагає, але нам у лікуванні саме алергії не допомогло (хоча аденоїди зараз лікуємо гомеопатією, намагаюсь уникнути видалення).
До того ж це була цитата з контексту спілкування з лікарем, який чомусь повністю ігнорував мої запитання,і побажав мати проблеми на інше місце... І це чомусь зовсім зіпсувало думку про лікування гомеопатією вцілому...

Wiktor
06.04.2011, 10:32
Цитата:
Допис від ola-lyola
Олю, який ефект плацебо може бути в 4-річної дитини??? Гомеопатія реально помагає! Вам або препарат неправильно підібрали, або лікар такий "грамотний".

то та ola-lyola, яка алергію лікувала 30 років і далі її має?

а гомеопатією напевне цілих 30 днів, але тепер зате на кожному куті буде всім сповіщати, що від гомеопатіїї "ефект нульовий"

ну і ще це та ola-lyola, яка бреше, бо лікар не "побажав мати проблеми на інше місце", а якраз навпаки

ola-lyola
06.04.2011, 10:45
то та ola-lyola, яка алергію лікувала 30 років і далі її має?
Ні, то не та, бо та вже писала вище
Доречі алергію (риніт) мені вилікували

ну і ще це та ola-lyola, яка бреше, бо лікар не "побажав мати проблеми на інше місце", а якраз навпаки

Дуже некоректно писати, що я брешу, після того, як написали таке:
То ви про 30 років свого "алергічного стажу" писали? То вам нарешті то вилікували? Поздоровляю. Дуже добре. Вам пощастило. Бажаю, щоб замість того алергічного риніту у вас не було чогось іншого в іншому місці, як то часами буває
Вже дякувала, за таке гарне побажання...

А на кожному куті не сповіщаю, а пишу про результат свого лікування алергії гомеопатією,яка не дала результату. І маю право писати свою думку, навіть якщо вона Вам не подобається.
І ще додам, що ola-lyola не бреше в принципі, тому що не просуває тут певний вид лікування. А пише свою думку, базовану на довгій боротьбі з алергією.
А зараз мене цікавить лікування алергії в дитини, а не пусті балачки, але нажаль нічого конкретного дізнатись не вдалось.

Neytasa
06.04.2011, 10:49
Якщо Ви грамотний лікар з почуттям власного достоїнства, мали би розяснити всі плюси гомеопатії, філософію, методи діагностики і підхід до лікування різних захворювань, а не сперичатись як на базарі і закидувати пустими лозунгами без жодного конкретного факту.

Wiktor
06.04.2011, 10:59
Якщо Ви грамотний лікар з почуттям власного достоїнства, мали би розяснити всі плюси гомеопатії, філософію, методи діагностики і підхід до лікування різних захворювань, а не сперичатись як на базарі і закидувати пустими лозунгами без жодного конкретного факту.

Якраз я це і зробив в цій гілці. Але якщо ви того зрозуміти не можете, то повторювати вам ще раз все від початку сенсу немає.

Ваші пусті лозунги і демагогія про "закидувати пустими лозунгами без жодного конкретного факту" мене не цікавлять, бо бачу, що ви власне як на базарі. Що б вам не написати, то ви будете далі торочити своє.

Neytasa
06.04.2011, 11:05
Якраз я це і зробив в цій гілці. Але якщо ви того зрозуміти не можете, то повторювати вам ще раз все від початку сенсу немає.
Ваші пусті лозунги і демагогія про "закидувати пустими лозунгами без жодного конкретного факту" мене не цікавлять, бо бачу, що ви власне як на базарі. Що б вам не написати, то ви будете далі торочити своє.
О це так лікар з філософіею та індивідуальним підходом...

KAPUCHINKA
06.04.2011, 11:25
а пишу про результат свого лікування алергії гомеопатією,яка не дала результату.

А мені гомеопатія допомогла. Мала сильну алергію на різні буд матеріали (прибирала в процесі ремонту без рукавиць), спочатку це був легенький зуд, то не звертала увагу. А потім пішло-поїхало. Зуд страшний, шкіра порепана, червона. Просто капець. Зимою ще нічого, бо можна вдягти рукавиці і не лякати людей, а от літом, навіть в транспорті соромилася їздити.

Мені говорили що без гормональних мазів не обійтися, що гомеопатію в такому гострому випадку навіть не пробувати, бо то вже майже як екзема і т.д.
Одним словом мені гомеопатія допомогла, правда не відразу, а за десь за місяців три, але допомогла повністю.

ola-lyola
06.04.2011, 11:32
А мені гомеопатія допомогла.
А які саме гомеопатичні препарати? Краплі чи горошки які роблять на замовлення? І якщо можна контакт лікаря в якого лікувались в ПП, якщо він лікує дітей.

KAPUCHINKA
06.04.2011, 11:37
Приймала горошки, а які саме вже й не пригадаю. То було більше року тому.

Wiktor
06.04.2011, 11:39
Мені говорили що без гормональних мазів не обійтися

Гормональні мазі на шкіру спричиняють потім бронхіальну астму в бронхах, бо між шкірою і бронхами є прямий зв'язок. Подавлення периферичних алергічних реакцій наприклад на шкірі чи в носі місцевими засобами, наприклад мазями чи краплями до носа, спричиняє внутрішні хвороби, наприклад у дітей бронхіальну астму, у дорослих деякі інші хвороби, вже не буду писати які, бо бачу, що реакції на таку інформацію не зовсім нормальні бувають

Тому гомеопатією ви ту проблему вилікували, а не сховали всередину, як переважно робиться мазями чи іншими подібними "протиалергічними" засобами

SoLana
06.04.2011, 14:08
І мені реально гомеопатія допомагала і моїм дітям . Я згідна, що ефект залежить від лікаря, який правильно підбере той чи інший препарат. Я мала досвід лікування в 3-х лікарів гомеопатів, і коооожен лікував по різному. Є різні лікарі (хороші, некомпетентні) так само як і в традиційній медицині. Є різні методи лікування, різні ліки які претендують на звання - гомеопатичних, хоча такими не є.
Для того щоб зрозуміти який принцип гомеопатичного лікування то потрібно самій спочатку прочитати що "воно таке і з чим його їдять".

ola-lyola
06.04.2011, 14:44
І мені реально гомеопатія допомагала і моїм дітям
А яка (на що) у Вас була алергія? Як гомеопат визначив збудники (алергени) перед лікуванням? Чим лікував, можна конкретніше? В дитини алергічний риніт, зараз шукаю ще якісь альтернативні методи лікування, бо наразі нам не допомогли, а шкірні проби їй ще не роблять.

dieSonne
06.04.2011, 15:03
Нам допомогло очищення крові, виведення глистів і нормальне харчування. Якщо в дитини вже зараз на початку весни алергічний риніт, а ще нічого й дуже не цвіте з алергенного, то швидше за все у вас харчова або побутова алергія. Можливо в крові дитини від певних ліків, антибіотиків, присутні певні речовини, які до кінця не вивелися і вони провокують алергічні реакції.

---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

правда не відразу, а за десь за місяців три, але допомогла повністю.
організм встиг сам очиститися якщо забрали алерген а гомеопатія лише "надихнула" :) Якщо знову прибиратимете, то алергічна реакція не забариться, це пожиттєва схильність. Забрали алерген, очистилася кров - нема проблеми, не забрали алерген - залікували мазями таблетками- вилізе в іншому місці.

фанатка
06.04.2011, 15:08
Тепер от результати проб чекаю..
І як ваші проби?Що вам сказали?

