КПК

Показати повну версію : Фільми, які я раджу переглянути

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

algo
23.02.2009, 12:01
Так от почну з себе :
1)Страшенно подобається старий "Титанік" (скільки б раз не дивилась, завжди за душу чіпляє!!)
2)"Мисливці за розумом" (щось схоже на наших 10 негритят,але тримає в напрузі до кінця фільму)
3)"Сім душ", "Я легенда" фільми з Віллом Смітом.Мені дуже сподобались!
по ходу теми може ще згадаю щось цікавеньке!!

Chortenia
23.02.2009, 12:07
Страшенно подобаються
1. Ігри розуми (Brautiful mind)
2. Форрест Гамп
3. Звичайне диво
4. І з останнього: Wall-E

Loyal
23.02.2009, 12:34
"Ігри розуму" підтримую
"Ефект метелика"
"Vanilla sky" - "Ванільне небо" ніби
поки все, що згадала

kati
23.02.2009, 12:52
осень в нью йорке
мачеха....:( плачу обовьязково

взагалі обожнюю всі фільми з Джулією Робертс,Вайноною Райдер,річардом Гіром

Kasia
23.02.2009, 13:03
недавно дивилася польські сучасні - " Rozmowy noca", " Dla czego nie?"

мені сподобалися такі легкі.

а з важких - якось не запамятовую. видно голови не тримається.

а взагалі -
люблю першу Матрицю, Параграф 78, Армагедон, усе з Дж. Робертс, Венсаном Каселем, люблю фільми про коліжанок-жінок типу
Секс і місто.

короче дивні в мене смаки:xaxa:

irushka
23.02.2009, 13:37
"Ігри розуму" підтримую
"Ефект метелика"
"Vanilla sky" - "Ванільне небо" ніби
поки все, що згадала
Ще в такому психологічному стилі є старий фільм "Піджак". Обожнюю такі фільми!

Мар"яночка
23.02.2009, 13:48
"Спіши кохати"
"Якщо тільки.."
"Метелик на колесі"
"Викуп"

СОФІЯ -СОНЯ
23.02.2009, 13:51
коли мені кепсько-кепсько дивлюся "Перлину Нілу", "Роман із каменем" з Майклом Дугласом і Кетлін Тернер (Дені де Віто - +++), а якщо сварюсь із чоловіком, то "Війна подружжя Роуз" ( і тішусь, що у нас просто квіточки:xaxa:). Ось таке старомодне, для душі...

kitka
23.02.2009, 13:51
осень в нью йорке
мачеха....:( плачу обовьязково

взагалі обожнюю всі фільми з Джулією Робертс,Вайноною Райдер,річардом Гіром
У мене ще з розряду таких плакальних :( фільмів "Привид" з Демі Мур і Вупі Голдберг... Взагалі багато фільмів з участю В. Голдберг люблю. Яскравий приклад: ну не красуня явно, дуже м'яко кажучи, але щось в ній таке є, що вражаюче притягує...І настільки легко грає, що нібито і не грає...

dieSonne
23.02.2009, 13:53
я дуже люблю фільм "Вам лист", дуже позитивний, завжди при завершені цього кіна починаю плакати

lapocka
23.02.2009, 14:02
В такому ж дусі "Машиніст". з Данієлом Крейгом, якщо не помиляюсь (в останньому бетмені знімався;))
З останнього що дивилась сподобався "Міліонер з нетрів"
а ще подобаються "Заплатити наперед"
"Планета К-пекс"
"Чарлі шоколадна фабрика" Дивилась напевно раз 20
"Зіграти в ящик"
Загалом багато улюблених фільмів які передивляюсь по пару раз. пізніше допишу ще

kati
23.02.2009, 14:07
деніел крейг не знімався в бетмені-в агенті 007:)

MUCHACHA
23.02.2009, 14:28
Ой, а я обожнюю "Віднесені вітром" та "Скарлет". Також фільм "В погоні за щастям" з Уілл Смітт, "Холодна гора".

lapocka
23.02.2009, 15:19
деніел крейг не знімався в бетмені-в агенті 007:)
переплутала:shy:
Кристіан Бейл от)) згадала

"Щоденник пам'яті"
"P.S Я люблю тебе"
"Дім з піску і туману"
"Хороший рік"
Гарні драми, особливо мені подобається перший фільм, раджу подивитись

kati
23.02.2009, 15:38
а ще мій любий актор Кевін Костнер....АБАЖАЮ....ну і фільм улюблений Стрекоза

irushka
23.02.2009, 16:50
Дівчата, а є такий старий фільм "Достукатися до неба", хто знає? Я колись його мало не щодня дивилася, цитати про море знаю напам`ять...

Олюська
23.02.2009, 17:01
Раджу S1m0na (з Аль Пачіно) - це така собі комедія для сімейного перегляду, дуже гарна, бо загалом тупих американських комедій я не переношу

Олюська
23.02.2009, 17:04
А ще досить непоганий благородний :) фільм "Ямакасі", теж трохи комедійний

Loyal
23.02.2009, 17:26

Точно!!! Дякую, що нагадала!
Ще "Fight club" - "Бійцівський клуб" незавжди просто переклади збігаються. Офігітельне кіно!
І Деніела Крейга люблю. Його присутність в фільмі взагалі для мене показник. Майже завжди модні в нього фільми

Мар"яночка
23.02.2009, 17:39
Дівчата, а є такий старий фільм "Достукатися до неба", хто знає? Я колись його мало не щодня дивилася, цитати про море знаю напам`ять...

чула шо класний, ае не дивилась :( а взагалі зрозуміла шо аналогічного типу "Зіграти в ящик"

Mira_SH
23.02.2009, 18:14
Люблю "Дівчинку на мільйон", "Троє чоловіків і немовля в колисці", фільми про Еркуля Пуаро, і Шерлока Хомса
А ще якщо хочу відпочити, то дуже люблю комендії, такі як "Білявка в законі", "Лисий нянь"

Liliyah Romanova
23.02.2009, 18:19
Страшенно подобаються
1. Ігри розуми (Brautiful mind)
2. Форрест Гамп
3. Звичайне диво
4. І з останнього: Wall-E
Підписуюся під усіма цими і ще додам
Фріда (у суботу вкотре передивилася)
Життя в рожевому кольорі (про життя Едіт Піаф)
Життя є чудо (Кустуріци)
Це чудове життя (старий ч-б різдвяний фільм)
і якщо хочеться романтики, то - Шоколад

Квіточка
23.02.2009, 18:37
теж недавно переглянула Шоколад - сподобалося, ще одразу переглянула Фатальна ЖІНКА- нічого не зрозуміла, було цікаво, але про шо воно, хоча потіім мені як пояснили, то я думаю певно то кіно замудре для мене, короче треба мені дивитися якісь фільми по-прощє.... ше файне, просте кіно "В очікуванні любові" польске...

Irusya
23.02.2009, 18:41
Подобаються фільми з Ніколасом Кейджом всі, зокрема "Скарби нації", а ще дуже люблю класику українського кіно, такі як "Пропала грамота", "Тіні забутих предків", "Час збирати каміння", "Вавілон 20", ой стільки їх в голові крутиться, а назв згадати не можу...

Liliyah Romanova
23.02.2009, 19:09
недавно дивилася польські сучасні - " Rozmowy noca", " Dla czego nie?"

мені сподобалися такі легкі.
Ну, на польські фільми, то можна окрему тему відкривати. :xaxa:
Я дуже їхні комедії люблю.
Зі старих фільмів люблю "Ва-Банк", "Ва-Банк-2", "Рейс", "Сексмісія або Нові амазонки".
Із новіших "Кілер", "Тіло", "Закохані", "Кар'єра Нікося Дизми" та "День вар'ята" (останній дивилася вже не знаю скільки разів, певно стільки, як "Сексмісію", але для нього треба добре знати й ловити польську).

Обожнюю фільми Кшиштофа Кєсльовського. Особливо його серію коротких фільмів "Декалог".
От фільми Вайди терпіти не можу. Якісь вони такі... часу на них шкода.
Ще хороший режисер Кшиштоф Зануссі. Незабутнє враження залишив по собі його "Життя як смертельна хвороба, що передається статевим шляхом".

Kasia
23.02.2009, 19:13
о так забула написати "Кар'єра Нікося Дизми" супер фільм!

а ще "Chlopaki nie placza":xaxa::xaxa:

algo
23.02.2009, 19:17
Подобаються фільми з Ніколасом Кейджом всі, зокрема "Скарби нації", а ще дуже люблю класику українського кіно, такі як "Пропала грамота", "Тіні забутих предків", "Час збирати каміння", "Вавілон 20", ой стільки їх в голові крутиться, а назв згадати не можу...
Ія недавно переглядала скарби нації.Цікавий фільм!що перший, що другий!

Irus'ka
23.02.2009, 19:50
А я не люблю Ніколаса Кейджа, вірніше не любила поки не подивилась "Місто ангелів":)
Приємні спогади від "Осені в Нью-Йорку", "Чого хочуть жінки" та "Шоколаду" - в студентські роки з коліжанками частенько влаштовували собі домашні кіноперегляди під коньячок і кавусю.
(Любі мої товаришки, як я за Вами сумую!!!)

dieSonne
23.02.2009, 21:31
о так забула написати "Кар'єра Нікося Дизми" супер фільм!

а ще "Chlopaki nie placza":xaxa::xaxa:

а "Poranek koyota" не бачили?, воно в стилі "хлопаків", теж дуже смішне про польську мафію.

Пупсик
23.02.2009, 21:48
мені давно запав в душу фільм "Життя прекране", всім раджу. А ще ::куди приводять мрії"

Loyal
23.02.2009, 21:55
переглянула Фатальна ЖІНКА- нічого не зрозуміла, було цікаво, але про шо воно, хоча потіім мені як пояснили, то я думаю певно то кіно замудре для мене, короче треба мені дивитися якісь фільми по-прощє.... ше файне, просте кіно "В очікуванні любові" польске...

