Медична довідка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kasia, 31 Березень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    можливо на форумі є лікарі. я бачу що в гілках для діток є багато консультацій. може започаткуємо і для дорослих?

    я розпочну.

    мені потрібна консультація по УЗД ніг. В УЗД-кабінетах запитують : чи судин , чи вен, чи артерій? і ціни відповідно різні.

    як дізнатися, що саме робити? кажуть звертатися до невропатолога?
    цей лікар має якесь відношення до таких захворювань??
    до кого можна піти на консультацію., бо піти як на мене простим шляхом -зробити УЗД - не вдається, у звязку з тим що невідомо що це судини чи вени...
    може хтось є компетентним. буду вдячна за відповідь.

    ще прочитала,що ніби лікарі, що цим займають називаються флебологи. чи хтось знає такого лікаря?
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  2. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Я не лікар. Щодо вашої проблеми радила б звернутися в обласну лікарню (медінститут) Орел Юрій Глібович. Він хоч і оперує на судинах, але за "розріжемо - побачимо" не женеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Підкажіть, де можна обстежити хребет. Дуже часто болить останнім часом.....
     
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Я так зрозуміла шо в вас шось з ногами,якшо так то вам до хірурга,а там він вам вже все розкаже чи направить на УЗД, в мене мама зверталася до хірурга.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    не знаю, всі називають різних лікарів.
    певно піду до судинного хірурга.
     
  6. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Не залишайтесь байдужі до мого хребетика:no: Я ще надто молода, щоб він мене щодня болів... :confused: До кого можна звернутись????
     
  7. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Ця тема мені дуже доречна. Якраз думала над питанням, де б знайти отого флеболога, бо теж мені казали, що власне так називається спеціаліст, який таким займається. Знаю, що є такий в медінституті, на жаль, не маю координатів. Касю, якщо маєте координати судинного хірурга, скиньте в ПП. Спробую також більше дізнатись про флебологів у Львові
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Вам напевне костоправа потрібно шукати, або ж сходіть до масажиста хорошого (на жаль нікого не можу порадити), він принаймі зможе побачити чи є у Вас проблеми власне з хребтом
     
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Від знайомої (роки два назад)чула ,що на сіхові (р-н Санта-барбари)є якісь центр там і лікують і масажі роблять і навіть голкотерапія є.але адреси і тел.немаю.Спробувала погуглити-не знайшла:confused:Може хто з санти барбари то щось про той центр знає!
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    напевно ти говориш про гомеопатичний заклад,який знаходиться на Драгана,біля магазину Магія....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Я свій хребет "періодично" (по родах знову з'їхав) вправляю в Юрченка, він зараз працює в Спартаку, швидко та доволі безболісно, правда тепер це вних по модньому називається біоенергетика, а раніше він працював в воєнному госпіталі масажистом-костоправом, правда дійсно має деякий дар, при хорошому гуморі може багато чого про ваше здоровя розказати.
    тел. 237-73-22, але то по запису, останній раз чекала два тижні.
    Можете спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Він ше здається приймає в Медику шо на Куліша,але там запис був на 1 місяць вперед.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Медична довідка

    Можу порекомендувати масажистку Аню. У неї кабінет біля готелю "Незалежність" на Марченка-багато років вже "виручає".Має хороше чуття в руках-спину відчуває,де запалено і т.д.Тел.- в приват
     
  14. Galyna

    Galyna New Member

    Хто знає, де у Львові можна погріти лампою від Цептера Біопрон?

    Хто знає, де у Львові можна погріти лампою від Цептера Біопрон? Може в яких клініках?
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Медична довідка

    Всьо від Цептера - а нашій Бані! :xaxa:
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає, де у Львові можна погріти лампою від Цептера Біопрон?

    в охматдиті є цептерівська лампа

    левандівка, ну чого ж так зразу, може і справді людині потрібна допомога:umbrage:
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Медична довідка

    Потрібна - візьме. :xaxa:
     
  18. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає, де у Львові можна погріти лампою від Цептера Біопрон?

    А в мене хронічна болячка горла:sad::sad::sad: Навіть не уявляєте як воно мене замучило:8::8::8: Може хтось з добрих людей порадить, шоб мені такого з"їсти, щоб біль пропала:no: А може хтось підскаже кому б толковому своє горлишко продемонструвати.
    Насправді... замучило:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає, де у Львові можна погріти лампою від Цептера Біопрон?

    А що ви маєте на увазі, болячка горла? Якщо ангіни хронічні, то в першу чергу треба лікувати яєчники...як це дивно не звучить:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає, де у Львові можна погріти лампою від Цептера Біопрон?

    а в чоловіків яєчка???