SoLana
06.04.2011, 15:16
Напишу про сина, бо алергія була у нього. Я вже це десь писала. В мого сина все почалося з атопічного дерматиту, потім с часом задуха чи як правильно це назвати т.з. бронхозпазми. Звичайні лікарі діагностували астму. При чому без будь-яких аналізів ( і це заввідділенням) виписали купу таблеток в т.ч. антибіотики.До того я теж зверталася до алергологів, але окрім звичних кларитинів і дієти ніякого лікування. Так ми лікувалися рік. Кларитин знімав прояви дерматиту, але самої проблеми не вилікував. От тоді я і звернулася до гомеопатії. Спочатку пішла до одного лікаря, який лікував як я вже потім зрозуміла не класичним методом, тобто давав на раз багато гомеопатичних ліків, а цього робити не варто, тому що це ліки і вони не є надто безпечні, навіть в гомеопатії.Тому звернулася до іншого, так би мовити класичного гомеопата. Діагностування полягало практично в спілкуванні, тобто лікар десь годину часу запитував, а я відповідала на різні запитання, починаючи з моменту народження сина. Ну і очний огляд. Все. Почали приймати пігулки. Лікувалися ми десь місяців зо три. Теж час від часу ліки міняються, лікар дивиться по симптомах і може призначити інші. Зараз проявів алегрії немає, їмо все що хочемо, в розумних межах, без всяких заборон на продукти. Я знайшла лікаря якому довіряю. Бо вже писала що сама я була в 3-х і лікували по різному і за методом Фоля, і іридодіагностика(по сітківці ока). І призначали препарати фірми Хелль, які в принципі не є гомеопатичними. Ну і трохи теорії, цитую :"В основі гомеопатичної концепції розвитку патологічного процесу лежить один з наріжних базових принципів гомеопатії - принцип цілісності людського організму, тобто організм розглядається як єдине ціле і, отже, немає окремих захворювань, а є різні стадії розвитку патологічного процесу"

Wiktor
06.04.2011, 15:29
організм встиг сам очиститися якщо забрали алерген а гомеопатія лише "надихнула" Якщо знову прибиратимете, то алергічна реакція не забариться, це пожиттєва схильність. Забрали алерген, очистилася кров - нема проблеми, не забрали алерген - залікували мазями таблетками- вилізе в іншому місці.

Так не є. Це ви досить категорично написали. Алергія в дослівном перекладі це чутливість на чуже, чужинців. Переважно йдеться про надмірну реакцію на зовнішні впливи. Ця надмірна реакція просто зменшується під впливом гомеопатії. Тому практично немає різниці від чого та алергія і ті цілі проби позбавлені всілякого сенсу. Під впливом гомеопатичних препаратів опірність збільшується, органи працюють краще, особливо видільні, тому організм перестає "боятись" пилу, берези, пуху, тополі чи пшениці і не реагує на то виділенням слизу, висипкою на шкірі, спазмом бронхів чи проносом. А якщо організм і далі "боїться" і намагається слизом чи висипкою реагувати, а ви його затикаєте зназовні мазями чи краплями до носа, то до чого то призведе? До внутрішніх проблем.

От як хтось боїться змії і верещить, а ви підійшли і йому рота заткнули кляпом, але змія і далі до нього повзе. А ви кажете, що він вже тої змії не боїться, бо ж не верещить, бо ви йому той страх кляпом до рота вилікували :)))

---------- Додано в 15:29 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

В мого сина все почалося з атопічного дерматиту, потім с часом задуха чи як правильно це назвати т.з. бронхозпазми. Звичайні лікарі діагностували астму.

З початку цієї гілки про це пишу. Але тут деякі, що мають проблеми зі зрозумінням написаних слів, мені дорікали, що їм мало "фактів". Ото факти

dieSonne
06.04.2011, 15:41
Так не є. Це ви досить категорично написали. Алергія в дослівном перекладі це чутливість на чуже, чужинців.
може й категорично, це я так на хлопський розум. Але те лікування, про яке ви пишете, допомагає при алергії на зовнішні чинники, коли організм сам не може пристосуватися до оточуючого світу і самостійно справитися з усіма загрозами. А я написала про випадки, коли алерген попав в кров і алергізує організм з середини. В такому випадку виведення його з крові важливе першочергово а вже потім можна вчити організм пристосовуватися "на майбутнє". Ви ж знаєте, яку алергію може спричинити суміш гостриків аскарид і лямблій і який вплив токсинів від них на організм у 2 річної дитини? А яку алергію може спричинити прийом різних лікарських препаратів, до прикладу гормональних. А вакцини, а важкі метали? Ви ж самі пишете - одне лікують, інше - калічать. Оце я про таке. В одному випадку можна помогти пристосуватися до алергенів якщо вони ззовні, а якщо вони вже в організмі? Певно треба з них починати. Тут в гомеопатії провал, який мене свого часу відштовхнув від неї. Певно знов різко втнула, така вже я.

---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

п.с чи гомеопатія визнає лише пух берези і тополі за алергени?

Wiktor
06.04.2011, 15:59
Ви ж знаєте, яку алергію може спричинити суміш гостриків аскарид і лямблій і який вплив токсинів від них на організм у 2 річної дитини?

Та знаю. Але завжди питаю чому вони в тої дитини ті паразити так порозмножувались і труять? Бо слаба імунна система. От власне гомеопатія і не дає їм так розмножуватись і труїти, бо імунна система стає міцніша. Гірше звичайно з різними хімікатами, в тому числі і з хімічними ліками. Тут вже треба більше розуму у батьків дитини і лікарів, до яких вони ходять. А з тим не завжди є добре :)

---------- Додано в 15:59 ---------- Попередній допис був написаний в 15:58 ----------

п.с чи гомеопатія визнає лише пух берези і тополі за алергени?

То було для прикладу написано, образно

dieSonne
06.04.2011, 16:18
Але завжди питаю чому вони в тої дитини ті паразити так порозмножувались і труять?Бо слаба імунна система.
а ви бачили 2 річну дитину з сильною, сформованою імунною системою? Імунна система лише формується, який імунітет може бути, коли дитина лише починає стикатися з подразниками? Зуби лізуть, світ досліджується на зуб і не тільки, і тільки одиниці батьків розуміють і сприймають це як нормальний процес, в якому основне правило - не зашкодити! Лише терпіння і підтримка. А у нас більшість мам зразу йдуть до лікаря, щоб лікував. Ото й вилазить потім алергія. Бо лікар який розкаже про санітарні норми, призначить режим і дієту - поганий, а от коли призначить ліки - то спеціаліст. Батьки не вміють (не хочуть) шукати причинно-наслідкових зв'язків між дитиною, її режимом, харчуванням, оточенням і хворобами. Усі хвороби розглядаються як такі, які раптом вилізли нізвідки і мучать дитину і треба терміново лікувати.

KAPUCHINKA
06.04.2011, 16:23
організм встиг сам очиститися якщо забрали алерген а гомеопатія лише "надихнула" Якщо знову прибиратимете, то алергічна реакція не забариться, це пожиттєва схильність. Забрали
Я тому і написала, що "допомогла повністю" бо вже кілька разів прибирала, мила (якраз ремонт закінчився) і нічого ттт. А було дойшло до того що вже і на плин для миття посуду реагувала, і на мило.

dieSonne
06.04.2011, 16:25
От власне гомеопатія і не дає їм так розмножуватись і труїти, бо імунна система стає міцніша.
я не медик, але багато читаю на медичні теми, тут можу з вами довго сперечатися, але залишу це при собі. Не робіть гомеопатію істиною в останній інстанції. Людський організм самодостатня штука і навіть хворобливі діти виростають потім здоровими дорослими і доживають до поважної старості. Головне правило не заважати організму пристосовуватися. Життя - це щоденна боротьба організму за виживання, якщо умови добрі - все добре, а як погані - хворіє. А питання лікування і методів дуже складне, чим більше допомагаєш, тим важче потім.