Що не фраза, то бомба!!! :clapping:http://yoursmileys.ru/tsmile/say/t1471.gif (http://yoursmileys.ru/t-say.php)

Siania
23.02.2009, 22:45
А я раджу переглянути фільм Амелі (французький).
Взагалі обожнюю французькі фільми. Вони дуже прості і геніальні;)

луіза
23.02.2009, 23:06
1. "Cекс в большом городе"
2. " P.S. Я люблю тебя "
3. " Спеши любить "
4. "Дневник памяти"
5. "Дневник Бриджет Джонс"
Люблю фільми про любов,де можна поплакати!!!

Квіточка
24.02.2009, 00:40

Треба мені теж його колись передивитися, бо я і його ніц не поняла... може ше замолода була.....:xaxa:

Що не фраза, то бомба!!! :clapping:http://yoursmileys.ru/tsmile/say/t1471.gif (http://yoursmileys.ru/t-say.php)
Смієшся значить з мене...:tanksmile:

Liliyah Romanova
24.02.2009, 03:25
О, європейське кіно - це просто ЩОСЬ! Таке велике й суперове ЩОСЬ!
Я люблю дивитися, французькі, німецькі, віднедавна бритійські, ізраїльські, скандинавські... Чеські теж хороші, але назви не можу згадати зараз. :xaxa:
Європейське кіно - це майже завжди насолода, а от голівуд - кіт у мішку. :confused:

algo
24.02.2009, 10:18
Ще один фільм цікавий - інтерв"ю з вампіром (ну тягне мене деколи на містику:confused::o:o)

Irusya
24.02.2009, 10:45
А як вам "Парфюмер", цікавий, але й жорстокий:ninja:

Vesnyanka
24.02.2009, 10:46
1. Памятна прогулянка, Достукатися до небес, Зелена миля
2. Мулен Руж
3. Післязавтра, 10,5 балів, Я легенда
4. Піаніст, Ілюзіоніст
5. Фільми про дітей-шибеників (ніяк не можу запамятати їх назви; є кілька про дівчаток-близнючок, а є про хлопчиків-близнюків)

algo
24.02.2009, 10:47
На рахунок Парфюмера - книжка набагато цікавіша!!!але і фільм можна переглянути.

Vesnyanka
24.02.2009, 10:49
І мені книжка більше сподобалася

Irusya
24.02.2009, 10:55
На рахунок Парфюмера - книжка набагато цікавіша!!!але і фільм можна переглянути.

Книжки не читала, але цілком згідна, що цікавіша. То так про більшість книжок кажуть, за мотивами яких знято фільми.

Нюта
24.02.2009, 16:16
Я б радила фільш "Шалені гроші", надзвичайно позитивний фільм!!!!!:)

Lady_Opium
24.02.2009, 16:36
з нещодавно переглянутих мною фільмів я би радила:
- Міхалкова "Втомлені сонцем" - фільм дуже якісний і акторською грою, і "картинкою", діалогами; сюжет про непросту долю Котова - фільм непростий, але вартісний
- Хресні батьки (усі 3 частини). більшість знайомих, що бачили той фільм,казали, жи з кожним "наступним випуском" цікавість фільму самого зменшується - як на мене, такої залежності нема. скрізь є Аль Пачіно і скрізь він розпрекрасний:)
- Пропала грамота - веселезний фільм, дуже колоритний

Liliyah Romanova
24.02.2009, 19:06
мені давно запав в душу фільм "Життя прекране", всім раджу. А ще ::куди приводять мрії"
А "Життя прекресне" це що? Як мовою оригіналу називається, бо мені щось назва нічого не каже. :(
А як вам "Парфюмер", цікавий, але й жорстокий:ninja:
Хороший фільм. Дуже добре зроблений. Нам власне було цікаво, ЯК можна відтворити описане в ТАКІЙ книзі. І можна. Дуже вдала реалізація. :y::y::y:

- Хресні батьки (усі 3 частини). більшість знайомих, що бачили той фільм,казали, жи з кожним "наступним випуском" цікавість фільму самого зменшується - як на мене, такої залежності нема. скрізь є Аль Пачіно і скрізь він розпрекрасний:)
Хресні батьки?
Це ви так переклали "Хрещений батько"? ;)
У грудні переглянули всі три частини також. Суперовий фільм, чи то пак серіал. :xaxa:

Лідочка
24.02.2009, 19:10
Книжки не читала, але цілком згідна, що цікавіша. То так про більшість книжок кажуть, за мотивами яких знято фільми.

ага, книжка дуууже цкава, а фільм нуднийІМХО:umbrage:

Пупсик
24.02.2009, 20:05
[QUOTE=Liliyah Romanova;416959]А "Життя прекресне" це що? Як мовою оригіналу називається, бо мені щось назва нічого не каже. :(

Життя прекрасне / La vita e'bella (1998)
Жанр: Драма, Комедія (сміх крізь сльози)
Країна: Італія
Режисер: Роберто Беніньї
Актори: Роберто Беніньї, Ніколетта Браскі, Маріса Паредес...

Liliyah Romanova
24.02.2009, 20:18
[QUOTE=Liliyah Romanova;416959]А "Життя прекресне" це що? Як мовою оригіналу називається, бо мені щось назва нічого не каже. :(

Життя прекрасне / La vita e'bella (1998)
Жанр: Драма, Комедія (сміх крізь сльози)
Країна: Італія
Режисер: Роберто Беніньї
Актори: Роберто Беніньї, Ніколетта Браскі, Маріса Паредес...
О, це просто феноменальний фільм!!!
Із тим самим актором ще є комедія файна "Night on Earth" - Ніч на Землі - про таксистів у різних містах. :xaxa::xaxa::xaxa:

Януся
24.02.2009, 21:52
Дуже подобається фільм "Сибірський цирюльник". Дивилась декілька разів.

Liliyah Romanova
24.02.2009, 22:10
Дуже подобається фільм "Сибірський цирюльник". Дивилась декілька разів.
Я також кілька разів дивилася. А чоловікові не подобається, каже що то пропаганда. :xaxa:

галичанка
24.02.2009, 23:56
"Між небом і землею" з Різ Візерспун

Олька
25.02.2009, 00:01

Лілюсь, ти тільки не обіжайся, але було би краще, щоб писали не тільки мовою оригіналу, але і українською, бо навіть на ЛФ пишуть назви англійською, а я ні бум-бум......

галичанка
25.02.2009, 00:13
Ну, на польські фільми, то можна окрему тему відкривати. :xaxa:
Я дуже їхні комедії люблю.

Гарний польський "Знахар" Єжи Гофмана
А ще подобається чеський "Призрак замка Моррисвиль", навіть скачала собі.
А де ви качаєте фільми?

Liliyah Romanova
25.02.2009, 02:02
Лілюсь, ти тільки не обіжайся, але було би краще, щоб писали не тільки мовою оригіналу, але і українською, бо навіть на ЛФ пишуть назви англійською, а я ні бум-бум......
Постараюся! Буду шукати назви українською або російською. :shy:

А де ви качаєте фільми?
Ой, де тільки ми ходимо. :xaxa:
binmovie.ru
warez-bb.org
avaxhome.ws
peb.pl
nnm.ru
share.net.ua/forum
irfree.com

Решти не пам'ятаю, може, згодом згадаю.
Так, тепер треба себе забанити, мабуть. :ninja::umbrage::xaxa::xaxa::xaxa:

галичанка
25.02.2009, 02:05
Ще рекомендую "Поки ти спав" :)
А я качала з 2 сайтів: tfile.ru і torrents.ru

Liliyah Romanova
25.02.2009, 02:24
Із торентів теж багато тягнемо. Але там російською, а я фанатка фільмів мовою оригіналу. Тому... :)

Despina
25.02.2009, 11:01
Фільми для всієї сім'ї: "Хроніки Нарнії" і друга частина "Хроніки Нарнії. Принц Каспії". А ще вся класика: і російська ("Служебный роман" - просто обожнюю), і світова.

Улюблених фільмів дуже багато, всіх навіть не пригадаю.
Взагалі, під кожен фільм своя компанія і свій настрій.

Megan
25.02.2009, 11:36
Дуже люблю "Довга дорога в дюнах".
А зараз з задоволенням дивлюся "Доктор Хаус".

Lady_Opium
25.02.2009, 19:40
А "Життя прекресне" це що? Як мовою оригіналу називається, бо мені щось назва нічого не каже. :(

Хороший фільм. Дуже добре зроблений. Нам власне було цікаво, ЯК можна відтворити описане в ТАКІЙ книзі. І можна. Дуже вдала реалізація. :y::y::y:

Хресні батьки?
Це ви так переклали "Хрещений батько"? ;)
У грудні переглянули всі три частини також. Суперовий фільм, чи то пак серіал. :xaxa:
:o
Хрещений батько, звісно, дякую за виправлення; а переклади тут ні до чого:)

ну і шоп не офтопити - раджу переглянути всього Альмодовара:clapping:

Януся
25.02.2009, 21:14
З романтичних подобаються "Солодкий листопад" і "Зустріч біля озера"; з веселих "Моя свекруха монстр". А щодо серіалів... Нещодавно завершила перегляд всіх сезонів "Секс і місто", сьогодні переходжу до 1-го сезону "Відчайдушних домогосподарок".

Irusya
25.02.2009, 21:43
"Код да Вінчі" сподобався, попри всю критику. Цікавий сюжет; трошки важкуватий для перегляду - я два рази мусіла дивитись, щоб вловити всі моменти.

Galyna555
26.02.2009, 21:31
"Унесенные ветром" 1 частина, 2-гу теж люблю, але від першої балдею під час кожного перегляду. Вже напевно 100 раз дивилася - ненадоїдає. :confused::xaxa:

Liliyah Romanova
26.02.2009, 22:10
"Код да Вінчі" сподобався, попри всю критику. Цікавий сюжет; трошки важкуватий для перегляду - я два рази мусіла дивитись, щоб вловити всі моменти.
А якби не реклама й буча навколо нього, то би плюнули й не додивлялися. У мене таке саме було. :xaxa: Тільки мені не сподобався. Гра ніяка, даремно час витрачений імхо.

Ольга
28.02.2009, 10:31
Переглянули вчора фільм "Владика Андрей" (http://berloga.net/view.php?id=26714), після фільму осад залишився на душі від нелогічності фільму і однобокого висвітлення особи митрополита... але все-одно раджу всім подивитися!