KAPUCHINKA
06.04.2011, 16:27
Хочу уточнити що ми квартирі де робився ремонт не жили, а алергія чомусь не проходила (((

dieSonne
06.04.2011, 16:30
Я тому і написала, що "допомогла повністю" бо вже кілька разів прибирала, мила (якраз ремонт закінчився) і нічого ттт.
організм оздоровився, ви вчасно відреагували на його сигнал про алерген і певно ж не лише горошки пили, а й побут оздоровили, рукавички тепер одягаєте? Організм таку допомогу сприймає з вдячністю, але не вважайте це заслугою лише гомеопатії, у вас просто сильний організм а ви розумна жінка, бо вчасно зреагували і допомогли.

Wiktor
06.04.2011, 17:14
Не робіть гомеопатію істиною в останній інстанції. Людський організм самодостатня штука і навіть хворобливі діти виростають потім здоровими дорослими і доживають до поважної старості.

І не збиравася робити гомеопатію істиною в останній інстанції. Про гомеопатію писав, як про метод лікування. Але також мають значення і інші фактори. Стосунки в родині, умови проживання, харчування, рівень гігієни і так далі.

---------- Додано в 17:14 ---------- Попередній допис був написаний в 17:11 ----------

а ви бачили 2 річну дитину з сильною, сформованою імунною системою?

бачив і бачу щоденно

в 2 роки вона якраз сильна, якщо її антибіоткиками и стеридами не понищать

SoLana
06.04.2011, 17:24
Головне правило не заважати організму пристосовуватися Правильно...а хіба гомеопатія якимось чином заважає? Якщо так, то напишіть яким? Я теж не вважаю гомеопатію панацеєю, але якщо порівнювати традиційні методи лікування і оздоровлювати побут, то навряд чи воно допоможе ( перевірено на собі), а "горошки" і зміна способу життя, побуту і взагалі відношення до хвороби? Мені допомогло. П.С. досить часто, коли дітки хворіють і я дзвоню до гомеопата, то він мені ліків не призначає, а підкаже як без них справитися.

dieSonne
07.04.2011, 13:08
Правильно...а хіба гомеопатія якимось чином заважає?
все добре в міру і вчасно. Я мала на увазі не лише гомеопатію.

SoLana
07.04.2011, 13:21
все добре в міру і вчасноЗгідна 100%

Neytasa
10.05.2011, 19:13
Спілкувалась сьогодні зі знайомою, яка працювала терапевтом багато років... вона мені розповіла про цікавий засіб від алергії (природнього походження) - Кверцетин (дигідрокверцетин), радить приймати його внутрішньо і зовнішньо, каже що багатьом допомагае :girl_curtsey:

Materynka
03.06.2011, 15:16
Дівчата, може хтось стикався з такою проблемою як фотодерматоз? А може хтось знає які його причини, тобто від чого він виникає і як його позбутися?

whisper
03.06.2011, 20:30
підкажіть будь ласка, в мене в синулі 5р. алергія і я не можу зрозуміти на що саме і саме в даний період часу в нього страшенно напухають очі аж білок в очах розпухає, хочу проконсультуватись в хорошого алерголога і здати проби щоб знати на що саме в нього алергія, якщо хтось знає хорошого спеціаліста підкажіть, а ше чи можна зараз здавати проби чи потрібно почекати коли пройде цей період.

Materynka
06.06.2011, 11:42
Треба чекати закінчення сезону цвітінь, проби здають десь починаючи з жовтня. Можете звернутися до Бандрівської в медінститут. Зараз вам можуть призначити препарати які знімають симптоми, і полегшуюють самопочуття.

panikvarts
25.12.2011, 13:14
Хто знає, є (якщо є, то де) у Львові інші способи визанчення алергену, який є причиною алергічного дерматиту, окрім того царапання на шкірі? В неті знайшла про метод вегетативно резонансного тестування (ДРТ), але не пише, що це таке.

Donata
25.12.2011, 15:19
Хто знає, є (якщо є, то де) у Львові інші способи визанчення алергену, який є причиною алергічного дерматиту, окрім того царапання на шкірі?
алергопроби на шкірі роблять з 4-5 років, можна аналіз крові на алергени здати, але мій досвід показує, що це марне викидування грошей, інформативність дуже низька і не точна (в доньки 100% була реакція на яйце, помітила це сама, аналіз того не показав). Я робила в рік доні, тепер шкодую, бо за Ваші гроші, будуть Вас діагностувати наліво і направо, а толку мало. Почитайте статтю Комаровського про дерматит (http://articles.komarovskiy.net/allergicheskij-dermatit.html), може на щось наштовхне. Вашій малечі лише 7 місяців, харчові алергени дуже легко виявити без аналізів та проб, але на то треба затратити часу.

panikvarts
25.12.2011, 15:51
Вашій малечі лише 7 місяців
То, власне, не в малечі, а в мене. Звідки взялось, не знаю. До дерматолога сходила, виписала дитячу мазь, але як тільки лікування завершилось, почалось все по другому колу. Під час вагтності теж зявилась алергія, до того в житті не було ніколи. Тому не хотілось би лікувати те, що може повторюватись постійно. Може, краще знати від чого то зявилось, щоб поменше було конакту.

Zaichiha
25.12.2011, 16:34
Хто знає, є (якщо є, то де) у Львові інші способи визанчення алергену,
Моя родичка здавала кров на апроби на Огыэнка по направленню выд алерголога.
Тому не хотілось би лікувати те, що може повторюватись постійно. Може, краще знати від чого то зявилось,
ППКС!

sofcja
25.12.2011, 19:05
метод вегетативно резонансного тестування (ДРТ)
знаю, що в Рівному роблять, а чи в нас... та певно є в медичних центрах приватних...
це вимірюють твої біологічні частоти, їх силу і коливання...
посуті апарат+штекер з аяля голко-ручка дотикається то певних точок на пальцях руки і показує чи маєш в собі паразити, глисти, грибки, бо вони всі мають інші частоти біохвиль.. для виявлення алергену - все, що підозрюється треба принести з собою! в невеличких дозах на тест і вони щось там доміряють реакцію на кожен окремий....:girl_impossible: уявила собі скільки часу піде...
я знайшла свої алергени методом записування на папірці всього з чим контактувала і що їла... коли алергія проявлялась, методом тику віднайшла фактично всі фактиро і тепер уникаю певних продуктів і дечого з хімії побутової... ну і пилюка - злобний ворог мій, бо одразу ж :suicide: колись не було, а тепер як багато пилу то кашель і тече з всіх дзюрок:girl_mad:

Женічка
25.12.2011, 19:15
а я маю зараз спокій, алкргія в зимовій сплячці до першого цвітіння тополь... а там далі - пішло поїхало.
хоча, на днях, Настя тягала сусідського котяру, а потім дала мені руку. я в свою чергу, своєю рукою, яка тримала Настіну, потерла око через деякий час, око відразу відреагувало...
так кота хочу, завал. ну і що тут зробиш...

panikvarts
25.12.2011, 19:19
для виявлення алергену - все, що підозрюється треба принести з собою
а як підозр нема? нічого нового не їла. побутова хімія? теж нічого собливого, навпаки - перестала користуватись всяким таким.
а нема десь так, щоб здати кров і вони б тобі всю "правду" розповіли, до чого підвищена чутливість?

panikvarts
14.01.2012, 21:33
А як швидко організм реагує на алергени?
Ось зїла під вечір банан, яблуко - нічого, а десь за годину ще згамала кусок маківника і за кілька хв відчула, що лице вже горить і трошки порожевіло.
Але і зранку маківник їла... весь день нічо, тай який то алерген?! Щось я заплуталась...

ola-lyola
14.01.2012, 21:43
А як швидко організм реагує на алергени?
Дивлячись на які - на пилок, шерсть кота, порошки - майже відразу - чхання, риніт, очі сльозяться. На харчові - залежить від того, який саме алерген - на горіхи і мед в мене відразу - набряк в горлі, дихати і ковтати важко! На інші - залежить від обміну речовин і від того наскільки швидко алерген потрапить в кров і буде висип. А ще залежить від того,який сезан - в час цвітіння мала харчову алергію на такі продукти, на які не маю взимку (гречка, томати, риба, виноград).
Зараз в мене алерген залишилися лише полин і амброзія, планую ще раз пройти курс лікування алергенами, бо мені це допомогло.

Moonflower
19.01.2012, 09:52
дівчата, хотіла написати про хорошого лікаря-алерголога (може комусь згодиться), але повідомлення видалили, бо бачите, то - реклама....на початку "гілки" рекламували інших лікарів, і нічого, можливо комусь стало в нагоді....так от...я мала алергічний риніт, не могла носом дихати взагалі, але позбулася того....якщо вас зацікавить де знайти кваліфікованого лікаря - пишіть в ПП, з радістю допоможу

ViTanya
20.01.2012, 16:39
...на днях, Настя тягала сусідського котяру, а потім дала мені руку. я в свою чергу, своєю рукою, яка тримала Настіну, потерла око через деякий час, око відразу відреагувало...
так кота хочу, завал. ну і що тут зробиш...
Є безшерстні породи:
http://s018.radikal.ru/i504/1201/a8/5f4e4696fab5.jpg

Nana11
20.01.2012, 18:19
безшерстні породи:khomyak:Але вони якісь зовсім не красиві

shkodnica
23.01.2012, 15:15
знаєте, я все життя тішилась, що не маю алергії, і підтрунювала над своєю подругою-іпохондріком , що вона все вигадує, бо не хоче на роботу, чи інше. Вперше я схопила алергічний риніт на цвітіння дерев і трав, потім на мандарини, потім на шоколад....Коли лоротадин став як Отче наш, я почала розбиратися.
Основні і перші причини називаються - падіння імунітету внаслідок антибіотиків, і друге - глисти. Мала як виявилось і перше і друге.

Supernatural
13.02.2012, 20:03
Я влітку періодами пчихаю, також 100% пчихаю від собак, недавно після замітання стало важкувато дихати, а взагалі то дихаю завжди нормально. Недавно зробила проби дряпанням, що показали алергію на пилового кліща, собак, котів (а від них я не пчихаю) і на різні травички. Тоді ця лікарка (на вул. Хімічній) почала схиляти до лікування алергенами кліща, пригрозила астмою і що далі може бути гірше, хоча гарантій повного виліковування не дає:girl_in_dreams: Виходить, якщо пройти курс від кліща, то алергія на собак, цвітіння лишиться? А так сказала уникати алергенів, прибирати в масці, при потребі прийняти антигістамінне і все. Чи була в когось подібна ситуація і що ви робили?

shkodnica
16.02.2012, 11:58
може хтось стикався,коли на шиї вискакують маленькі і дуже болючі прищики, які довго не загоюються.Висипає прямо. Так якось періодами. Може це алергія? Але антигістаміни не помагають...

Supernatural
17.02.2012, 22:53
на шиї вискакують маленькі і дуже болючі прищики
Читала що прищі на шиї - ознака зашлакованості організму. Спробуйте поприймати сорбенти (Ентеросгель, Атоксіл - в мене було подібне, допомогло). але найкраще, звичайно, обстежитись у дерматолога, гастроентеролога...

Lilutka
03.04.2012, 16:20
не можу назвати себе алергетиком, проте в дитинстві, якщо чогось переїдала, то були висипка і свербіж. наприклад, шоколад, мендарини. якщо не переїдала то все добре було.
але вже десь 6 років маю алергію на сонце (особливо перше гаряче сонце червень-липень). почалось з того, що в перший рік алергії свербіли тільки руки (інша сторона долонь), на другий рік свербіж був до ліктя, на третій - зона декольте приєдналась, на 4 рік - ноги (те, що з босоніжок видно)) і обличчя. свербіти починає після того,як я десь годинки 2-3 побуваю на сонці. ввечері роблюсь, як буряк і свербить дуже. зранку нічого нема. вихід знайшла один - перед виходом на вулицю приймаю таблетки проти алергії, правда, не завжди, щоб не "підсісти", а коли знаю, що більшу кількість часу проведу на вулиці. і до речі, до кінця літа алергія проходить, напевно трошки загоряю і шкіра робиться стійкішою до сонячних промінчиків. минулого літа приймала діазолін, "Л-цет", ніби помагало, але щось не знаю чи мають вони побічні дії, щоб пити регулярно.

можливо хтось може порадити якісь безобідні таблетки проти алергії, на травах чи щось у тому дусі. буду вдячна!

truskaffka
03.04.2012, 17:21
але вже десь 6 років маю алергію на сонце

Слухайте, це ж Ви питались в темі про шкіру після душу. І в мене також вже рік 7-й як появилась алергія на сонце. Може це невипадково??? Може це різні прояви чогось більш системного?

Lilutka
03.04.2012, 17:34
Може це невипадково??? Може це різні прояви чогось більш системного?

я) у Львові живу 5 років, а алергія появилась ще до того. думаю у вас не так. а щодо чухання шкіри, то проблему таку маю 3 роки і ,до речі, лице не чухалось і не чухається, коли дуже почало сушити шкіру обличчя, то я перейшла на інші засоби і взагалі перестала його мити. може в нас просто скожий тип шкіри і імунітет до навколишнього середовища)) або ж якийсь був викид на сонці і ми потрапили під нього... не знаю... природа дивна річ)) але от з львівською водою таки не все добре...

ViTanya
04.04.2012, 17:07
можливо хтось може порадити якісь безобідні таблетки проти алергії, на травах чи щось у тому дусі. буду вдячна
таблетки кальцію глюконат "безобідні", але слабенькі. На травах - "Алергіл", це не таблетки, а настоянка; в сина алергія на пилових кліщів, пив Алергіл довго, більше як півроку, зараз ознак алергії немає.

Rantka
30.04.2012, 21:25
Дівчата, скажіть так все-таки варта чи ні іти до Бандрівської ?

Hermi
30.04.2012, 21:49
для мене алергій то дуже болюча тема...
спочатку чхала і плакала коли все цвіло!!!
а тут десь 3 роки тому чуть не попала в лікарню - все тіло неначе скусали комарі, все чухається, а обличчя - так набрякло в два рази більшим стало, мама сміялась шо губи як в Распутіної...потім виявилось що то на мене так клубніка плинула...
минулої весни попила настояку з бруньок берези...чхала як мало бути..але цієї весни вроді пронесло..тепер чекаю клубніку...