Liliyah Romanova
28.02.2009, 10:58
Скопіювала свій допис із ЛФ.
====
Недавно подивилася одну третю фільму "Владика" про Андрея Шептицького. Чого так мало? Бобуло страшно нудно. Дубовий сценарій і актори, ніякої динаміки - пять хвилин бляклий відеоряд і одна цитата і т.д..
Ой, це таке посміховисько!!!
А перекручення фактів !!! Там замість брата Атанасія - брат Анастасій. %)
Робили невідомо для кого. Тут дивилися працівники Інституту Шептицького, то Богові дякували, що дав їм розум не давати коштів на це посміховисько (їм давали почитати сценарій). Цілковито неякісний фільм! На всіх рівнях, на жаль.
====
Це до іншої гілки би пасувало, правда, але раз ви вже тут написали.
Біографи Шептицького довідалися нові факти про нього із цього фільму. Казали, що дуже їм сумно з того, що фільм навіть гірший, ніж початковий сценарій.

Siania
28.02.2009, 11:24
Я б рекомендувала одруженим парам подивитись фільми "Розлучення по-американськи" і "Два дні в Парижі".
Можна побачити там себе збоку, і багато чого зрозуміти...:y:

Zlju4ka
28.02.2009, 14:48
Я б казала подивитись "7 душ"(7 жизней):y: і фільм "викуп "(для сімейних пар..щоб на ліво не ходили:xaxa:)

а взагалі якщо хтось любить про красиве кохання то "Гордость і предубежденія" 1940р 1995р 2005р-суть та сама актори різні.я люблю всі!!!:y::y:

Багіра
28.02.2009, 23:30
а мені дуже сподобався фільм "Завжди говори так" новий, з Джимом Керрі...

Ірена
01.03.2009, 11:03
Історичні "Загибель імперії" та "Зірка імперії" фільми, в яких історія передувала розстрілу царської сім"ї...
є про що задуматися...
крім того, насичений сюжет, розкішні зйомки, чудовий акторський склад.

Пупсик
01.03.2009, 13:25
Скопіювала свій допис із ЛФ.
====

Ой, це таке посміховисько!!!
А перекручення фактів !!! Там замість брата Атанасія - брат Анастасій. %)
Робили невідомо для кого. Тут дивилися працівники Інституту Шептицького, то Богові дякували, що дав їм розум не давати коштів на це посміховисько (їм давали почитати сценарій). Цілковито неякісний фільм! На всіх рівнях, на жаль.

Я і згідна, і ні :no: Фільм дійсно слабенький і мало пізнавальний! Але особисто Янчуку я всеодно вдячна за те, що знімає фільми про історію нашої землі. А про митрополита Андрею взагалі нічого не знімають,
хоча вартувало б! То може краще так,ніж ніяк?

Вчора дивилась фільм Янчука "Нескорений" про генерала Шухевича! Раджу подивитись! :)

Irusya
01.03.2009, 16:23
Вчора дивилась фільм Янчука "Нескорений" про генерала Шухевича! Раджу подивитись! :)

"Нескорений" - то дійсно сила:y::naci::naci::naci:

Liliyah Romanova
01.03.2009, 17:32
а мені дуже сподобався фільм "Завжди говори так" новий, з Джимом Керрі...
Я теж дивилися й трафила якраз під відповідний настрій. Є дуже забавні моменти й хороша мораль.
Легкий фільм на легкий настрій. :)

Я і згідна, і ні :no: Фільм дійсно слабенький і мало пізнавальний! Але особисто Янчуку я всеодно вдячна за те, що знімає фільми про історію нашої землі. А про митрополита Андрею взагалі нічого не знімають, хоча вартувало б! То може краще так,ніж ніяк?
Тобто най буде з брехнею та перекрученнями, аби лиш було??? :eek: :eek:
Так то ж хтось подивиться і яку думку собі складе про нього? Однозначно неправильну, бо фільм знятий неприв'язано до фактів.
Тут власне говорили з працівниками Інституту Шептицького й вони були дуже засмучені. Сказали, що дуже сумно, що є отаке щось (фільмом про Шептицького тяжко назвати), бо коли наступного разу після цього хтось вирішить щось зазняти - невідомо. Буде думка, що вже один фільм є. Оце й сумно. :no::no::no::umbrage:

Багіра
01.03.2009, 22:02
Я теж дивилися й трафила якраз під відповідний настрій. Є дуже забавні моменти й хороша мораль.
Легкий фільм на легкий настрій. :)

Я дуже сміялася(просто ржала:ninja::xaxa:) коли головних героїв показали з курми на якомусь заводі... то була остання крапля... коханий мусив поставити на паузу і відмотати назад, бо я все пропустила катаючись від сміху по ліжку:)

а ще все в думках промовляла до головного героя "ти не мусиш це робити, навіть ціною невезіння (в епізоді з побажанням бабусі-сусідки:no::ninja:)

галичанка
02.03.2009, 00:57
а взагалі якщо хтось любить про красиве кохання то "Гордость і предубежденія" 1940р 1995р 2005р-суть та сама актори різні.я люблю всі!!!:y::y:

Я дивилась з Кірою Найтлі в головній ролі http://www.kolobok.us/smiles/standart/smile3.gif:rolleyes: Але книжка мені сподоболась більше!

В темі "Фільм, який не сподобався" багато йшлося про фільми Томом Крузом. Але є кілька гарних фільмів за його участю, наприклад, всім рекомендую "Останній самурай"!

Ще згадала :), нічого такий фільм за його участю - "Особлива думка"

Анута
02.03.2009, 01:21
Сладкий ноябрь,
Скорость,
Планета К-Пекс,
Будиночок у озера,
Запах жінки
Скеля з Шоном Коннері
Еквілібріум - дуже вразив!
Амелі!
Вам лист - ліричний такий фільм :)

буду згадувати далі...

люблю Рівза, Баллок, Джолі, Пірс Броснан, Халі Бері, Шон Коннері...
і європейське кіно :)

з дуже старих - Бріолін!!! Траволта СУПЕР!

серія сімейних комедій Подивіться хто говорить? :)

люблю майже всю Бондіаду і Зоряні війни :)

з акторів ще Харрісон Форд

Vesnyanka
02.03.2009, 17:43
Голуба лагуна – романтичний (його по ISTV кілька повторювали)

algo
02.03.2009, 18:11
Голуба лагуна – романтичний (його по ISTV кілька повторювали)

Це там де двоє діітей виросли на острові?? гарний!!дуже яскраво знятий!!

Пупсик
02.03.2009, 20:54
Тобто най буде з брехнею та перекрученнями, аби лиш було??? :eek: :eek:

Я не це мала на увазі! Я казала про те, що постать митрополита Андрея взагалі замовчується і тому добре, що про нього згадали, бо в тої людини є чому повчитися!
Лілю, а які саме факти в фільмі перекручено?

Liliyah Romanova
02.03.2009, 23:46
Я не це мала на увазі! Я казала про те, що постать митрополита Андрея взагалі замовчується і тому добре, що про нього згадали, бо в тої людини є чому повчитися!
Лілю, а які саме факти в фільмі перекручено?
По список мушу йти до біографів, я не старалася запам'ятовувати всі моменти. При нагоді розпитаю й напишу.
Вони були дуже засмучені саме тому, що найближчим часом тепер точно нового фільму не буде.

Vesnyanka
03.03.2009, 15:37
Це там де двоє діітей виросли на острові?? гарний!!дуже яскраво знятий!!
Так, він. :)

Zlju4ka
03.03.2009, 22:02
Ще класний фільм "два тигра",про жінку-кіллера.:y:

Irusya
08.03.2009, 13:56
Щойно переглянули радянську комедію "Вусатий нянь". Насміялися! Мала взагалі в захваті. Відпочили, дивлячись цей фільм.

Holly
08.03.2009, 14:06
Я дуже люблю фільми радянського виробництва: "Москва сльозам не вірить", "Дівчата", "Тихий Дон", "Іван Бровкін на цілині".... і багато інших.

карапуз
08.03.2009, 15:37
...можна продовжити список:
"Любовь и голуби","Служебный роман" :clapping:...

Holly
08.03.2009, 16:02

Так, так. :clapping: Я щось забула про службовий роман.

Радість
08.03.2009, 16:34
І ще "По сімейним обставинам".:)

Марточька
09.03.2009, 23:53
хм... може це не зовсім тематичні фільми, але:
"Інтервю з вампіром"
"Бійцівський клуб"
"Амелі"
"99 франків"
"Чарлі і шоколадна фабрика"
"Плакса" !!!))
"Ангел-А"

Мар"яночка
10.03.2009, 12:55
Вчора, помоєму, показували "Карнавал" я скільки разів не дивлюсь, постійно плачу зі сміху коли сцена на роликах :xaxa: Ще мені "Гараж" те ж подобається

Siania
10.03.2009, 13:12
Вчора, помоєму, показували "Карнавал" я скільки разів не дивлюсь, постійно плачу зі сміху коли сцена на роликах :xaxa: Ще мені "Гараж" те ж подобається

Я ніколи не бачила кінця того фільму, хоча 100 раз його дивилась)))
А "Москва слезам не верит" ніколи не бачила початку(((((
що за халепа:confused::xaxa::xaxa::xaxa:

olja_zaj
10.03.2009, 13:35

О то дивлюсь постійно як натрапляю,завжди сміюсь і настрій піднімається,ше дуже люблю "Іронію долі".

Megan
10.03.2009, 14:05
О то дивлюсь постійно як натрапляю,завжди сміюсь і настрій піднімається,ше дуже люблю "Іронію долі".

Теж люблю "Іронію долі", а от продовження мені не дуже сподобалось. Не те, щоб погане, цікаво було подивитись, але кожного року на Новий рік не дивилась би.

Lyudik
10.03.2009, 23:29
Сьогодні подивилась "Миллионер из трущеб", мені сподобалось:y:, раджу подивитись:).

Sonne
11.03.2009, 10:31
Подивилася "Вікі.Крістіна.Барселона" з Пенелопою Круз і Скарлет Йохансон. Цікаво! Про те, що одні не знають чого хочуть, але вперто це шукають, а інші, впевнено здійснюють складені плани, але насправді недалеко втекли від перших:tanksmile:.