Samodumka
01.05.2012, 07:56
При алергічному риніті найоптимальніше промивати носа різними морськими спреями (хюмер, марімер, квікс) і запшикувати 1-2 рази на день в ніс Аваміс або Назонекс. Ефект наступає через 2-3 дні

garnazirochka
01.05.2012, 09:33
В мене дуже чутлива алергічна шкіра:( раніше чим не намажуся, від усієї майже косметики обличчя пекло, червоніло, висипи різні і екземи то було моє життя... Під час вагітності і кормління я відмовилася повністю від декоративноі косметики, спочатку було важко, бо звикла замазувати недоліки шкіри, хоча на всю ту декоративку в мене були алергічні висипи - пам'ятаю на весілля на мене наклали товстий шар штукатурки, ввечері як змила - жахнулася, обличчя нібито припухло все і з'явилося кілька прищиків які свербіли.
Кремами майже не користувалася, бо як користувалася, зі шкірою щось страшна просто робилося, тепер розумію чому - в складі промислових кремів стільки хімічних речовин, одна мінеральна олія чого варта(виробляється з нафти), ще однією моєю помилкою було використання дитячої олійки - як для себе, так і дитину постійно мазюкала, що довело дитину до атопічного дерматиту.. Зараз тільки натуралкою користуюся, сама роблю собі креми і всю косметику і ніякої алергіі від неї нема.
На весняне цвітіння теж є алергія, починаються чихи, насморк, очі сльозяться а як понюхаю ті квіточки - у горлі нібито лоскітно стає.
При алергіі у першу чергу потрібно звернути увагу на печінку і очищення організму - я 2 роки тому проходила кілька програм з очистки організму, робила зондування - тоді мені це дуже здорово допомогло, пам'ятаю, я навесні після цього дивувалася, як так - можу нормально жити, не чхати, ніякої алергіі, лише зараз от усе знову починається, потрібно почиститися, а ліньки))
Таблетки борються лише з симпомами, причин алергіі вони не усувають, тому таблеток від алергіі не приймаю.

Женічка
01.05.2012, 09:43
очищення організму помогло? цікаво цікаво.
я, як алергік зі стажем, сезон алергічних ринітів оголошую відкритим. аж тішиться моя душа, бачачи пролітаючі пушинки-веселинки за віконечком :girl_devil:

garnazirochka
01.05.2012, 10:02
Так-так:) треба печінку чистити, після цього дійсно легшає. Я робила зондування з оливковою олією, лежала правом боком на грілці, кілька разів так робила - це допомагає швиденько прогнати жовч, але якщо в жовчному є камінці - того робити не можна.
Ще голодування проводила, я описувала тут:http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42001&page=7
При голодуванні добре чиститься печінка( коли ми не імо якийсь час - печінка замість роботи з перетравлювання їжі проводить колосальну роботу з самоочищення, але проводити такий водний день краще не більше доби, щоб пагано не зробилося), я на протязі дня пила тепленьку водичку, щоб прискорити процес, уже після однієї такої процедури в мене шкіра стала очищатися прямо на очах - підсохли поодинокі прищики, зменшилися пори..
Також для хорошоі очистки потрібно змінити свій раціон - налягати на каші(вони гарно очищають організм, причому треба купувати не пластівці, а найзвичайніші крупи - вони набагато корисніші, та й дешевші). Кашу таку треба заправляти рослинними оліями - олива, соняшник, льон, кукуруза(моя улюблена) їсти без молока і цукру, при варці додавати зовсім небагато солі, спочатку це важко, але для себе любимоі чого тільки не зробиш)))
Поменше білкового - м'ясо добре на якийсь час прибрати(недаремно наші розумні пращури придумали пост - під час посту організм добре очищується)
Ще солоденьке(це для мене дуже важко, не можу я жити без шоколаду:(( але помічаю, як поім цукерочок - обличчя обсипає, моя печінка їх не любить:( зараз роблю собі шоколад сама, з какао-бобів, молока і цукру, на нього мій організм реагує краще, він навіть користь приносить(якщо не надто на нього налягати)))

ludmila
22.05.2012, 22:50

Мені допомогло. Після проб - діагноз - алергія на домашній пил, кліщ, собачу шерсть. Пройшла гіпосенсибілізацію (введення підшкірно алергенів поступово збільшуючи дозу). Як на світ народилась.

Finya
27.05.2012, 15:43
Питання про фарбу) Чи то, про алергію на неї)
Скажіть, будь ласка, якщо я помалювала волосся фарбою (L'oreal Recital Preference), а через кілька днів почала шкіра голови свербіти і не проходить вже місяця 1,5 - чи це може бути саме через фарбу?
Від пофарбування до початку неприємностей зі шкірою пройшло днів 10. Тому раніше не думала, що це може бути пов"язано. А сьогодні така думка виникла раптом).

Юкола
29.05.2013, 13:52
В мене страшна алергія(
висипка в понеділок з"явилася на обличчі, до вечора обсипало руки (передлічча), стегна и трохи живіт.
темп. весь час 37.
Здала кров - еозінофіли 12,5 (норма до 5).

На що - поняття не маю. В житті не мала алергій.
Пью діазолін (три таблетки) - щось нема результату.

Я примаю зараз ліки - переважно гормональні. Вже більше місяця.
Чи може алергія на ліки з"явитися після такого терміну приймання? Бо, на скільки знаю, на медикаменти зраз реакція йде.

ola-lyola
29.05.2013, 14:47
А як щодо діагностування алергії пробами на шкірі і лікування алергічного риніту,
Як на світ народилась.
Аналогічно, вже писала про це, до того лікувалась багато чим, і медикаментозно, і гомеопатію, і сорбентами, результат був лише після введення підшкірно алергенів. Зараз я весною ЖИВУ! а не існую, шмаркаючи. І не приймаю жодних антигістамінних, бо до того пила їх пачками.
Після проб у мене виявили реакцію на 18 дерев, 15 трав, надцять побутових і ще й харчова (точніше перехресна, виникає тоді, коли загостроється риніт). Побутових збудників намагаюсь уникати (пил, піря, котяча шерсть), від пилку - маю хіба на полин, в серпні, треба пройти повторно курс, все ніяк не дійду, але різниця з моїм колишнім станом навесні очевидна.
На що - поняття не маю. В житті не мала алергій.
Юль, а як щодо свіжих огірочків-помідорчиків? Може здати аналізи в медісі чи синево на алергени? Свекруха мала страшенну кропивницю на свіжу полуницю, хоча до того ніколи нічого не було...

RedApple
04.06.2013, 00:36
результат був лише після введення підшкірно алергенів. Зараз я весною ЖИВУ!
це про мене, так само лікувала введенням підшкірно алергенів, до того просто мучилась коли приходила весна

Fast
04.06.2013, 08:15
Кашу таку треба заправляти рослинними оліями - олива, соняшник, льон, кукуруза(моя улюблена) їсти без молока і цукру,
Недавно мені травниця розповідала, що можна їсти всі каші з молоком окрім гречаної. Пояснення мені на той момент видалось логічним, тому цей факт запам'ятала, а от саме пояснення ні :)
Але в мене таке питання - де можна зробити алергопроби, отим царапанням. І чи потрібно скерування і скільки то коштує.
Приватні лабораторії роблять тільки з вени.

RedApple
04.06.2013, 13:06
де можна зробити алергопроби, отим царапанням.
я робила в лікарні львівської залізниці на Огієнка, але це вже 8 р тому, скерування немала, просто порадили лікарку і все, але зараз не знаю може і помінялось щось

Lietti
15.08.2013, 21:42
Дівчата, підскажіть, хто лікувався введенням підшкірно алергенів - чи ставало Вам гірше під час процедур. Перейшла на другу дозу - стало дуже погано, відхожу вже 2 тиждень - це нормально чи ні, бо лікарка говорить що це норма, мовляв організм має привикнути, не знаю чи вірити чи ні?

ola-lyola
16.08.2013, 09:12
Гірше не ставало, один дискофорт був, що місце проколу набрякало і чухалось.А на що Вам зараз алергени вводять? Мені лікар казала, що лікування риніту проводиться з листопада по березень, поки нічого не цвіте, щоб подразнення не було. Навіть на побутові колола взимку

Hermi
16.08.2013, 09:59
Пью діазолін (три таблетки) - щось нема результату.
им, це вам лікарі порадили? Діазолін це одні із найслабших таблеток проти алергії, правда для мене найкраще підходять.

От маю якусь біду тут, лице так обсипало що просто капець, а ще час від час печуть і червоніють очі (якщо підходжу до води ну і один раз коли була на барбекю в парку). і то почалась як зїла якоїсь дуже гострої азійської їжі і ніяк з тою висипкою поборотись не можу. Уже 1,5 місяці пройшло...

Blondo4ka
18.08.2013, 22:22
Нема окремої теми про астму, тому пишу сюди.
Прочитала про якогось лікаря з Хмільника, який займається лікуванням астми (Дем"янчук). Хтось чув щось про нього, чи то просто рекламна кампанія?

loginka
27.08.2013, 16:48
може комусь буде потрібно: маю контакти хорошого алерголога з Міського алергічного центру. Він і дітей приймає, бачила, і на місці алерго-проби робить, і лікування призначає.

Проби (всі) мені коштували десь до 300грн. Робила на 2 руках. Але! проби показують не тільки вже наявну алергію, але і схильність до інших алергій - це важливо. Бо сама по собі алергія - як ланцюжок, почнеться одна і потягнулося... коли не лікувати..

сама таким методом дізналася випадково, що ні чорного хліба, ні зеленого чаю мені не можна(. отаке... :girl_flag_of_truce:

але краще - підвищувати імунітет, тоді алергії не будуть переходити в активні стани.

aknytsU
27.08.2013, 22:59
Пишу тут і чухраюсь, капець :(
Думала, що з роками та алергія пройде, та де там! Одним словом, алергія у мене на сонце (саме на морі). На шкірі з'являються маленькі пухирці і дико сверблять. Випила я наніч L-цет, надіюсь допоможе. Може хтось таке лікував? :(

fillette
28.08.2013, 00:16
В мене була алергія на сонце. Колись ходила до хорошого дерматолога, то сказав що вона не лікується, але може зникнути з часом. Радив перед морем тиждень пити щось протиалергічне, весь час на морі і тиждень після. Мені допомагало, висипу не було. Десь в 20 років алергія на сонце зникла, як і алергія на полуниці.

Diana
28.08.2013, 09:06
алергія у мене на сонце (саме на морі).
в мене 2 роки підряд таке було, це тільки тоді коли тіло попадало на радіаційне сонце, а саме після 11.00 год. Цього року після 11.00-11,30 год. сиділа під накриттям, і проявів не було.

loginka
28.08.2013, 10:16
Пишу тут і чухраюсь, капець
Думала, що з роками та алергія пройде, та де там! Одним словом, алергія у мене на сонце (саме на морі). На шкірі з'являються маленькі пухирці і дико сверблять. Випила я наніч L-цет, надіюсь допоможе. Може хтось таке лікував?

aknytsU, о також пила L-цет - так-так,вони дешевші за інші ліки і ефективніші. А от щодо алергії на сонце..не знаю..просто завжди (навіть зимою) користуюся кремом з фільтром. Так косметолог порадила, щоб на шкірі не було "ефекту фотостаріння".

aknytsU
28.08.2013, 12:33
[QUOTE] в мене 2 роки підряд таке було, це тільки тоді коли тіло попадало на радіаційне сонце/QUOTE]
Якби ж то тільки тоді. На пляж виходжу 8:30-9:00 і до 10:30, а потім після 16:00-16:30. Дивно, але ноги не сверблять, лише верхня частина :(

Оля Л
05.09.2013, 17:46
.А на що Вам зараз алергени вводять? Мені лікар казала, що лікування риніту проводиться з листопада по березень, поки нічого не цвіте, щоб подразнення не було. Навіть на побутові колола взимку
Це я Lietti (просто не можу пароль відновити).
На рахунок алергенів точно не знаю, здавала в медінстит. , загалом на пил, кліщі, піря,шерсть - напевно призначили ті алергени колоти, але загалом на нюх не переношу (в прямому сенсі) духи (особливо дешеві- вже перевірено), порошки і всю побут хімію - просто чихаю і ридаю:girl_cray:, але я так зрозуміла що вони зробили проби тільки на те що у них є, там і алергія на картоплю, рибу і т.д. Так от прочитала що Вам помогли ці уколи (алергени), а я проколола 1 флакон (їх 5) і на 2-му почалась жахлива алергія, навіть попри те що приймаю від лукаст(сингуляр) табл. для зняття набряку бронхів і полегшення для носа (бо інколи доходило до того що немає чим дихати, деколи викликала швику - кололи димексид (чи щось таке) - воно гормональне - відчуття прекрасні, але на ньому не можна довго сидіти, це крайня міра. От і не знаю що робити продовжувати колоти, можливо буде гірше, але допоможе чи ще почекати. Була вже у двох лікарів, говорять коли гірше припинити (але це вж місяць після останнього уколу) чи почекати до листопада. Ніколи з таким не стикалась.

Supernatural
08.09.2013, 11:51
Може якійсь дерматит
Дійсно, подібно на дерматит алергічного характеру. Перестаньте цим порошком користуватись. виявите чи саме нанього реакція. Можете прийняти антигістаміний "Лоратадин", а місцево намазати "Феністил" або ще сильніший "Елоком" (він точно все мав би зняти).

Divchunonka
08.09.2013, 13:21
А що таке антигістамінне??

olerusya
08.09.2013, 14:02
антигістамінне?
протиалергічне ніби.

Supernatural
08.09.2013, 21:27
А що таке антигістамінне
Антигістамінне - це антиалергічне (бо при алергії підвищується рівень гістаміну, що і викликає прояви алергії - висип, кашель, нежить та ін.). Вони не лікують причину алергій, а знімають наслідки і симптоми.

sonaihka
23.09.2013, 19:36
В мене така сама ситуація. Щоранку прокидаючись я пчихаю і свербить горло,з носа тече вода але дихати нема чим. Протягом дня сверблять очі. На сонце алергія,якщо довше побуду на сонці то руки і ноги пухірцями поопсипає. Одним словом тез таблеток неможу. :girl_sad:

Avanturistka
27.09.2013, 02:31
не знаю, чи у відповідну темку пишу.

у мого чоловіка дуже дивна алергія, яка триває вже 8 років
трохи історії :
мій чоловік з села. 9 років ми жили у Львові. коли він приїжджає до себе у село - він там довго бути не може - він задихається. беремо з собою протиасматичні препарати, якими він спасається - і то не дуже воно допомагає. ніякі таблетки від алергії не допомагають.
у місті таке чудо-алергія зникає.
зараз ми проживаємо у смт. у нього все добре. тільки їдемо до бабусі, теж в село - та сама ситуація.
ті протиасматичні препарати дуже садять зір..в гості їздимо часто.