Siania
11.03.2009, 11:40
А я позавчора була на фільмі "Любовь в большом городе"
Фільм досить цікавий, трохи передбачуваний, але голос Зеленського того вартий щоб сходити!!:xaxa::xaxa::xaxa:

algo
11.03.2009, 13:11
Хочу піти в кінотеатр на "Любовь в большом городе" хтось бачив? радите чи ні?

Siania
11.03.2009, 13:14
Читайте вище))))

bora
11.03.2009, 13:22
Хочу піти в кінотеатр на "Любовь в большом городе" хтось бачив? радите чи ні?

Вчора намагалась потрапити - та де там! Величезними буквами висить оголошення що квитків немає!:) І купа людей!
Нє. ну якщо такий ажіотаж то чого в Кінопалаці замість Копепрника не крутити?..

Siania
11.03.2009, 13:31
Вчора намагалась потрапити - та де там! Величезними буквами висить оголошення що квитків немає!:)

так, білети треба купувати заздалегідь. Я хотіла попасти туди 8 березня, теж було вже все зайняте. То ми купили на 9 березня.

Багіра
11.03.2009, 14:47
а я сьогодній йду... квитки купили вчора:)

Zlju4ka
11.03.2009, 15:22
[QUOTE=Sonne;422490]Подивилася "Вікі.Крістіна.Барселона" з Пенелопою Круз і Скарлет Йохансон. Цікаво! QUOTE]

А мені воно якесь "пустувате" здалось.:umbrage:

zetta
11.03.2009, 16:43
Дівчата, може хтось таки має можливість переписати фільми "Все о еде"...з мене дискети звичайно.БУду вдячна )

Tanju
12.03.2009, 19:29
Дуже подобається фільм "Зелена міля", "Ефект метелика"

olja_zaj
12.03.2009, 19:40
Дуже подобається фільм "Зелена міля", "Ефект метелика"

Супер :y: на "зеленій милі"ридала:no:Ше дуже подобається"Карти,деньги ,два ствола","Адреналін".

галичанка
13.03.2009, 00:11
Подивилась "День, коли Земля зупинилась". Рекомендую.

марта
13.03.2009, 00:15
подивилась "Дорога перемен" (К.Уинслет, Л.Дикаприо), я вже давно від фільму так не плакала

olja_zaj
13.03.2009, 13:28
Ше дуже сподобались "Шестое чуство","Ігри разума".

Галя_у_стразах
13.03.2009, 13:40
А що скажете про "Зелену милю"?

olja_zaj
13.03.2009, 13:41
А що скажете про "Зелену милю"?

Дивіться вище.Супер фільм:y:

Балеринка
13.03.2009, 18:50
ой...мене тільки такою темою зачепи :)
зараз розкажу вам про свої улюблені фільми...
Я якась, чеснокажучи, - дивна. Бо ніц в житті не маю постійного. Настрій в мене змінюється ледь не з швидкістю світла, і потяг до різних жанрів кінематографу, відповідно, - теж.
Люблю і легкі фільми, і фільми з глибокодумним змістом...От, подивишся і вже емоцій через верх, як то кажуть.
Отже...
Кожної осені, в тихі листопадові дні, люблю дивитись "Солодкий листопад" - кіно чаруюче, таке ніжне...романтичне і жорстоке :(

"Фріда"
Фільм розповідає нам про коротке, але насичене і непросте життя мексиканської художниці-сюрреалістки Фріди Кало. Вона ніколи не здається, вона завжди бореться і тримається до кінця, хай і життя відчайдушно намагається її зламати.
Також люблю "Модільяні" - сумний фільм, біографічний. Життя непросто ставиться до творчих людей...

"Розфарбована вуаль".
Фільм хороший, але болючий...що ж поробиш - драма. Нортона люблю...

"В країні жінок" - оце тільки-но вчора подивилась. і сміливо внесла цей фільм у список найулюбленіших.

посміялась, поплакала - суміш всього. Адам Броуді не те що лапочка, просто ангелочок (ням-ням :clapping::xaxa:). Так клясно зіграв, і так підходить на цю роль, як ніхто інший.
Мег Раян - просто немає слів. Знігзбиваюча, прекрасна і неповторна її гра, приголомшила мене настільки, що я б їй Оскара, і не одного дала :clapping:
А "Місто янголів" і т.д. Неперевершена, лише через неї фільм отримав досить високу оцінку

Сам фільм...сюжет красивий, трішки різкуватий. І вкінці, я думала буде драма... але все досить мило і реально закінчилось.
Фільм без бабульки, мабуть, був би не такий веселий. Вона вносить туди свою перчинку:ninja:
Природа теж - збалдіти можна. (Вранці аж побігати захотілось...)
Гарно... не те щоб надзвичайно гарно... просто красиво, актори роблять фільм надзвичайним, їх гра...я скидаю капелюх :y:

Zlju4ka
13.03.2009, 18:52

Безподобний!!!:y::y:

Жемчужинка
14.03.2009, 03:31
"Как разобраться с делами"Добра стара американська комедія.

kati
14.03.2009, 16:24
чи ходив хтось на " Любовь в большом городе"? Які враження?

Siania
14.03.2009, 16:54
чи ходив хтось на " Любовь в большом городе"? Які враження?

http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=422523&postcount=93:)

odree
15.03.2009, 02:39
прийшли тільки з перегляду фільму "Марлі і я" гарний сімейний фільм, досить веселий, але в кінці чуть серце не розірвалося, вже давно так не плакала :(
Його краще дивитися вдома, а не в кінопалаці

Zlju4ka
15.03.2009, 02:45
Ой! я так його переглянути хочу !!обожнюю Оуена і Еністон!!

odree
15.03.2009, 03:06
Ой! я так його переглянути хочу !!обожнюю Оуена і Еністон!!

мені дуже сподобався :y: тільки от це фільм з тихЮ які краще дивитися в домашній обстанівці :)

lapocka
15.03.2009, 10:29
А я сьогодні нарешті подивилась фільм "Піанст". Сподобавася, треба зберегегти в домашню колекцію

Ksju
15.03.2009, 14:10
Подивилася "Підміну" (з А.Джолі) та "Свої діти" (з Бабенко). Важкі фільми про дітей.
Наридаласяяя:(:(:(

Ksju
15.03.2009, 14:39
Ще з улюблених:

"Кралечка" (Дж.Робертс)
"Диявол носить Прада" (люблю подивитись коли настрою нема)
"Сили природи" (мелодрама)
"Дуплекс" (комедія)
"Містер та міссіс Сміт" (комедія)
"Лапочка" (мелодрамма, про танцівницю)
"Модна мамочка" ("Raising Helen")
"Блондинка в законі" (1,2)
"Міс конгеніальність" (1,2) (С.Балок)
"Слова і музика" (мелодрама)
"Meet Joe Black" (Б.Піт)
"A lot like love"

Це невеличка частка того, що подобається, не враховуючи фільми, що вже були перелічені вище....наразі, все що згадала :)
Як правило, подобаються фільми з участю Джулії Робертс,Сандри Балок, Анжеліни Джолі, Бреда Піта:xaxa:

Ksju
15.03.2009, 17:27
Ще згадала:

"21" (про казино)
"12" (рос)
"Просто разом"
"Качелі" (рос)
"Питер FM" (рос)
"Ще одна з роду Болейн"
"Вчитель в законі" (рос)
"Куди приводять мрії"
"Так,ні,напевно"

:)

masjanj4ka
15.03.2009, 18:12
Вчора дивилася "Любовь в большом городе". Дуже-дуже сподобався цей фільм

algo
16.03.2009, 10:41
Ще згадала:

"Ще одна з роду Болейн"

:)

Дуже мені теж сподобався!!!взагалі люблю історичні фільми.
Ще згадала що мені споддобалась "Сафо"!:y:

Мар"яночка
16.03.2009, 11:34
Ой а я вчора переглянула "Сім життів" :(

Ольга
16.03.2009, 11:48
вчора передивилася мелодрами ps: i love you, і feast of love - фільми під плаксивий настрій :) але дуже приємні і сімейні!

Liona
16.03.2009, 12:50
недавно подивилася фільм "Розмальована вуаль". Ну ДУЖЕ сподобався :y::y::y: дуже глибокий зміст :clapping: Єдине питання, яке мене мучало впродовж всього фільму і аж до тепер - чому назва така? :confused: так і не врубалася :no: (:xaxa:)

Нікуся
16.03.2009, 12:53
На вихідних дивились ""Загадкова історія Бенжаміна Баттона". Хороший фільм!!!

Мар"яночка
16.03.2009, 12:59
недавно подивилася фільм "Розмальована вуаль". Ну ДУЖЕ сподобався :y::y::y: дуже глибокий зміст :clapping: Єдине питання, яке мене мучало впродовж всього фільму і аж до тепер - чому назва така? :confused: так і не врубалася :no: (:xaxa:)

ой і я забула :xaxa: але фільм гарний

А того Бенджаміна ніяк додивитись неможу, вредний фільм на тому самому місці перестає мені йти :(

Megan
16.03.2009, 13:03
А я вчора дивилася "Піаніст". Мені сподобалось. Люблю фільми на реальних подіях.

Liona
16.03.2009, 14:28
Останні дописи нагадали мені ще про один чудовий фільм "Легенда про піаніста" з Тімом Ротом. Раджу :)

Галя_у_стразах
16.03.2009, 15:29
+1, дуже гарний фільм

Галя_у_стразах
16.03.2009, 15:30
А хтось дивився "Чоловік та жінка"

Liona
16.03.2009, 16:44
А хтось дивився "Чоловік та жінка"

ООООО! шикарний фільм! :y: Просто класика жанру :) До речі, треба собі скачати, в домашню колекцію ))

Zlju4ka
16.03.2009, 17:23
дивилась"операция валькирия"ничого так кино,трохи сюжет короткуватий але взагальному сподобався.

lapocka
16.03.2009, 17:56
Фільм "Шовк" також дуже гарний, кому сподобалась"Розмальвана вуаль" цей фільм також сподобається

Liona
16.03.2009, 19:30
Фільм "Шовк" також дуже гарний, кому сподобалась"Розмальвана вуаль" цей фільм також сподобається

а сенс у назві фільму якийсь є? :ninja: чи я знову не врублюсь? :xaxa:

Tasia
16.03.2009, 21:26
"Розмальована вуаль" - це, як на мене, ідіотський переклад з "Painted Veil", тобто "узорный покров" (не знаю, як краще українською). Це екранізація одноіменного роману Моема, де стоїть епіграф (цитую як пам"ятаю):
О, не приподнимай покров узорный,
Который люди жизнью называют...

Книжка дуже хороша і глибока, я її люблю дуже. Екранізація теж хороша, хоча з романом не зовсім зпівпадає і наголошує більше на стосунках і зміні ставлення у парі, коханні і т.д., а не на соціально-філософських питаннях, на яких Моем наголошував. Ну але вони навряд чи могли екранізувати в такому дусі, вийшло би некасово:)

Tasia
16.03.2009, 21:29
А "Шовк" - це про шовк і є :). Наскільки я пам"ятаю, там головний герой займається тим, що вивозить гусениць шовкопрядів з Японії в Європу. Але щось мені цей фільм не пішов, якось одні красивості і мало життя, так мені здалося.

Нюта
17.03.2009, 13:07
Хороший фільм дивилася на цих вихідних, довгий правда, але цікавий в головній ролі Бред Пітт, варто переглянути, незнаю як правильно його назву переклали на українську мову, але по англійській це звучить так : "Curious_Case_of_Benjamin_Button"(Історія Бенжаміна Баттона, приблизно так)

algo
17.03.2009, 13:13
Все, накінець купили квитки на Кохання в великому місті.завтра йдемо!!!(на диванчики)

Panadolka
17.03.2009, 15:47
Вчора дивилася "Спеши любить". Як я наплакалася. Суперовий фільми. Давно так не плакала :( :( :( Раджу переглянути :)

algo
17.03.2009, 16:29
Вчора дивилася "Спеши любить". Як я наплакалася. Суперовий фільми. Давно так не плакала :( :( :( Раджу переглянути :)

Так дійсно красивий.і книжечка теж є.правда здається з іншою назвою.

Vesnyanka
17.03.2009, 18:20
Назва фільму неправильно перекладена (має бути памятна прогулянка. принаймні так в моєму екземплярі в десь в титрах писало)

mayscream
17.03.2009, 18:59
Напишу і я свій топ улюблених кіношок: "Солодкий листопад", "Жорстокі ігри", "Зелена миля", "Достукатися до небес", "Іствікські відьми", "Піаніст", "Порятунок рядового Раяна", "П.С. Я люблю тебе", "В країні жінок", "Ляльки", "Зоряний пил", "Привид", "Маска", "12", "Головою об стіну", "Казанова", "Перший лицар"...Ой,щось я захопилася,але це далеко не все,якщо чесно))

Януся
17.03.2009, 20:08
Дуже люблю переглядати "Щоденник Бріджит Джонс". І ще недавно вперше подивилась "Схід-Захід". Супер фільм...

Panadolka
18.03.2009, 00:22
Докачується зараз в мене Перл-Харбор.....знову буду ревіти двадцятий раз

mayscream
18.03.2009, 11:02
Може хтось бачив російський фільм "Русалка", 2007р.в.?!Поділіться враженнями,бо дуже вже мене ютубівські трейлери заінтригували)

bora
19.03.2009, 13:40
Все, накінець купили квитки на Кохання в великому місті.завтра йдемо!!!(на диванчики)

Також вже була. Романтична комедія, позитивні емоції. До слова днями дивилась комедію від якої враження залишились схожі - "Завжди кажи ТАК". До того довго не хотіла вмикати диск, бо побачила, що комедія з Джимом Кері, а я не дуже люблю його кривляння. Але позитивно, не перепсуто тупими жартиками. Думаю сподобається тим хто цей жанр любить.

нталька
19.03.2009, 17:22
А чи хтось дивився "Довгі заручини" з Одрі Тоту? У мене залишилось надзвичайне враження про нього. Але, нажаль, ніде не можу його знайти, щоб ще раз подивитись і чоловікові показати. :)

Пупсик
20.03.2009, 02:28
А хтось вже бачив продовження Трьох Мушкетерів? :clapping: Поділіться враженнями!:clapping::clapping::clapping:

mashka
20.03.2009, 11:05
Дуже подобається фільм Англійський пацієнт

bora
20.03.2009, 11:40
Хороший фільм дивилася на цих вихідних, довгий правда, але цікавий в головній ролі Бред Пітт, варто переглянути, незнаю як правильно його назву переклали на українську мову, але по англійській це звучить так : "Curious_Case_of_Benjamin_Button"(Історія Бенжаміна Баттона, приблизно так)

Ой дивилася я цей фільм...точніше чоловік дивився, а я підбігала через кожних 20 хвилин - питала: що там, ще не закінчився? То тре мати дюж витриманий темперамент, щоб дивитись так довго і в такому ритмі - про життя фактично старої з народження людини. Хоч Бред Піт сильно зіграв - сам фільм я б точно вкоротила, бо знудилася...

Гелена
20.03.2009, 19:14
раджу комедію з Джимом Керрі "Всегда говори "да", просто супер :y:
і "Шопоголік" так нічого фільм, романтична комедія

Hjavchuk
23.03.2009, 20:06

як на мене, пісний фільм. Навіть у кінотеатрі не справив на мене сильного враження.:n:
P.S. хтось ужастики дивиться??? Знаю кілька класних!!!

Tasia
23.03.2009, 20:42
Дивилася вчора "Легка поведінка" (Easy Virtue), дуже сподобалося. Це рімейк фільму 1928 р, про англійську аристократію і молоду американку, яка ніяк не може вписатися в їх родину. Шикарна головна героїня, одягається як лялечка (її треба в тему "Мода і стильність":), сюжет не примітивний, пейзажі безподобні. Одним словом, надзвичайно приємно подивитися.

Panadolka
24.03.2009, 00:35
Дивилася сьогодні "Дневник", який класний фільм про любов. Всі дівчата напевно про таке мріють :)

Пупсик
24.03.2009, 00:41
Всім хто цікавиться історією своєї держави раджу подивитись фільм Єжи Гофмана "Становлення нації" (власне української нації). Я під сильним враженням від того вільму! :clapping::clapping::clapping::clapping:

ckorpionsha
24.03.2009, 01:16
Я вчора другий раз подивилась "Знакомтесь,Джо Блек" і "Горбатая гора". Різні сюжети-закінчння ж в обох печальне. Шпоголік не додивилась... Завтра на черзі фільм з Бред Пітом "Історія Бенджаміна Баттона"

Вище писали про жахи-діліться колекцією. Я єм фанатка! Але жахи без фантастики люблю

ckorpionsha
24.03.2009, 01:20
Вчора дивилася "Спеши любить". Як я наплакалася.

А я як плакала!!!!:(:(:(:(А ще "Город Ангелов", "Письмо в бутилке"...і багато романтичного

Panadolka
24.03.2009, 01:26
А я як плакала!!!!:(:(:(:(А ще "Город Ангелов", "Письмо в бутилке"...і багато романтичного

Та от власне "Спеши любить" та "Письмо в бутылке" знято за романами Ніколаса Спаркса. А ще "Ночи в Роданте" та "Дневник памяти" (про який я вище писала.) Раджу передивитися ці всі фільми тим хто любить в кінці похникати :)

ckorpionsha
24.03.2009, 01:28
Раджу передивитися ці всі фільми тим хто любить в кінці похникати :)

Та я хникала,коли "Кінконга" перший раз в кінотеатрі дивилась. Там в нього стріляли.(совсем юная була). І ще хникала,як "Спрут" дивилась,там в Карадо Катані стріляли:(:(:(Що скажеш...слабе сердце до такого

Panadolka
24.03.2009, 01:39
А в нас книжка була "Спрут". Фільм я не пам'ятаю, бо ще зелена була :). А от коли дивилася картинки, то плакала бо тьотю холтіли зарізати. і ще там був якийсь пожар і діток виводили :(

Яруська
24.03.2009, 09:02
Дуже сподобався фільм "Між небом і землею", подивіться...навіть не знаю до якого жанру його віднести:)

Анута
24.03.2009, 11:13
Дивилася сьогодні "Дневник", який класний фільм про любов. Всі дівчата напевно про таке мріють :)
це ви маєте на увазі "little black book"?

Yulia
24.03.2009, 18:23
А я дивилась дуже класні фіільми про кохання:"Если только" та "Спеши любить"....
Я аж плакала..(

Галя_у_стразах
24.03.2009, 21:40
А "Дневник Бриджет Джонс"? дуже веселий фільм, всі дві частини

Ольга
24.03.2009, 22:07
fireflies in the garden
http://www.youtube.com/watch?v=k5DmAbj2tj0

Історія розколу однієї звичайної сім'ї, в кожного з членів якої своя трагедія

Panadolka
25.03.2009, 16:16
це ви маєте на увазі "little black book"?

Ні, це не він. На сайті він називається "Дневник памяти", а у фільмі написано просто "Дневник". Це розповідь про двох закоханих які померли в один день :(

mayscream
25.03.2009, 17:05
"Щоденник памяті" в оригіналі Notebook. Згадала ще один фільм,який мене сильно зачепив - "Якщо наступить завтра"(амер.)

нталька
25.03.2009, 17:35
Люблю фільми з Бредом Пітом. :) Напевно мало хто бачив фільм з ним "Сім років у Тибеті". Це не любовна історія. Дуже хороший фільм. але довгий.
А ще подобався фільм "Труднощі перекладу". Це зі скарлет Йохансон.