здавали кров на алергени на пил - нічого.

може в когось була така ситуація? що робили, до кого звертались? буду вдячна за поради.

ViTanya
27.09.2013, 16:40
А взимку теж задихається? Якщо ні, то причину треба шукати в пилку рослин (робити алергопроби). Якщо задихається взимку в приміщенні - може бути на пір"я, на шерсть тварин.

Avanturistka
28.09.2013, 15:29
А взимку теж задихається?
так. в любу пору року

може бути на пір"я, на шерсть тварин

ми теж так думали.. але щось не те. подушки однакові і у нас, і у селах. тварини також - у нас у квартирі живе кіт і кішка. і все добре. подушка у чоловіка своя - всеодно , нічого не міняється.

analastanka
29.09.2013, 14:05
коли він приїжджає до себе у село - він там довго бути не може - він задихається

А він вживає у селі якісь продукти, які не вживає у місті (домашнє молоко/сир/сметана, мед і т.д.)?

Ще як варіант - реакція на опалення/продукти горіння

ola-lyola
29.09.2013, 16:51
В мене така сама ситуація. Щоранку прокидаючись я пчихаю і свербить горло,з носа тече вода але дихати нема чим
А яку у вас подушки? Якщо пуові, тоді їх заміна на синтипонові-силіконові поміняє на краще і без таблеток.
здавали кров на алергени на пил - нічог
Краще здати шкірні проби - вони точніше покажуть причину, бо гадати можна довго

Avanturistka
29.09.2013, 22:19
А він вживає у селі якісь продукти, які не вживає у місті (домашнє молоко/сир/сметана, мед і т.д.)?
Ще як варіант - реакція на опалення/продукти горіння

та ніби ні..

мені сьогодні підказали, що то може бути реакція на чисте повітря. ніби у місті забрудене, а приїжджаючи у село ( там ніби чистіше повітря) - організм так реагує.
але то все припущення.

Краще здати шкірні проби - вони точніше покажуть причину, бо гадати можна довго

сказала чоловіку, сказав, що як лежав студентом у лікарні, то брали у нього з рук таку пробу.
треба певно ще раз таке зробити

дякую дівчатка за поради

atena
30.09.2013, 15:10
коли він приїжджає до себе у село - він там довго бути не може - він задихається.
А біля того села часом нема смітєзвалища?
Знаю кількох людей в яких в Золочеві постійно нежить сильна починається і також зникає, коли звідти поїхати.

cheLOVEchuk
02.10.2013, 12:01
я зараз вагітна,і в мене зараз алергія на шоколад а мені його так хочеться,що робити?

ckorpionsha
10.11.2013, 23:32
Змінила сережки з срібних на типу срібні, вуха нагнивають, чим мазати? Порадьте, в житті такого не було

mitla
10.11.2013, 23:46
Змінила сережки з срібних на типу срібні, вуха нагнивають, чим мазати? Порадьте, в житті такого не було

А ви до того носили біжутерію? Все нормально було? Можливо у вас просто алегрія на все, крім золота і стрібла... Протирайте вуха перекисом водню або спиртом, і не носіть поки що сережок.

Vesnyanka
10.11.2013, 23:49
про кульчики є окрема тема.
Своїй малій промивала днів 3 перекиссю і махала левоміколем. А після того ще деякий час промивала хлоргекседином.
Сережка змініть на старі, але зовсім я б не знімала.

Vittoriya
29.11.2013, 10:44
Втішили вчора мого чоловіка , що у нього алергія на котячу шерсть... Почалося все з того, що десь у жовтні почало чоловіка ось дряпати в горлі, але казав, що не так як при хворому горлі , а нижче і цілий час то йому заважає, кашляє. І так час від часу до цієї пори. Думали, може кондиціонер? Бо на роботі є. Пішов по лікарях і направили його до алерголога. Взяли проби, позитивно тільки на шерсть... Ну але хіба може бути то дряпання в горлі від нашого кота, якщо їй вже 8 років і такого в чоловіка ніколи не було? Лікарка дала дуже мудру пораду, ну бо "алергія на шерсть і одному з трьох випадків призводить до астми"-позбутися кота. Такого робити ніхто ясно що не буде, бо киця то є наш член сім'ї, ані я, ані чоловік навіть думати про таке не буде. Але що можна робити? Як собі радити? Може то взагалі співпадіння і таки причина того горла в іншому, а та алергія може й є, але не проявляється? Чи може так на шерсть алергія появитися раптом?

Osya
29.11.2013, 10:50
В мене раптово виявилась алергія на кунжут, і в лікарів не змолга дізнатися чому :(. Хоч до цьго завжди їла булочки посипані конжутом.

analastanka
29.11.2013, 16:42
Дівчатка, куди/до кого можна звернутись, щоб подивились на предмет алергічного набряку, сьогодні-субота-неділя? Бажано, звичайно, щоб лікар був адекватний. Дякую!

Supernatural
29.11.2013, 17:22
що у нього алергія на котячу шерсть.
Якщо алергія виявлена, та ще й почала проявлятись, то, на превеликий жаль, доводиться позбуватись джерела алергії. В мене так в дитинстві два рази собак віддавали і раз кота, виходу іншого не має :girl_cray:. Інакше, чим довший контакт тим гіршими стають прояви алергій - першіння горла, чхання, відчуття задишки та ін. (астма-то кінцевий рівень, але помалу і до того доходить з часом). Діти часто переростають алергії, але я так і не можу мати собаку (навіть в гостях де пес починаю сильно чхати, потім задишка, в цирку в дитинстві так розпчихалась від ведмедів і ін. звірів, що аж клоун копіював :girl_crazy:), пару місяців довелось пожити у квартирі де був песик - і алергія сильно загострилась, щодня брала антигістамінне, зявлявся бронхоспазм, бронхи стали ще чутливішими (на холод, побутову хімію, запахи). На котів вроді не реагую, але алергопроби показали що є позитивна реакція, тому не заводжу (від гріха подальше). Та у мене алергія є і на кліща пилового, на пилкові алергени рослин, на шерсть (майже на все виявили):girl_cray::girl_cray::girl_cray:, планую лікуватись в алерголога тепер.

Hexe
29.11.2013, 17:34
Але що можна робити? Як собі радити?
ніяк - забрати кота і все вимити-вичистити від шерсті. наша кицька мешкала з нами років 6, літом в малої виявили алергію на котячу шерсть і пил(д-з : алергічний риніт), кота віддали, вологе прибирання тепер в мене по 2 рази на день, майже всі м"які іграшки повикидали, книги-речі перебрали, зводимо кільсть речей до мінімуму. для профілактики промивання носика Хьюмером.

Fleur
29.11.2013, 20:07
Чи може так на шерсть алергія появитися раптом?
Так може, так само може і зникнути. Головне, щоб чоловік не прибирав лоток котика, а також не давав котику облизувати руки. Найбільше алергенів не у самій шерсті, а у виділеннях тварини ( кал, слина).
Чоловіку варто поприймати ентеросорбенти, щоб звільнити організм від алергенів.

Hexe
29.11.2013, 20:17
Чоловіку варто поприймати ентеросорбенти, щоб звільнити організм від алергенів.
а хіба вони принесуть користь при алергії на кота? мені здається,що вони доцільніші при харчовій алергії:confused:

Fleur
29.11.2013, 20:26
а хіба вони принесуть користь при алергії на кота?
Алерген він і у Африці алерген :girl_cool: . Будь-які алергічні прояви сигналізують про збій імунної системи, організм починає захищатись, тому що відчуває себе ослабленим.
Маю власний досвід раптових алергій у дорослому віці ( харчові, на кота, пил і ще багато інших), в дитинстві не мала жодних алергій.