Леді_І
25.03.2009, 17:49
Вчора дивилась "Любовь в большом городе"... сюжет примітивний, але постановка прикольна і актори суперові... а от Вєра Брєжнєва... всі знали, що вона не вміє співати, тепер всі будуть знати, що і акторка з неї ніяка... Але глянути варто... є деякі кумедні моменти... Особливо для чоловіків :xaxa:

kristina
25.03.2009, 18:00
Дуже сподобався фільм "Між небом і землею", подивіться...навіть не знаю до якого жанру його віднести:)

Я думаю до жанру романтичної мелодрами.Дивилась його раз 6.Дуже сподобався.Рекомендую

katrinka
25.03.2009, 18:03
два тижні тому дивилась в довженка комедію "Мерлі і я" з Дженіфер Аністон гарний фільм, смішного не багато, але сподобався, варто віднести до якогось іншого жанру

Lady_Opium
25.03.2009, 19:06
тільки-но закінчила перегляд 21 граму - фільм, як на мене, щирий і справжній. акторська гра-вище усіляких похвал. одним словом: витраченим часом я задоволена:)
сука-любов і гаель-гарсіа берналь у головній ролі. що фільм, що актор - прекрасні. раджу)
дуже дякую дівчата за Розмальовану вуаль - фільм сподобався. давно не бачила подібних. дякую
чункінгський експрес внг кар вайя:) цікаво. цікава музика і сюжет. особливо цікаві розмови головного героя з обмилком та рушником:))

Леді_І
25.03.2009, 19:58
Зараз мода на "Доктора Хауса".... подивилась вже 5 сезонів.... і чому в нас не діагностують такі хвороби?:umbrage:.... на всі випадки життя - лише зеленка;)...

angelok
27.03.2009, 09:41
а я обожнюю шось таке з розділу пригодницього...класні "Пірати Карибського моря"....Людина-павук"...хоча там в 2 серії вони трошки грошей пожалкували тому він не конче обалденний...не знаю як кому, але мене дуже вразив "Майстер і Маргарита" ......з тих фільмів, що зараз ішли прікольний "Зізнання шопоголіка".....

Tasia
28.03.2009, 21:45
Я сьогодні дивилася фільм "Леди в сиреневом" (інша назва "Дами в ліловому"), хоча, якщо чесно, то варто було би перекласти щось типу "Леді серед лаванди":).
ФІльм дуже сподобався, але відразу попереджаю, він дуже нестандартний, не розважальний. Це історія двох англійських сестер віком років під 60, які живуть в маленькому селищі біля моря десь в 30-х роках. Одного дня після шторму вони знаходять на березі молодого польського моряка, якого винесло з розбитого корабля після шторму. Вони виходжують його, поки він виздоровлює, дуже до нього прив"язуються, вони страшно самотні, і їм нарешті є про кого піклуватися..Але він же молодий, він тягнеться до життя, до молоді, до того ж чудово грає на скрипці... Закінчується все зовсім не трагічно, навіть не дуже сумно, але я плакала.
В головних ролях дві дуже відомі англ. акторки - Джуді Денч і ще якась її віку, грають відмінно. Взагалі, дуже тонкий фільм. Подій мало, а відчуттів дуже багато.

Я ще раз зраділа, як то добре, що є кого любити, є кому дарувати ніжність, не бути самотньою. Побачила,як це важко в старшому віці відчуватися так, ніби ти не жила, не проснулася як слід...

Радість
29.03.2009, 00:12
А мені сподобалось "Битва наречених". Хороший такий фільм.

Panadolka
29.03.2009, 00:22

Це про двох подруг, чи про двох мужчин які боряться за одну дівчину?:)

Lady_Opium
29.03.2009, 04:06
вчора до 5 ранку сиділа за переглядом "Малхолланд драйв" - важко щось казати про подібні фільми, бо вони направду під настрій, під конкретний стиль мислення, та й щоб зрозуміти його потрібні недюжені знання психоаналізу:)
але тим не менше фільм мене вразив. і хоч я не люблю моралі наприкінці, та й загалом у стрічці, але тут - після перегляду отримуєш такий шок, що не те, що не вистачає слів, а не знаєш за шо вхопитись і далі втуплюєшся у картинку з закінченим фільмом і чекаєш продовження, яке повинно б все розставити на свої місця:)

+ переглянула рос мюзикл "Стиляги" - акторська гра посередня, хоча й характерних ролей передбачено не було:), пісеньки такі собі, а от танці...дівчата, я давно такого кайфу не отримувала від побаченого - усі сукні, макіяжі в стилі 50-их, джазові гурти, рок-н-рол...ех, о молодість, о юність парубоцька:)

Tasia
29.03.2009, 11:13
Це про двох подруг, чи про двох мужчин які боряться за одну дівчину?:)

Дівчатка боряться за то, щоб їх весілля відбулися в один і той же день в готелі Плаза (бо, то бачте, їх дитяча мрія), і ніхто не хоче днем поступитися :)))) Загалом комедія забавна, на один раз.

MILITARIYA
30.03.2009, 11:55
Вчора дивилася фільм "Секс в большом городе". Якщо чесно чекала чогось більшого, адже була таааака.... реклама!

Пупсик
31.03.2009, 00:28
Вчора дивилася фільм "Секс в большом городе". Якщо чесно чекала чогось більшого, адже була таааака.... реклама!

А мені той фільм сподобався! :confused: Така собі не напрягаюча казочка!

Zlju4ka
31.03.2009, 10:37

Я його вчора подивилась-простеньке,легеньке, забавне словом!:)

А "секс в большом городе "дуже сподобався.Я після перегляду цього фільма, навіть сериал "секс і місто " почала дивитись!

Нюта
31.03.2009, 13:08
Я подивилася фільм "Підміна" мені сподобалося! Прада дуже злила поведінка слідчого! А загалом фіьм хороший!

Мар"яночка
31.03.2009, 13:27
А я в неділю подивилась "Доярку з Хацапетівки". Так насміялась. :xaxa: Зара йде вже серіал, подивимось який він буде :confused:

algo
31.03.2009, 13:45
А я в неділю подивилась "Доярку з Хацапетівки". Так насміялась. :xaxa: :confused:
І я бачила класний фільм!!такий наївний трохи!

Дана
31.03.2009, 13:53
Я також зараз по фільмах виступаю Останні дві картини що я подивилася це Вікі Крістіна Барселона - там Пенелопа Круз шикарно зіграла свою роль і "Міліонер з трущоб" - давно я не перебувала під таким враженням від перегляду фільму, чесно скажу я розраховувала на щось мелодраматичне з індійськими плясками і танцями, і наївно-дитячим сюжетом, а після перегляду моя думка кардинально помінялася, я тепер розумію чому ця картина отримала 7 оскарів, в любому випадку варто переглянути.

Tasia
31.03.2009, 15:01
А я дивилася вчора "Завжди говори ТАК" з Джимом Керрі. ТАка собі комедія з типовими повчальними американськими елементами (будь собою, тягнися до людей, і вони до тебе потягнуться, розвивай себе, спілкуйся побільше...)Дуже нерівний фільм, є забавні моменти (Керрі витягує), а є нудотні і навіть один ДУЖЕ гидотний (хто бачив, зрозуміє:))) Але після фільму став цілком хороший настрій.

Zlju4ka
01.04.2009, 12:26
Вчора дивилась "Марлі і я"-хороший домашній фільм про песика,сім"ю,і життєві цінності,дуже дуже сподобався!Але це абсолютно не комедія-більше на мелодраму схоже.

bast3t
05.04.2009, 22:23
Вчора дивилась "Марлі і я"-хороший домашній фільм про песика,сім"ю,і життєві цінності,дуже дуже сподобався!Але це абсолютно не комедія-більше на мелодраму схоже.
у меня такое же мнение сложилось, практически весь фильм смеялись, а концовка... http://kolobok.us/smiles/artists/connie/connie_wimperingbaby.gif, могли бы собачку оставить или хотя бы в конце завести нового щенка, а так настроение на весь вечер испортилось http://kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_cray2.gif

odree
06.04.2009, 00:16

суперовий фільм
http://www.youtube.com/watch?v=R-YC7BAlEzI&eurl=http%3A%2F%2Flj%2Dtoys%2Ecom%2F%3Fjournalid%3 D17590329%26moduleid%3D25%26preview%3D%26auth%5Fto ken%3Dsessionless%3A1238961600%3Aembedcontent&feature=player_embedded

bast3t
06.04.2009, 00:59
суперовий фільм
http://www.youtube.com/watch?v=R-YC7BAlEzI&eurl=http%3A%2F%2Flj%2Dtoys%2Ecom%2F%3Fjournalid%3 D17590329%26moduleid%3D25%26preview%3D%26auth%5Fto ken%3Dsessionless%3A1238961600%3Aembedcontent&feature=player_embedded

вот это часть просто супер http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/laugh.gif и ещё где Марли держал её цепочку с кулончиком в пасти http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/haha.gif

mashka
06.04.2009, 11:54
Вчора ходила на Тараса Бульбу. Враження... фільм хороший, але кривавий.
Богдан Ступка - суперовий, я закохана у його гру. Хожу у Франка дивитись на його ролі - це шалена енергетика.

Tasia
09.04.2009, 10:18
Дивилася вчора фільм, який порадили в іншій темі "Секс і Місіс Ікс" (я його знайшла під іншою назвою "Парі Матч"), дійсно хороша мелодрама, дуже добре показано, що втрачає феміністична жінка, але і що вона може отримати. Деякі вирази просто в афоризми можна записувати.

kati
11.04.2009, 22:12
Тарас Бульба:y:....дійсно гарний фільм

Tasia
12.04.2009, 10:29
Я вчора передивлялася свою улюблену комедію/мелодраму "Кохання та інші катастрофи" :). Обожнюю цей фільм, він англійський, гумор зовсім нестандартний, ні одної затягнутої сцени, страшенно позитивний!
А ще я досить подібна характером на головну героїню:)

MUCHACHA
12.04.2009, 22:13
Вчора втретє передивилась фільм "Марлі і Я"...Що сказати, по третьому колу я плачу:(:(:(:(:(:( Суперовий! Можливо це я така сентиментальна, але сльози навертаються. Фільм заставляє думати, замислитись над багатьма буденними речами.:y::y::y::y::y::y::y:

Virginia
13.04.2009, 11:01
А я в суботу ходила в кіно на "Форсаж 4"! Враженн суперові!!! Початок такий що аж мурашки забігали:y::y::y:
Хто любить такі екшини, гарних хлопців і машини, то подивитись обов'язкого, і то бажано на великому екрані!

Квіточка
24.04.2009, 16:40
подивилася "Чтєц" і "Міліонер з нетрів" класні фільми обоє, але різні... В першому просто чудово зіграла Кейт Вінслет, повністю погоджуюся з Оскаром за цю роль... Другий просто неординарний фільм, принаймі це перший такий індійський фільм, які я бачила.. Раджу переглянути... ну ше переглянула "Остання з роду болейн" читала різні відгуки , але мені все сподобалося...

algo
24.04.2009, 16:43
Порадили мені подивитись "Горькая луна" Р.Поланськи.хтось бачив? це має бути мелодрама з елементами еротики.є відгуки?

Mokka
24.04.2009, 17:27
Порадили мені подивитись "Горькая луна" Р.Поланськи.хтось бачив? це має бути мелодрама з елементами еротики.є відгуки?

Ооо!
Я його передивлялася разів 100! Один з моїх найулюбленіших фільмів!!:clapping:

Але коли дивилася перший раз - була трохи ммм... здивована...

Скажем так: кіно не для всіх:ninja:

А еротики там як на мене, не так вже і багато.

Mokka
24.04.2009, 17:29
Особисто я віддаю перевагу тарантіновським фільмам, а "Кримінальне чтиво" - це взагалі, майже напам'ять вже його знаю!!!

Panadolka
25.04.2009, 01:21
Сьогодні дивилася фільм "Близость" з Джулією Робартс, мені дуже сподобався :) Рекомендую

Ascorbinka
26.04.2009, 12:08
Фільм СТОЛКНОВЕНИЕ (http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/61297/), раджу всім , хто любить драму, кримінал.

Мої враження:
включила пізно ввечері з думкою "подивлюсь хвилин 10 і засну"... не заснула. ФІльм неординарний, отримала задоволення від перегляду кожного кадру, як читаєш хорошу книгу і насолоджуєшся кожною сторінкою.

http://www.youtube.com/watch?v=Vv-pTJqEI08

Holly
27.04.2009, 18:24
Вчора дивились "Аврора". Гарний фільм

Mokka
28.04.2009, 12:02
О, я ще згадала: в захваті від "Парфумера". Один з небагатьох випадків, коли фільм такий самий захоплюючий, як і книжка. :clapping:

Iskra
29.04.2009, 14:02
О, я ще згадала: в захваті від "Парфумера". Один з небагатьох випадків, коли фільм такий самий захоплюючий, як і книжка. :clapping:

а мені книжка таки набагато більше сподобалась. у фільмі є кілька різнобіжностей з написаним. кілька, але суттєвих. порівняйте хоча б головний образ твору і те, як його змальовано у фільмі. перший раз, коли дивилась, - дуже сподобалось. а вже потім зрозуміла, що присутні ляпи.:bad:

п.с. Mokka, у Вас така ава смачна, дивишся і відразу хочеться літа зі всіма кавунами, диньками, персиками, виноградом...

Mokka
29.04.2009, 14:19
п.с. Mokka, у Вас така ава смачна, дивишся і відразу хочеться літа зі всіма кавунами, диньками, персиками, виноградом...

І мені :) я її через це і поставила:)

соррі за оффтоп

Фіяна
01.05.2009, 14:55
рекомендую переглянути фільм "Вікі, Крістіна, Барселона" Вуді Алена (2008),
фільм буде транслюватися "на халяву" :) сьогодні по 1+1 о 22.10.

мені особисто дуже сподобалася гра Пенелопи Круз (отримала цьогоріч Оскара за другорядну роль у цьому фільмі), музика, ну і архітертурні зйомки.
Сюжет трохи мильний, але актори і музика витягують...

Sonne
01.05.2009, 15:26
рекомендую переглянути фільм "Вікі, Крістіна, Барселона" Вуді Алена (2008),
фільм буде транслюватися "на халяву" :) сьогодні по 1+1 о 22.10.

мені особисто дуже сподобалася гра Пенелопи Круз (отримала цьогоріч Оскара за другорядну роль у цьому фільмі), музика, ну і архітертурні зйомки.
Сюжет трохи мильний, але актори і музика витягують...
Я вже тут рекламувала цей фільм. Забакланили:)

Iskra
01.05.2009, 22:56
сьогодні подивилась "Форсаж-4" - дуже сподобалось. хоча я не бачила перших трьох (вже почала скачувати :xaxa:), та від присутної "швидкості" у фільмі просто мліла)))
до речі, дівчатоньки, якщо хтось може порадити ще якісь фільми такого жанру (себто, щоб була присутня скажена автомобільна швидкість), то буду дуже рада і наперед вдячна!:)

Zlju4ka
02.05.2009, 13:43
сьогодні подивилась "Форсаж-4" - дуже сподобалось. хоча я не бачила перших трьох (вже почала скачувати :xaxa:), та від присутної "швидкості" у фільмі просто мліла)))
до речі, дівчатоньки, якщо хтось може порадити ще якісь фільми такого жанру (себто, щоб була присутня скажена автомобільна швидкість), то буду дуже рада і наперед вдячна!:)

Подивіться "Адреналін" з Джейсоном Стетхемом,там весь фільм скажена швидкість і не тільки автомобільна.:xaxa::xaxa:Один з моїх улюблених:y:
А ще "Адская гонка" з ним же ж,як на мене "жорстоке":confused:,я такі не люблю,проте швидкість там присутня:)

DolceVita
02.05.2009, 13:45
Джейсон Стедхем просто лапочка!!! Мені ні Бред Піт ні Орландо Блум не подобаються,а от Девід.....

Мар"яночка
12.05.2009, 11:44
а я дивилась на вихідних Тараса Бульбу, незнаю навіть чи то я настільки сприйняла то всьо ну так мене пройняло, шо я аж плакала від того шо Україна мала таке військо, таких козаків і так це все кануло в минуло. про ті тортури які показували, це взагалі страшно. Ну і сумно шо в нас так дешево продається честь і Батьківщина.
Трошки забагато я б сказала російського спрямування раз, друге Боярський просто надзвичайно паршивий козак :bad:

odree
12.05.2009, 11:52
Трошки забагато я б сказала російського спрямування раз, друге Боярський просто надзвичайно паршивий козак :bad:

ну, боярський природжений мушкетер :xaxa:
а фільм проросійський, тому що хто платить, той і музику замовляє

Мар"яночка
12.05.2009, 11:56
ну, боярський природжений мушкетер :xaxa:
а фільм проросійський, тому що хто платить, той і музику замовляє

та то ясно просто воно кидається в очі :8: я аж вирішила Гоголя перечита. хоча наскільки чула він теж був Бульбу змушений переписати

Irus'ka
12.05.2009, 12:44
та то ясно просто воно кидається в очі :8: я аж вирішила Гоголя перечита. хоча наскільки чула він теж був Бульбу змушений переписати
Тоді шукайте перше видання (в нетрях десь точно мало би бути)- за словами Малковича через цілий твір жодного натяку на "проросійські" настрої Гоголя. Навіть більше - слово "русский" зустрічється лише декілька разів у контексті "московский"

Zlju4ka
14.05.2009, 00:06
"Адреналін-2"-не так щоб аж сильно сподобалось,але для різноманітності переглянути можна.
"5 вимір"-заплутане,але доволі цікаве.

Iskra
20.05.2009, 12:05
Вчора переглянула "Обещать - не значит жениться". загалом на 7 з 10 (всередині є трохи нуднуваті моменти, але кінець виправдовує їх),та все ж раджу подивитись, бо:
1.Початок фільму просто супер: Маленька дівчинка підходить до мами і каже, що якийсь хлопчик обізвав її "какашкою".мама пояснює, що саме цим він виразив симпатію до неї :)(маленька героїня - просто лапочка, така мила!!!)
2.Протягом всього фільму простежуєтьсяся думка:кожне правило має свої винятки.
3.Багато сюжетних ліній, які перетинаються. Тут і пара (Дженніфер Аністон-Бен Аффлек), де чоловік кохає дружину, але не хоче узаконювати їхні почуття шлюбом, дуже мила пара занадто прагматичного Алекса і наївної Джіджі, подружжя, яке на грані розпаду (жодного різноманіття,як наслідок - у чоловіка коханка - Скарлет Йохансон), тандем, який створюється лише вкінці фільму - Дрю Беррімор і "Конор" (не пам'ятаю, як звати актора) - вони дуже пасують один одному.
4.Актуально для неодружених дівчат - повно пояснень на кшталт: ну чому він узяв мій номер, а досі не подзвонив??? :(
5. За вікном знову погана дощова погода, а тут ХЕППІ ЕНД :)

п.с. Та раджу почекати кращої версії, бо в неті лише та, де ну просто дуже поганий звук (переконалась на власному досвіді :8: ).

Mokka
20.05.2009, 12:44
Я на вихідних подивилася "Ангели і демони". Ну, все що вони могли витиснути з книжки, вони витиснули. Загалом мені сподобалось. Народу було купа, в першій дня залишилися квитки тільки на місця починаючи від 5-го ряду.

ola-lyola
20.05.2009, 12:44
"Доказательство смерти" чисто випадково попався мені той фільм на ДВДішці з фільмами Тарантіно. І як я раніше його не бачила? Бомбовий підбір акторів (не популярні затаскані писки, а нові і колоритні), музика, але то напевно для любителів Тарантіно.

Mokka
20.05.2009, 12:47
В мене тепер нова мулька - свої улюблені фільми. які ніде не могла дістати, поназамовляла через інетрнет-магазини, скоро в них буду улюблена клієнтка :)
Але рада - як слон після бані :):):):):)

Iskra
20.05.2009, 12:48
Я на вихідних подивилася "Ангели і демони". Ну, все що вони могли витиснути з книжки, вони витиснули. Загалом мені сподобалось. Народу було купа, в першій дня залишилися квитки тільки на місця починаючи від 5-го ряду.

А я якраз думаю, йти в кіно на цей фільм чи ні. Ви мене переконали, дуже дякую за пораду :)

Mokka
20.05.2009, 12:52
А я якраз думаю, йти в кіно на цей фільм чи ні. Ви мене переконали, дуже дякую за пораду :)

Надіюсь вам сподобається. Правда, фільми за книжками Дена Брауна дещо специфічні, якщо читали його - знаєте, про що я.