Osya
29.11.2013, 20:35
Маю власний досвід раптових алергій у дорослому віці
І що робите? Бо навіть незнаю що робити коли знову випадково зїм булочку на якій є конжут, лікарі нічого не казали, тільки казали уникати і попити ентеросорбенти.
І чому алергія виникла?

Lesya Vihot
29.11.2013, 20:36
Але що можна робити?

Співчуваю, але вихід тільки один ... В мене була аналогічна ситуація - виникла алергія на котячу шерсть в сина , кошачка ми також всі дуже любили , був як член сім"ї . Мені дуже важко далось це рішення , а ще важче сама передача кота ( віддала коліжанці ) , але виходу інакшого я не бачила , бо також діло могло закінчитись астмою . Це при тому, що з котами часто контактували, але алергії не було , а тут вона з' явилась .

Vyruchalochka
29.11.2013, 21:13
Втішили вчора мого чоловіка , що у нього алергія на котячу шерсть...
Мамуся, отримала алергічний риніт на порох та пилок після 40років. Пішла мама до лікарів - ослаблена функція печінки спричинила алергію. Уже більше 10років має таку бяку, реально у нас лікарі не вміють з тим справлятися... Хоча десь читала про метод лікування - введення алергену мінімальними дозами, поступово збільшуючи дозу. Чи хтось читав відгуки про результативність такого лікування???

Hexe
29.11.2013, 21:20
Чи хтось читав відгуки про результативність такого лікування???
тут на форумі десь було, тільки не пам"ятаю в якій точно темці. Хтось з дівчат писав,що помічне:) хотіла малій таке робити, але така процедура робиться здається з 5 років,ми ще замалі.

Fleur
29.11.2013, 21:27
І що робите?
коли алергічні напади були у вигляді набряку носоглотки зверталась до отоларинголога (вже писала у відповідній темі) робили припалювання у носі якимось препаратом, короткий час приймала антигістамінні таблетки, пила гомеопатичні ліки від нежиттю.
Вже описувала, свій досвід, лікуванням у алерголога Бандрівської (нічим не допомогла, лишень залякувала перспективою астми). Теж саме було, коли виник дерматит (дерматолог наполягала на гормонотерапії, а все обійшлось гомеопатією) Головне підняти захисні сили організму (очистити кишківник, кров від алергенів). Моя причина була наслідком того, як мене усе дитинство загодовували антибіотиками.
Лікування малими дозами алергену проходила, свій досвід описувала, нічого воно не допомогло. Може навіть зашкодити, якщо робити його у стані загострення.

ViTanya
06.12.2013, 13:34
Хоча десь читала про метод лікування - введення алергену мінімальними дозами, поступово збільшуючи дозу. Чи хтось читав відгуки про результативність такого лікування???
Це називається АСІТ (алерген-специфічна імунотерапія). Допомагає далеко не всім, багатьом взагалі протипоказана.
Як на мене, в цьому випадку найкраще- класична гомеопатія.

OnceInParis
09.01.2014, 14:32
Дівчата, порадьте алерголога. Турбує червона пляма під оком, яка не сходить вже більше місяця. Аналіз на демодекс та грибок негативний. Дерматолог виписала таблетки, а також місцево гідрокортизонову мазь та метрогіл. "Грішила" на нову косметику - вже відмовилась від неї, але і далі ніяким кремом не можу користуватись. Хоча ніколи алергією не страждала. Вже потрошки пляма сходила, але мала температуру, пила багато чаю з медом - і ось знов дуже червона. Вчора випила тавегіл та біле вугілля. Якщо йти до лікаря, то скільки днів перед тим не приймати ніяких ліків? Хто може поділитися контактами толкового лікаря? Чи хтось був у міському алергологічному чентрі?

Kom
09.01.2014, 15:18
Якщо питайтеся про той що в поліклініці на Хімічній (93 кабінкт), то я була. Йшла до Карзової Олени Олексіївни, колись лежала в неї в лікарні на Ужгородській, її не було, то попала до Мушак Ірени Здеславівни. Молода лікарка, але сподобалася, надала хорошу консультацію. Я поавда як йшла, то мене вже менше висипало після уколів тавегілу, але призначила курсом таблетки і сорбент, то допомогла. Приємна лікарка

Donata
13.01.2014, 11:47
Такого робити ніхто ясно що не буде, бо киця то є наш член сім'ї, ані я, ані чоловік навіть думати про таке не буде. Але що можна робити? Як собі радити? Може то взагалі співпадіння і таки причина того горла в іншому, а та алергія може й є, але не проявляється? Чи може так на шерсть алергія появитися раптом?
Алергія раптово початись може :girl_cray:, в мене на шерсть мого кота зявилась через 3 роки (ангора з сибірським), причому дуже жорстко, я навіть не могла перебувати в приміщеннях де був кіт, через 15 хв. нежить, очі плакали, свербіли, важко було дихати.
Котів я дуже люблю, чоловік вичитав, що Британці вважаються найменш алергенними і ми взяли. Пройшло 8 років, як я почала "плакати" від котів, коли знову наважилась взяти кішку, спершу було не дуже комфортно, але якщо я не брала її на руки, мила руки, після того як погладила, не допускала до обличчя і мого ліжка, щоб мінімізувати контакт з шерстью, то ми нормально почали вживатись на одній території. Зараз я відчуваю, що набагато краще почала переносити котів і не так гостро на них реагувати. Маю підозру, що ступінь реакції в мене залежить від породи.
Мінімізуйте контакт з шерстю, я постійно мию руки і обличчя, мені це дуже допомагає, навіть коли я вже відчуваю, що занадто наспілкувалась з котом. Вологими руками ретельно чищу одяг від шерсті. Це допомагає обійтись без ліків

Mirand
08.03.2014, 22:38
Всем привет. А я вот всю жизнь тихо хихикала со своей подружки, у которой аллергия на все что только можно. И вот дохихикалась. Сделала аллергопробы, но еще сложно удержаться от всего что в списке. Девочки, миленькие, кто знает какие-то мази, кремы, чтобы снять аллергическое раздражение и зуд?

Donata
08.03.2014, 22:47
кто знает какие-то мази, кремы, чтобы снять аллергическое раздражение и зуд?
феністил може, але моя порада, зверніться до лікаря, бо кожен випадок унікальний, що допомагає одним може не підійти іншим

RedApple
08.03.2014, 23:38
чтобы снять аллергическое раздражение и зуд?
менi допомiг фiзiогель ,знiмає свербiж i заспокоює шкiру, але краще до лiкаря, вiн i порадить,що краще у вашому випадку.

Mirand
17.03.2014, 00:28
менi допомiг фiзiогель ,знiмає свербiж i заспокоює шкiру, але краще до лiкаря, вiн i порадить,що краще у вашому випадку.

Дякую, звичайно Ви праві. Нажаль, через ритм сучасного життя дуже важко приділяти собі достатню кількість часу, тому на шляху до лікаря і вирішила звернутись до людей :) В будь-якому випадку додаткові думки на тему не зашкодять :)

Mil
20.03.2014, 21:16
Ой, як я тебе розумію. Я от зі стажем алергік, вже не смішно навіть. Але в цілому, не опускай руки, є безліч засобів, для таких красунь як ми :) Життя продовжується!