Галя_у_стразах
20.05.2009, 13:08
первый фильм по дену брауну был очень неудачный

mamatu
20.05.2009, 13:13
Дуже раджу "Ирина Палм делает это лучше". :clapping::clapping::clapping:
Безподобна гра головної героїні, оригінальна ідея, переоцінка цінностей... давно я не отримувала такого задоволення від перегляду кіно. :y:

Грильяжка
20.05.2009, 19:45
Всім у кого є дітлахи і хто любить фільми про собак "Готель для собак" досить непоганий. Оригінальна ідея і добрий сюжет. а ще "Мільйонер з нетрів" подивившись його я зрозуміла чому цей фільм отримав стільки Оскарів.

Liliyah Romanova
20.05.2009, 19:57
Подивилася позавчора "Дивовижну історію Бенджаміна Батона". Надзвичайно мені сподобався. Обов'язково ще раз подивлюся.
І це попри те, що налаштування мала дуже негативне, бо чула дуже багато поганих відгуків про фільм.

Ага, іще раджу подивитися фільми "Святий Ральф (http://www.imdb.com/title/tt0384488/)" (тут бажано без малих дітей, бо початок троха дивакуватий:xaxa:) та "Скільки важить троянський кінь (http://www.imdb.com/title/tt1344726/)", а також сімейні: "Затура: космічні пригоди (http://www.kinokopilka.ru/torrents/full/Затура---Космическое-приключение-Фантастика)" та "Плюшевий кролик (http://wewe.ru/anim/7917-pljushevyjj-krolik-the-velveteen-rabbit-2007.html)" - останній різдвяний ніби, але й не конче. :)

Iskra
21.05.2009, 22:49
Подивилася позавчора "Дивовижну історію Бенджаміна Батона". Надзвичайно мені сподобався. Обов'язково ще раз подивлюся.
І це попри те, що налаштування мала дуже негативне, бо чула дуже багато поганих відгуків про фільм.

мені також цей фільм дуже сподобався. а на те, чому в багатьох негативні відгуки, є причина. просто ми настільки звикли до дешевих сентиментів, що сприймаємо лише мелодрами і тупуваті комедії...а тут - ФІЛЬМ!
...хоча мелодрами я (як і кожна жінка) також люблюююю...:shy:

Грильяжка
21.05.2009, 23:01
мені також цей фільм дуже сподобався. а на те, чому в багатьох негативні відгуки, є причина. просто ми настільки звикли до дешевих сентиментів, що сприймаємо лише мелодрами і тупуваті комедії...а тут - ФІЛЬМ!
...хоча мелодрами я (як і кожна жінка) також люблюююю...:shy:

Фільм гарний але трохи задовгий:no:

Liliyah Romanova
21.05.2009, 23:08
Фільм гарний але трохи задовгий:no:

Мій чоловік сказав, що заповільний. А кінцівка зіжована. :):confused:

Olma
21.05.2009, 23:27
Обожнюю комедії!!! ;)
Недавно передивилась ще раз "Forgetting Sarah Marshall" (http://www.imdb.com/title/tt0800039/) - скільки позитиву і сміху!!!:xaxa::xaxa::clapping::lol:
Але бажано дивитись в оригіналі, а то в мене сумнів до тих перекладів...

Liliyah Romanova
21.05.2009, 23:36
Але бажано дивитись в оригіналі, а то в мене сумнів до тих перекладів...
+100!
Я іноді як слухаю переклад, то вмираю...
Із останнього.
Один хлопець до другого (конкурента): get lost!
Переклад: - она потерялась...
:lol: :lol: :lol:

Я мала два "підручникові" приклади трагічних перекладів, тепер ще цей додався.

Kasia
28.05.2009, 11:21
так. звіт.
Залюднений острів. Схватка. - мені сподобалося. і 1 частина також.

поясню чому: не люблю фантастику, книжки не читаю фантастичні. просто у цьому фільми дуже гарно відображено фантазію команди фільму. як можна читаючи книжку, так придумати костюми, грим, цілі міста, машини, кабінети і т.д.
там такі люди-мутанти і костюми:xaxa:
мені цікаво все, ХТО ЦЕ ПРИДУМУЄ?

і до речі головна героїня в сірих суконках все , і чорних колготках - прям по моді нашого століття. і ще смішні жіночі ролі 2 плану - типу Діти фон Тіз, з червоними губамии і 12 см. шпильках. :xaxa:

Ascorbinka
29.05.2009, 13:15
Мій чоловік сказав, що заповільний. А кінцівка зіжована. :):confused:
є трохи, але який сюжет! мені теж сподобався:)

Недавно подивилася "полный облом" (http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=56994) одна з небагатьох вдалих комедій, трохи чорно, рекомендую. Одна частина мені не сподобалася, але яка - не скажу, хто подивиться до кінця - догадається:xaxa:

guculyanka
29.05.2009, 22:13
Рекомендую до перегляду фільм
Разрисованный занавес / The Painted Veil (2006) - драма.
Один з моїх улюблених.:girl_in_love:

Для героя Нортона поездка в этот забытый богом городок — отнюдь не подвиг, а в первую очередь способ сохранить лицо перед самим собой, и для героини Уоттс последовать за нелюбимым мужем — отнюдь не способ «избежать скандала» (очень британский фразеологизм), а в первую очередь способ вернуть себе потерянную гордость, способ выйти на путь истинный, прийти к миру с самой собой («и мужем»). И чанкайшисты с гоминьдановцами — это не дань исторической драме и модной нынче народно-революционной риторике, а лишь бэкгрунд, основа формирования замкнутого мира настоящей британской драмы, когда всё происходит внутри этих стен и за его пределы не выйдет уже никогда.

odree
29.05.2009, 22:19
Рекомендую до перегляду фільм
Разрисованный занавес / The Painted Veil (2006) - мелодрама.
Один з моїх улюблених.:girl_in_love:

може Разрисованная вуаль?

guculyanka
29.05.2009, 22:21
так, тільки в мене переклад "Разрисованный занавес":)

Kasia
02.06.2009, 12:17
Ангели і Демони. нормальний пригодницький трилер. казали -страшний. абсолютно.

Tanju
02.06.2009, 13:38
А я все ніяк не збируся на "Ангели і Демони". Може вже на цих вихідних получиться попасти і кінотеатр. Книжку читала, сподобалось!

Zoryanazirka
03.06.2009, 20:09
А мій улюблений Kill Bill/Вбити Біла. Можу передивлятися його постійно. Взагалі фільми Тарантіно подобаються, а цей особливо.

Liliyah Romanova
03.06.2009, 20:11
Ангели і Демони. нормальний пригодницький трилер. казали -страшний. абсолютно.

А з 6-тирічний бешкетником у кіно можна йти чи не варто?

Kasia
03.06.2009, 20:48
там є вбивства, і мерців показують. не знаю, як він на таке реагує.

Liliyah Romanova
03.06.2009, 20:53
там є вбивства, і мерців показують. не знаю, як він на таке реагує.

Ой, ні, таке ми йому не показує. Колись якийсь фільм-казку дивився, то мене насварив, що я йому показую те, що не для діток. Там якийсь монстр чоловіка заковтнув живцем. Фільм ми не додивлялися, Дарко відмовився. І кожного разу тепер питає нас: "а то для дітей?" Так що ми все недобре фільтруємо й не показуємо. Інакше вночі спить і отак крізь сон плаче, що йому страшно. :girl_sad:

Kasia
03.06.2009, 20:58
то не варто тоді з Дарком йти. там троха є тих жахів зі вбивствами повязаних.

kryvulia
04.06.2009, 19:26
Форест Гамп.:girl_claping:

Gattino
04.06.2009, 20:55
Мені дуже подобаються фільми із Сандрою Баллок "Предчувствие" і "Дом у озера" та мюзикл із Ніколь Кідман "Мулен Руж" :girl_in_love:

Lady_Opium
04.06.2009, 21:10
Bitter Moon Поланскі

Геніальний фільм.
Думала написати про нього вчора - не вистачило слів. Сьогодні сіла читати рецензії, і жоден з найталановитіших критиків не зможе передати й граму тих відчуттів, що опановують після перегляду і тримають на протязі багатьох днів.

Це фільм про пристрасть, яку ми називаємо коханням. І пристрасть - вогонь, що спалює тих, хто має її в свому серці.
А решта почуттів як то повага, увага, турбота - вони штучні й рукотворні.
І немає нічого чистішого як той вогонь, що можна його пустити у своє серце..і згоріти.

Так я відчуваю той фільм. Така моя думка.
Не раджу його до перегляду широкому загалу. Там багато сексу, жорстокості і правди.)

Liliyah Romanova
04.06.2009, 21:32
Утретє переглянула фільм "Парфюмер" минулого тижня.
Уп*яте насолоджувалася позавчора фільмом Кустуріца "Життя це чудо".

Насолоджувалася й реготала вчора від фільму "По інший бік ліжка" із Софі Марсо.

Уже не знаю скільки разів хіхікала й тішилася разом з Дарком, коли дивилася "Рожева Пантера-2".

Bitter Moon Поланскі

Геніальний фільм.
Думала написати про нього вчора - не вистачило слів. Сьогодні сіла читати рецензії, і жоден з найталановитіших критиків не зможе передати й граму тих відчуттів, що опановують після перегляду і тримають на протязі багатьох днів.
О, він у мене на черзі. Дивлюся його кавальчиками, сама, бо з чоловіком якось соромно чи що... :girl_flag_of_truce:

algo
04.06.2009, 21:49
Наскільки я розумію, йдеться про той ж таки "Гіркий місяць". Вже писала що хочу переглянути, і от на днях дивилась.фільм дуже сподобався.Фінал закономірний.Єдине що трохи розчарував Х"ю Грант.

Lady_Opium
04.06.2009, 21:59
Наскільки я розумію, йдеться про той ж таки "Гіркий місяць". Вже писала що хочу переглянути, і от на днях дивилась.фільм дуже сподобався.Фінал закономірний.Єдине що трохи розчарував Х"ю Грант.
Так, про нього:)

Фінал - закономірний. Але приреченість - це так сумно:girl_sad:

Як на мене Х.ю чудесно зіграв чопорного британця, і чопорного сім.янина також. Оця прірва, що зародилась в стосунках - ви її відчуваєте, ви кінець-кінцем живете у ній, але кинутись вниз боїтеся:)
Це так, потік думок, але актори - геніальні

Чого лише варта дружина Поланскі. Волосся, губи, тіло, її сльози..:girl_in_dreams: